Bułgaria - Second LeagueDane aktualne na 18 października 2026

Spartak Pleven - Etar: statystyki meczu

Herb Spartak Pleven
Spartak Pleven
4 : 0do przerwy 2:0
Herb Etar
Etar
130%(2.88)
X25%(3.25)
245%(2.20)

Spartak Pleven zajmuje bardzo niską, 16. pozycję w tabeli i prezentuje słabą formę, szczególnie u siebie - aż 70% porażek w meczach domowych oraz tylko 30% wygranych. Gospodarze tracą średnio 1.8 gola na mecz u siebie, co świadczy o poważnych problemach defensywnych. Etar, mimo że gra na wyjeździe, pokazuje znacznie lepszą dyspozycję - zdobył 2 punkty na mecz w ostatnich pięciu spotkaniach i wygrał trzy z nich. Goście mają lepszą skuteczność obronną na wyjeździe (36% czystych kont) oraz przewagę w posiadaniu piłki (51% vs 46%). Różnica w formie i jakości gry przemawia na korzyść Etaru, który powinien wykorzystać słabość Spartaka Pleven i zdobyć pełną pulę punktów.

Spartak Pleven - Etar: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Spartak Pleven zagrał z Etar w rozgrywkach Second League (Bułgaria). Spotkanie rozegrano 21 marca 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0.

Aktualna forma

Spartak Pleven ma bilans 1-1-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.80 pkt/mecz. Etar ma w tym samym okresie bilans 3-1-1 oraz 2.00 pkt/mecz. Etar ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.32 wobec 0.77.

Statystyki bramek

Spartak Pleven strzela średnio 0.91 gola i traci 1.64 gola na mecz. Etar strzela średnio 1.14 gola i traci 1.32 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.51 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 45% meczów Spartak Pleven i w 36% meczów Etar. Over 2.5 padał odpowiednio w 45% i 41% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 46%, a Over 2.5 wynosi 44%.

xG, strzały i styl

Etar ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.58 wobec 1.17. Spartak Pleven oddaje średnio 8.2 strzału, a Etar 11.8. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Spartak Pleven prowadzi do przerwy w 27% meczów, a Etar w 18%. Spartak Pleven zdobywa po przerwie średnio 0.36 gola, a Etar 0.77. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 73% i 68% ich spotkań.

