Slatina - Chindia Târgovişte: statystyki meczu
Slatina - Chindia Târgovişte: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Slatina zagrał z Chindia Târgovişte w rozgrywkach Liga II (Rumunia). Spotkanie rozegrano 4 września 2026. Miejscem spotkania jest Stadionul 1 Mai. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.
Aktualna forma
Slatina ma bilans 4-1-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.60 pkt/mecz. Chindia Târgovişte ma w tym samym okresie bilans 3-0-2 oraz 1.80 pkt/mecz. Slatina ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.60 wobec 1.80.
Statystyki bramek
Slatina strzela średnio 2.00 gola i traci 0.40 gola na mecz. Chindia Târgovişte strzela średnio 2.00 gola i traci 1.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.62 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 40% meczów Slatina i w 60% meczów Chindia Târgovişte. Over 2.5 padał odpowiednio w 40% i 80% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 56%, a Over 2.5 wynosi 53%.
xG, strzały i styl
Chindia Târgovişte ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.79 wobec 1.56. Slatina oddaje średnio 12.0 strzału, a Chindia Târgovişte 14.8. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Slatina prowadzi do przerwy w 60% meczów, a Chindia Târgovişte w 60%. Slatina zdobywa po przerwie średnio 1.00 gola, a Chindia Târgovişte 1.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 80% i 80% ich spotkań.
Gole według minut
Slatina najczęściej strzela w przedziale 0-15 (3 goli). Chindia Târgovişte najczęściej strzela w przedziale 0-15 (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Liga II: 2.62 gola na mecz, BTTS 56% i Over 2.5 53%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.47 gola, a goście 1.15. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-0, średnia goli wynosi 2.00, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Slatina pozostaje niepokonana po czterech kolejkach, wygrywając wszystkie mecze i notując bilans bramek 10:2, podczas gdy Chindia Târgovişte ma 3 zwycięstwa oraz 2 porażki. Na własnym boisku gospodarze zdobywają średnio 3,5 gola przy zaledwie 0,5 straconego, a ich 100-procentowa skuteczność zwycięstw wyraźnie kontrastuje z 33% porażek Chindii w delegacjach. Slatina tworzy więcej sytuacji: średnio 16,5 strzału i 7,5 celnego na mecz wobec 9,67 strzału oraz 4,67 celnego gości, co potwierdza także przewaga xG 2,02 do 1,23. Chindia nie zdobyła bramki w 33% meczów wyjazdowych, a jej obrona dopuszcza rywali do średniego xG 1,96, dlatego gospodarzom powinno być łatwiej narzucić kontrolę przy 60% średniego posiadania piłki. Goście są w stanie zagrozić po ostatnich pięciu spotkaniach z 10 zdobytymi golami, lecz komplet argumentów boiskowych przemawia za wygraną Slatiny.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Slatina w danych sezonowych miała BTTS w 100% spotkań, strzelała średnio 2,0 gola, lecz nie zachowała ani jednego czystego konta i traciła 1,5 bramki na mecz. Chindia również zdobywa średnio 2,0 gola, a w ostatnich pięciu meczach notuje BTTS w 80% przypadków przy 2,0 strzelonych i 1,0 straconym golu na spotkanie. Gospodarze tworzą bardzo dużo sytuacji, ze średnim xG 2,63 oraz 11 celnymi strzałami na mecz, podczas gdy defensywa gości dopuszcza przeciętnie do xG 1,96. Sygnał na BTTS osłabia świetna ostatnia obrona Slatiny, która w pięciu meczach straciła tylko 3 gole, a jej BTTS z tego okresu wynosi zaledwie 20%. Mimo tego ofensywa Chindii i sezonowa podatność gospodarzy na stratę bramki nieznacznie mocniej przemawiają za tym, że obie strony trafią do siatki.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Slatina strzela średnio 2,0 gola w sezonie, a w pięciu ostatnich spotkaniach podniosła tę średnią do 2,2, zdobywając łącznie 11 bramek. Gospodarze tworzą też bardzo dużo sytuacji: ich sezonowe xG wynosi 2,63, przy 22,5 strzału i 11 celnych uderzeniach na mecz, podczas gdy Chindia dopuszcza średnio 1,96 xG. Chindia zdobywa po 2,0 gola zarówno w sezonie, jak i w ostatnich pięciu meczach, a Slatina nie zachowała czystego konta w żadnym meczu sezonowym. Co najmniej 2 gole padły we wszystkich meczach Slatiny i w 67% spotkań Chindii, dlatego over 1.5 jest najsilniejszym wyborem. Linia 2.5 również ma dodatnie przesłanki, lecz lepsza defensywa Slatiny w ostatnich pięciu występach, gdzie traciła tylko 0,6 gola na mecz, obniża pewność wyższego progu.