Rumunia - Liga IDane aktualne na 06 września 2026

Rapid Bucureşti - Petrolul 52: statystyki meczu

Herb Rapid Bucureşti
Rapid Bucureşti
1 : 1do przerwy 0:0
Herb Petrolul 52
Petrolul 52
165%(1.60)
X25%(3.50)
210%(4.80)

Rapid Bucureşti prezentuje zdecydowaną przewagę jako gospodarz, zajmując 2. miejsce w tabeli z imponującym bilansem 58% wygranych meczów u siebie i różnicą bramkową +9 na własnym stadionie. Drużyna gospodarzy strzela średnio 1,83 gola na mecz w meczach domowych przy zaledwie 17% spotkań bez zdobytej bramki, podczas gdy Petrolul 52 ma bardzo słabą formę wyjazdową z tylko 17% zwycięstw i średnią zaledwie 0,83 gola na mecz na wyjeździe. Statystyki xG również przemawiają za gospodarzami (1,65 vs 0,99), a Petrolul w 33% meczów wyjazdowych nie potrafi zdobyć bramki. Forma ostatnich pięciu meczów jest porównywalna (Rapid 1,8 PPG vs Petrolul 1,0 PPG), ale przewaga gospodarzy w meczach domowych oraz słabość gości na wyjeździe jednoznacznie wskazują na zwycięstwo Rapidu. Różnica w jakości posiadania piłki (56% vs 41%) i skuteczności strzałów dodatkowo potwierdza dominację gospodarzy w tym starciu.

Rapid Bucureşti - Petrolul 52: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Rapid Bucureşti zagrał z Petrolul 52 w rozgrywkach Liga I (Rumunia). Spotkanie rozegrano 6 lutego 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Aktualna forma

Rapid Bucureşti ma bilans 3-0-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.80 pkt/mecz. Petrolul 52 ma w tym samym okresie bilans 1-2-2 oraz 1.00 pkt/mecz. Rapid Bucureşti ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.92 wobec 0.96.

Statystyki bramek

Rapid Bucureşti strzela średnio 1.60 gola i traci 0.92 gola na mecz. Petrolul 52 strzela średnio 0.72 gola i traci 1.04 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.51 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 48% meczów Rapid Bucureşti i w 36% meczów Petrolul 52. Over 2.5 padał odpowiednio w 48% i 24% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 50%, a Over 2.5 wynosi 45%.

xG, strzały i styl

Rapid Bucureşti ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.48 wobec 1.25. Rapid Bucureşti oddaje średnio 13.2 strzału, a Petrolul 52 12.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Rapid Bucureşti prowadzi do przerwy w 40% meczów, a Petrolul 52 w 12%. Rapid Bucureşti zdobywa po przerwie średnio 0.80 gola, a Petrolul 52 0.40. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 72% i 72% ich spotkań.

Gole według minut

Rapid Bucureşti najczęściej strzela w przedziale 16-30 (9 goli). Petrolul 52 najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (4 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Liga I: 2.51 gola na mecz, BTTS 50% i Over 2.5 45%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.38 gola, a goście 1.12. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-0, średnia goli wynosi 1.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Rapid Bucureşti prezentuje zdecydowaną przewagę jako gospodarz, zajmując 2. miejsce w tabeli z imponującym bilansem 58% wygranych meczów u siebie i różnicą bramkową +9 na własnym stadionie. Drużyna gospodarzy strzela średnio 1,83 gola na mecz w meczach domowych przy zaledwie 17% spotkań bez zdobytej bramki, podczas gdy Petrolul 52 ma bardzo słabą formę wyjazdową z tylko 17% zwycięstw i średnią zaledwie 0,83 gola na mecz na wyjeździe. Statystyki xG również przemawiają za gospodarzami (1,65 vs 0,99), a Petrolul w 33% meczów wyjazdowych nie potrafi zdobyć bramki. Forma ostatnich pięciu meczów jest porównywalna (Rapid 1,8 PPG vs Petrolul 1,0 PPG), ale przewaga gospodarzy w meczach domowych oraz słabość gości na wyjeździe jednoznacznie wskazują na zwycięstwo Rapidu. Różnica w jakości posiadania piłki (56% vs 41%) i skuteczności strzałów dodatkowo potwierdza dominację gospodarzy w tym starciu.

