Gruzja - Erovnuli LigaBoris Paichadze Dinamo ArenaDane aktualne na 23 października 2026

Saburtalo - Rustavi: statystyki meczu

Herb Saburtalo
Saburtalo
1 : 2do przerwy 1:0
Herb Rustavi
Rustavi

Saburtalo - Rustavi: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Saburtalo zagrał z Rustavi w rozgrywkach Erovnuli Liga (Gruzja). Spotkanie rozegrano 17 czerwca 2026. Miejscem spotkania jest Boris Paichadze Dinamo Arena. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

Aktualna forma

Saburtalo ma bilans 2-1-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.40 pkt/mecz. Rustavi ma w tym samym okresie bilans 3-1-1 oraz 2.00 pkt/mecz. Saburtalo ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.82 wobec 1.71.

Statystyki bramek

Saburtalo strzela średnio 1.41 gola i traci 0.88 gola na mecz. Rustavi strzela średnio 1.18 gola i traci 0.82 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.48 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 47% meczów Saburtalo i w 53% meczów Rustavi. Over 2.5 padał odpowiednio w 41% i 41% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 56%, a Over 2.5 wynosi 50%.

xG, strzały i styl

Saburtalo ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.41 wobec 1.36. Saburtalo oddaje średnio 10.5 strzału, a Rustavi 10.9. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Saburtalo prowadzi do przerwy w 47% meczów, a Rustavi w 41%. Saburtalo zdobywa po przerwie średnio 0.59 gola, a Rustavi 0.59. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 65% i 76% ich spotkań.

Gole według minut

Saburtalo najczęściej strzela w przedziale 0-15 (5 goli). Rustavi najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (5 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Erovnuli Liga: 2.48 gola na mecz, BTTS 56% i Over 2.5 50%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.31 gola, a goście 1.16. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-0-1, średnia goli wynosi 3.00, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Saburtalo ma wyraźną przewagę w statystykach domowych: u siebie traci średnio 0.63 gola na mecz, ma 50% czystych kont i nie przegrał jeszcze u siebie (Loss% 0), podczas gdy Rustavi na wyjazdach traci 0.88 gola i ma tylko 25% czystych kont. W ofensywie gospodarze oddają średnio 11 strzałów z 4.38 celnych i konwersją 10%, co przekłada się na 1.13 gola na mecz u siebie; Rustavi na wyjeździe oddaje 12 strzałów z 3.25 celnych i konwersją 6%, co daje 0.75 gola na mecz. xG jest niemal identyczne (Saburtalo xG 1.48 vs Rustavi xG 1.46), ale Saburtalo lepiej zamienia sytuacje na bramki i rzadziej pozostaje bez gola (FTS 13% vs 38%), co faworyzuje gospodarzy w niskobramkowym starciu. Goście są w lepszej formie w ostatnich 5 meczach (3 wygrane, 1 remis, 1 porażka, PPG 2.0 kontra Saburtalo 2-1-2, PPG 1.4), jednak ich wyjazdowy profil to głównie remisy (63% remisów na wyjeździe i tylko 13% wygranych), co ogranicza szansę na pełne zwycięstwo. Na tej podstawie typuję zwycięstwo gospodarzy (1) — oczekuję wąskiego, niskobramkowego sukcesu dzięki solidnej defensywie u siebie i lepszej skuteczności w realizacji xG.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Stawiam na brak BTTS (no) z prawdopodobieństwem 65% wobec 35% dla BTTS 'yes', ponieważ sygnały defensywne Saburtalo są silniejsze. Saburtalo w sezonie średnio zdobywa 1.56 gola i traci 0.78 gola, utrzymując czyste konto w 56% meczów, co istotnie obniża szansę, że przeciwnik trafi. Rustavi ma sezonowo tylko 0.75 gola na mecz, mimo że xG wynosi 1.46 (różnica 0.71), co wskazuje na niewykorzystany potencjał przy niskiej skuteczności 6% i średnio 12 strzałach. Sezonowe odsetki BTTS to 44% dla Saburtalo i 63% dla Rustavi, ale w ostatnich 5 meczach obie strony mają BTTS na poziomie 40%, a Saburtalo traciło średnio 1.2 gola w ostatnich 5, podczas gdy Rustavi zdobywało średnio 1.0. Sumarycznie przewaga czystych kont Saburtalo (56% vs 25% dla Rustavi) i niższa średnia goli Rustavi (0.75) przeważają nad sygnałem xG, stąd typ 'no'.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Prognozuję 1.39 oczekiwanych goli dla Saburtalo i 1.05 dla Rustavi, razem 2.44 gola w meczu. Ta wartość jest kompromisem między xG (Saburtalo 1.28, Rustavi 1.46) a rzeczywistymi średnimi w sezonie (Saburtalo 1.56 gola, Rustavi 0.75 gola) oraz formą z ostatnich 5 meczów (xG Saburtalo 1.68, Rustavi 1.24). Przy średnim 2.44 szansa na powyżej 1.5 wynosi około 70%, na powyżej 2.5 około 44%, natomiast surowy model dawał ~23% na powyżej 3.5, które skorygowałem w dół do 15% z uwagi na historyczne wskaźniki (Over3.5: 11% u gospodarzy, 0% u gości). Dodatkowo Saburtalo ma 56% meczów bez straty gola i lepszą skuteczność (konwersja 16% wobec 6% Rustavi), co zwiększa prawdopodobieństwo co najmniej dwóch goli w spotkaniu i uzasadnia wybór over 1.5 jako najsilniejszego sygnału.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Saburtalo jest wyraźnie silniejsze w statystykach sezonu: zdobywa średnio 1.56 gola na mecz wobec 0.75 Rustavi i wygrywa 78% spotkań przy tylko 13% zwycięstw gości. Do przerwy gospodarze prowadzą w 44% spotkań i remisują w 56% (bramki do przerwy: Saburtalo 10 vs Rustavi 3, średnio 0.78 vs 0.38), więc wiele meczów jest wyrównanych po 45 minutach. W drugiej połowie Saburtalo strzela średnio 1.22 gola, notuje 44% zwycięstw w drugich połowach i średnio 1.67 punktu zdobywanego po przerwie, podczas gdy Rustavi ma 0% zwycięstw w drugich połowach, co wskazuje na zdolność gospodarzy do rozstrzygania spotkań po przerwie. Dlatego najbardziej prawdopodobny scenariusz to remis do przerwy i zwycięstwo Saburtalo po meczu (X/1); kombinacje zaczynające się od "2/" zostały praktycznie wykluczone, bo Saburtalo nie było przegrywające do przerwy w danych (odsetek meczów przegrywanych do przerwy gospodarzy 0.0).

