Portugalia - Liga 3Estádio Municipal José dos Santos PintoDane aktualne na 16 października 2026

Sporting Covilhã - UD Oliveirense: statystyki meczu

Sporting Covilhã - UD Oliveirense: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Sporting Covilhã zagrał z UD Oliveirense w rozgrywkach Liga 3 (Portugalia). Spotkanie rozegrano 10 października 2026. Miejscem spotkania jest Estádio Municipal José dos Santos Pinto. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

Aktualna forma

Sporting Covilhã ma bilans 1-2-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.00 pkt/mecz. UD Oliveirense ma w tym samym okresie bilans 2-2-1 oraz 1.60 pkt/mecz. UD Oliveirense ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.60 wobec 1.00.

Statystyki bramek

Sporting Covilhã strzela średnio 0.80 gola i traci 1.20 gola na mecz. UD Oliveirense strzela średnio 1.40 gola i traci 1.40 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.44 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 20% meczów Sporting Covilhã i w 80% meczów UD Oliveirense. Over 2.5 padał odpowiednio w 40% i 60% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 46%, a Over 2.5 wynosi 46%.

xG, strzały i styl

Sporting Covilhã ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.16 wobec 1.15. Sporting Covilhã oddaje średnio 8.8 strzału, a UD Oliveirense 7.2. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Sporting Covilhã prowadzi do przerwy w 0% meczów, a UD Oliveirense w 20%. Sporting Covilhã zdobywa po przerwie średnio 0.60 gola, a UD Oliveirense 0.80. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 80% i 80% ich spotkań.

Gole według minut

Sporting Covilhã najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (1 goli). UD Oliveirense najczęściej strzela w przedziale 46-60 (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Liga 3: 2.44 gola na mecz, BTTS 46% i Over 2.5 46%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.35 gola, a goście 1.09. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Sporting Covilhã nie wygrał żadnego z ostatnich 5 meczów, podczas gdy UD Oliveirense zwyciężyło 3 razy, więc bieżąca forma przemawia za gośćmi. Na własnym boisku gospodarze tworzą jednak sytuacje o średniej wartości 1,69 xG na mecz, a goście na wyjazdach osiągają tylko 0,74 xG. Covilhã oddaje u siebie średnio 15,5 strzału, podczas gdy Oliveirense na wyjazdach dopuszcza rywali do sytuacji o wartości 1,96 xG i traci średnio 2 gole. Goście nie wygrali jeszcze na wyjeździe i tracą bramkę w każdym takim meczu, choć ich skuteczność strzałów na poziomie 22% może sprawić gospodarzom problemy. Przewaga Covilhã w jakości tworzonych sytuacji daje jej nieznacznie większą szansę na zwycięstwo, mimo słabszej ostatnio formy.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Za BTTS „tak” przemawia to, że obie drużyny strzelały gole w 67% meczów Sporting Covilhã i 100% meczów UD Oliveirense, choć średnia ligowa wynosi tylko 48%. Goście tracą średnio 2,0 gola na mecz, a rywale wypracowują przeciwko nim sytuacje o wartości 1,96 xG, więc gospodarze mają realną szansę na trafienie. Oliveirense zdobyło z kolei 11 bramek w ostatnich 5 spotkaniach, podczas gdy Sporting stracił w tym okresie 6 goli. Ostrożność jest jednak potrzebna: gospodarze strzelili tylko 2 gole w ostatnich 5 meczach, a sezonowe xG gości wynosi zaledwie 0,74. Mimo tych zastrzeżeń regularność bramkowa Oliveirense i słaba defensywa gości dają niewielką przewagę scenariuszowi, w którym obie strony strzelą.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Najmocniejszym wyborem jest powyżej 1,5 gola: ten próg przekroczono w 67% meczów Sporting Covilhã i 100% meczów UD Oliveirense. Goście zdobywali w ostatnich pięciu spotkaniach średnio 2,2 gola, choć w swoich meczach notują xG na poziomie 0,74, dlatego ich skuteczności nie warto bezkrytycznie przedłużać na kolejny występ. Gospodarze strzelali ostatnio tylko 0,4 gola na mecz, ale średnie xG rywali na poziomie 1,83 oraz 2,0 gola traconego przez Oliveirense zwiększają ich szanse na trafienie. Prognoza 2,85 gola daje wyraźną przewagę linii 1,5; linia 2,5 jest mniej pewna, zwłaszcza że średnia ligowa wynosi 2,4 gola.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Remis do przerwy jest najbardziej prawdopodobnym punktem wyjścia: Sporting Covilhã remisował po 45 minutach we wszystkich 5 ostatnich meczach, a także w 2 z 3 spotkań u siebie. Po przerwie przewagę mogą uzyskać goście, którzy w ostatnich 5 meczach zdobywali średnio 2,2 gola i wygrali 3 razy, podczas gdy gospodarze strzelali tylko 0,4 gola i nie odnieśli zwycięstwa. W drugich połowach tych spotkań Oliveirense zdobywało średnio 0,8 gola, a Covilhã traciło 1,0, co wspiera scenariusz rozstrzygnięcia na korzyść gości po remisie do przerwy. Typ X/2 nie jest jednak wyraźnym faworytem: u siebie Covilhã wygrało 2 z 3 meczów, a Oliveirense nie wygrało żadnego z 2 spotkań wyjazdowych, dlatego scenariusz X/1 pozostaje niemal równie prawdopodobny.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 0
1. połowa
0 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