Zobacz przegląd statystyczny

Podział na połowy

0 : 0
1. połowa
1 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

70Posiadanie piłki (%)30
Rapid BucureştiPetrolul 52
18Strzały6
Rapid BucureştiPetrolul 52
5Strzały celne1
Rapid BucureştiPetrolul 52
2.2xG0.57
Rapid BucureştiPetrolul 52
8Rzuty rożne3
Rapid BucureştiPetrolul 52
99Groźne ataki16
Rapid BucureştiPetrolul 52
12Faule17
Rapid BucureştiPetrolul 52
2Kartki6
Rapid BucureştiPetrolul 52

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Rapid BucureştiPetrolul 52
1.6Gole zdobyte / mecz0.72
Rapid BucureştiPetrolul 52
0.92Gole stracone / mecz1.04
Rapid BucureştiPetrolul 52
53%Średnie posiadanie46%
Rapid BucureştiPetrolul 52
4.2Strzały celne / mecz2.88
Rapid BucureştiPetrolul 52

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

13.2Strzały na mecz11.96
Rapid BucureştiPetrolul 52
4.2Strzały celne2.88
Rapid BucureştiPetrolul 52
12.1%Skuteczność strzałów6%
Rapid BucureştiPetrolul 52
53%Posiadanie piłki46%
Rapid BucureştiPetrolul 52
1.48xG tworzone1.25
Rapid BucureştiPetrolul 52
1.47xG dopuszczone1.46
Rapid BucureştiPetrolul 52

Jakość strzelania

Rapid Bucureşti: ZbalansowanyPetrolul 52: Zbalansowany
Rapid BucureştiPetrolul 52
Celność (strzały w światło bramki)32%24%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.10
Wykończenie (gole na strzał celny)0.380.25

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Rapid Bucureşti wypada o 80% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.8 pkt / mecz - Rapid Bucureşti · 1 pkt / mecz - Petrolul 52

Rapid Bucureşti
LWWLW
Rozkład wyników w sezonie
56% W24% R20% P
Sezon (Z-R-P)
14-6-5
1.92 pkt / mecz · bilans bramek +17
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-0-2
1.80 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
7-2-3
Ostatnie 5 u siebie
3-0-2
WWLWL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.4Gole stracone: 1.0xG: 1.64xG rywali: 1.22BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Petrolul 52
DLLDW
Rozkład wyników w sezonie
20% W36% R44% P
Sezon (Z-R-P)
5-9-11
0.96 pkt / mecz · bilans bramek -8
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-2-2
1.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-6-4
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-4-1
DDLDD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.6Gole stracone: 1.4xG: 1.52xG rywali: 1.46BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Rapid Bucureşti wypada o 122% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.6 gola / mecz - Rapid Bucureşti · 0.72 gola / mecz - Petrolul 52

Rapid Bucureşti wypada o 13% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

0.92 gola / mecz - Rapid Bucureşti · 1.04 gola / mecz - Petrolul 52

Profil strzelecki Rapid Bucureşti: bardzo mocny

Rapid Bucureşti strzela w 80% swoich meczów (20 z 25 meczów), a Petrolul 52 kończy z czystym kontem 28% spotkań (7 z 25 meczów).

Profil strzelecki Petrolul 52: niejednoznaczny

Petrolul 52 strzela w 52% swoich meczów (13 z 25 meczów), a Rapid Bucureşti kończy z czystym kontem 40% spotkań (10 z 25 meczów).

40Gole zdobyte (sezon)18
Rapid BucureştiPetrolul 52
23Gole stracone (sezon)26
Rapid BucureştiPetrolul 52
2.52Średnia goli w meczu1.76
Rapid BucureştiPetrolul 52
7Gole zdobyte (ost. 5)3
Rapid BucureştiPetrolul 52
5Gole stracone (ost. 5)7
Rapid BucureştiPetrolul 52

Jak często strzelają minimum...

80%1 gol52%
Rapid BucureştiPetrolul 52
56%2 gole8%
Rapid BucureştiPetrolul 52
16%3 gole8%
Rapid BucureştiPetrolul 52
8%4 gole4%
Rapid BucureştiPetrolul 52

Jak często tracą minimum...

