Brazylia - Serie BEstádio Adelmar da Costa CarvalhoDane aktualne na 15 października 2026

Sport Recife - São Bernardo: statystyki meczu

Herb Sport Recife
Sport Recife
2 : 1do przerwy 1:0
Herb São Bernardo
São Bernardo

Sport Recife - São Bernardo: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Sport Recife zagrał z São Bernardo w rozgrywkach Serie B (Brazylia). Spotkanie rozegrano 6 października 2026. Miejscem spotkania jest Estádio Adelmar da Costa Carvalho. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Aktualna forma

Sport Recife ma bilans 3-0-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.80 pkt/mecz. São Bernardo ma w tym samym okresie bilans 3-1-1 oraz 2.00 pkt/mecz. Sport Recife ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.52 wobec 1.45.

Statystyki bramek

Sport Recife strzela średnio 1.35 gola i traci 1.06 gola na mecz. São Bernardo strzela średnio 1.39 gola i traci 1.03 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.34 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 65% meczów Sport Recife i w 58% meczów São Bernardo. Over 2.5 padał odpowiednio w 52% i 45% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 47%, a Over 2.5 wynosi 43%.

xG, strzały i styl

Sport Recife ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.44 wobec 1.33. Sport Recife oddaje średnio 14.2 strzału, a São Bernardo 12.3. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Sport Recife prowadzi do przerwy w 29% meczów, a São Bernardo w 19%. Sport Recife zdobywa po przerwie średnio 0.81 gola, a São Bernardo 0.90. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 74% i 81% ich spotkań.

Gole według minut

Sport Recife najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (13 goli). São Bernardo najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (14 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Serie B: 2.34 gola na mecz, BTTS 47% i Over 2.5 43%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.35 gola, a goście 0.99. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-0, średnia goli wynosi 0.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Sport Recife ma niewielką przewagę dzięki wynikom u siebie: przegrywa tylko 7% domowych meczów i zdobywa w nich średnio 1,73 gola, podczas gdy São Bernardo traci na wyjazdach 0,93 gola. Gospodarze tworzą też więcej sytuacji — ich średnie xG u siebie wynosi 1,58 wobec 1,29 gości na wyjazdach, choć ci ostatni wygrywają 53% spotkań poza domem. Ostatnie wyniki przemawiają za São Bernardo, które w pięciu meczach odniosło trzy zwycięstwa i straciło tylko dwa gole; Sport Recife wygrał dwa razy, tracąc osiem bramek. Wysoki odsetek remisów gospodarzy u siebie, wynoszący 47%, sprawia, że podział punktów pozostaje realny, ale ich domowa skuteczność i przewaga w jakości sytuacji nieznacznie przechylają prognozę na ich korzyść.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

W skali sezonu obie drużyny uczestniczyły w meczach z golami po obu stronach stosunkowo często: Sport Recife w 53%, a São Bernardo w 60% spotkań. Goście strzelają średnio 1,60 gola na mecz, podczas gdy gospodarze tracą 1,13; z kolei Sport zdobywa 1,07 gola, a São Bernardo traci 0,93. Za trafieniem gospodarzy przemawia również ich średnie xG na poziomie 1,36 wobec 1,74 xG dopuszczanego przez gości, choć ostatnio São Bernardo straciło tylko 2 gole w 5 meczach. Ta dobra passa defensywna gości obniża pewność prognozy, ale przy 80% meczów Sportu z golami obu drużyn w ostatniej piątce scenariusz „tak” ma niewielką przewagę.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Mecze Sport Recife kończyły się poniżej 3,5 gola w 87% przypadków, a spotkania São Bernardo w 80%, co daje najmocniejszy sygnał dla tej linii. Choć goście strzelają średnio 1,60 gola wobec 1,07 gospodarzy, tracą tylko 0,93 gola na mecz, więc wysoki wynik nie jest najbardziej prawdopodobnym scenariuszem. Ostatnie pięć występów pokazuje jednak pewne ryzyko: w meczach Sport Recife ponad 2,5 gola padało w 80% przypadków, podczas gdy u São Bernardo tylko w 20%. Prognoza 2,35 gola łącznie jest zbliżona do ligowej średniej 2,35 i wskazuje na przewagę wyniku poniżej 3,5 gola.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Remis do przerwy jest najbardziej prawdopodobny: Sport Recife remisował po 45 minutach w 11 z 15 meczów, a São Bernardo w 7 z 15, w tym w 4 z ostatnich 5 spotkań. Obie drużyny strzelają w pierwszej połowie niewiele — średnio 0,53 gola Sport i 0,47 São Bernardo — co dodatkowo wspiera taki początek meczu. Po przerwie przewaga gości jest wyraźniejsza: zdobywają średnio 1,13 gola wobec 0,53 gospodarzy i wygrywali 53% drugich połów, podczas gdy Sport 27%. São Bernardo ma też lepszy bilans całego sezonu, ze zwycięstwami w 53% meczów wobec 20% Sportu. Dlatego za najsilniejszy scenariusz uznaję remis do przerwy i zwycięstwo gości po meczu, choć 73% remisów Sportu do przerwy nie przesądza jeszcze wyniku końcowego.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 0
1. połowa
1 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

