Brazylia - Serie AEstádio Estadual Jornalista Edgar Augusto ProençaDane aktualne na 17 października 2026

Remo - Flamengo: statystyki meczu

Herb Remo
Remo
0 : 1do przerwy 0:0
Herb Flamengo
Flamengo

Remo - Flamengo: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Remo zagrał z Flamengo w rozgrywkach Serie A (Brazylia). Spotkanie rozegrano 6 września 2026. Miejscem spotkania jest Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.

Aktualna forma

Remo ma bilans 0-2-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.40 pkt/mecz. Flamengo ma w tym samym okresie bilans 4-0-1 oraz 2.40 pkt/mecz. Flamengo ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.04 wobec 0.92.

Statystyki bramek

Remo strzela średnio 1.20 gola i traci 1.68 gola na mecz. Flamengo strzela średnio 2.00 gola i traci 0.84 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.64 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 60% meczów Remo i w 48% meczów Flamengo. Over 2.5 padał odpowiednio w 52% i 60% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 58%, a Over 2.5 wynosi 50%.

xG, strzały i styl

Flamengo ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.66 wobec 1.33. Remo oddaje średnio 12.6 strzału, a Flamengo 15.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Remo prowadzi do przerwy w 12% meczów, a Flamengo w 60%. Remo zdobywa po przerwie średnio 0.64 gola, a Flamengo 1.12. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 76% i 92% ich spotkań.

Gole według minut

Remo najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (8 goli). Flamengo najczęściej strzela w przedziale 0-15 (11 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Serie A: 2.64 gola na mecz, BTTS 58% i Over 2.5 50%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.50 gola, a goście 1.14. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-0-1, średnia goli wynosi 3.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Flamengo zajmuje 2. miejsce w tabeli, podczas gdy Remo jest dopiero 19., a bilans sezonu gości to 14 zwycięstw i tylko 4 porażki wobec 5 wygranych oraz 12 przegranych gospodarzy. Forma także wyraźnie przemawia za Flamengo: w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyło 10 punktów i strzeliło 12 goli, natomiast Remo nie wygrało żadnego z pięciu meczów, uzyskując tylko 2 punkty i 6 bramek. Na wyjazdach Flamengo zdobywa średnio 2,00 gola na mecz, przy skuteczności strzałów 16%, podczas gdy Remo u siebie traci średnio 1,33 bramki. Gospodarze mają wprawdzie zbliżone średnie xG u siebie, 1,48 wobec 1,46 Flamengo na wyjazdach, lecz słaba bieżąca dyspozycja i tylko 17% meczów domowych bez straty gola zwiększają szanse gości na wykorzystanie przewagi jakości. Remo remisuje u siebie w 42% spotkań, dlatego remis pozostaje realną alternatywą, ale stabilniejsza defensywa Flamengo, tracąca na wyjazdach średnio 1,00 gola, wskazuje na wygraną przyjezdnych.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Najmocniejszym argumentem za BTTS jest bieżąca forma: w ostatnich 5 meczach oba zespoły notowały ten scenariusz aż w 80% spotkań. Remo w tym okresie traciło średnio 1,8 gola na mecz, a Flamengo strzelało 2,4 gola, przy wysokim xG gości wynoszącym 1,91. Flamengo również dopuszczało rywali do sytuacji o średnim xG 1,59, podczas gdy Remo tworzyło okazje warte 1,47 xG, co daje gospodarzom realną drogę do bramki. Sezonowy wskaźnik BTTS Remo jest niski i wynosi 36%, wspierany przez 55% czystych kont, ale Flamengo zachowywało czyste konto tylko w 31% meczów. Obie drużyny rzadko kończą mecz bez zdobytej bramki, odpowiednio w 9% i 8% spotkań, dlatego bardziej prawdopodobne jest trafienie po obu stronach.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Linia powyżej 1.5 gola ma wyraźne wsparcie w danych sezonowych: w meczach Remo padały co najmniej 2 gole w 100% spotkań, a u Flamengo w 92%. Obie drużyny regularnie tworzą sytuacje, ponieważ średnie xG wynosi 1.93 dla Remo i 1.46 dla Flamengo, co wskazuje na łączny potencjał bliski 2.85 gola. Ostatnie pięć meczów dodatkowo sprzyja bramkom: Flamengo strzelało średnio 2.4 gola, a spotkania obu zespołów kończyły się wynikiem powyżej 2.5 gola odpowiednio w 60% i 80% przypadków. Remo traciło w tym okresie 1.8 gola na mecz, dlatego nawet przy solidnej sezonowej defensywie gospodarzy oczekiwane są minimum dwa trafienia.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najmocniejszy sygnał przemawia za prowadzeniem Flamengo już do przerwy i utrzymaniem zwycięstwa, ponieważ goście prowadzili po 45 minutach w 80% ostatnich pięciu spotkań, a Remo tylko w 20%. Flamengo w tej serii nie straciło ani jednego gola przed przerwą, podczas gdy Remo zdobywało w pierwszych połowach zaledwie 0,4 bramki i traciło 0,6. Forma całego meczu również wyraźnie faworyzuje gości: Flamengo wygrywało 60% z ostatnich pięciu meczów, strzelało średnio 2,4 gola i traciło 1,0, natomiast Remo nie wygrało żadnego, zdobywało 1,2 gola i pozwalało rywalom na 1,8. W drugich połowach Flamengo nadal jest groźne, notując ostatnio średnio 1,6 bramki, a Remo traci w tym okresie 1,2 gola na mecz. Atut własnego boiska Remo i jego sezonowy wskaźnik 64% zwycięstw ograniczają pewność prognozy, lecz bieżąca dyspozycja oraz przewaga Flamengo w początkowych fazach spotkań najsilniej wspierają wariant 2/2.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 0
1. połowa
0 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

