Serbia - SuperLigaStadion Rajko MitićDane aktualne na 16 października 2026

Red Star Belgrade - LFK Mladost Lučani: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Red Star Belgrade - LFK Mladost Lučani: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Red Star Belgrade zagra z LFK Mladost Lučani w rozgrywkach SuperLiga (Serbia). Mecz zaplanowano na 17 października 2026. Miejscem spotkania jest Stadion Rajko Mitić.

Aktualna forma

Red Star Belgrade ma bilans 4-1-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.60 pkt/mecz. LFK Mladost Lučani ma w tym samym okresie bilans 2-1-2 oraz 1.40 pkt/mecz. Red Star Belgrade ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.82 wobec 1.55.

Statystyki bramek

Red Star Belgrade strzela średnio 2.45 gola i traci 0.27 gola na mecz. LFK Mladost Lučani strzela średnio 0.91 gola i traci 1.09 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.65 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 27% meczów Red Star Belgrade i w 36% meczów LFK Mladost Lučani. Over 2.5 padał odpowiednio w 64% i 36% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 45%, a Over 2.5 wynosi 51%.

xG, strzały i styl

Red Star Belgrade ma wyższe xG tworzone na mecz: 2.07 wobec 1.07. Red Star Belgrade oddaje średnio 17.6 strzału, a LFK Mladost Lučani 9.2. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Red Star Belgrade prowadzi do przerwy w 64% meczów, a LFK Mladost Lučani w 27%. Red Star Belgrade zdobywa po przerwie średnio 1.27 gola, a LFK Mladost Lučani 0.55. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 73% i 55% ich spotkań.

Gole według minut

Red Star Belgrade najczęściej strzela w przedziale 46-60 (8 goli). LFK Mladost Lučani najczęściej strzela w przedziale 0-15 (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla SuperLiga: 2.65 gola na mecz, BTTS 45% i Over 2.5 51%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.60 gola, a goście 1.05. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 2-0-0, średnia goli wynosi 4.50, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Przed meczem

Kursy 1X2

(1.10)
(9.80)
(25.00)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
2.45Gole zdobyte / mecz0.91
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
0.27Gole stracone / mecz1.09
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
62%Średnie posiadanie41%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
7.45Strzały celne / mecz3
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

17.55Strzały na mecz9.18
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
7.45Strzały celne3
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
14%Skuteczność strzałów9.9%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
62%Posiadanie piłki41%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
2.07xG tworzone1.07
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
1.11xG dopuszczone1.96
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani

Jakość strzelania

Red Star Belgrade: DominującyLFK Mladost Lučani: Zbalansowany
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
Celność (strzały w światło bramki)42%33%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.330.30

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Red Star Belgrade wypada o 86% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

2.6 pkt / mecz - Red Star Belgrade · 1.4 pkt / mecz - LFK Mladost Lučani

Red Star Belgrade
DWWWW
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
91% Z9% R0% P
Sezon (Z-R-P)
10-1-0
2.82 pkt / mecz · bilans bramek +24
Ostatnie 5 (Z-R-P)
4-1-0
2.60 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
6-0-0
Ostatnie 5 u siebie
5-0-0
WWWWW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.8Gole stracone: 0.2xG: 1.73xG rywali: 1.07BTTS: 20%Over 2.5: 60%
LFK Mladost Lučani
LWLWD
Rozkład wyników w sezonie
36% Z45% R18% P
Sezon (Z-R-P)
4-5-2
1.55 pkt / mecz · bilans bramek -2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-2
1.40 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-2-2
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-1-2
DWLLW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.6Gole stracone: 1.6xG: 0.89xG rywali: 1.90BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Red Star Belgrade wypada o 169% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

2.45 gola / mecz - Red Star Belgrade · 0.91 gola / mecz - LFK Mladost Lučani

Red Star Belgrade wypada o 304% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

0.27 gola / mecz - Red Star Belgrade · 1.09 gola / mecz - LFK Mladost Lučani

Profil strzelecki Red Star Belgrade: bardzo mocny

Red Star Belgrade strzela w 91% swoich meczów (10 z 11 meczów), a LFK Mladost Lučani kończy z czystym kontem 45% spotkań (5 z 11 meczów).

Profil strzelecki LFK Mladost Lučani: trudniejszy

LFK Mladost Lučani strzela w 55% swoich meczów (6 z 11 meczów), a Red Star Belgrade kończy z czystym kontem 73% spotkań (8 z 11 meczów).

27Gole zdobyte (sezon)10
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
3Gole stracone (sezon)12
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
2.73Średnia goli w meczu2
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
9Gole zdobyte (ost. 5)3
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
1Gole stracone (ost. 5)8
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani

Jak często strzelają minimum...

91%1 gol55%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
82%2 gole27%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
45%3 gole9%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
18%4 gole0%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani

Jak często tracą minimum...

