Prachuap - Chiangrai United: statystyki meczu
Prachuap - Chiangrai United: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Prachuap zagrał z Chiangrai United w rozgrywkach Thai League T1 (Tajlandia). Spotkanie rozegrano 11 października 2026. Miejscem spotkania jest Sam Ao Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.
Aktualna forma
Prachuap ma bilans 2-0-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.00 pkt/mecz. Chiangrai United ma w tym samym okresie bilans 1-1-1 oraz 1.33 pkt/mecz. Prachuap ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.00 wobec 1.33.
Statystyki bramek
Prachuap strzela średnio 1.33 gola i traci 0.33 gola na mecz. Chiangrai United strzela średnio 0.67 gola i traci 0.67 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.89 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 0% meczów Prachuap i w 33% meczów Chiangrai United. Over 2.5 padał odpowiednio w 33% i 0% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 64%, a Over 2.5 wynosi 57%.
xG, strzały i styl
Chiangrai United ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.45 wobec 1.12. Prachuap oddaje średnio 9.7 strzału, a Chiangrai United 10.7. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Prachuap prowadzi do przerwy w 67% meczów, a Chiangrai United w 33%. Prachuap zdobywa po przerwie średnio 0.67 gola, a Chiangrai United 0.33. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 67% i 67% ich spotkań.
Gole według minut
Prachuap najczęściej strzela w przedziale 16-30 (1 goli). Chiangrai United najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (1 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Thai League T1: 2.89 gola na mecz, BTTS 64% i Over 2.5 57%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.54 gola, a goście 1.36. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-1, średnia goli wynosi 4.00, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Prachuap zajmuje 3. miejsce w tabeli, a Chiangrai United 8.; gospodarze wygrali też 3 z ostatnich 5 meczów, podczas gdy goście wygrali 2. U siebie Prachuap oddaje średnio 11 strzałów i 4 celne na mecz, wobec 7 i 3 Chiangrai na wyjazdach, co sugeruje większą regularność w tworzeniu okazji. Najwyraźniejsza różnica dotyczy defensywy: gospodarze nie stracili jeszcze gola u siebie, a rywale tracą na wyjazdach średnio 1 gola i dopuszczają do sytuacji o wartości 1,96 xG, wobec 1,07 xG dopuszczanego przez Prachuap. Obie drużyny strzelają w tych warunkach średnio po 1 golu, a wyjazd Chiangrai zakończył się remisem, dlatego podział punktów pozostaje realny. Bilans okazji i obrony daje jednak gospodarzom umiarkowaną przewagę.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Najmocniejszy sygnał przemawia za BTTS „nie”: w ostatnich 5 meczach Prachuap nie zanotował ani jednego spotkania z golami obu drużyn, a Chiangrai United miało takie tylko jedno. Obie drużyny traciły w tym okresie średnio po 0,4 gola na mecz, co zwiększa szansę, że przynajmniej jedna zachowa czyste konto. Skuteczność ofensywna również nie jest wysoka: w ostatnich 5 spotkaniach gospodarze strzelali średnio 1,0 gola, a goście 0,6. Pewną przeciwwagę stanowią średnie xG wynoszące 1,60 dla Prachuap i 1,16 dla Chiangrai United, więc trafienia obu zespołów nie można wykluczyć. Mimo to ostatnie wyniki bramkowe wyraźniej wspierają scenariusz, w którym co najmniej jedna drużyna nie strzeli gola.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
W ostatnich pięciu meczach Prachuap strzelał średnio 1,0 gola i tracił 0,4, a Chiangrai United odpowiednio 0,6 i 0,4, co wskazuje na niski potencjał bramkowy tego spotkania. Poniżej 3,5 gola zakończyło się wszystkich 10 analizowanych meczów obu zespołów, a próg 2,5 gola został przekroczony tylko raz. Dodatkowo Prachuap zachował czyste konto w pięciu ostatnich spotkaniach częściej, niż można oczekiwać przy średniej ligowej: stracił w nich łącznie tylko 2 gole. Pewną ostrożność uzasadniają średnie xG na poziomie 1,60 dla gospodarzy i 1,16 dla gości oraz fakt, że Chiangrai dopuszcza rywali do sytuacji wartych średnio 1,96 xG. Mimo tego przewidywana suma 1,90 gola i brak meczów z co najmniej czterema bramkami w analizowanej próbie przemawiają najmocniej za poniżej 3,5 gola.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Remis do przerwy jest najbardziej prawdopodobny: oba zespoły schodziły na nią przy równym wyniku w 3 z ostatnich 5 meczów, a w pierwszych połowach tych spotkań padało średnio tylko 0,4 gola. Prachuap ma jednak większy potencjał ofensywny — jego średnie xG wynosi 1,60 wobec 1,16 Chiangrai United, a liczba strzałów to 12,5 wobec 7 na mecz. W ostatnich 5 spotkaniach gospodarze wygrali 3 razy i zdobywali średnio 0,6 gola po przerwie, co wspiera scenariusz rozstrzygnięcia meczu w drugiej połowie. Ryzyko remisu pozostaje istotne, ponieważ Chiangrai traciło po przerwie tylko 0,2 gola średnio w ostatnich 5 meczach; mimo to przewaga gospodarzy w tworzeniu okazji przemawia za typem X/1.