St Patrick's Athl. - Waterford: statystyki meczu
St Patrick's Athl. - Waterford: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
St Patrick's Athl. zagrał z Waterford w rozgrywkach Premier Division (Irlandia). Spotkanie rozegrano 28 sierpnia 2026. Miejscem spotkania jest Richmond Park. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2.
Aktualna forma
St Patrick's Athl. ma bilans 2-3-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.80 pkt/mecz. Waterford ma w tym samym okresie bilans 2-3-0 oraz 1.80 pkt/mecz. St Patrick's Athl. ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.79 wobec 1.04.
Statystyki bramek
St Patrick's Athl. strzela średnio 1.61 gola i traci 0.82 gola na mecz. Waterford strzela średnio 1.32 gola i traci 1.71 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.74 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 43% meczów St Patrick's Athl. i w 57% meczów Waterford. Over 2.5 padał odpowiednio w 36% i 46% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 60%, a Over 2.5 wynosi 51%.
xG, strzały i styl
St Patrick's Athl. ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.92 wobec 1.41. St Patrick's Athl. oddaje średnio 17.6 strzału, a Waterford 13.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
St Patrick's Athl. prowadzi do przerwy w 39% meczów, a Waterford w 25%. St Patrick's Athl. zdobywa po przerwie średnio 0.86 gola, a Waterford 0.71. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 71% i 79% ich spotkań.
Gole według minut
St Patrick's Athl. najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (10 goli). Waterford najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (10 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Premier Division: 2.74 gola na mecz, BTTS 60% i Over 2.5 51%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.50 gola, a goście 1.24. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 7 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 4-3-0, średnia goli wynosi 2.86, a BTTS pojawił się w 71% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
St Patrick's Athl. zajmuje 2. miejsce, podczas gdy Waterford jest 8., a gospodarze wygrali 14 z 28 spotkań ligowych wobec 6 zwycięstw rywali. Na własnym boisku St Patrick's zdobywa średnio 2,07 gola przy xG 2,18, natomiast Waterford na wyjazdach traci aż 2,29 bramki na mecz i dopuszcza do sytuacji wartych średnio 2,11 xG. Gospodarze oddają średnio 20,29 strzału i 6,86 celnego na mecz u siebie, wyraźnie przewyższając gości z 13,57 strzału oraz 3,57 celnego. Oba zespoły są niepokonane w pięciu ostatnich meczach i zdobyły w tym okresie po 11 punktów, lecz Waterford wygrał tylko 14% spotkań wyjazdowych, a St Patrick's 64% domowych. Solidna defensywa gospodarzy, tracąca u siebie zaledwie 0,57 gola na mecz, powinna ograniczyć zespół, który na wyjazdach nie strzela w 43% występów.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Sezonowy odsetek meczów z golem obu stron wynosi po 57% dla St Patrick's Athl. i Waterford, tylko nieznacznie mniej niż ligowa średnia 60%. Gospodarze strzelają średnio 1,36 gola, a Waterford traci aż 2,29 na spotkanie, przy zaledwie 14% czystych kont gości, co mocno wspiera trafienie St Patrick's. Waterford ma jednocześnie xG w ataku na poziomie 1,43, wyższe niż 1,40 gospodarzy, a defensywa St Patrick's dopuszcza średnio do xG 1,83. Ostrożność wynika z ostatnich pięciu meczów Waterford, w których zespół stracił tylko 0,4 gola na mecz i BTTS wystąpił w 40% spotkań, lecz ich potencjał ofensywny powinien wystarczyć na jednego gola. Dlatego scenariusz z bramkami obu drużyn jest nieznacznie bardziej prawdopodobny niż wariant, w którym co najmniej jedna strona nie trafi.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Linia powyżej 1,5 gola występowała w 79% meczów obu zespołów, co daje wyjątkowo zgodny sygnał na co najmniej dwie bramki. St Patrick’s zdobywa średnio 1,36 gola na mecz, a Waterford traci aż 2,29, dlatego gospodarze mają potencjał na wynik około 1,72 gola. Goście tworzą sytuacje warte średnio 1,43 xG, podczas gdy defensywa St Patrick’s dopuszcza rywali do 1,83 xG, co wspiera ich szansę na trafienie. W pięciu ostatnich spotkaniach St Patrick’s strzeliło 9 goli, a średnia ligowa wynosi 2,74 bramki, więc over 1,5 jest najsilniejszym i najbardziej stabilnym wyborem.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najbardziej prawdopodobny jest remis do przerwy i zwycięstwo St Patrick's po meczu, ponieważ Waterford remisował po pierwszej połowie w 80% ostatnich pięciu spotkań, a w całym sezonie w 36%. Gospodarze po przerwie zdobywają średnio 0,86 gola i tracą tylko 0,50, podczas gdy Waterford w drugich połowach traci aż 1,36 bramki na mecz. St Patrick's wygrywa drugie połowy w 50% meczów i uzyskuje w nich średnio 1,71 punktu, wobec zaledwie 14% wygranych oraz 0,71 punktu Waterford. Przewagę gospodarzy wzmacnia też sezonowa defensywa gości, która dopuszcza średnio 2,29 gola na spotkanie, przy 1,14 straconego gola przez St Patrick's. Obie drużyny są jednak w dobrej bieżącej formie, z bilansem 3 zwycięstw i 2 remisów w pięciu meczach, dlatego wariant remisu do przerwy pozostaje bardziej wiarygodny niż szybkie prowadzenie gospodarzy.