Gole według minut

Spartak Pleven najczęściej strzela w przedziale 0-15 (5 goli). Etar najczęściej strzela w przedziale 46-60 (7 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Second League: 2.51 gola na mecz, BTTS 46% i Over 2.5 44%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.41 gola, a goście 1.10. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-0, średnia goli wynosi 0.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Spartak Pleven zajmuje bardzo niską, 16. pozycję w tabeli i prezentuje słabą formę, szczególnie u siebie - aż 70% porażek w meczach domowych oraz tylko 30% wygranych. Gospodarze tracą średnio 1.8 gola na mecz u siebie, co świadczy o poważnych problemach defensywnych. Etar, mimo że gra na wyjeździe, pokazuje znacznie lepszą dyspozycję - zdobył 2 punkty na mecz w ostatnich pięciu spotkaniach i wygrał trzy z nich. Goście mają lepszą skuteczność obronną na wyjeździe (36% czystych kont) oraz przewagę w posiadaniu piłki (51% vs 46%). Różnica w formie i jakości gry przemawia na korzyść Etaru, który powinien wykorzystać słabość Spartaka Pleven i zdobyć pełną pulę punktów.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Dane sezonowe wskazują na ograniczony potencjał bramkowy Etaru: średnio 0,55 gola na mecz oraz 45% spotkań bez strzelonej bramki (FTS). Jednocześnie Spartak Pleven ma 36% czystych kont, a Etar także 36%, co podbija scenariusz, w którym jedna ze stron nie trafia. Wskaźniki BTTS są niższe po stronie gości (27%) niż u gospodarzy (45%) i poniżej średniej ligi (46%), co jest spójne z profilem Etaru. Choć w ostatnich 5 meczach Etar poprawił ofensywę (1,4 gola i xG 1,64), to sezonowo pozostaje drużyną o niskiej skuteczności (7% konwersji strzałów) i ma wyraźnie mniej sytuacji strzeleckich (4,55 strzałów celnych vs 10,0 Spartaka). Przy przewadze gospodarzy w wolumenie strzałów i jakości ataku bardziej prawdopodobny jest wynik z bramką tylko jednej strony niż pełne BTTS.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Spartak Pleven generuje solidne liczby ofensywne u siebie (1.73 gola/mecz, xG 1.89 oraz wysokie wolumeny strzałów), a defensywa Etaru na wyjazdach jest relatywnie podatna (1.45 straconego gola, xG rywali 1.56), co podbija oczekiwanie bramek gospodarzy. Z drugiej strony Etar ma bardzo niski sezonowy profil strzelecki na wyjazdach (0.55 gola/mecz, 45% meczów bez gola oraz 0% meczów z 2+ golami), co ogranicza sufit łącznej liczby trafień mimo przyzwoitego xG 1.24. Łączne expected goals na poziomie 2.60 jest zbliżone do średniej ligowej (2.51), ale rozkład faworyzuje wyniki w przedziale 2–3 bramek. W danych sezonowych widać też niski udział wysokich wyników (Over 3.5: 27% Spartak, 18% Etar), co wspiera scenariusz bez „strzelaniny”. Ostatnie 5 meczów wskazuje na większą zmienność (Over 2.5: 80% Spartak, 60% Etar), jednak nadal najsilniejszym i najbardziej prawdopodobnym sygnałem jest Under 3.5.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najmocniejszy sygnał na przerwę to remis: Spartak remisuje do HT w 45% meczów, Etar w 55%, a jednocześnie Etar bardzo rzadko prowadzi do przerwy (9%) i ma niskie średnia goli strzelonych do przerwy (0,18). Po przerwie przewaga jakościowa gospodarzy powinna się ujawnić, bo w sezonie mają wyraźnie lepszy atak (1,73 gola/mecz, xG 1,89) oraz generują dużo więcej strzałów i celnych uderzeń (14,91 i 10,0 vs 7,36 i 4,55). Etar ma słabą skuteczność (7%) i niski sezonowy scoring na wyjazdach (0,55), przy jednocześnie wysokim conceding (1,45), co podnosi prawdopodobieństwo przełamania po HT na korzyść Spartaka. Dodatkowo druga połowa jest bardziej bramkowa u Spartaka (średnia goli w drugiej połowie 1,82; średnia goli strzelonych w drugiej połowie 1,18), co pasuje do scenariusza rozstrzygnięcia po przerwie. Mimo lepszej formy Etaru w ostatnich 5 meczach (2,0 PPG), profil pierwszej połowy i przewagi strzeleckie Spartaka nadal faworyzują wariant remis/wygrana gospodarzy.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

2 : 0
1. połowa
2 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

45Posiadanie piłki (%)55
Spartak PlevenEtar
10Strzały6
Spartak PlevenEtar
7Strzały celne2
Spartak PlevenEtar
1.4xG0.77
Spartak PlevenEtar
2Rzuty rożne5
Spartak PlevenEtar
38Groźne ataki33
Spartak PlevenEtar
-1Faule-1
Spartak PlevenEtar
-1Kartki-1
Spartak PlevenEtar

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Spartak PlevenEtar
0.91Gole zdobyte / mecz1.14
Spartak PlevenEtar
1.64Gole stracone / mecz1.32
Spartak PlevenEtar
44%Średnie posiadanie55%
Spartak PlevenEtar
4.59Strzały celne / mecz7.27
Spartak PlevenEtar

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

8.23Strzały na mecz11.77
Spartak PlevenEtar
4.59Strzały celne7.27
Spartak PlevenEtar
11%Skuteczność strzałów9.7%
Spartak PlevenEtar
44%Posiadanie piłki55%
Spartak PlevenEtar
1.17xG tworzone1.58
Spartak PlevenEtar
1.71xG dopuszczone1.39
Spartak PlevenEtar

Jakość strzelania

Spartak Pleven: ZbalansowanyEtar: Zbalansowany
Spartak PlevenEtar
Celność (strzały w światło bramki)56%62%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.140.13
Wykończenie (gole na strzał celny)0.200.16

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Etar wypada o 150% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.8 pkt / mecz - Spartak Pleven · 2 pkt / mecz - Etar

