Francja - NationalStade Robert DiochonDane aktualne na 15 października 2026

Quevilly Rouen - Orléans: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Quevilly Rouen - Orléans: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Quevilly Rouen zagra z Orléans w rozgrywkach National (Francja). Mecz zaplanowano na 17 października 2026. Miejscem spotkania jest Stade Robert Diochon.

Aktualna forma

Quevilly Rouen ma bilans 1-3-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.20 pkt/mecz. Orléans ma w tym samym okresie bilans 0-3-2 oraz 0.60 pkt/mecz. Quevilly Rouen ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.11 wobec 1.00.

Statystyki bramek

Quevilly Rouen strzela średnio 0.89 gola i traci 1.33 gola na mecz. Orléans strzela średnio 0.78 gola i traci 1.22 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.38 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 67% meczów Quevilly Rouen i w 33% meczów Orléans. Over 2.5 padał odpowiednio w 44% i 22% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 44%, a Over 2.5 wynosi 40%.

xG, strzały i styl

Orléans ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.00 wobec 0.94. Quevilly Rouen oddaje średnio 8.1 strzału, a Orléans 7.9. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Quevilly Rouen prowadzi do przerwy w 44% meczów, a Orléans w 11%. Quevilly Rouen zdobywa po przerwie średnio 0.22 gola, a Orléans 0.56. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 78% i 78% ich spotkań.

Gole według minut

Quevilly Rouen najczęściej strzela w przedziale 0-15 (2 goli). Orléans najczęściej strzela w przedziale 61-75 (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla National: 2.38 gola na mecz, BTTS 44% i Over 2.5 40%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.32 gola, a goście 1.06. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-1, średnia goli wynosi 2.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Przed meczem

Kursy 1X2

(2.53)
(2.98)
(2.58)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Quevilly RouenOrléans
0.89Gole zdobyte / mecz0.78
Quevilly RouenOrléans
1.33Gole stracone / mecz1.22
Quevilly RouenOrléans
36%Średnie posiadanie50%
Quevilly RouenOrléans
2.78Strzały celne / mecz3.11
Quevilly RouenOrléans

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

8.11Strzały na mecz7.89
Quevilly RouenOrléans
2.78Strzały celne3.11
Quevilly RouenOrléans
11%Skuteczność strzałów9.9%
Quevilly RouenOrléans
36%Posiadanie piłki50%
Quevilly RouenOrléans
0.94xG tworzone1
Quevilly RouenOrléans
1.43xG dopuszczone1.08
Quevilly RouenOrléans

Jakość strzelania

Quevilly Rouen: ZbalansowanyOrléans: Zbalansowany
Quevilly RouenOrléans
Celność (strzały w światło bramki)34%39%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.13
Wykończenie (gole na strzał celny)0.320.25

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Quevilly Rouen wypada o 100% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.2 pkt / mecz - Quevilly Rouen · 0.6 pkt / mecz - Orléans

Quevilly Rouen
DWDDL
Rozkład wyników w sezonie
22% Z44% R33% P
Sezon (Z-R-P)
2-4-3
1.11 pkt / mecz · bilans bramek -4
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-3-1
1.20 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
2-2-0
Ostatnie 5 u siebie
2-2-0
DWWD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 1.2xG: 0.78xG rywali: 1.43BTTS: 80%Over 2.5: 40%
Orléans
DLLDD
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
22% Z33% R44% P
Sezon (Z-R-P)
2-3-4
1.00 pkt / mecz · bilans bramek -4
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-3-2
0.60 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-2-1
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-2-1
WWDLD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.4Gole stracone: 1.6xG: 0.91xG rywali: 0.87BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Quevilly Rouen wypada o 14% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

0.89 gola / mecz - Quevilly Rouen · 0.78 gola / mecz - Orléans

Orléans wypada o 9% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.33 gola / mecz - Quevilly Rouen · 1.22 gola / mecz - Orléans

Profil strzelecki Quevilly Rouen: mocny

Quevilly Rouen strzela w 67% swoich meczów (6 z 9 meczów), a Orléans kończy z czystym kontem 33% spotkań (3 z 9 meczów).