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Slatina na własnym boisku prowadziła do przerwy w 2 z 2 dotychczasowych spotkań, nie tracąc w tych pierwszych połowach ani jednego gola. Gospodarze tworzą wyraźnie więcej sytuacji: ich średnie xG wynosi 2,63 wobec 1,96 xG traconego przez Chindię, a liczba celnych strzałów to 11,0 przy 4,67 po stronie gości. W ostatnich pięciu meczach Slatina wygrała 4 razy i zdobywała średnio 2,2 gola, podczas gdy Chindia wygrała 3 z 5 spotkań, mimo że jej skuteczność wynosi aż 21%. Goście potrafią mocno zaczynać, bo prowadzili do przerwy w 4 z ostatnich 5 meczów, lecz w wyjazdowych danych tylko raz na 3 występy byli z przodu po pierwszej części. Najbardziej prawdopodobny pozostaje więc wariant, w którym aktywniejsza Slatina obejmuje prowadzenie przed przerwą i utrzymuje je do końca.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Slatina | Chindia Târgovişte | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 43% | 49% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.13 | 0.12 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.38 | 0.28 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Slatina wypada o 44% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
2.6 pkt / mecz - Slatina · 1.8 pkt / mecz - Chindia Târgovişte
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Slatina wypada o 150% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
0.4 gola / mecz - Slatina · 1 gola / mecz - Chindia Târgovişte
Slatina strzela w 80% swoich meczów (4 z 5 meczów), a Chindia Târgovişte kończy z czystym kontem 20% spotkań (1 z 5 meczów).
Chindia Târgovişte strzela w 80% swoich meczów (4 z 5 meczów), a Slatina kończy z czystym kontem 60% spotkań (3 z 5 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Slatina
Over / Under - Chindia Târgovişte
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Slatina wypada o 10% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
2.2 pkt / mecz - Slatina · 2 pkt / mecz - Chindia Târgovişte
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Slatina - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 60% meczów, a wygrywa 80%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.4 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Chindia Târgovişte - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 60% meczów, a wygrywa 60%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 2.20 | 2.20 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.0 | 1.0 |
| Gole stracone / mecz | 0.0 | 0.4 |
| Średnia goli w meczu | 1.0 | 1.4 |
| 1 gol | 60% | 80% |
| 2 gole | 20% | 40% |
| 3 gole | 20% | 20% |
| Czyste konto | 100% | 60% |
| Bez gola | 40% | 20% |
| Bilans bramek | +5 | +3 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 2.00 | 2.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.0 | 1.0 |
| Gole stracone / mecz | 0.4 | 0.6 |
| Średnia goli w meczu | 1.4 | 1.6 |
| 1 gol | 100% | 80% |
| 2 gole | 40% | 60% |
| 3 gole | 0% | 20% |
| Czyste konto | 60% | 60% |
| Bez gola | 20% | 40% |
| Bilans bramek | +3 | +2 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 0-15 (3 gole). Najwięcej tracą w 46-60 (2). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.
Najgroźniejsi w minutach 0-15 (2 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (3). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Slatina
Chindia Târgovişte
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Liga II).
Drużyny na tle ligi
| Slatina | Liga | Chindia Târgovişte | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 2.40 | 2.62 | ▲ 3.00 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 40% | 56% | ▲ 60% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 40% | 53% | ▲ 80% |
| Czyste konta | ▲ 60% | 25% | ▼ 20% |
| Gol do przerwy | ▼ 60% | 76% | ▲ 100% |
| Gol po przerwie | ▼ 80% | 82% | ▼ 80% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pozostali odnotowani zawodnicy
Goście
Pozostali odnotowani zawodnicy
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
- Chindia TârgovişteGolAntonio Vera Carrillo
- SlatinaGolRobert Riza
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Poprzednie spotkanie: Slatina 0 - 1 - 0 Chindia Târgovişte. Średnia goli 2.00, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Slatina - Chindia Târgovişte?
Mecz Liga II zakończył się wynikiem Slatina 3:2 Chindia Târgovişte. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Slatina - Chindia Târgovişte?
Slatina strzela średnio 2,00 gola na mecz, a Chindia Târgovişte 2,00. Średnia goli w Liga II to 2,62, Over 2.5 pada w 53% meczów. BTTS notują w 40% (Slatina) i 60% (Chindia Târgovişte) spotkań.
W jakiej formie są Slatina i Chindia Târgovişte?
W ostatnich 5 meczach Slatina ma bilans 4-1-0 (2,60 pkt/mecz), a Chindia Târgovişte 3-0-2 (1,80 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Slatina - Chindia Târgovişte?
Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.


