Słowenia - PrvaLigaDane aktualne na 07 września 2026

Radomlje - Koper: statystyki meczu

Herb Radomlje
Radomlje
0 : 3do przerwy 0:2
Herb Koper
Koper

Radomlje - Koper: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Radomlje zagrał z Koper w rozgrywkach PrvaLiga (Słowenia). Spotkanie rozegrano 18 kwietnia 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3.

Aktualna forma

Radomlje ma bilans 1-0-4 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.60 pkt/mecz. Koper ma w tym samym okresie bilans 3-1-1 oraz 2.00 pkt/mecz. Koper ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.79 wobec 1.29.

Statystyki bramek

Radomlje strzela średnio 1.43 gola i traci 1.82 gola na mecz. Koper strzela średnio 2.10 gola i traci 1.38 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.11 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 75% meczów Radomlje i w 72% meczów Koper. Over 2.5 padał odpowiednio w 75% i 69% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 62%, a Over 2.5 wynosi 64%.

xG, strzały i styl

Koper ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.75 wobec 1.33. Radomlje oddaje średnio 9.3 strzału, a Koper 13.6. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Radomlje prowadzi do przerwy w 32% meczów, a Koper w 41%. Radomlje zdobywa po przerwie średnio 0.82 gola, a Koper 1.17. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 96% i 86% ich spotkań.

Gole według minut

Radomlje najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (10 goli). Koper najczęściej strzela w przedziale 61-75 (13 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla PrvaLiga: 3.11 gola na mecz, BTTS 62% i Over 2.5 64%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.70 gola, a goście 1.41. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 3 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-2-0, średnia goli wynosi 3.00, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Koper jest wyraźnym faworytem: zajmuje 2. miejsce wobec 6. Radomlje, ma 15 zwycięstw w sezonie wobec 10 i 61 strzelonych goli wobec 40. Forma ostatnich 5 meczów przemawia za gośćmi — Koper zdobył 12 goli i ma bilans 3 zwycięstw, 1 remisu i 1 porażki (średnio 2.0 punktu na mecz), podczas gdy Radomlje strzeliło 5 goli i ma 1 zwycięstwo i 4 porażki (0.6 punktu na mecz). Statystyki sytuacji bramkowych pokazują przewagę Kopru: na wyjazdach oddaje średnio 13.21 strzałów (4.93 celnych) z xG 1.71 wobec 9.07 strzałów (3.71 celnych) i xG 1.36 u gospodarzy, co sugeruje więcej i lepsze okazje podbramkowe. Defensywnie Radomlje też wygląda słabiej — gospodarze tracą średnio 1.93 gola u siebie i stracili 11 goli w ostatnich 5 meczach, a Koper traci 1.71 gola na wyjeździe i stracił tylko 5 goli w tym okresie, stąd oceniam szanse: Koper 60%, remis 25%, zwycięstwo Radomlje 15%.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Obie drużyny mają wyraźny trend BTTS: Radomlje ma BTTS 67% w meczach u siebie, a Koper aż 79% na wyjazdach, wobec ligowej średniej 62%. W ostatnich 5 meczach Radomlje miało BTTS w 80% przypadków i straciło 11 goli (średnio 2.2 na mecz), podczas gdy Koper zdobył 12 goli w ostatnich 5 (średnio 2.4) i miał BTTS w 60% spotkań. Statystyki xG potwierdzają szanse na gole z obu stron: xG-for 1.78 (Radomlje) wobec 1.71 (Koper), a xG-against 1.41 wobec 1.59 pokazuje, że obie defensywy pozwalają około 1.4–1.6 xG przeciwnikowi. Dodatkowo 73% meczów Radomlje kończy się powyżej 2.5 gola a Koper 64%, przy czym konfiguracja over2.5 + BTTS występuje u Radomlje w 67% i u Koperu w 56%, co zwiększa szansę na wymianę trafień. Biorąc pod uwagę niski odsetek czystych kont Koperu na wyjazdach (7%), wysoki sezonowy BTTS 67% vs 79% oraz ostatnie 11 straconych goli Radomlje kontra 12 zdobytych przez Koper, przewiduję BTTS tak z prawdopodobieństwem 82%.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Radomlje strzela średnio 2.27 gola na mecz, Koper 1.93, a ich xG wynoszą odpowiednio 1.78 i 1.71. Uśredniając xG ofensywy z xG obrony rywala (Koper xG przeciwko 1.59, Radomlje xG przeciwko 1.41) otrzymuję estymowane 1.69 gola dla gospodarzy i 1.56 dla gości, razem około 3.25 bramki. Przy lambda=3.25 rozkład Poissona daje szansę na ponad 1.5 gola ~83.5% (zaokrąglam do 84%), ponad 2.5 ~63% i ponad 3.5 ~41%. Sezonowe wskaźniki potwierdzają ten obraz: over 1.5 wystąpił w 80% meczów Radomlje i 93% meczów Koper, over 2.5 odpowiednio 73% i 64%, a mecze z bramkami z obu stron miały miejsce w 67% i 79% przypadków. Najsilniejszy sygnał to over 1.5 (wysokie sezonowe 80%/93% oraz estymowane 3.25 bramki), stąd rekomendacja gry na over 1.5.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Radomlje prowadzili do przerwy w 9 z meczów sezonu (60%) i średnio zdobywają 1.00 gola do przerwy przy zaledwie 0.27 straconego, co silnie faworyzuje wynik 1-0 na przerwę. Sezonowo gospodarze mają 73% zwycięstw i średnio 2.33 punktu na mecz wobec 29% zwycięstw i 1.21 punktu gości; dodatkowo xG gospodarzy to 1.78 wobec 1.71 gości, a xG przeciwko 1.41 wobec 1.59, co pokazuje niewielką przewagę w ataku i lepszą defensywę gospodarzy. Druga połowa często przynosi bramki — gospodarze notują 87% meczów z bramką w II połowie i zdobywają średnio 1.27 gola po przerwie — więc utrzymanie prowadzenia jest realistyczne. Należy jednak pamiętać, że w ostatnich 5 meczach forma gospodarzy to 'lllwl' (20% zwycięstw), a goście mają 'wldww' (60% zwycięstw) i w tych pięciu meczach goście prowadzili do przerwy w 60%, co zwiększa ryzyko remisu lub odwrócenia wyniku. W efekcie najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest HT/FT 1/1, przy czym alternatywy 1/X i X/1 mają wyraźnie mniejsze prawdopodobieństwo.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 2
1. połowa
0 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