Profil strzelecki Orléans: bardzo mocny

Orléans strzela w 56% swoich meczów (5 z 9 meczów), a Quevilly Rouen kończy z czystym kontem 11% spotkań (1 z 9 meczów).

8Gole zdobyte (sezon)7
Quevilly RouenOrléans
12Gole stracone (sezon)11
Quevilly RouenOrléans
2.22Średnia goli w meczu2
Quevilly RouenOrléans
5Gole zdobyte (ost. 5)2
Quevilly RouenOrléans
6Gole stracone (ost. 5)8
Quevilly RouenOrléans

Jak często strzelają minimum...

67%1 gol56%
Quevilly RouenOrléans
22%2 gole22%
Quevilly RouenOrléans
0%3 gole0%
Quevilly RouenOrléans
0%4 gole0%
Quevilly RouenOrléans

Jak często tracą minimum...

89%1 gol67%
Quevilly RouenOrléans
22%2 gole33%
Quevilly RouenOrléans
22%3 gole11%
Quevilly RouenOrléans
0%4 gole11%
Quevilly RouenOrléans

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

22%BTTS do przerwy11%
Quevilly RouenOrléans
0%BTTS w obu połowach0%
Quevilly RouenOrléans
22%Gol w obu połowach11%
Quevilly RouenOrléans

BTTS a liczba goli

33%Min. 3 gole i BTTS11%
Quevilly RouenOrléans
11%Min. 3 gole bez BTTS11%
Quevilly RouenOrléans
80%BTTS - ostatnie 540%
Quevilly RouenOrléans

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

89%Min. 1 gol do przerwy56%
Quevilly RouenOrléans
33%Min. 2 gole do przerwy22%
Quevilly RouenOrléans
0%Min. 3 gole do przerwy0%
Quevilly RouenOrléans

2. połowa

78%Min. 1 gol po przerwie78%
Quevilly RouenOrléans
22%Min. 2 gole po przerwie44%
Quevilly RouenOrléans
0%Min. 3 gole po przerwie0%
Quevilly RouenOrléans

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Quevilly Rouen wypada o 88% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.67 pkt / mecz - Quevilly Rouen · 0.89 pkt / mecz - Orléans

Quevilly Rouen - stan meczu do przerwy
44% prowadzi33% remis22% przegrywa
Orléans - stan meczu do przerwy
11% prowadzi56% remis33% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.67Punkty na mecz (1. poł.)0.89
Quevilly RouenOrléans
0.67Gole zdobyte (1. poł.)0.22
Quevilly RouenOrléans
0.56Gole stracone (1. poł.)0.56
Quevilly RouenOrléans
1.22Średnia goli w meczu (1. poł.)0.78
Quevilly RouenOrléans
56%Czyste konto do przerwy56%
Quevilly RouenOrléans
33%Bez gola do przerwy78%
Quevilly RouenOrléans

Po przerwie (2. połowa)

0.67Punkty na mecz (2. poł.)1.11
Quevilly RouenOrléans
0.22Gole zdobyte (2. poł.)0.56
Quevilly RouenOrléans
0.78Gole stracone (2. poł.)0.67
Quevilly RouenOrléans
1Średnia goli w meczu (2. poł.)1.22
Quevilly RouenOrléans
33%Czyste konto po przerwie44%
Quevilly RouenOrléans
78%Bez gola po przerwie56%
Quevilly RouenOrléans

Quevilly Rouen - wyniki drugich połów

11% Z33% R56% P
15
Punkty do przerwy
6
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
6
Punkty 2. połowa
-5
Bilans bramek (2. poł.)
1.67
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia50%

Prowadzi do przerwy w 44% meczów, a wygrywa 22%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Orléans - wyniki drugich połów