48Posiadanie piłki (%)52
Sport RecifeSão Bernardo
19Strzały20
Sport RecifeSão Bernardo
5Strzały celne4
Sport RecifeSão Bernardo
1.76xG1.86
Sport RecifeSão Bernardo
5Rzuty rożne9
Sport RecifeSão Bernardo
30Groźne ataki44
Sport RecifeSão Bernardo
10Faule17
Sport RecifeSão Bernardo
4Kartki4
Sport RecifeSão Bernardo

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Sport RecifeSão Bernardo
1.35Gole zdobyte / mecz1.39
Sport RecifeSão Bernardo
1.06Gole stracone / mecz1.03
Sport RecifeSão Bernardo
55%Średnie posiadanie50%
Sport RecifeSão Bernardo
4.19Strzały celne / mecz4.42
Sport RecifeSão Bernardo

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

14.19Strzały na mecz12.32
Sport RecifeSão Bernardo
4.19Strzały celne4.42
Sport RecifeSão Bernardo
9.5%Skuteczność strzałów11.3%
Sport RecifeSão Bernardo
55%Posiadanie piłki50%
Sport RecifeSão Bernardo
1.44xG tworzone1.33
Sport RecifeSão Bernardo
1.54xG dopuszczone1.63
Sport RecifeSão Bernardo

Jakość strzelania

Sport Recife: DominującySão Bernardo: Zbalansowany
Sport RecifeSão Bernardo
Celność (strzały w światło bramki)30%36%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.100.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.320.31

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

São Bernardo wypada o 11% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.8 pkt / mecz - Sport Recife · 2 pkt / mecz - São Bernardo

Sport Recife
WLWLW
Rozkład wyników w sezonie
39% Z35% R26% P
Sezon (Z-R-P)
12-11-8
1.52 pkt / mecz · bilans bramek +9
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-0-2
1.80 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
7-7-1
Ostatnie 5 u siebie
4-1-0
DWWWW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.6Gole stracone: 1.4xG: 1.57xG rywali: 1.67BTTS: 80%Over 2.5: 80%
São Bernardo
LWWDW
Rozkład wyników w sezonie
39% Z29% R32% P
Sezon (Z-R-P)
12-9-10
1.45 pkt / mecz · bilans bramek +11
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-1-1
2.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
8-3-4
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-2-1
DLWWD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.4Gole stracone: 0.6xG: 1.17xG rywali: 2.02BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Profil strzelecki Sport Recife: bardzo mocny

Sport Recife strzela w 87% swoich meczów (27 z 31 meczów), a São Bernardo kończy z czystym kontem 29% spotkań (9 z 31 meczów).

Profil strzelecki São Bernardo: bardzo mocny

São Bernardo strzela w 81% swoich meczów (25 z 31 meczów), a Sport Recife kończy z czystym kontem 32% spotkań (10 z 31 meczów).