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 0
1. połowa
0 : 2
2. połowa

Statystyki meczu

68Posiadanie piłki (%)32
SaburtaloRustavi
7Strzały9
SaburtaloRustavi
6Strzały celne4
SaburtaloRustavi
1.48xG1.19
SaburtaloRustavi
6Rzuty rożne3
SaburtaloRustavi
83Groźne ataki46
SaburtaloRustavi
10Faule7
SaburtaloRustavi
3Kartki1
SaburtaloRustavi

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

SaburtaloRustavi
1.41Gole zdobyte / mecz1.18
SaburtaloRustavi
0.88Gole stracone / mecz0.82
SaburtaloRustavi
51%Średnie posiadanie46%
SaburtaloRustavi
4.35Strzały celne / mecz3.41
SaburtaloRustavi

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

10.47Strzały na mecz10.88
SaburtaloRustavi
4.35Strzały celne3.41
SaburtaloRustavi
13.5%Skuteczność strzałów10.8%
SaburtaloRustavi
51%Posiadanie piłki46%
SaburtaloRustavi
1.41xG tworzone1.36
SaburtaloRustavi
1.3xG dopuszczone1.2
SaburtaloRustavi

Jakość strzelania

Saburtalo: Skuteczny w wykończeniuRustavi: Zbalansowany
SaburtaloRustavi
Celność (strzały w światło bramki)42%31%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.130.13
Wykończenie (gole na strzał celny)0.320.35

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Rustavi wypada o 43% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.4 pkt / mecz - Saburtalo · 2 pkt / mecz - Rustavi

