Polska - 3 Liga Group 3Stadion OSiR ul. OlimpijskaDane aktualne na 16 października 2026

Stilon Gorzów - Barycz Sułów: statystyki meczu

Herb Stilon Gorzów
Stilon Gorzów
2 : 1do przerwy 2:0
Herb Barycz Sułów
Barycz Sułów

Stilon Gorzów - Barycz Sułów: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Stilon Gorzów zagrał z Barycz Sułów w rozgrywkach 3 Liga Group 3 (Polska). Spotkanie rozegrano 3 października 2026. Miejscem spotkania jest Stadion OSiR ul. Olimpijska. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Aktualna forma

Stilon Gorzów ma bilans 1-3-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.20 pkt/mecz. Barycz Sułów ma w tym samym okresie bilans 3-1-1 oraz 2.00 pkt/mecz. Barycz Sułów ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.00 wobec 1.30.

Statystyki bramek

Stilon Gorzów strzela średnio 1.70 gola i traci 1.40 gola na mecz. Barycz Sułów strzela średnio 1.70 gola i traci 1.10 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.98 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 80% meczów Stilon Gorzów i w 40% meczów Barycz Sułów. Over 2.5 padał odpowiednio w 60% i 60% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 56%, a Over 2.5 wynosi 57%.

xG, strzały i styl

Barycz Sułów ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.83 wobec 1.47. Stilon Gorzów oddaje średnio 6.5 strzału, a Barycz Sułów 9.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Stilon Gorzów prowadzi do przerwy w 10% meczów, a Barycz Sułów w 50%. Stilon Gorzów zdobywa po przerwie średnio 0.80 gola, a Barycz Sułów 0.90. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 60% i 70% ich spotkań.

Gole według minut

Stilon Gorzów najczęściej strzela w przedziale 0-15 (6 goli). Barycz Sułów najczęściej strzela w przedziale 61-75 (4 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla 3 Liga Group 3: 2.98 gola na mecz, BTTS 56% i Over 2.5 57%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.74 gola, a goście 1.24. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Barycz Sułów ma lepszy bilans sezonu — 6 zwycięstw w 10 meczach wobec 3 wygranych Stilonu — i wygrała 3 z ostatnich 5 spotkań, podczas gdy gospodarze tylko jedno. Na wyjazdach goście tworzą sytuacje o średniej wartości 1,90 xG, ale strzelają zaledwie 0,75 gola na mecz i w połowie tych spotkań nie zdobyli bramki. Stilon u siebie traci średnio 0,80 gola, a 3 z jego 5 meczów domowych zakończyły się remisami. Za podziałem punktów przemawia też to, że gospodarze zdobywają u siebie średnio tylko 1 gola, choć defensywa Baryczy na wyjazdach dopuszcza sytuacje o wartości 1,55 xG na mecz. Lepsza forma gości zwiększa ich szanse na zwycięstwo, lecz ich niska skuteczność wyjazdowa i remisowy trend Stilonu sprawiają, że najbardziej prawdopodobny jest remis.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Najsilniejszym sygnałem przeciwko golom obu drużyn jest skuteczność Baryczy: na wyjazdach strzela średnio 0,75 gola i nie zdobyła bramki w 50% spotkań. Stilon zachowuje czyste konto w 50% meczów u siebie, a jego średnia straconych goli wynosi 1,0, co zwiększa ryzyko, że goście nie trafią do siatki. Gospodarze zdobywają u siebie średnio 2,33 gola i trafiali w każdym takim meczu, więc typ „nie” oznacza tu przede wszystkim możliwy brak bramki Baryczy, a nie bezbramkowy remis. Sygnał nie jest jednak mocny: w ostatnich pięciu spotkaniach Stilon notował gole obu drużyn w 80% przypadków, a wyjazdowe xG Baryczy wynosi 1,90 mimo jej niskiej średniej strzeleckiej. Ostatecznie wyjazdowy odsetek meczów Baryczy z golami obu stron, wynoszący 25%, przeważa nad tymi argumentami i daje niewielką przewagę typowi „nie”.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Stilon strzela u siebie średnio 2,33 gola, a w 83% tych meczów padają co najmniej 2 bramki, co mocno wspiera wybór powyżej 1,5 gola. Barycz zdobywa na wyjazdach tylko 0,75 gola na mecz i nie strzeliła bramki w 50% spotkań, dlatego większości goli oczekuję od gospodarzy. Goście stwarzają jednak sytuacje warte średnio 1,90 xG, a w ostatnich 5 meczach strzelali po 1,4 gola, więc nie należy wykluczać ich udziału w wyniku. Prognoza 2,81 gola daje wyraźniejszy sygnał dla powyżej 1,5 gola niż dla powyżej 2,5 gola, zwłaszcza że tylko 50% wyjazdów Baryczy przekroczyło tę drugą linię.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Stilon strzela u siebie średnio 2,33 gola na mecz, podczas gdy Barycz zdobywa na wyjazdach 0,75, dlatego gospodarze mają mocniejsze podstawy do zwycięstwa. Do przerwy Stilon prowadził w 50% meczów domowych i ani razu nie przegrywał, a Barycz przegrywał po pierwszej połowie w 50% spotkań wyjazdowych. Gospodarze zdobywają przed przerwą średnio 1,00 gola, tyle samo, ile goście w tym okresie tracą, co przemawia za ich wczesnym prowadzeniem. Po przerwie Stilon strzela średnio 1,33 gola, a Barycz tylko 0,25, więc utrzymanie przewagi wydaje się bardziej prawdopodobne niż odwrócenie wyniku przez gości. Typ 1/1 nie jest jednak zdecydowany: w ostatnich pięciu meczach Barycz prowadził do przerwy w 60% przypadków, a Stilon w żadnym, co zwiększa szanse scenariuszy innych niż prowadzenie gospodarzy od początku.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