42Gole zdobyte (sezon)43
Sport RecifeSão Bernardo
33Gole stracone (sezon)32
Sport RecifeSão Bernardo
2.42Średnia goli w meczu2.42
Sport RecifeSão Bernardo
8Gole zdobyte (ost. 5)7
Sport RecifeSão Bernardo
7Gole stracone (ost. 5)3
Sport RecifeSão Bernardo

Jak często strzelają minimum...

87%1 gol81%
Sport RecifeSão Bernardo
39%2 gole35%
Sport RecifeSão Bernardo
10%3 gole23%
Sport RecifeSão Bernardo
0%4 gole0%
Sport RecifeSão Bernardo

Jak często tracą minimum...

68%1 gol71%
Sport RecifeSão Bernardo
32%2 gole26%
Sport RecifeSão Bernardo
6%3 gole3%
Sport RecifeSão Bernardo
0%4 gole3%
Sport RecifeSão Bernardo

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

47%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

19%BTTS do przerwy23%
Sport RecifeSão Bernardo
6%BTTS w obu połowach3%
Sport RecifeSão Bernardo
19%Gol w obu połowach19%
Sport RecifeSão Bernardo

BTTS a liczba goli

48%Min. 3 gole i BTTS39%
Sport RecifeSão Bernardo
3%Min. 3 gole bez BTTS6%
Sport RecifeSão Bernardo
80%BTTS - ostatnie 540%
Sport RecifeSão Bernardo

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

65%Min. 1 gol do przerwy61%
Sport RecifeSão Bernardo
29%Min. 2 gole do przerwy26%
Sport RecifeSão Bernardo
10%Min. 3 gole do przerwy3%
Sport RecifeSão Bernardo

2. połowa

74%Min. 1 gol po przerwie81%
Sport RecifeSão Bernardo
48%Min. 2 gole po przerwie39%
Sport RecifeSão Bernardo
13%Min. 3 gole po przerwie16%
Sport RecifeSão Bernardo

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Sport Recife wypada o 11% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.32 pkt / mecz - Sport Recife · 1.19 pkt / mecz - São Bernardo

Sport Recife - stan meczu do przerwy
29% prowadzi45% remis26% przegrywa
São Bernardo - stan meczu do przerwy
19% prowadzi61% remis19% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.32Punkty na mecz (1. poł.)1.19
Sport RecifeSão Bernardo
0.55Gole zdobyte (1. poł.)0.48
Sport RecifeSão Bernardo
0.48Gole stracone (1. poł.)0.45
Sport RecifeSão Bernardo
1.03Średnia goli w meczu (1. poł.)0.94
Sport RecifeSão Bernardo
55%Czyste konto do przerwy58%
Sport RecifeSão Bernardo
61%Bez gola do przerwy58%
Sport RecifeSão Bernardo

Po przerwie (2. połowa)

1.42Punkty na mecz (2. poł.)1.58
Sport RecifeSão Bernardo
0.81Gole zdobyte (2. poł.)0.9
Sport RecifeSão Bernardo
0.58Gole stracone (2. poł.)0.58
Sport RecifeSão Bernardo
1.39Średnia goli w meczu (2. poł.)1.48
Sport RecifeSão Bernardo
52%Czyste konto po przerwie52%
Sport RecifeSão Bernardo
32%Bez gola po przerwie42%
Sport RecifeSão Bernardo

Sport Recife - wyniki drugich połów

29% Z55% R16% P
41
Punkty do przerwy
17
Gole do przerwy
+2
Bilans bramek (1. poł.)
44
Punkty 2. połowa
+7
Bilans bramek (2. poł.)
1.32
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia134%

Prowadzi do przerwy w 29% meczów, a wygrywa 39%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

São Bernardo - wyniki drugich połów

42% Z32% R26% P
37
Punkty do przerwy
15
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
49
Punkty 2. połowa
+10
Bilans bramek (2. poł.)
1.19
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia205%