60%1 gol72%
Rapid BucureştiPetrolul 52
28%2 gole20%
Rapid BucureştiPetrolul 52
4%3 gole8%
Rapid BucureştiPetrolul 52
0%4 gole4%
Rapid BucureştiPetrolul 52

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

50%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

16%BTTS do przerwy12%
Rapid BucureştiPetrolul 52
4%BTTS w obu połowach0%
Rapid BucureştiPetrolul 52
28%Gol w obu połowach4%
Rapid BucureştiPetrolul 52

BTTS a liczba goli

40%Min. 3 gole i BTTS12%
Rapid BucureştiPetrolul 52
8%Min. 3 gole bez BTTS12%
Rapid BucureştiPetrolul 52
40%BTTS - ostatnie 540%
Rapid BucureştiPetrolul 52

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

1. połowa

68%Min. 1 gol do przerwy48%
Rapid BucureştiPetrolul 52
36%Min. 2 gole do przerwy20%
Rapid BucureştiPetrolul 52
12%Min. 3 gole do przerwy4%
Rapid BucureştiPetrolul 52

2. połowa

72%Min. 1 gol po przerwie72%
Rapid BucureştiPetrolul 52
48%Min. 2 gole po przerwie24%
Rapid BucureştiPetrolul 52
16%Min. 3 gole po przerwie4%
Rapid BucureştiPetrolul 52

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Rapid Bucureşti wypada o 60% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.6 pkt / mecz - Rapid Bucureşti · 1 pkt / mecz - Petrolul 52

Rapid Bucureşti - stan meczu do przerwy
40% prowadzi40% remis20% przegrywa
Petrolul 52 - stan meczu do przerwy
12% prowadzi64% remis24% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.6Punkty na mecz (1. poł.)1
Rapid BucureştiPetrolul 52
0.8Gole zdobyte (1. poł.)0.32
Rapid BucureştiPetrolul 52
0.36Gole stracone (1. poł.)0.4
Rapid BucureştiPetrolul 52
1.16Średnia goli w meczu (1. poł.)0.72
Rapid BucureştiPetrolul 52
64%Czyste konto do przerwy64%
Rapid BucureştiPetrolul 52
52%Bez gola do przerwy76%
Rapid BucureştiPetrolul 52

Po przerwie (2. połowa)

1.64Punkty na mecz (2. poł.)1.08
Rapid BucureştiPetrolul 52
0.8Gole zdobyte (2. poł.)0.4
Rapid BucureştiPetrolul 52
0.56Gole stracone (2. poł.)0.64
Rapid BucureştiPetrolul 52
1.36Średnia goli w meczu (2. poł.)1.04
Rapid BucureştiPetrolul 52
60%Czyste konto po przerwie48%
Rapid BucureştiPetrolul 52
40%Bez gola po przerwie68%
Rapid BucureştiPetrolul 52

Rapid Bucureşti - wyniki drugich połów

40% W44% R16% P
40
Punkty do przerwy
20
Gole do przerwy
+11
Bilans bramek (1. poł.)
41
Punkty 2. połowa
+6
Bilans bramek (2. poł.)
1.60
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia140%

Prowadzi do przerwy w 40% meczów, a wygrywa 56%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Petrolul 52 - wyniki drugich połów

24% W36% R40% P
25
Punkty do przerwy
8
Gole do przerwy
-2
Bilans bramek (1. poł.)
27
Punkty 2. połowa
-6
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia167%

Prowadzi do przerwy w 12% meczów, a wygrywa 20%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Rapid Bucureşti - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.202.00
Gole zdobyte / mecz0.41.0
Gole stracone / mecz0.40.6
Średnia goli w meczu0.81.6
1 gol60%100%
2 gole20%60%
3 gole0%0%
Czyste konto60%60%
Bez gola60%20%
Bilans bramek0+2
Do przerwy: 20% prowadzi - 60% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 20% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 2
Petrolul 52 - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.001.00
Gole zdobyte / mecz0.20.4
Gole stracone / mecz0.60.8
Średnia goli w meczu0.81.2
1 gol60%80%
2 gole20%40%
3 gole0%0%
Czyste konto60%40%
Bez gola80%60%
Bilans bramek-2-2
Do przerwy: 20% prowadzi - 40% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 40% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Rapid Bucureşti
ZdobyteStracone
6
1
0-15
9
5
16-30
5
3
31-45
5
2
46-60
7
4
61-75
8
8
76-90

Najgroźniejsi w minutach 16-30 (9 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (8). Bilans końcówek (76-90): 0.