36Posiadanie piłki (%)64
RemoFlamengo
7Strzały21
RemoFlamengo
1Strzały celne5
RemoFlamengo
0.86xG2.23
RemoFlamengo
7Rzuty rożne9
RemoFlamengo
48Groźne ataki75
RemoFlamengo
9Faule13
RemoFlamengo
4Kartki2
RemoFlamengo

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

1.2Gole zdobyte / mecz2
RemoFlamengo
1.68Gole stracone / mecz0.84
RemoFlamengo
43%Średnie posiadanie56%
RemoFlamengo
3.88Strzały celne / mecz5.08
RemoFlamengo

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

12.6Strzały na mecz15
RemoFlamengo
3.88Strzały celne5.08
RemoFlamengo
9.5%Skuteczność strzałów13.3%
RemoFlamengo
43%Posiadanie piłki56%
RemoFlamengo
1.33xG tworzone1.66
RemoFlamengo
1.57xG dopuszczone1.34
RemoFlamengo

Jakość strzelania

Remo: ZbalansowanyFlamengo: Dominujący
RemoFlamengo
Celność (strzały w światło bramki)31%34%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.310.39

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Flamengo wypada o 500% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.4 pkt / mecz - Remo · 2.4 pkt / mecz - Flamengo

Remo
LDDLL
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
20% Z32% R48% P
Sezon (Z-R-P)
5-8-12
0.92 pkt / mecz · bilans bramek -12
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-2-3
0.40 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
3-5-4
Ostatnie 5 u siebie
2-1-2
LWWDL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.4Gole stracone: 2.0xG: 1.51xG rywali: 1.40BTTS: 100%Over 2.5: 80%
Flamengo
WWLWW
Rozkład wyników w sezonie
60% Z24% R16% P
Sezon (Z-R-P)
15-6-4
2.04 pkt / mecz · bilans bramek +29
Ostatnie 5 (Z-R-P)
4-0-1
2.40 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
7-3-3
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-2-1
DWDWL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.6Gole stracone: 0.6xG: 1.76xG rywali: 1.45BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Flamengo wypada o 67% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.2 gola / mecz - Remo · 2 gola / mecz - Flamengo

Flamengo wypada o 100% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.68 gola / mecz - Remo · 0.84 gola / mecz - Flamengo

Profil strzelecki Remo: niejednoznaczny

Remo strzela w 68% swoich meczów (17 z 25 meczów), a Flamengo kończy z czystym kontem 44% spotkań (11 z 25 meczów).

Profil strzelecki Flamengo: bardzo mocny

Flamengo strzela w 92% swoich meczów (23 z 25 meczów), a Remo kończy z czystym kontem 12% spotkań (3 z 25 meczów).

30Gole zdobyte (sezon)50
RemoFlamengo
42Gole stracone (sezon)21
RemoFlamengo
2.88Średnia goli w meczu2.84
RemoFlamengo
7Gole zdobyte (ost. 5)13
RemoFlamengo
10Gole stracone (ost. 5)3
RemoFlamengo

Jak często strzelają minimum...

68%1 gol92%
RemoFlamengo
36%2 gole60%
RemoFlamengo
12%3 gole32%
RemoFlamengo
4%4 gole12%
RemoFlamengo

Jak często tracą minimum...

88%1 gol56%
RemoFlamengo
56%2 gole20%
RemoFlamengo
20%3 gole8%
RemoFlamengo
4%4 gole0%
RemoFlamengo

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

36%BTTS do przerwy4%
RemoFlamengo
8%BTTS w obu połowach0%
RemoFlamengo
20%Gol w obu połowach48%
RemoFlamengo

BTTS a liczba goli

44%Min. 3 gole i BTTS28%
RemoFlamengo
8%Min. 3 gole bez BTTS32%
RemoFlamengo
100%BTTS - ostatnie 540%
RemoFlamengo

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

80%Min. 1 gol do przerwy84%
RemoFlamengo
44%Min. 2 gole do przerwy28%
RemoFlamengo
12%Min. 3 gole do przerwy4%
RemoFlamengo

2. połowa

76%Min. 1 gol po przerwie92%
RemoFlamengo
44%Min. 2 gole po przerwie48%
RemoFlamengo
16%Min. 3 gole po przerwie16%
RemoFlamengo