36Posiadanie piłki (%)64
Sporting CovilhãUD Oliveirense
3Strzały13
Sporting CovilhãUD Oliveirense
1Strzały celne4
Sporting CovilhãUD Oliveirense
0.58xG1.55
Sporting CovilhãUD Oliveirense
0Rzuty rożne6
Sporting CovilhãUD Oliveirense
42Groźne ataki61
Sporting CovilhãUD Oliveirense
14Faule12
Sporting CovilhãUD Oliveirense
5Kartki1
Sporting CovilhãUD Oliveirense

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Sporting CovilhãUD Oliveirense
0.8Gole zdobyte / mecz1.4
Sporting CovilhãUD Oliveirense
1.2Gole stracone / mecz1.4
Sporting CovilhãUD Oliveirense
52%Średnie posiadanie52%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
3Strzały celne / mecz4
Sporting CovilhãUD Oliveirense
Sporting CovilhãUD Oliveirense

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

8.8Strzały na mecz7.2
Sporting CovilhãUD Oliveirense
3Strzały celne4
Sporting CovilhãUD Oliveirense
9.1%Skuteczność strzałów19.4%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
52%Posiadanie piłki52%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
1.16xG tworzone1.15
Sporting CovilhãUD Oliveirense
1.24xG dopuszczone1.73
Sporting CovilhãUD Oliveirense

Jakość strzelania

Sporting Covilhã: ZbalansowanyUD Oliveirense: Skuteczny w wykończeniu
Sporting CovilhãUD Oliveirense
Celność (strzały w światło bramki)34%56%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.130.16
Wykończenie (gole na strzał celny)0.270.35

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

UD Oliveirense wypada o 60% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1 pkt / mecz - Sporting Covilhã · 1.6 pkt / mecz - UD Oliveirense

Sporting Covilhã
WDLLD
Rozkład wyników w sezonie
20% Z40% R40% P
Sezon (Z-R-P)
1-2-2
1.00 pkt / mecz · bilans bramek -2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-2-2
1.00 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
1-0-1
Ostatnie 5 u siebie
1-0-1
WL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.8Gole stracone: 1.2xG: 1.16xG rywali: 1.24BTTS: 20%Over 2.5: 40%
UD Oliveirense
DDWLW
Rozkład wyników w sezonie
40% Z40% R20% P
Sezon (Z-R-P)
2-2-1
1.60 pkt / mecz · bilans bramek 0
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-2-1
1.60 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
0-1-1
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-1-1
DL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.4Gole stracone: 1.4xG: 1.15xG rywali: 1.73BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

UD Oliveirense wypada o 75% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

0.8 gola / mecz - Sporting Covilhã · 1.4 gola / mecz - UD Oliveirense

Sporting Covilhã wypada o 17% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.2 gola / mecz - Sporting Covilhã · 1.4 gola / mecz - UD Oliveirense

Profil strzelecki Sporting Covilhã: niejednoznaczny

Sporting Covilhã strzela w 40% swoich meczów (2 z 5 meczów), a UD Oliveirense kończy z czystym kontem 20% spotkań (1 z 5 meczów).