Saburtalo
LWLWD
Rozkład wyników w sezonie
53% Z24% R24% P
Sezon (Z-R-P)
9-4-4
1.82 pkt / mecz · bilans bramek +9
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-2
1.40 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
4-4-0
Ostatnie 5 u siebie
2-3-0
DDWWD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 1.2xG: 1.69xG rywali: 1.20BTTS: 40%Over 2.5: 20%
Rustavi
DWLWW
Rozkład wyników w sezonie
47% Z29% R24% P
Sezon (Z-R-P)
8-5-4
1.71 pkt / mecz · bilans bramek +6
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-1-1
2.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-5-2
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-4-1
DDDDL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 0.6xG: 1.25xG rywali: 1.04BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Saburtalo wypada o 19% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.41 gola / mecz - Saburtalo · 1.18 gola / mecz - Rustavi

Rustavi wypada o 7% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

0.88 gola / mecz - Saburtalo · 0.82 gola / mecz - Rustavi

Profil strzelecki Saburtalo: mocny

Saburtalo strzela w 82% swoich meczów (14 z 17 meczów), a Rustavi kończy z czystym kontem 41% spotkań (7 z 17 meczów).

Profil strzelecki Rustavi: mocny

Rustavi strzela w 82% swoich meczów (14 z 17 meczów), a Saburtalo kończy z czystym kontem 41% spotkań (7 z 17 meczów).

24Gole zdobyte (sezon)20
SaburtaloRustavi
15Gole stracone (sezon)14
SaburtaloRustavi
2.29Średnia goli w meczu2
SaburtaloRustavi
5Gole zdobyte (ost. 5)5
SaburtaloRustavi
6Gole stracone (ost. 5)3
SaburtaloRustavi

Jak często strzelają minimum...

82%1 gol82%
SaburtaloRustavi
41%2 gole29%
SaburtaloRustavi
12%3 gole6%
SaburtaloRustavi
6%4 gole0%
SaburtaloRustavi

Jak często tracą minimum...

59%1 gol59%
SaburtaloRustavi
24%2 gole18%
SaburtaloRustavi
6%3 gole6%
SaburtaloRustavi
0%4 gole0%
SaburtaloRustavi

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

24%BTTS do przerwy12%
SaburtaloRustavi
0%BTTS w obu połowach0%
SaburtaloRustavi
24%Gol w obu połowach18%
SaburtaloRustavi

BTTS a liczba goli

35%Min. 3 gole i BTTS35%
SaburtaloRustavi
6%Min. 3 gole bez BTTS6%
SaburtaloRustavi
40%BTTS - ostatnie 540%
SaburtaloRustavi

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

76%Min. 1 gol do przerwy53%
SaburtaloRustavi
47%Min. 2 gole do przerwy12%
SaburtaloRustavi
6%Min. 3 gole do przerwy6%
SaburtaloRustavi

2. połowa

65%Min. 1 gol po przerwie76%
SaburtaloRustavi
24%Min. 2 gole po przerwie41%
SaburtaloRustavi
12%Min. 3 gole po przerwie6%
SaburtaloRustavi

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Saburtalo - stan meczu do przerwy
47% prowadzi41% remis12% przegrywa
Rustavi - stan meczu do przerwy
41% prowadzi59% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.82Punkty na mecz (1. poł.)1.82
SaburtaloRustavi
0.82Gole zdobyte (1. poł.)0.59
SaburtaloRustavi
0.47Gole stracone (1. poł.)0.18
SaburtaloRustavi
1.29Średnia goli w meczu (1. poł.)0.76
SaburtaloRustavi
65%Czyste konto do przerwy88%
SaburtaloRustavi
35%Bez gola do przerwy47%
SaburtaloRustavi

Po przerwie (2. połowa)

1.41Punkty na mecz (2. poł.)1.18
SaburtaloRustavi
0.59Gole zdobyte (2. poł.)0.59
SaburtaloRustavi
0.41Gole stracone (2. poł.)0.65
SaburtaloRustavi
1Średnia goli w meczu (2. poł.)1.24
SaburtaloRustavi
65%Czyste konto po przerwie47%
SaburtaloRustavi
59%Bez gola po przerwie53%
SaburtaloRustavi

Saburtalo - wyniki drugich połów

35% Z35% R29% P
31
Punkty do przerwy
14
Gole do przerwy
+6
Bilans bramek (1. poł.)
24
Punkty 2. połowa
+3
Bilans bramek (2. poł.)
1.82
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia113%

Prowadzi do przerwy w 47% meczów, a wygrywa 53%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Rustavi - wyniki drugich połów