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Flamengo wypada o 127% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

0.88 pkt / mecz - Remo · 2 pkt / mecz - Flamengo

Remo - stan meczu do przerwy
12% prowadzi52% remis36% przegrywa
Flamengo - stan meczu do przerwy
60% prowadzi20% remis20% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

0.88Punkty na mecz (1. poł.)2
RemoFlamengo
0.56Gole zdobyte (1. poł.)0.88
RemoFlamengo
0.84Gole stracone (1. poł.)0.28
RemoFlamengo
1.4Średnia goli w meczu (1. poł.)1.16
RemoFlamengo
32%Czyste konto do przerwy76%
RemoFlamengo
52%Bez gola do przerwy36%
RemoFlamengo

Po przerwie (2. połowa)

1.16Punkty na mecz (2. poł.)1.96
RemoFlamengo
0.64Gole zdobyte (2. poł.)1.12
RemoFlamengo
0.84Gole stracone (2. poł.)0.56
RemoFlamengo
1.48Średnia goli w meczu (2. poł.)1.68
RemoFlamengo
48%Czyste konto po przerwie60%
RemoFlamengo
60%Bez gola po przerwie24%
RemoFlamengo

Remo - wyniki drugich połów

28% Z32% R40% P
22
Punkty do przerwy
14
Gole do przerwy
-7
Bilans bramek (1. poł.)
29
Punkty 2. połowa
-5
Bilans bramek (2. poł.)
0.88
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia167%

Prowadzi do przerwy w 12% meczów, a wygrywa 20%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Flamengo - wyniki drugich połów

60% Z16% R24% P
50
Punkty do przerwy
22
Gole do przerwy
+15
Bilans bramek (1. poł.)
49
Punkty 2. połowa
+14
Bilans bramek (2. poł.)
2.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 60% meczów, a wygrywa 60%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.3

Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Remo - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.001.20
Gole zdobyte / mecz0.60.8
Gole stracone / mecz0.81.2
Średnia goli w meczu1.42.0
1 gol80%100%
2 gole40%40%
3 gole20%20%
Czyste konto40%40%
Bez gola40%40%
Bilans bramek-1-2
Do przerwy: 20% prowadzi - 40% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 0% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 3
Flamengo - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz3.002.00
Gole zdobyte / mecz1.21.4
Gole stracone / mecz0.00.6
Średnia goli w meczu1.22.0
1 gol100%80%
2 gole20%60%
3 gole0%20%
Czyste konto100%60%
Bez gola0%40%
Bilans bramek+6+4
Do przerwy: 100% prowadzi - 0% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 20% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 6

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Remo
ZdobyteStracone
5
3
0-15
2
9
16-30
7
9
31-45
4
10
46-60
4
3
61-75
8
8
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (8 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (10). Bilans końcówek (76-90): 0.

Flamengo
ZdobyteStracone
11
1
0-15
5
3
16-30
6
3
31-45
11
5
46-60
7
3
61-75
10
6
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (11 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (6). Bilans końcówek (76-90): +4 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.86
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.0 : 1.8
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
108%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
54%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+5%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
63%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
3%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 33 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Remo

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.24
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.24
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.3 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.13
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.11
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
80%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
147%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.52
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.1
Gole w końcówce
27% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 17% pada w pierwszym kwadransie.
27%

Flamengo

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.32
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.84
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-12.8 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.34
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.50
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
175%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
56%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.36
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
20% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 22% pada w pierwszym kwadransie.
20%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Serie A).

Drużyny na tle ligi

RemoLigaFlamengo
Średnia goli w meczu▲ 2.882.64▲ 2.84
Obie drużyny strzeliły▲ 60%58%▼ 48%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 52%50%▲ 60%
Czyste konta▼ 12%24%▲ 44%
Gol do przerwy▲ 80%74%▲ 84%
Gol po przerwie▼ 76%78%▲ 92%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.64
Średnia goli na mecz
58%
Obie drużyny strzeliły
50%
Min. 3 gole (Over 2.5)
24%
Czyste konta
1.50
Gole gospodarzy / mecz
1.14
Gole gości / mecz
+32%
Przewaga ataku u siebie
+24%
Przewaga defensywy u siebie
+22%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
74%
1 gol
33%
2 gole
9%
3 gole
2%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
78%
1 gol
44%
2 gole
17%
3 gole
6%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Poprzednie spotkanie: Remo 0 - 0 - 1 Flamengo. Średnia goli 3.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Remo - Flamengo?

Mecz Serie A zakończył się wynikiem Remo 0:1 Flamengo. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Remo - Flamengo?

Remo strzela średnio 1,20 gola na mecz, a Flamengo 2,00. Średnia goli w Serie A to 2,64, Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS notują w 60% (Remo) i 48% (Flamengo) spotkań.

W jakiej formie są Remo i Flamengo?

W ostatnich 5 meczach Remo ma bilans 0-2-3 (0,40 pkt/mecz), a Flamengo 4-0-1 (2,40 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Remo - Flamengo?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.