2 : 0
1. połowa
0 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

50Posiadanie piłki (%)50
Stilon GorzówBarycz Sułów
6Strzały14
Stilon GorzówBarycz Sułów
3Strzały celne4
Stilon GorzówBarycz Sułów
0xG0
Stilon GorzówBarycz Sułów
-1Rzuty rożne-1
Stilon GorzówBarycz Sułów
0Groźne ataki0
Stilon GorzówBarycz Sułów
17Faule8
Stilon GorzówBarycz Sułów
0Kartki0
Stilon GorzówBarycz Sułów

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Stilon GorzówBarycz Sułów
1.7Gole zdobyte / mecz1.7
Stilon GorzówBarycz Sułów
1.4Gole stracone / mecz1.1
Stilon GorzówBarycz Sułów
26%Średnie posiadanie30%
Stilon GorzówBarycz Sułów
2.6Strzały celne / mecz3.1
Stilon GorzówBarycz Sułów
Stilon GorzówBarycz Sułów

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

6.5Strzały na mecz9
Stilon GorzówBarycz Sułów
2.6Strzały celne3.1
Stilon GorzówBarycz Sułów
26.2%Skuteczność strzałów18.9%
Stilon GorzówBarycz Sułów
26%Posiadanie piłki30%
Stilon GorzówBarycz Sułów
1.47xG tworzone1.83
Stilon GorzówBarycz Sułów
1.66xG dopuszczone1.45
Stilon GorzówBarycz Sułów

Jakość strzelania

Stilon Gorzów: KontratakującyBarycz Sułów: Kontratakujący
Stilon GorzówBarycz Sułów
Celność (strzały w światło bramki)40%34%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.230.20
Wykończenie (gole na strzał celny)0.650.55

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Barycz Sułów wypada o 67% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.2 pkt / mecz - Stilon Gorzów · 2 pkt / mecz - Barycz Sułów

Stilon Gorzów
DDLDW
Rozkład wyników w sezonie
30% Z40% R30% P
Sezon (Z-R-P)
3-4-3
1.30 pkt / mecz · bilans bramek +3
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-3-1
1.20 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
1-3-1
Ostatnie 5 u siebie
1-3-1
WDLDD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.6Gole stracone: 1.6xG: 2.05xG rywali: 2.24BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Barycz Sułów
WWWLD
Rozkład wyników w sezonie
60% Z20% R20% P
Sezon (Z-R-P)
6-2-2
2.00 pkt / mecz · bilans bramek +6
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-1-1
2.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-0-2
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-0-2
WLWL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.4Gole stracone: 1.0xG: 1.89xG rywali: 1.48BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Barycz Sułów wypada o 27% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.4 gola / mecz - Stilon Gorzów · 1.1 gola / mecz - Barycz Sułów

Profil strzelecki Stilon Gorzów: mocny

Stilon Gorzów strzela w 80% swoich meczów (8 z 10 meczów), a Barycz Sułów kończy z czystym kontem 40% spotkań (4 z 10 meczów).

