Niemcy - BundesligaMHPArenaDane aktualne na 03 listopada 2026

Stuttgart - Werder Bremen: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Stuttgart - Werder Bremen: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Stuttgart zagra z Werder Bremen w rozgrywkach Bundesliga (Niemcy). Mecz zaplanowano na 7 listopada 2026. Miejscem spotkania jest MHPArena.

Aktualna forma

Stuttgart ma bilans 2-0-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.20 pkt/mecz. Werder Bremen ma w tym samym okresie bilans 3-2-0 oraz 2.20 pkt/mecz. Werder Bremen ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.88 wobec 1.13.

Statystyki bramek

Stuttgart strzela średnio 1.75 gola i traci 1.88 gola na mecz. Werder Bremen strzela średnio 2.13 gola i traci 1.75 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.50 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 63% meczów Stuttgart i w 88% meczów Werder Bremen. Over 2.5 padał odpowiednio w 63% i 75% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 58%, a Over 2.5 wynosi 69%.

xG, strzały i styl

Stuttgart ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.82 wobec 1.68. Stuttgart oddaje średnio 16.6 strzału, a Werder Bremen 14.8. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Stuttgart prowadzi do przerwy w 38% meczów, a Werder Bremen w 25%. Stuttgart zdobywa po przerwie średnio 1.13 gola, a Werder Bremen 1.75. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 100% ich spotkań.

Gole według minut

Stuttgart najczęściej strzela w przedziale 46-60 (4 goli). Werder Bremen najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (7 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Bundesliga: 3.50 gola na mecz, BTTS 58% i Over 2.5 69%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 2.13 gola, a goście 1.38. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-1-0, średnia goli wynosi 3.00, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Przed meczem

Kursy 1X2

(1.48)
(5.49)
(6.36)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

StuttgartWerder Bremen
1.75Gole zdobyte / mecz2.13
StuttgartWerder Bremen
1.88Gole stracone / mecz1.75
StuttgartWerder Bremen
54%Średnie posiadanie46%
StuttgartWerder Bremen
5.88Strzały celne / mecz6.63
StuttgartWerder Bremen

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

16.63Strzały na mecz14.75
StuttgartWerder Bremen
5.88Strzały celne6.63
StuttgartWerder Bremen
10.5%Skuteczność strzałów14.4%
StuttgartWerder Bremen
54%Posiadanie piłki46%
StuttgartWerder Bremen
1.82xG tworzone1.68
StuttgartWerder Bremen
1.96xG dopuszczone1.84
StuttgartWerder Bremen

Jakość strzelania

Stuttgart: OfensywnyWerder Bremen: Kontratakujący
StuttgartWerder Bremen
Celność (strzały w światło bramki)35%45%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.300.32

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Werder Bremen wypada o 83% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.2 pkt / mecz - Stuttgart · 2.2 pkt / mecz - Werder Bremen

Stuttgart
LWLLW
Rozkład wyników w sezonie
38% Z0% R63% P
Sezon (Z-R-P)
3-0-5
1.13 pkt / mecz · bilans bramek -1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-0-3
1.20 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
1-0-2
Ostatnie 5 u siebie
1-0-2
WLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.6Gole stracone: 1.4xG: 1.84xG rywali: 1.88BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Werder Bremen
WDDWW
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
50% Z38% R13% P
Sezon (Z-R-P)
4-3-1
1.88 pkt / mecz · bilans bramek +3
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-2-0
2.20 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-2-1
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-2-1
LDDW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.4Gole stracone: 1.6xG: 1.88xG rywali: 1.77BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Werder Bremen wypada o 22% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.75 gola / mecz - Stuttgart · 2.13 gola / mecz - Werder Bremen

Werder Bremen wypada o 7% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.88 gola / mecz - Stuttgart · 1.75 gola / mecz - Werder Bremen

Profil strzelecki Stuttgart: bardzo mocny

Stuttgart strzela w 75% swoich meczów (6 z 8 meczów), a Werder Bremen kończy z czystym kontem 13% spotkań (1 z 8 meczów).

Profil strzelecki Werder Bremen: bardzo mocny

Werder Bremen strzela w 100% swoich meczów (8 z 8 meczów), a Stuttgart kończy z czystym kontem 13% spotkań (1 z 8 meczów).

14Gole zdobyte (sezon)17
StuttgartWerder Bremen
15Gole stracone (sezon)14
StuttgartWerder Bremen
3.63Średnia goli w meczu3.88
StuttgartWerder Bremen
8Gole zdobyte (ost. 5)12
StuttgartWerder Bremen
7Gole stracone (ost. 5)8
StuttgartWerder Bremen

Jak często strzelają minimum...

75%1 gol100%
StuttgartWerder Bremen
50%2 gole75%
StuttgartWerder Bremen
25%3 gole38%
StuttgartWerder Bremen
25%4 gole0%
StuttgartWerder Bremen

Jak często tracą minimum...

