Stjarnan - ÍBV: statystyki meczu
Stjarnan - ÍBV: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Stjarnan zagrał z ÍBV w rozgrywkach Úrvalsdeild (Islandia). Spotkanie rozegrano 6 września 2026. Miejscem spotkania jest Samsung völlurinn. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.
Aktualna forma
Stjarnan ma bilans 4-0-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.40 pkt/mecz. ÍBV ma w tym samym okresie bilans 0-1-4 oraz 0.20 pkt/mecz. Stjarnan ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.29 wobec 0.81.
Statystyki bramek
Stjarnan strzela średnio 1.90 gola i traci 2.29 gola na mecz. ÍBV strzela średnio 1.43 gola i traci 2.05 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.88 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 81% meczów Stjarnan i w 71% meczów ÍBV. Over 2.5 padał odpowiednio w 81% i 62% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 71%, a Over 2.5 wynosi 69%.
xG, strzały i styl
Stjarnan ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.92 wobec 1.40. Stjarnan oddaje średnio 16.7 strzału, a ÍBV 12.5. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Stjarnan prowadzi do przerwy w 29% meczów, a ÍBV w 19%. Stjarnan zdobywa po przerwie średnio 0.81 gola, a ÍBV 0.86. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 86% i 86% ich spotkań.
Gole według minut
Stjarnan najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (9 goli). ÍBV najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (8 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Úrvalsdeild: 3.88 gola na mecz, BTTS 71% i Over 2.5 69%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 2.09 gola, a goście 1.80. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 3 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-0-3, średnia goli wynosi 3.00, a BTTS pojawił się w 67% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Stjarnan przystępuje do meczu w wyraźnie lepszej dyspozycji: wygrał 4 z ostatnich 5 spotkań, zdobył w nich 11 bramek, podczas gdy ÍBV nie wygrało żadnego z pięciu meczów i strzeliło tylko 4 gole. U siebie gospodarze kreują znacznie więcej sytuacji, oddając średnio 17,7 strzału i 7 celnych na mecz, wobec 11,9 strzału oraz 3,1 celnego po stronie gości na wyjazdach. Przewagę Stjarnan potwierdza jakość okazji: średnie xG gospodarzy wynosi 2,11, a ÍBV na obcych boiskach tworzy okazje warte zaledwie 1,32 xG. Defensywy obu zespołów tracą średnio po 2,2 gola w danych warunkach, ale ÍBV nie zachowało czystego konta w żadnym meczu wyjazdowym i przegrywało 60% takich spotkań. Stjarnan także nie jest zespołem szczelnym, jednak przy średnio 2,1 zdobytej bramki u siebie i 30% meczów ÍBV bez gola na wyjazdach powinien wykorzystać atut własnego boiska.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
BTTS na przestrzeni sezonu występował w 73% meczów Stjarnan i 70% spotkań ÍBV, niemal zgodnie ze średnią ligi wynoszącą 71%. Gospodarze zdobywają średnio 1,55 gola, a ÍBV 1,30, przy czym obie defensywy dopuszczają dużo: odpowiednio 1,91 oraz 2,20 straconego gola na mecz. Szczególnie mocnym argumentem za golem Stjarnan jest słaba obrona gości, której średnie xG przeciwko wynosi 1,81, podczas gdy gospodarze w ostatnich pięciu meczach tworzyli aż 2,26 xG i strzelili 11 bramek. Ryzykiem dla BTTS jest bieżąca forma ofensywna ÍBV, ponieważ zespół zdobył tylko 4 gole w pięciu ostatnich spotkaniach, ale Stjarnan tracił w tym okresie 1,4 gola na mecz i nie zachował czystego konta w 91% meczów sezonu. Bilans danych nadal wyraźniej wspiera scenariusz, w którym obie drużyny strzelą przynajmniej po jednym golu.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Stjarnan strzela w sezonie średnio 1,55 gola, a ÍBV traci aż 2,20 gola na mecz i nie zachowało ani jednego czystego konta. Gospodarze są dodatkowo w bardzo dobrej dyspozycji ofensywnej: w pięciu ostatnich spotkaniach zdobyli 11 bramek, czyli 2,2 na mecz, przy średnim xG równym 2,26. ÍBV w tym samym okresie straciło 9 goli w pięciu występach, a jego średnie xG stracone wynosi 1,55, co sprzyja co najmniej dwóm trafieniom Stjarnan. Ponad 1,5 gola padało w 82% meczów gospodarzy i 80% spotkań gości, a średnia całej ligi wynosi bardzo wysokie 3,89 gola. Najsilniejszą opcją jest over 1,5, ponieważ dane obu zespołów wyraźnie ograniczają ryzyko zamkniętego meczu.