Petrolul 52
ZdobyteStracone
2
1
0-15
3
4
16-30
3
5
31-45
3
3
46-60
3
5
61-75
4
8
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (4 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (8). Bilans końcówek (76-90): -4 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.14
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.3 : 0.8
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
85%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
42%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-53%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
42%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
10%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 10 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Rapid Bucureşti

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.01
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.67
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-8.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.12
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.55
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
116%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
82%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.12
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
20% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 15% pada w pierwszym kwadransie.
20%

Petrolul 52

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.21
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.11
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.3 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.53
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.42
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
64%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
75%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.04
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.1
Gole w końcówce
22% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 11% pada w pierwszym kwadransie.
22%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Liga I).

Drużyny na tle ligi

Rapid BucureştiLigaPetrolul 52
Średnia goli w meczu 2.522.51 1.76
Obie drużyny strzeliły 48%50% 36%
Min. 3 gole (Over 2.5) 48%45% 24%
Czyste konta 40%29% 28%
Gol do przerwy 68%69% 48%
Gol po przerwie 72%74% 72%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.51
Średnia goli na mecz
50%
Obie drużyny strzeliły
45%
Min. 3 gole (Over 2.5)
29%
Czyste konta
1.38
Gole gospodarzy / mecz
1.12
Gole gości / mecz
+23%
Przewaga ataku u siebie
+19%
Przewaga defensywy u siebie
+10%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
69%
1 gol
33%
2 gole
11%
3 gole
1%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
74%
1 gol
42%
2 gole
15%
3 gole
3%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Petrolul 52Żółta kartkaDanel Jordan Dongmo
  2. Petrolul 52Żółta kartkaYohan Cédric Benjamin Roche
  3. Petrolul 52ZmianaWszedł: Franjo PrceZszedł: Yohan Cédric Benjamin Roche
  4. Rapid BucureştiŻółta kartkaRobert Sălceanu
  5. Petrolul 52Żółta kartkaTommi Jyry
  6. Rapid BucureştiZmianaWszedł: Elvir KoljičZszedł: Daniel George Paraschiv
  7. Petrolul 52GolPaul PappAsysta: Alin Marius Boțogan
  8. Rapid BucureştiGolAlexandru Ștefan Pașcanu
  9. Petrolul 52Żółta kartkaFranjo Prce
  10. Petrolul 52Żółta kartkaMarco Dulca
  11. Rapid BucureştiŻółta kartkaElvir Koljič
  12. Petrolul 52Żółta kartkaMarco Dulca

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Statystyki sędziego

Zobacz, ile kartek i rzutów karnych pokazuje ten sędzia oraz jak kończą się prowadzone przez niego mecze.

Marian Alexandru BarbuProwadzone mecze: 19
4,53Kartki na mecz
0Rzuty karne na mecz
1 / X / 237%Wygrane gospodarzy42%Remisy21%Wygrane gości

Mecze bezpośrednie

Poprzednie spotkanie: Rapid Bucureşti 1 - 0 - 0 Petrolul 52. Średnia goli 1.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

ACS Petrolul 52 Ploieşti
0 : 1
FC Rapid Bucureşti

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Rapid Bucureşti - Petrolul 52?

Mecz Liga I zakończył się wynikiem Rapid Bucureşti 1:1 Petrolul 52. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Rapid Bucureşti - Petrolul 52?

Rapid Bucureşti strzela średnio 1,60 gola na mecz, a Petrolul 52 0,72. Średnia goli w Liga I to 2,51, Over 2.5 pada w 45% meczów. BTTS notują w 48% (Rapid Bucureşti) i 36% (Petrolul 52) spotkań.

W jakiej formie są Rapid Bucureşti i Petrolul 52?

W ostatnich 5 meczach Rapid Bucureşti ma bilans 3-0-2 (1,80 pkt/mecz), a Petrolul 52 1-2-2 (1,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Rapid Bucureşti - Petrolul 52?

Statystyczne tło meczu Rapid Bucureşti - Petrolul 52 — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.