22% Z44% R33% P
8
Punkty do przerwy
2
Gole do przerwy
-3
Bilans bramek (1. poł.)
10
Punkty 2. połowa
-1
Bilans bramek (2. poł.)
0.89
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia200%

Prowadzi do przerwy w 11% meczów, a wygrywa 22%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Traci po przerwie o 0.1 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Quevilly Rouen - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.800.80
Gole zdobyte / mecz0.80.2
Gole stracone / mecz0.40.8
Średnia goli w meczu1.21.0
1 gol80%80%
2 gole40%20%
3 gole0%0%
Czyste konto60%40%
Bez gola20%80%
Bilans bramek+2-3
Do przerwy: 40% prowadzi - 60% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 20% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 4
Orléans - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.600.60
Gole zdobyte / mecz0.20.2
Gole stracone / mecz0.80.8
Średnia goli w meczu1.01.0
1 gol60%60%
2 gole40%40%
3 gole0%0%
Czyste konto40%40%
Bez gola80%80%
Bilans bramek-3-3
Do przerwy: 0% prowadzi - 60% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 60% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Quevilly Rouen
ZdobyteStracone
2
1
0-15
2
2
16-30
2
2
31-45
1
4
46-60
0
1
61-75
1
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (2 gole). Najwięcej tracą w 46-60 (4). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

Orléans
ZdobyteStracone
1
1
0-15
0
2
16-30
1
2
31-45
1
1
46-60
3
1
61-75
1
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 61-75 (3 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (4). Bilans końcówek (76-90): -3 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.11
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.1 : 1.1
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
89%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
50%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-5%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
38%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
15%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 7 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Quevilly Rouen

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.49
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.05
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.7 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.05
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.10
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
67%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
125%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.09
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.5
Gole w końcówce
13% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 25% pada w pierwszym kwadransie.
13%

Orléans

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.08
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.36
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.22
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.14
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
74%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
92%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.40
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
14% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 14% pada w pierwszym kwadransie.
14%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (National).

Drużyny na tle ligi

Quevilly RouenLigaOrléans
Średnia goli w meczu▼ 2.222.38▼ 2.00
Obie drużyny strzeliły▲ 67%44%▼ 33%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 44%40%▼ 22%
Czyste konta▼ 11%33%• 33%
Gol do przerwy▲ 89%73%▼ 56%
Gol po przerwie▲ 78%72%▲ 78%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.38
Średnia goli na mecz
44%
Obie drużyny strzeliły
40%
Min. 3 gole (Over 2.5)
33%
Czyste konta
1.32
Gole gospodarzy / mecz
1.06
Gole gości / mecz
+25%
Przewaga ataku u siebie
+20%
Przewaga defensywy u siebie
+16%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
73%
1 gol
30%
2 gole
6%
3 gole
2%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
72%
1 gol
37%
2 gole
15%
3 gole
4%
4 gole

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Quevilly Rouen 1 - 0 - 1 Orléans. Średnia goli 2.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Quevilly Rouen i Orléans?

Quevilly Rouen zagra z Orléans 17 października 2026 w rozgrywkach National na stadionie Stade Robert Diochon. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Quevilly Rouen - Orléans?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Quevilly Rouen wygrał 1, Orléans 1, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,00, a obie drużyny strzelały w 0% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Quevilly Rouen - Orléans?

Quevilly Rouen strzela średnio 0,89 gola na mecz, a Orléans 0,78. Średnia goli w National to 2,38, Over 2.5 pada w 40% meczów. BTTS notują w 67% (Quevilly Rouen) i 33% (Orléans) spotkań.

W jakiej formie są Quevilly Rouen i Orléans?

W ostatnich 5 meczach Quevilly Rouen ma bilans 1-3-1 (1,20 pkt/mecz), a Orléans 0-3-2 (0,60 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Quevilly Rouen - Orléans?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Quevilly Rouen - Orléans: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.