Profil strzelecki UD Oliveirense: mocny

UD Oliveirense strzela w 80% swoich meczów (4 z 5 meczów), a Sporting Covilhã kończy z czystym kontem 40% spotkań (2 z 5 meczów).

4Gole zdobyte (sezon)7
Sporting CovilhãUD Oliveirense
6Gole stracone (sezon)7
Sporting CovilhãUD Oliveirense
2Średnia goli w meczu2.8
Sporting CovilhãUD Oliveirense
4Gole zdobyte (ost. 5)7
Sporting CovilhãUD Oliveirense
6Gole stracone (ost. 5)7
Sporting CovilhãUD Oliveirense

Jak często strzelają minimum...

40%1 gol80%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
40%2 gole40%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
0%3 gole20%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
0%4 gole0%
Sporting CovilhãUD Oliveirense

Jak często tracą minimum...

60%1 gol80%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
40%2 gole40%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
20%3 gole20%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
0%4 gole0%
Sporting CovilhãUD Oliveirense

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

46%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

20%BTTS do przerwy20%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
20%BTTS w obu połowach0%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
20%Gol w obu połowach40%
Sporting CovilhãUD Oliveirense

BTTS a liczba goli

20%Min. 3 gole i BTTS60%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
20%Min. 3 gole bez BTTS0%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
20%BTTS - ostatnie 580%
Sporting CovilhãUD Oliveirense

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

1. połowa

20%Min. 1 gol do przerwy60%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
20%Min. 2 gole do przerwy40%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
0%Min. 3 gole do przerwy20%
Sporting CovilhãUD Oliveirense

2. połowa

80%Min. 1 gol po przerwie80%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
60%Min. 2 gole po przerwie60%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
20%Min. 3 gole po przerwie0%
Sporting CovilhãUD Oliveirense

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

UD Oliveirense wypada o 20% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1 pkt / mecz - Sporting Covilhã · 1.2 pkt / mecz - UD Oliveirense

Sporting Covilhã - stan meczu do przerwy
0% prowadzi100% remis0% przegrywa
UD Oliveirense - stan meczu do przerwy
20% prowadzi60% remis20% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1Punkty na mecz (1. poł.)1.2
Sporting CovilhãUD Oliveirense
0.2Gole zdobyte (1. poł.)0.6
Sporting CovilhãUD Oliveirense
0.2Gole stracone (1. poł.)0.8
Sporting CovilhãUD Oliveirense
0.4Średnia goli w meczu (1. poł.)1.4
Sporting CovilhãUD Oliveirense
80%Czyste konto do przerwy60%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
80%Bez gola do przerwy60%
Sporting CovilhãUD Oliveirense

Po przerwie (2. połowa)

1Punkty na mecz (2. poł.)1.4
Sporting CovilhãUD Oliveirense
0.6Gole zdobyte (2. poł.)0.8
Sporting CovilhãUD Oliveirense
1Gole stracone (2. poł.)0.6
Sporting CovilhãUD Oliveirense
1.6Średnia goli w meczu (2. poł.)1.4
Sporting CovilhãUD Oliveirense
40%Czyste konto po przerwie40%
Sporting CovilhãUD Oliveirense
60%Bez gola po przerwie20%
Sporting CovilhãUD Oliveirense

Sporting Covilhã - wyniki drugich połów

20% Z40% R40% P
5
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
5
Punkty 2. połowa
-2
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Kondycja obrony po przerwie+0.8

Traci po przerwie o 0.8 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

UD Oliveirense - wyniki drugich połów

20% Z80% R0% P
6
Punkty do przerwy
3
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
7
Punkty 2. połowa
+1
Bilans bramek (2. poł.)
1.20
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia200%

Prowadzi do przerwy w 20% meczów, a wygrywa 40%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.2