47Posiadanie piłki (%)53
RadomljeKoper
6Strzały13
RadomljeKoper
1Strzały celne6
RadomljeKoper
0.81xG1.77
RadomljeKoper
5Rzuty rożne6
RadomljeKoper
49Groźne ataki74
RadomljeKoper
16Faule17
RadomljeKoper
2Kartki2
RadomljeKoper

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

1.43Gole zdobyte / mecz2.1
RadomljeKoper
1.82Gole stracone / mecz1.38
RadomljeKoper
52%Średnie posiadanie54%
RadomljeKoper
3.64Strzały celne / mecz4.83
RadomljeKoper

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

9.32Strzały na mecz13.59
RadomljeKoper
3.64Strzały celne4.83
RadomljeKoper
15.3%Skuteczność strzałów15.5%
RadomljeKoper
52%Posiadanie piłki54%
RadomljeKoper
1.33xG tworzone1.75
RadomljeKoper
1.71xG dopuszczone1.49
RadomljeKoper

Jakość strzelania

Radomlje: Skuteczny w wykończeniuKoper: Skuteczny w wykończeniu
RadomljeKoper
Celność (strzały w światło bramki)39%36%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.140.13
Wykończenie (gole na strzał celny)0.390.43

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Koper wypada o 233% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.6 pkt / mecz - Radomlje · 2 pkt / mecz - Koper

Radomlje
LLLWL
Rozkład wyników w sezonie
36% W21% R43% P
Sezon (Z-R-P)
10-6-12
1.29 pkt / mecz · bilans bramek -11
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-0-4
0.60 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
6-2-6
Ostatnie 5 u siebie
2-0-3
WWLLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 2.2xG: 1.20xG rywali: 1.90BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Koper
WLDWW
Rozkład wyników w sezonie
52% W24% R24% P
Sezon (Z-R-P)
15-7-7
1.79 pkt / mecz · bilans bramek +21
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-1-1
2.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
4-5-5
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-2-1
LDWDW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.4Gole stracone: 1.0xG: 1.71xG rywali: 1.35BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Koper wypada o 47% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.43 gola / mecz - Radomlje · 2.1 gola / mecz - Koper

Koper wypada o 32% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.82 gola / mecz - Radomlje · 1.38 gola / mecz - Koper

Profil strzelecki Radomlje: bardzo mocny

Radomlje strzela w 82% swoich meczów (23 z 28 meczów), a Koper kończy z czystym kontem 17% spotkań (5 z 29 meczów).