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Stjarnan jest w znacznie lepszej formie: w ostatnich 5 meczach wygrał 4 razy, zdobywał średnio 2,2 gola i tracił 1,4, podczas gdy ÍBV nie wygrało żadnego spotkania, strzelało tylko 0,8 gola i pozwalało rywalom na 1,8. Gospodarze mają też wyraźną przewagę przed przerwą, bo w tej serii zdobywali średnio 1,4 gola w pierwszej połowie przy 0,6 straconego, a ÍBV strzelało wtedy zaledwie 0,2 gola i przegrywało do przerwy w 80% meczów. W całym sezonie Stjarnan tworzy sytuacje warte średnio 1,47 xG oraz oddaje 4,55 celnego strzału na mecz, natomiast obrona ÍBV dopuszcza przeciwników do 1,81 xG i traci średnio 2,2 gola. Scenariusz prowadzenia gospodarzy do przerwy i ich końcowego zwycięstwa wzmacnia również przewaga jakości po zmianie stron: Stjarnan zdobywa wtedy średnio 1,0 gola, a ÍBV traci 1,3. Najbardziej prawdopodobny jest więc wariant 1/1, choć relatywnie wysoka liczba goli traconych przez gospodarzy pozostawia istotną szansę na remis do przerwy i wygraną Stjarnan po meczu.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Stjarnan | ÍBV | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 37% | 31% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.11 | 0.11 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.31 | 0.37 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Stjarnan wypada o 1100% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
2.4 pkt / mecz - Stjarnan · 0.2 pkt / mecz - ÍBV
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Stjarnan wypada o 33% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.9 gola / mecz - Stjarnan · 1.43 gola / mecz - ÍBV
ÍBV wypada o 12% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
2.29 gola / mecz - Stjarnan · 2.05 gola / mecz - ÍBV
Stjarnan strzela w 90% swoich meczów (19 z 21 meczów), a ÍBV kończy z czystym kontem 5% spotkań (1 z 21 meczów).
ÍBV strzela w 76% swoich meczów (16 z 21 meczów), a Stjarnan kończy z czystym kontem 10% spotkań (2 z 21 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Stjarnan
Over / Under - ÍBV
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Stjarnan wypada o 32% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.19 pkt / mecz - Stjarnan · 0.9 pkt / mecz - ÍBV
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Stjarnan - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 29% meczów, a wygrywa 38%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
ÍBV - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 19% meczów, a wygrywa 19%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.60 | 1.40 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.4 | 0.8 |
| Gole stracone / mecz | 0.6 | 0.8 |
| Średnia goli w meczu | 2.0 | 1.6 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gole | 80% | 40% |
| 3 gole | 40% | 40% |
| Czyste konto | 60% | 40% |
| Bez gola | 20% | 40% |
| Bilans bramek | +4 | 0 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 0.20 | 1.20 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.2 | 0.6 |
| Gole stracone / mecz | 1.2 | 0.6 |
| Średnia goli w meczu | 1.4 | 1.2 |
| 1 gol | 100% | 60% |
| 2 gole | 40% | 40% |
| 3 gole | 0% | 20% |
| Czyste konto | 0% | 60% |
| Bez gola | 80% | 40% |
| Bilans bramek | -5 | 0 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (9 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (10). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (8 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (12). Bilans końcówek (76-90): +3 - wygrywają końcówki.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Stjarnan
ÍBV
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Úrvalsdeild).
Drużyny na tle ligi
| Stjarnan | Liga | ÍBV | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▲ 4.19 | 3.88 | ▼ 3.48 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 81% | 71% | • 71% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 81% | 69% | ▼ 62% |
| Czyste konta | ▼ 10% | 16% | ▼ 5% |
| Gol do przerwy | ▲ 90% | 82% | • 81% |
| Gol po przerwie | • 86% | 86% | • 86% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Rezerwowi
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (3): Stjarnan 0 - 0 - 3 ÍBV. Średnia goli 3.00, obie drużyny strzeliły w 67% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Stjarnan - ÍBV?
Mecz Úrvalsdeild zakończył się wynikiem Stjarnan 2:2 ÍBV. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie Stjarnan - ÍBV?
W ostatnich 3 meczach bezpośrednich Stjarnan wygrał 0, ÍBV 3, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,00, a obie drużyny strzelały w 67% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Stjarnan - ÍBV?
Stjarnan strzela średnio 1,90 gola na mecz, a ÍBV 1,43. Średnia goli w Úrvalsdeild to 3,88, Over 2.5 pada w 69% meczów. BTTS notują w 81% (Stjarnan) i 71% (ÍBV) spotkań.
W jakiej formie są Stjarnan i ÍBV?
W ostatnich 5 meczach Stjarnan ma bilans 4-0-1 (2,40 pkt/mecz), a ÍBV 0-1-4 (0,20 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Stjarnan - ÍBV?
Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.