Spartak Pleven
LLDLW
Rozkład wyników w sezonie
18% Z23% R59% P
Sezon (Z-R-P)
4-5-13
0.77 pkt / mecz · bilans bramek -16
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-1-3
0.80 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
3-0-7
Ostatnie 5 u siebie
1-0-4
LLWLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.4Gole stracone: 2.0xG: 1.16xG rywali: 1.36BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Etar
WDLWW
Rozkład wyników w sezonie
32% Z36% R32% P
Sezon (Z-R-P)
7-8-7
1.32 pkt / mecz · bilans bramek -4
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-1-1
2.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
3-3-5
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-1-2
DLWWL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.4Gole stracone: 1.2xG: 1.64xG rywali: 1.37BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Etar wypada o 25% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

0.91 gola / mecz - Spartak Pleven · 1.14 gola / mecz - Etar

Etar wypada o 24% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.64 gola / mecz - Spartak Pleven · 1.32 gola / mecz - Etar

Profil strzelecki Spartak Pleven: niejednoznaczny

Spartak Pleven strzela w 59% swoich meczów (13 z 22 meczów), a Etar kończy z czystym kontem 36% spotkań (8 z 22 meczów).

Profil strzelecki Etar: mocny

Etar strzela w 59% swoich meczów (13 z 22 meczów), a Spartak Pleven kończy z czystym kontem 23% spotkań (5 z 22 meczów).

20Gole zdobyte (sezon)25
Spartak PlevenEtar
36Gole stracone (sezon)29
Spartak PlevenEtar
2.55Średnia goli w meczu2.45
Spartak PlevenEtar
7Gole zdobyte (ost. 5)7
Spartak PlevenEtar
10Gole stracone (ost. 5)6
Spartak PlevenEtar

Jak często strzelają minimum...

59%1 gol59%
Spartak PlevenEtar
27%2 gole27%
Spartak PlevenEtar
5%3 gole23%
Spartak PlevenEtar
0%4 gole5%
Spartak PlevenEtar

Jak często tracą minimum...

77%1 gol64%
Spartak PlevenEtar
45%2 gole36%
Spartak PlevenEtar
23%3 gole23%
Spartak PlevenEtar
14%4 gole9%
Spartak PlevenEtar

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

23%BTTS do przerwy18%
Spartak PlevenEtar
9%BTTS w obu połowach9%
Spartak PlevenEtar
23%Gol w obu połowach18%
Spartak PlevenEtar

BTTS a liczba goli

32%Min. 3 gole i BTTS23%
Spartak PlevenEtar
14%Min. 3 gole bez BTTS18%
Spartak PlevenEtar
60%BTTS - ostatnie 540%
Spartak PlevenEtar

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

86%Min. 1 gol do przerwy59%
Spartak PlevenEtar
36%Min. 2 gole do przerwy27%
Spartak PlevenEtar
5%Min. 3 gole do przerwy9%
Spartak PlevenEtar

2. połowa

73%Min. 1 gol po przerwie68%
Spartak PlevenEtar
36%Min. 2 gole po przerwie55%
Spartak PlevenEtar
14%Min. 3 gole po przerwie18%
Spartak PlevenEtar

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Spartak Pleven wypada o 9% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.14 pkt / mecz - Spartak Pleven · 1.05 pkt / mecz - Etar

Spartak Pleven - stan meczu do przerwy
27% prowadzi32% remis41% przegrywa
Etar - stan meczu do przerwy
18% prowadzi50% remis32% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.14Punkty na mecz (1. poł.)1.05
Spartak PlevenEtar
0.55Gole zdobyte (1. poł.)0.36
Spartak PlevenEtar
0.73Gole stracone (1. poł.)0.59
Spartak PlevenEtar
1.27Średnia goli w meczu (1. poł.)0.95
Spartak PlevenEtar
41%Czyste konto do przerwy55%
Spartak PlevenEtar
50%Bez gola do przerwy68%
Spartak PlevenEtar

Po przerwie (2. połowa)

0.86Punkty na mecz (2. poł.)1.27
Spartak PlevenEtar
0.36Gole zdobyte (2. poł.)0.77
Spartak PlevenEtar
0.91Gole stracone (2. poł.)0.73
Spartak PlevenEtar
1.27Średnia goli w meczu (2. poł.)1.5
Spartak PlevenEtar
45%Czyste konto po przerwie55%
Spartak PlevenEtar
68%Bez gola po przerwie55%
Spartak PlevenEtar

Spartak Pleven - wyniki drugich połów

18% Z32% R50% P
25
Punkty do przerwy
12
Gole do przerwy
-4
Bilans bramek (1. poł.)
19
Punkty 2. połowa
-12
Bilans bramek (2. poł.)
1.14
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia67%