Profil strzelecki Barycz Sułów: bardzo mocny

Barycz Sułów strzela w 80% swoich meczów (8 z 10 meczów), a Stilon Gorzów kończy z czystym kontem 10% spotkań (1 z 10 meczów).

17Gole zdobyte (sezon)17
Stilon GorzówBarycz Sułów
14Gole stracone (sezon)11
Stilon GorzówBarycz Sułów
3.1Średnia goli w meczu2.8
Stilon GorzówBarycz Sułów
8Gole zdobyte (ost. 5)7
Stilon GorzówBarycz Sułów
8Gole stracone (ost. 5)5
Stilon GorzówBarycz Sułów

Jak często strzelają minimum...

80%1 gol80%
Stilon GorzówBarycz Sułów
50%2 gole60%
Stilon GorzówBarycz Sułów
30%3 gole20%
Stilon GorzówBarycz Sułów
10%4 gole10%
Stilon GorzówBarycz Sułów

Jak często tracą minimum...

90%1 gol60%
Stilon GorzówBarycz Sułów
30%2 gole30%
Stilon GorzówBarycz Sułów
10%3 gole20%
Stilon GorzówBarycz Sułów
10%4 gole0%
Stilon GorzówBarycz Sułów

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

56%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

40%BTTS do przerwy20%
Stilon GorzówBarycz Sułów
20%BTTS w obu połowach20%
Stilon GorzówBarycz Sułów
40%Gol w obu połowach40%
Stilon GorzówBarycz Sułów

BTTS a liczba goli

60%Min. 3 gole i BTTS40%
Stilon GorzówBarycz Sułów
0%Min. 3 gole bez BTTS20%
Stilon GorzówBarycz Sułów
80%BTTS - ostatnie 540%
Stilon GorzówBarycz Sułów

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

1. połowa

60%Min. 1 gol do przerwy80%
Stilon GorzówBarycz Sułów
40%Min. 2 gole do przerwy40%
Stilon GorzówBarycz Sułów
10%Min. 3 gole do przerwy20%
Stilon GorzówBarycz Sułów

2. połowa

60%Min. 1 gol po przerwie70%
Stilon GorzówBarycz Sułów
60%Min. 2 gole po przerwie50%
Stilon GorzówBarycz Sułów
20%Min. 3 gole po przerwie20%
Stilon GorzówBarycz Sułów

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Barycz Sułów wypada o 80% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1 pkt / mecz - Stilon Gorzów · 1.8 pkt / mecz - Barycz Sułów

Stilon Gorzów - stan meczu do przerwy
10% prowadzi70% remis20% przegrywa
Barycz Sułów - stan meczu do przerwy
50% prowadzi30% remis20% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1Punkty na mecz (1. poł.)1.8
Stilon GorzówBarycz Sułów
0.5Gole zdobyte (1. poł.)0.8
Stilon GorzówBarycz Sułów
0.6Gole stracone (1. poł.)0.6
Stilon GorzówBarycz Sułów
1.1Średnia goli w meczu (1. poł.)1.4
Stilon GorzówBarycz Sułów
50%Czyste konto do przerwy60%
Stilon GorzówBarycz Sułów
50%Bez gola do przerwy40%
Stilon GorzówBarycz Sułów

Po przerwie (2. połowa)

1.2Punkty na mecz (2. poł.)1.4
Stilon GorzówBarycz Sułów
0.8Gole zdobyte (2. poł.)0.9
Stilon GorzówBarycz Sułów
0.6Gole stracone (2. poł.)0.5
Stilon GorzówBarycz Sułów
1.4Średnia goli w meczu (2. poł.)1.4
Stilon GorzówBarycz Sułów
60%Czyste konto po przerwie60%
Stilon GorzówBarycz Sułów
50%Bez gola po przerwie40%
Stilon GorzówBarycz Sułów