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Prachuap | Chiangrai United | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 38% | 37% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.12 | 0.14 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.36 | 0.17 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Prachuap wypada o 50% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
2 pkt / mecz - Prachuap · 1.33 pkt / mecz - Chiangrai United
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Prachuap wypada o 99% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.33 gola / mecz - Prachuap · 0.67 gola / mecz - Chiangrai United
Prachuap wypada o 103% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
0.33 gola / mecz - Prachuap · 0.67 gola / mecz - Chiangrai United
Prachuap strzela w 67% swoich meczów (2 z 3 meczów), a Chiangrai United kończy z czystym kontem 33% spotkań (1 z 3 meczów).
Chiangrai United strzela w 67% swoich meczów (2 z 3 meczów), a Prachuap kończy z czystym kontem 67% spotkań (2 z 3 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Prachuap
Over / Under - Chiangrai United
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Prachuap wypada o 75% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
2.33 pkt / mecz - Prachuap · 1.33 pkt / mecz - Chiangrai United
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Prachuap - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 67% meczów, a wygrywa 67%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Chiangrai United - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 33%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 2.33 | 1.33 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.7 | 0.7 |
| Gole stracone / mecz | 0.0 | 0.3 |
| Średnia goli w meczu | 0.7 | 1.0 |
| 1 gol | 67% | 67% |
| 2 gole | 0% | 33% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 100% | 67% |
| Bez gola | 33% | 67% |
| Bilans bramek | +2 | +1 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.33 | 1.33 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.3 | 0.3 |
| Gole stracone / mecz | 0.3 | 0.3 |
| Średnia goli w meczu | 0.7 | 0.7 |
| 1 gol | 67% | 67% |
| 2 gole | 0% | 0% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 67% | 67% |
| Bez gola | 67% | 67% |
| Bilans bramek | 0 | 0 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 16-30 (1 gol). Najwięcej tracą w 46-60 (1). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (1 gol). Najwięcej tracą w 31-45 (1). Bilans końcówek (76-90): 0.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Prachuap
Chiangrai United
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Thai League T1).
Drużyny na tle ligi
| Prachuap | Liga | Chiangrai United | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 1.67 | 2.89 | ▼ 1.33 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 0% | 64% | ▼ 33% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 33% | 57% | ▼ 0% |
| Czyste konta | ▲ 67% | 20% | ▲ 33% |
| Gol do przerwy | ▼ 67% | 82% | ▼ 67% |
| Gol po przerwie | • 67% | 68% | • 67% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
- Chiangrai UnitedŻółta kartkaSansern Limwatthana
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (2): Prachuap 1 - 0 - 1 Chiangrai United. Średnia goli 4.00, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Prachuap - Chiangrai United?
Mecz Thai League T1 zakończył się wynikiem Prachuap 2:1 Chiangrai United. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie Prachuap - Chiangrai United?
W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Prachuap wygrał 1, Chiangrai United 1, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 4,00, a obie drużyny strzelały w 100% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Prachuap - Chiangrai United?
Prachuap strzela średnio 1,33 gola na mecz, a Chiangrai United 0,67. Średnia goli w Thai League T1 to 2,89, Over 2.5 pada w 57% meczów. BTTS notują w 0% (Prachuap) i 33% (Chiangrai United) spotkań.
W jakiej formie są Prachuap i Chiangrai United?
W ostatnich 5 meczach Prachuap ma bilans 2-0-1 (2,00 pkt/mecz), a Chiangrai United 1-1-1 (1,33 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Prachuap - Chiangrai United?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Prachuap - Chiangrai United: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