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| St Patrick's Athl. | Waterford | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 32% | 30% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.11 | 0.11 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.29 | 0.34 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
St Patrick's Athl. wypada o 22% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.61 gola / mecz - St Patrick's Athl. · 1.32 gola / mecz - Waterford
St Patrick's Athl. wypada o 109% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
0.82 gola / mecz - St Patrick's Athl. · 1.71 gola / mecz - Waterford
St Patrick's Athl. strzela w 68% swoich meczów (19 z 28 meczów), a Waterford kończy z czystym kontem 18% spotkań (5 z 28 meczów).
Waterford strzela w 64% swoich meczów (18 z 28 meczów), a St Patrick's Athl. kończy z czystym kontem 36% spotkań (10 z 28 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - St Patrick's Athl.
Over / Under - Waterford
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
St Patrick's Athl. wypada o 44% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.54 pkt / mecz - St Patrick's Athl. · 1.07 pkt / mecz - Waterford
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
St Patrick's Athl. - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 39% meczów, a wygrywa 50%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
Waterford - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 25% meczów, a wygrywa 21%. Zwykle dowozi prowadzenie do końca.
Traci po przerwie o 0.1 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.80 | 1.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.8 | 0.6 |
| Gole stracone / mecz | 0.4 | 0.4 |
| Średnia goli w meczu | 1.2 | 1.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gole | 20% | 0% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 60% | 60% |
| Bez gola | 40% | 40% |
| Bilans bramek | +2 | +1 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.80 | 1.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.8 | 0.2 |
| Gole stracone / mecz | 0.0 | 0.4 |
| Średnia goli w meczu | 0.8 | 0.6 |
| 1 gol | 40% | 60% |
| 2 gole | 20% | 0% |
| 3 gole | 20% | 0% |
| Czyste konto | 100% | 60% |
| Bez gola | 60% | 80% |
| Bilans bramek | +4 | -1 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (10 goli). Najwięcej tracą w 0-15 (7). Bilans końcówek (76-90): +6 - wygrywają końcówki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (10 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (15). Bilans końcówek (76-90): -6 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
St Patrick's Athl.
Waterford
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Premier Division).
Drużyny na tle ligi
| St Patrick's Athl. | Liga | Waterford | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 2.43 | 2.74 | ▲ 3.04 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 43% | 60% | ▼ 57% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 36% | 51% | ▼ 46% |
| Czyste konta | ▲ 36% | 25% | ▼ 18% |
| Gol do przerwy | ▼ 71% | 73% | ▲ 82% |
| Gol po przerwie | ▼ 71% | 78% | • 79% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (7): St Patrick's Athl. 4 - 3 - 0 Waterford. Średnia goli 2.86, obie drużyny strzeliły w 71% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu St Patrick's Athl. - Waterford?
Mecz Premier Division zakończył się wynikiem St Patrick's Athl. 0:2 Waterford. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie St Patrick's Athl. - Waterford?
W ostatnich 7 meczach bezpośrednich St Patrick's Athl. wygrał 4, Waterford 0, a 3 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,86, a obie drużyny strzelały w 71% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem St Patrick's Athl. - Waterford?
St Patrick's Athl. strzela średnio 1,61 gola na mecz, a Waterford 1,32. Średnia goli w Premier Division to 2,74, Over 2.5 pada w 51% meczów. BTTS notują w 43% (St Patrick's Athl.) i 57% (Waterford) spotkań.
W jakiej formie są St Patrick's Athl. i Waterford?
W ostatnich 5 meczach St Patrick's Athl. ma bilans 2-3-0 (1,80 pkt/mecz), a Waterford 2-3-0 (1,80 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz St Patrick's Athl. - Waterford?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem St Patrick's Athl. - Waterford: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