27%1 gol55%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
0%2 gole27%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
0%3 gole9%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
0%4 gole9%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

45%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

27%BTTS do przerwy0%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
0%BTTS w obu połowach0%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
55%Gol w obu połowach9%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani

BTTS a liczba goli

27%Min. 3 gole i BTTS27%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
36%Min. 3 gole bez BTTS9%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
20%BTTS - ostatnie 520%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani

1. połowa

73%Min. 1 gol do przerwy64%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
45%Min. 2 gole do przerwy18%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
27%Min. 3 gole do przerwy9%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani

2. połowa

73%Min. 1 gol po przerwie55%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
36%Min. 2 gole po przerwie45%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
18%Min. 3 gole po przerwie9%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Red Star Belgrade wypada o 92% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

2.27 pkt / mecz - Red Star Belgrade · 1.18 pkt / mecz - LFK Mladost Lučani

Red Star Belgrade - stan meczu do przerwy
64% prowadzi36% remis0% przegrywa
LFK Mladost Lučani - stan meczu do przerwy
27% prowadzi36% remis36% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

2.27Punkty na mecz (1. poł.)1.18
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
1.18Gole zdobyte (1. poł.)0.36
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
0.27Gole stracone (1. poł.)0.55
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
1.45Średnia goli w meczu (1. poł.)0.91
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
73%Czyste konto do przerwy64%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
27%Bez gola do przerwy73%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani

Po przerwie (2. połowa)

2.45Punkty na mecz (2. poł.)1.18
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
1.27Gole zdobyte (2. poł.)0.55
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
0Gole stracone (2. poł.)0.55
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
1.27Średnia goli w meczu (2. poł.)1.09
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
100%Czyste konto po przerwie55%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani
27%Bez gola po przerwie64%
Red Star BelgradeLFK Mladost Lučani

Red Star Belgrade - wyniki drugich połów

73% Z27% R0% P
25
Punkty do przerwy
13
Gole do przerwy
+10
Bilans bramek (1. poł.)
27
Punkty 2. połowa
+14
Bilans bramek (2. poł.)
2.27
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia142%

Prowadzi do przerwy w 64% meczów, a wygrywa 91%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.3

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

LFK Mladost Lučani - wyniki drugich połów

18% Z64% R18% P
13
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
-2
Bilans bramek (1. poł.)
13
Punkty 2. połowa
0
Bilans bramek (2. poł.)
1.18
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia133%

Prowadzi do przerwy w 27% meczów, a wygrywa 36%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Red Star Belgrade - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.802.20
Gole zdobyte / mecz0.81.0
Gole stracone / mecz0.20.0
Średnia goli w meczu1.01.0
1 gol60%60%
2 gole40%20%
3 gole0%20%
Czyste konto80%100%
Bez gola40%40%
Bilans bramek+3+5
Do przerwy: 40% prowadzi - 60% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 40% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 4
LFK Mladost Lučani - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.801.00
Gole zdobyte / mecz0.20.4
Gole stracone / mecz1.00.6
Średnia goli w meczu1.21.0
1 gol80%60%
2 gole20%40%
3 gole20%0%
Czyste konto40%60%
Bez gola80%80%
Bilans bramek-4-1
Do przerwy: 20% prowadzi - 20% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 40% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Red Star Belgrade
ZdobyteStracone
3
1
0-15
5
0
16-30
5
2
31-45
8
0
46-60
1
0
61-75
5
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (8 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (2). Bilans końcówek (76-90): +5 - wygrywają końcówki.

LFK Mladost Lučani
ZdobyteStracone
3
2
0-15
0
2
16-30
1
2
31-45
1
1
46-60
2
1
61-75
3
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (3 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (4). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.36
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.8 : 0.6
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
89%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
32%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+90%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
50%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
4%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 25 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Red Star Belgrade

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.96
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+1.22
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-1.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.38
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.84
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
153%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
26%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.22
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.1
Gole w końcówce
19% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 11% pada w pierwszym kwadransie.
19%

LFK Mladost Lučani

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.89
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.71
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+3.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.16
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.87
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
87%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
68%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.15
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
30% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 30% pada w pierwszym kwadransie.
30%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (SuperLiga).

Drużyny na tle ligi

Red Star BelgradeLigaLFK Mladost Lučani
Średnia goli w meczu• 2.732.65▼ 2.00
Obie drużyny strzeliły▼ 27%45%▼ 36%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 64%51%▼ 36%
Czyste konta▲ 73%32%▲ 45%
Gol do przerwy• 73%72%▼ 64%
Gol po przerwie• 73%72%▼ 55%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.65
Średnia goli na mecz
45%
Obie drużyny strzeliły
51%
Min. 3 gole (Over 2.5)
32%
Czyste konta
1.60
Gole gospodarzy / mecz
1.05
Gole gości / mecz
+52%
Przewaga ataku u siebie
+34%
Przewaga defensywy u siebie
+25%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
72%
1 gol
29%
2 gole
15%
3 gole
3%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
72%
1 gol
44%
2 gole
24%
3 gole
5%
4 gole

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Red Star Belgrade 2 - 0 - 0 LFK Mladost Lučani. Średnia goli 4.50, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

Red Star Belgrade
4 : 0
LFK Mladost Lučani
LFK Mladost Lučani
1 : 4
Red Star Belgrade

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Red Star Belgrade i LFK Mladost Lučani?

Red Star Belgrade zagra z LFK Mladost Lučani 17 października 2026 w rozgrywkach SuperLiga na stadionie Stadion Rajko Mitić. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Red Star Belgrade - LFK Mladost Lučani?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Red Star Belgrade wygrał 2, LFK Mladost Lučani 0, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 4,50, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Red Star Belgrade - LFK Mladost Lučani?

Red Star Belgrade strzela średnio 2,45 gola na mecz, a LFK Mladost Lučani 0,91. Średnia goli w SuperLiga to 2,65, Over 2.5 pada w 51% meczów. BTTS notują w 27% (Red Star Belgrade) i 36% (LFK Mladost Lučani) spotkań.

W jakiej formie są Red Star Belgrade i LFK Mladost Lučani?

W ostatnich 5 meczach Red Star Belgrade ma bilans 4-1-0 (2,60 pkt/mecz), a LFK Mladost Lučani 2-1-2 (1,40 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Red Star Belgrade - LFK Mladost Lučani?

Statystyczne tło meczu Red Star Belgrade - LFK Mladost Lučani — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.