Profil strzelecki Koper: bardzo mocny

Koper strzela w 90% swoich meczów (26 z 29 meczów), a Radomlje kończy z czystym kontem 11% spotkań (3 z 28 meczów).

40Gole zdobyte (sezon)61
RadomljeKoper
51Gole stracone (sezon)40
RadomljeKoper
3.25Średnia goli w meczu3.48
RadomljeKoper
5Gole zdobyte (ost. 5)12
RadomljeKoper
11Gole stracone (ost. 5)5
RadomljeKoper

Jak często strzelają minimum...

82%1 gol90%
RadomljeKoper
43%2 gole66%
RadomljeKoper
14%3 gole34%
RadomljeKoper
4%4 gole14%
RadomljeKoper

Jak często tracą minimum...

89%1 gol83%
RadomljeKoper
54%2 gole38%
RadomljeKoper
21%3 gole14%
RadomljeKoper
7%4 gole3%
RadomljeKoper

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

14%BTTS do przerwy24%
RadomljeKoper
4%BTTS w obu połowach10%
RadomljeKoper
21%Gol w obu połowach52%
RadomljeKoper

BTTS a liczba goli

64%Min. 3 gole i BTTS62%
RadomljeKoper
11%Min. 3 gole bez BTTS7%
RadomljeKoper
80%BTTS - ostatnie 560%
RadomljeKoper

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

86%Min. 1 gol do przerwy86%
RadomljeKoper
43%Min. 2 gole do przerwy38%
RadomljeKoper
11%Min. 3 gole do przerwy14%
RadomljeKoper

2. połowa

96%Min. 1 gol po przerwie86%
RadomljeKoper
61%Min. 2 gole po przerwie62%
RadomljeKoper
25%Min. 3 gole po przerwie34%
RadomljeKoper

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Koper wypada o 29% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.18 pkt / mecz - Radomlje · 1.52 pkt / mecz - Koper

Radomlje - stan meczu do przerwy
32% prowadzi21% remis46% przegrywa
Koper - stan meczu do przerwy
41% prowadzi28% remis31% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.18Punkty na mecz (1. poł.)1.52
RadomljeKoper
0.61Gole zdobyte (1. poł.)0.93
RadomljeKoper
0.79Gole stracone (1. poł.)0.59
RadomljeKoper
1.39Średnia goli w meczu (1. poł.)1.52
RadomljeKoper
46%Czyste konto do przerwy52%
RadomljeKoper
54%Bez gola do przerwy38%
RadomljeKoper

Po przerwie (2. połowa)

1.07Punkty na mecz (2. poł.)1.66
RadomljeKoper
0.82Gole zdobyte (2. poł.)1.17
RadomljeKoper
1.04Gole stracone (2. poł.)0.79
RadomljeKoper
1.86Średnia goli w meczu (2. poł.)1.97
RadomljeKoper
18%Czyste konto po przerwie45%
RadomljeKoper
43%Bez gola po przerwie21%
RadomljeKoper

Radomlje - wyniki drugich połów

25% W32% R43% P
33
Punkty do przerwy
17
Gole do przerwy
-5
Bilans bramek (1. poł.)
30
Punkty 2. połowa
-6
Bilans bramek (2. poł.)
1.18
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia113%

Prowadzi do przerwy w 32% meczów, a wygrywa 36%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.3

Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Koper - wyniki drugich połów

45% W31% R24% P
44
Punkty do przerwy
27
Gole do przerwy
+10
Bilans bramek (1. poł.)
48
Punkty 2. połowa
+11
Bilans bramek (2. poł.)
1.52
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia127%