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Sporting Covilhã - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.001.00
Gole zdobyte / mecz0.20.6
Gole stracone / mecz0.21.0
Średnia goli w meczu0.41.6
1 gol20%80%
2 gole20%60%
3 gole0%20%
Czyste konto80%40%
Bez gola80%60%
Bilans bramek0-2
Do przerwy: 0% prowadzi - 100% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 40% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 1
UD Oliveirense - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.201.40
Gole zdobyte / mecz0.60.8
Gole stracone / mecz0.80.6
Średnia goli w meczu1.41.4
1 gol60%80%
2 gole40%60%
3 gole20%0%
Czyste konto60%40%
Bez gola60%20%
Bilans bramek-1+1
Do przerwy: 20% prowadzi - 60% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 80% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 3

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Sporting Covilhã
ZdobyteStracone
0
0
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
1
1
46-60
1
2
61-75
1
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (1 gol). Najwięcej tracą w 61-75 (2). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

UD Oliveirense
ZdobyteStracone
2
0
0-15
1
3
16-30
0
1
31-45
3
0
46-60
0
2
61-75
1
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (3 gole). Najwięcej tracą w 16-30 (3). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.40
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.1 : 1.3
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
98%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
50%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
32%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
12%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 8 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Sporting Covilhã

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.08
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.32
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.36
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.04
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
59%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
110%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.4
Gole w końcówce
25% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
25%

UD Oliveirense

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.58
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.58
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.25
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.33
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
128%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
104%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
14% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 29% pada w pierwszym kwadransie.
14%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Liga 3).

Drużyny na tle ligi

Sporting CovilhãLigaUD Oliveirense
Średnia goli w meczu▼ 2.002.44▲ 2.80
Obie drużyny strzeliły▼ 20%46%▲ 80%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 40%46%▲ 60%
Czyste konta▲ 40%32%▼ 20%
Gol do przerwy▼ 20%67%▼ 60%
Gol po przerwie▲ 80%70%▲ 80%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.44
Średnia goli na mecz
46%
Obie drużyny strzeliły
46%
Min. 3 gole (Over 2.5)
32%
Czyste konta
1.35
Gole gospodarzy / mecz
1.09
Gole gości / mecz
+24%
Przewaga ataku u siebie
+19%
Przewaga defensywy u siebie
+14%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
67%
1 gol
28%
2 gole
15%
3 gole
4%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
70%
1 gol
44%
2 gole
13%
3 gole
2%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Sporting CovilhãŻółta kartkaCheikh Niang
  2. Sporting CovilhãŻółta kartkaÂngelo Cardoso Santos Barbosa
  3. UD OliveirenseZmianaWszedł: Rodrigo Onofre MarquêsZszedł: Théo Luis Fonseca
  4. Sporting CovilhãŻółta kartkaKauan de Souza Gomes
  5. UD OliveirenseŻółta kartkaGonçalo João Fernandes Loureiro
  6. UD OliveirenseZmianaWszedł: Jorge Miguel Castro MonteiroZszedł: João Victor Tavares de Souza
  7. Sporting CovilhãŻółta kartkaMohamed Aidara
  8. Sporting CovilhãŻółta kartkaLuiz Gustavo Pinto Galil

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Sporting Covilhã - UD Oliveirense?

Mecz Liga 3 zakończył się wynikiem Sporting Covilhã 0:0 UD Oliveirense. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Sporting Covilhã - UD Oliveirense?

Sporting Covilhã strzela średnio 0,80 gola na mecz, a UD Oliveirense 1,40. Średnia goli w Liga 3 to 2,44, Over 2.5 pada w 46% meczów. BTTS notują w 20% (Sporting Covilhã) i 80% (UD Oliveirense) spotkań.

W jakiej formie są Sporting Covilhã i UD Oliveirense?

W ostatnich 5 meczach Sporting Covilhã ma bilans 1-2-2 (1,00 pkt/mecz), a UD Oliveirense 2-2-1 (1,60 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Sporting Covilhã - UD Oliveirense?

Statystyczne tło meczu Sporting Covilhã - UD Oliveirense — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.