Stilon Gorzów - wyniki drugich połów

20% Z60% R20% P
10
Punkty do przerwy
5
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
12
Punkty 2. połowa
+2
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia300%

Prowadzi do przerwy w 10% meczów, a wygrywa 30%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Barycz Sułów - wyniki drugich połów

30% Z50% R20% P
18
Punkty do przerwy
8
Gole do przerwy
+2
Bilans bramek (1. poł.)
14
Punkty 2. połowa
+4
Bilans bramek (2. poł.)
1.80
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia120%

Prowadzi do przerwy w 50% meczów, a wygrywa 60%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Stilon Gorzów - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.801.20
Gole zdobyte / mecz0.60.8
Gole stracone / mecz0.80.6
Średnia goli w meczu1.41.4
1 gol60%60%
2 gole60%60%
3 gole20%20%
Czyste konto40%60%
Bez gola40%40%
Bilans bramek-1+1
Do przerwy: 0% prowadzi - 80% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 60% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 60% - Gole do przerwy łącznie: 3
Barycz Sułów - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz2.001.00
Gole zdobyte / mecz1.00.4
Gole stracone / mecz0.40.6
Średnia goli w meczu1.41.0
1 gol80%60%
2 gole40%20%
3 gole20%20%
Czyste konto60%60%
Bez gola40%60%
Bilans bramek+3-1
Do przerwy: 60% prowadzi - 20% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 40% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 5

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Stilon Gorzów
ZdobyteStracone
6
5
0-15
0
1
16-30
3
2
31-45
1
0
46-60
2
3
61-75
5
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (6 goli). Najwięcej tracą w 0-15 (5). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.

Barycz Sułów
ZdobyteStracone
3
3
0-15
3
3
16-30
2
0
31-45
2
1
46-60
4
1
61-75
3
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 61-75 (4 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (3). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.95
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.4 : 1.5
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
99%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
60%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
64%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
4%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 25 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Stilon Gorzów

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.19
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.49
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-4.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.23
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.26
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
98%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
113%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.10
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
29% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 35% pada w pierwszym kwadransie.
29%

Barycz Sułów

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.38
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.22
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-1.1 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.13
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.35
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
137%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
63%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.1
Gole w końcówce
18% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 18% pada w pierwszym kwadransie.
18%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (3 Liga Group 3).

Drużyny na tle ligi

Stilon GorzówLigaBarycz Sułów
Średnia goli w meczu▲ 3.102.98▼ 2.80
Obie drużyny strzeliły▲ 80%56%▼ 40%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 60%57%▲ 60%
Czyste konta▼ 10%25%▲ 40%
Gol do przerwy▼ 60%70%▲ 80%
Gol po przerwie▼ 60%83%▼ 70%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.98
Średnia goli na mecz
56%
Obie drużyny strzeliły
57%
Min. 3 gole (Over 2.5)
25%
Czyste konta
1.74
Gole gospodarzy / mecz
1.24
Gole gości / mecz
+40%
Przewaga ataku u siebie
+29%
Przewaga defensywy u siebie
+22%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
70%
1 gol
32%
2 gole
12%
3 gole
3%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
83%
1 gol
51%
2 gole
24%
3 gole
9%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Gospodarze

Pozostali odnotowani zawodnicy

—Marcel Misztal⚽ 1

Goście

Pozostali odnotowani zawodnicy

—Piotr Grzelczak⚽ 1

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Stilon GorzówGolMarcel Misztal
  2. Barycz SułówGolPiotr Grzelczak

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Stilon Gorzów - Barycz Sułów?

Mecz 3 Liga Group 3 zakończył się wynikiem Stilon Gorzów 2:1 Barycz Sułów. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Stilon Gorzów - Barycz Sułów?

Stilon Gorzów strzela średnio 1,70 gola na mecz, a Barycz Sułów 1,70. Średnia goli w 3 Liga Group 3 to 2,98, Over 2.5 pada w 57% meczów. BTTS notują w 80% (Stilon Gorzów) i 40% (Barycz Sułów) spotkań.

W jakiej formie są Stilon Gorzów i Barycz Sułów?

W ostatnich 5 meczach Stilon Gorzów ma bilans 1-3-1 (1,20 pkt/mecz), a Barycz Sułów 3-1-1 (2,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Stilon Gorzów - Barycz Sułów?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.