Prowadzi do przerwy w 41% meczów, a wygrywa 52%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Radomlje - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.200.20
Gole zdobyte / mecz0.80.2
Gole stracone / mecz1.01.2
Średnia goli w meczu1.81.4
1 gol100%100%
2 gole60%40%
3 gole20%0%
Czyste konto40%0%
Bez gola40%80%
Bilans bramek-1-5
Do przerwy: 40% prowadzi - 0% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 20% remis - 80% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 4
Koper - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.802.00
Gole zdobyte / mecz1.41.0
Gole stracone / mecz0.60.4
Średnia goli w meczu2.01.4
1 gol100%80%
2 gole40%40%
3 gole20%20%
Czyste konto40%60%
Bez gola40%40%
Bilans bramek+4+3
Do przerwy: 60% prowadzi - 0% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 20% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 7

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Radomlje
ZdobyteStracone
8
6
0-15
5
7
16-30
4
9
31-45
7
5
46-60
6
10
61-75
10
14
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (10 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (14). Bilans końcówek (76-90): -4 - końcówki to ich słabość.

Koper
ZdobyteStracone
8
4
0-15
7
8
16-30
12
5
31-45
9
8
46-60
13
2
61-75
12
13
76-90

Najgroźniejsi w minutach 61-75 (13 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (13). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

3.36
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.4 : 2.0
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
108%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
74%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-11%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
74%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
2%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 50 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Radomlje

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.38
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.01
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+4.0 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.10
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.11
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
84%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
129%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.69
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
25% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 20% pada w pierwszym kwadransie.
25%

Koper

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.26
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.46
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-8.8 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.35
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.11
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
149%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
81%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.21
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
20% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 13% pada w pierwszym kwadransie.
20%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (PrvaLiga).

Drużyny na tle ligi

RadomljeLigaKoper
Średnia goli w meczu 3.253.11 3.48
Obie drużyny strzeliły 75%62% 72%
Min. 3 gole (Over 2.5) 75%64% 69%
Czyste konta 11%21% 17%
Gol do przerwy 86%86% 86%
Gol po przerwie 96%80% 86%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.11
Średnia goli na mecz
62%
Obie drużyny strzeliły
64%
Min. 3 gole (Over 2.5)
21%
Czyste konta
1.70
Gole gospodarzy / mecz
1.41
Gole gości / mecz
+21%
Przewaga ataku u siebie
+17%
Przewaga defensywy u siebie
+18%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
86%
1 gol
36%
2 gole
14%
3 gole
3%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
80%
1 gol
56%
2 gole
24%
3 gole
7%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. RadomljeGolEnej Klampfer
  2. KoperŻółta kartkaLeo Rimac
  3. RadomljeGolEnej Klampfer
  4. RadomljeŻółta kartkaEnej Klampfer
  5. KoperŻółta kartkaFlorian Hartherz
  6. KoperZmianaWszedł: Isaac MatondoZszedł: Bassirou M'Backé N'Diayé
  7. RadomljeZmianaWszedł: Vanja PelkoZszedł: Florijan Mežnar
  8. KoperZmianaWszedł: Brown IraborZszedł: Josip Iličić
  9. RadomljeŻółta kartkaBorna Graonić

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (3): Radomlje 1 - 2 - 0 Koper. Średnia goli 3.00, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.

FC Koper
2 : 2
NK Radomlje
NK Radomlje
1 : 1
FC Koper
FC Koper
1 : 2
NK Radomlje

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Radomlje - Koper?

Mecz PrvaLiga zakończył się wynikiem Radomlje 0:3 Koper. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Radomlje - Koper?

W ostatnich 3 meczach bezpośrednich Radomlje wygrał 1, Koper 0, a 2 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,00, a obie drużyny strzelały w 100% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Radomlje - Koper?

Radomlje strzela średnio 1,43 gola na mecz, a Koper 2,10. Średnia goli w PrvaLiga to 3,11, Over 2.5 pada w 64% meczów. BTTS notują w 75% (Radomlje) i 72% (Koper) spotkań.

W jakiej formie są Radomlje i Koper?

W ostatnich 5 meczach Radomlje ma bilans 1-0-4 (0,60 pkt/mecz), a Koper 3-1-1 (2,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Radomlje - Koper?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.