Prowadzi do przerwy w 19% meczów, a wygrywa 39%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Traci po przerwie o 0.1 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Sport Recife - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.401.20
Gole zdobyte / mecz1.00.6
Gole stracone / mecz0.80.6
Średnia goli w meczu1.81.2
1 gol100%60%
2 gole60%40%
3 gole20%20%
Czyste konto20%60%
Bez gola40%40%
Bilans bramek+10
Do przerwy: 40% prowadzi - 20% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 60% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 5
São Bernardo - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.002.00
Gole zdobyte / mecz0.21.2
Gole stracone / mecz0.20.4
Średnia goli w meczu0.41.6
1 gol20%80%
2 gole20%40%
3 gole0%20%
Czyste konto80%60%
Bez gola80%40%
Bilans bramek0+4
Do przerwy: 0% prowadzi - 100% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 20% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Sport Recife
ZdobyteStracone
4
1
0-15
5
9
16-30
8
5
31-45
7
3
46-60
5
5
61-75
13
10
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (13 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (10). Bilans końcówek (76-90): +3 - wygrywają końcówki.

São Bernardo
ZdobyteStracone
4
7
0-15
6
5
16-30
5
2
31-45
10
3
46-60
4
9
61-75
14
6
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (14 goli). Najwięcej tracą w 61-75 (9). Bilans końcówek (76-90): +8 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.42
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.2 : 1.2
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
103%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
62%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
70%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
2%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 50 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Sport Recife

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.10
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.39
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-10.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.09
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.48
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
100%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
107%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.28
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
31% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 10% pada w pierwszym kwadransie.
31%

São Bernardo

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.30
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.66
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-14.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.06
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.60
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
140%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
76%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.55
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.4
Gole w końcówce
33% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 9% pada w pierwszym kwadransie.
33%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Serie B).

Drużyny na tle ligi

Sport RecifeLigaSão Bernardo
Średnia goli w meczu• 2.422.34• 2.42
Obie drużyny strzeliły▲ 65%47%▲ 58%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 52%43%▲ 45%
Czyste konta• 32%31%▼ 29%
Gol do przerwy▼ 65%67%▼ 61%
Gol po przerwie• 74%75%▲ 81%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.34
Średnia goli na mecz
47%
Obie drużyny strzeliły
43%
Min. 3 gole (Over 2.5)
31%
Czyste konta
1.35
Gole gospodarzy / mecz
0.99
Gole gości / mecz
+36%
Przewaga ataku u siebie
+27%
Przewaga defensywy u siebie
+17%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
67%
1 gol
28%
2 gole
7%
3 gole
2%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
75%
1 gol
38%
2 gole
12%
3 gole
4%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Sport RecifeŻółta kartkaChrystian Amaral Barletta de Almeida
  2. Sport RecifeŻółta kartkaRaí Lopes de Oliveira
  3. São BernardoŻółta kartkaFabricio Daniel de Souza
  4. São BernardoZmianaWszedł: Lucas Fernandes da SilvaZszedł: Fabricio Daniel de Souza
  5. São BernardoŻółta kartkaHugo Sanches Nogueira Ribeiro Magalhaes
  6. Sport RecifeZmianaWszedł: Pedro Henrique PerottiZszedł: Altemir Cordeiro Pessôa Neto
  7. São BernardoŻółta kartkaJemerson de Jesus Nascimento
  8. São BernardoŻółta kartkaLuiz Gustavo Oliveira da Silva
  9. Sport RecifeŻółta kartkaPatrick de Paula Carreiro
  10. Sport RecifeŻółta kartkaHabraão Lincon do Nascimento Saraiva

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Poprzednie spotkanie: Sport Recife 0 - 1 - 0 São Bernardo. Średnia goli 0.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Sport Recife - São Bernardo?

Mecz Serie B zakończył się wynikiem Sport Recife 2:1 São Bernardo. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Sport Recife - São Bernardo?

Sport Recife strzela średnio 1,35 gola na mecz, a São Bernardo 1,39. Średnia goli w Serie B to 2,34, Over 2.5 pada w 43% meczów. BTTS notują w 65% (Sport Recife) i 58% (São Bernardo) spotkań.

W jakiej formie są Sport Recife i São Bernardo?

W ostatnich 5 meczach Sport Recife ma bilans 3-0-2 (1,80 pkt/mecz), a São Bernardo 3-1-1 (2,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Sport Recife - São Bernardo?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.