88%1 gol88%
StuttgartWerder Bremen
50%2 gole63%
StuttgartWerder Bremen
25%3 gole13%
StuttgartWerder Bremen
13%4 gole13%
StuttgartWerder Bremen

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

25%BTTS do przerwy13%
StuttgartWerder Bremen
25%BTTS w obu połowach13%
StuttgartWerder Bremen
50%Gol w obu połowach25%
StuttgartWerder Bremen

BTTS a liczba goli

63%Min. 3 gole i BTTS75%
StuttgartWerder Bremen
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
StuttgartWerder Bremen
40%BTTS - ostatnie 580%
StuttgartWerder Bremen

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

75%Min. 1 gol do przerwy75%
StuttgartWerder Bremen
25%Min. 2 gole do przerwy38%
StuttgartWerder Bremen
13%Min. 3 gole do przerwy13%
StuttgartWerder Bremen

2. połowa

100%Min. 1 gol po przerwie100%
StuttgartWerder Bremen
63%Min. 2 gole po przerwie88%
StuttgartWerder Bremen
50%Min. 3 gole po przerwie50%
StuttgartWerder Bremen

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Stuttgart wypada o 50% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.5 pkt / mecz - Stuttgart · 1 pkt / mecz - Werder Bremen

Stuttgart - stan meczu do przerwy
38% prowadzi38% remis25% przegrywa
Werder Bremen - stan meczu do przerwy
25% prowadzi25% remis50% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.5Punkty na mecz (1. poł.)1
StuttgartWerder Bremen
0.63Gole zdobyte (1. poł.)0.38
StuttgartWerder Bremen
0.5Gole stracone (1. poł.)0.88
StuttgartWerder Bremen
1.13Średnia goli w meczu (1. poł.)1.25
StuttgartWerder Bremen
50%Czyste konto do przerwy38%
StuttgartWerder Bremen
50%Bez gola do przerwy75%
StuttgartWerder Bremen

Po przerwie (2. połowa)

1.25Punkty na mecz (2. poł.)2.13
StuttgartWerder Bremen
1.13Gole zdobyte (2. poł.)1.75
StuttgartWerder Bremen
1.38Gole stracone (2. poł.)0.88
StuttgartWerder Bremen
2.5Średnia goli w meczu (2. poł.)2.63
StuttgartWerder Bremen
13%Czyste konto po przerwie38%
StuttgartWerder Bremen
25%Bez gola po przerwie0%
StuttgartWerder Bremen

Stuttgart - wyniki drugich połów

38% Z13% R50% P
12
Punkty do przerwy
5
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
10
Punkty 2. połowa
-2
Bilans bramek (2. poł.)
1.50
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 38% meczów, a wygrywa 38%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.9

Traci po przerwie o 0.9 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Werder Bremen - wyniki drugich połów

63% Z25% R13% P
8
Punkty do przerwy
3
Gole do przerwy
-4
Bilans bramek (1. poł.)
17
Punkty 2. połowa
+7
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia200%

Prowadzi do przerwy w 25% meczów, a wygrywa 50%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Stuttgart - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.801.20
Gole zdobyte / mecz0.80.8
Gole stracone / mecz0.41.0
Średnia goli w meczu1.21.8
1 gol60%100%
2 gole40%40%
3 gole20%40%
Czyste konto60%20%
Bez gola40%40%
Bilans bramek+2-1
Do przerwy: 40% prowadzi - 60% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 0% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 4
Werder Bremen - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.002.20
Gole zdobyte / mecz0.42.0
Gole stracone / mecz0.80.8
Średnia goli w meczu1.22.8
1 gol60%100%
2 gole40%100%
3 gole20%40%
Czyste konto40%40%
Bez gola80%0%
Bilans bramek-2+6
Do przerwy: 20% prowadzi - 40% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 40% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 2

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Stuttgart
ZdobyteStracone
2
1
0-15
2
2
16-30
1
1
31-45
4
3
46-60
2
3
61-75
3
5
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (4 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (5). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.

Werder Bremen
ZdobyteStracone
2
1
0-15
1
4
16-30
0
2
31-45
2
3
46-60
5
1
61-75
7
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (7 goli). Najwięcej tracą w 16-30 (4). Bilans końcówek (76-90): +4 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

3.75
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.8 : 2.0
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
107%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
76%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-20%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
75%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
4+
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Stuttgart

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.14
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.01
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.07
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.08
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
82%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
136%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.07
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.5
Gole w końcówce
21% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 14% pada w pierwszym kwadransie.
21%

Werder Bremen

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.16
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.54
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.7 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.45
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.09
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
154%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
82%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.32
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+1.4
Gole w końcówce
41% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 12% pada w pierwszym kwadransie.
41%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Bundesliga).

Drużyny na tle ligi

StuttgartLigaWerder Bremen
Średnia goli w meczu▲ 3.633.50▲ 3.88
Obie drużyny strzeliły▲ 63%58%▲ 88%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 63%69%▲ 75%
Czyste konta▼ 13%25%▼ 13%
Gol do przerwy• 75%76%• 75%
Gol po przerwie▲ 100%88%▲ 100%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.50
Średnia goli na mecz
58%
Obie drużyny strzeliły
69%
Min. 3 gole (Over 2.5)
25%
Czyste konta
2.13
Gole gospodarzy / mecz
1.38
Gole gości / mecz
+54%
Przewaga ataku u siebie
+35%
Przewaga defensywy u siebie
+20%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
76%
1 gol
40%
2 gole
17%
3 gole
4%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
88%
1 gol
67%
2 gole
40%
3 gole
17%
4 gole

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Stuttgart 1 - 1 - 0 Werder Bremen. Średnia goli 3.00, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Stuttgart i Werder Bremen?

Stuttgart zagra z Werder Bremen 7 listopada 2026 w rozgrywkach Bundesliga na stadionie MHPArena. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Stuttgart - Werder Bremen?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Stuttgart wygrał 1, Werder Bremen 0, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,00, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Stuttgart - Werder Bremen?

Stuttgart strzela średnio 1,75 gola na mecz, a Werder Bremen 2,13. Średnia goli w Bundesliga to 3,50, Over 2.5 pada w 69% meczów. BTTS notują w 63% (Stuttgart) i 88% (Werder Bremen) spotkań.

W jakiej formie są Stuttgart i Werder Bremen?

W ostatnich 5 meczach Stuttgart ma bilans 2-0-3 (1,20 pkt/mecz), a Werder Bremen 3-2-0 (2,20 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Stuttgart - Werder Bremen?

Statystyczne tło meczu Stuttgart - Werder Bremen — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.