Prowadzi do przerwy w 27% meczów, a wygrywa 18%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Etar - wyniki drugich połów

27% Z45% R27% P
23
Punkty do przerwy
8
Gole do przerwy
-5
Bilans bramek (1. poł.)
28
Punkty 2. połowa
+1
Bilans bramek (2. poł.)
1.05
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia178%

Prowadzi do przerwy w 18% meczów, a wygrywa 32%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Traci po przerwie o 0.1 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Spartak Pleven - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.801.80
Gole zdobyte / mecz0.41.0
Gole stracone / mecz1.20.8
Średnia goli w meczu1.61.8
1 gol100%100%
2 gole60%60%
3 gole0%20%
Czyste konto20%60%
Bez gola60%20%
Bilans bramek-4+1
Do przerwy: 20% prowadzi - 20% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 0% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 2
Etar - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.002.00
Gole zdobyte / mecz0.41.0
Gole stracone / mecz0.80.4
Średnia goli w meczu1.21.4
1 gol80%80%
2 gole40%60%
3 gole0%0%
Czyste konto40%80%
Bez gola60%40%
Bilans bramek-2+3
Do przerwy: 20% prowadzi - 40% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 20% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 2

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Spartak Pleven
ZdobyteStracone
5
5
0-15
3
9
16-30
4
2
31-45
2
4
46-60
4
7
61-75
2
9
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (5 goli). Najwięcej tracą w 16-30 (9). Bilans końcówek (76-90): -7 - końcówki to ich słabość.

Etar
ZdobyteStracone
1
2
0-15
5
4
16-30
2
7
31-45
7
8
46-60
4
7
61-75
6
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (7 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (8). Bilans końcówek (76-90): +5 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.50
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.1 : 1.4
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
100%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
41%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
35%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
17%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 6 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Spartak Pleven

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.54
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.19
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.26
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.07
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
65%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
149%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.03
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.2
Gole w końcówce
10% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 25% pada w pierwszym kwadransie.
10%

Etar

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.19
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.37
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.44
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.07
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
104%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
94%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.68
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.4
Gole w końcówce
24% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 4% pada w pierwszym kwadransie.
24%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Second League).

Drużyny na tle ligi

Spartak PlevenLigaEtar
Średnia goli w meczu• 2.552.51• 2.45
Obie drużyny strzeliły• 45%46%▼ 36%
Min. 3 gole (Over 2.5)• 45%44%▼ 41%
Czyste konta▼ 23%32%▲ 36%
Gol do przerwy▲ 86%70%▼ 59%
Gol po przerwie▼ 73%75%▼ 68%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.51
Średnia goli na mecz
46%
Obie drużyny strzeliły
44%
Min. 3 gole (Over 2.5)
32%
Czyste konta
1.41
Gole gospodarzy / mecz
1.10
Gole gości / mecz
+28%
Przewaga ataku u siebie
+22%
Przewaga defensywy u siebie
+10%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
70%
1 gol
34%
2 gole
11%
3 gole
3%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
75%
1 gol
38%
2 gole
14%
3 gole
3%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Gospodarze

Pozostali odnotowani zawodnicy

—Shola Adelani⚽ 2
—Viktor Ivanov⚽ 1
—Yani Pehlivanov⚽ 1

Goście

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Spartak PlevenGolYani Pehlivanov
  2. Spartak PlevenGolViktor Ivanov
  3. Spartak PlevenGolShola Adelani
  4. Spartak PlevenGolShola Adelani

Mecze bezpośrednie

Poprzednie spotkanie: Spartak Pleven 0 - 1 - 0 Etar. Średnia goli 0.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

FK Etar Veliko Târnovo
0 : 0
OFK Spartak Pleven

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Spartak Pleven - Etar?

Mecz Second League zakończył się wynikiem Spartak Pleven 4:0 Etar. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Spartak Pleven - Etar?

Spartak Pleven strzela średnio 0,91 gola na mecz, a Etar 1,14. Średnia goli w Second League to 2,51, Over 2.5 pada w 44% meczów. BTTS notują w 45% (Spartak Pleven) i 36% (Etar) spotkań.

W jakiej formie są Spartak Pleven i Etar?

W ostatnich 5 meczach Spartak Pleven ma bilans 1-1-3 (0,80 pkt/mecz), a Etar 3-1-1 (2,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Spartak Pleven - Etar?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.