24% Z47% R29% P
31
Punkty do przerwy
10
Gole do przerwy
+7
Bilans bramek (1. poł.)
20
Punkty 2. połowa
-1
Bilans bramek (2. poł.)
1.82
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia115%

Prowadzi do przerwy w 41% meczów, a wygrywa 47%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.5

Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Saburtalo - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.401.60
Gole zdobyte / mecz0.40.6
Gole stracone / mecz0.80.4
Średnia goli w meczu1.21.0
1 gol80%60%
2 gole40%20%
3 gole0%20%
Czyste konto60%60%
Bez gola60%60%
Bilans bramek-2+1
Do przerwy: 40% prowadzi - 20% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 40% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 2
Rustavi - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.801.20
Gole zdobyte / mecz0.40.6
Gole stracone / mecz0.00.6
Średnia goli w meczu0.41.2
1 gol40%80%
2 gole0%40%
3 gole0%0%
Czyste konto100%40%
Bez gola60%40%
Bilans bramek+20
Do przerwy: 40% prowadzi - 60% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 60% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 2

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Saburtalo
ZdobyteStracone
5
2
0-15
4
1
16-30
5
5
31-45
3
2
46-60
4
1
61-75
3
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (5 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (5). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

Rustavi
ZdobyteStracone
4
1
0-15
4
1
16-30
2
1
31-45
1
6
46-60
4
1
61-75
5
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (5 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (6). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.15
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.1 : 1.0
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
86%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
50%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+40%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
67%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
3%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 33 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Saburtalo

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.11
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.42
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-5.7 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
0.00
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.42
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
108%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
76%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.42
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.2
Gole w końcówce
13% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 21% pada w pierwszym kwadransie.
13%

Rustavi

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.16
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.20
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-5.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.18
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.38
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
102%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
63%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.29
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
25% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 20% pada w pierwszym kwadransie.
25%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Erovnuli Liga).

Drużyny na tle ligi

SaburtaloLigaRustavi
Średnia goli w meczu▼ 2.292.48▼ 2.00
Obie drużyny strzeliły▼ 47%56%▼ 53%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 41%50%▼ 41%
Czyste konta▲ 41%27%▲ 41%
Gol do przerwy▲ 76%67%▼ 53%
Gol po przerwie▼ 65%71%▲ 76%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.48
Średnia goli na mecz
56%
Obie drużyny strzeliły
50%
Min. 3 gole (Over 2.5)
27%
Czyste konta
1.31
Gole gospodarzy / mecz
1.16
Gole gości / mecz
+13%
Przewaga ataku u siebie
+11%
Przewaga defensywy u siebie
+11%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
67%
1 gol
36%
2 gole
10%
3 gole
2%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
71%
1 gol
40%
2 gole
12%
3 gole
7%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. SaburtaloGolAmiran Dzagania
  2. RustaviZmianaWszedł: Davit UbilavaZszedł: Kevin William Ceijas
  3. SaburtaloŻółta kartkaVahid Selimovic
  4. SaburtaloZmianaWszedł: Giorgi KobuladzeZszedł: Jemali-Giorgi Jinjolava
  5. SaburtaloŻółta kartkaGiorgi Kobuladze
  6. RustaviGolPrince Osei
  7. RustaviZmianaWszedł: Nikoloz KutateladzeZszedł: Jean Souza de Almeida
  8. RustaviZmianaWszedł: Shotiko AndghuladzeZszedł: Solomon Kessi
  9. RustaviŻółta kartkaVazha Patsatsia
  10. SaburtaloŻółta kartkaPaata Ghudushauri
  11. RustaviGolVazha Patsatsia

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Poprzednie spotkanie: Saburtalo 0 - 0 - 1 Rustavi. Średnia goli 3.00, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Saburtalo - Rustavi?

Mecz Erovnuli Liga zakończył się wynikiem Saburtalo 1:2 Rustavi. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Saburtalo - Rustavi?

Saburtalo strzela średnio 1,41 gola na mecz, a Rustavi 1,18. Średnia goli w Erovnuli Liga to 2,48, Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS notują w 47% (Saburtalo) i 53% (Rustavi) spotkań.

W jakiej formie są Saburtalo i Rustavi?

W ostatnich 5 meczach Saburtalo ma bilans 2-1-2 (1,40 pkt/mecz), a Rustavi 3-1-1 (2,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Saburtalo - Rustavi?

Statystyczne tło meczu Saburtalo - Rustavi — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.