Anglia - ChampionshipSwansea.com StadiumDane aktualne na 18 października 2026

Swansea City - Norwich City: statystyki meczu

Herb Swansea City
Swansea City
2 : 1do przerwy 0:1
Herb Norwich City
Norwich City

Swansea City - Norwich City: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Swansea City zagrał z Norwich City w rozgrywkach Championship (Anglia). Spotkanie rozegrano 10 października 2026. Miejscem spotkania jest Swansea.com Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Aktualna forma

Swansea City ma bilans 3-1-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.00 pkt/mecz. Norwich City ma w tym samym okresie bilans 2-0-3 oraz 1.20 pkt/mecz. Swansea City ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.13 wobec 1.13.

Statystyki bramek

Swansea City strzela średnio 1.63 gola i traci 0.75 gola na mecz. Norwich City strzela średnio 2.00 gola i traci 2.13 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.91 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 50% meczów Swansea City i w 75% meczów Norwich City. Over 2.5 padał odpowiednio w 63% i 88% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 69%, a Over 2.5 wynosi 64%.

xG, strzały i styl

Norwich City ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.66 wobec 1.41. Swansea City oddaje średnio 12.0 strzału, a Norwich City 15.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Swansea City prowadzi do przerwy w 38% meczów, a Norwich City w 38%. Swansea City zdobywa po przerwie średnio 0.75 gola, a Norwich City 0.75. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 63% i 88% ich spotkań.

Gole według minut

Swansea City najczęściej strzela w przedziale 0-15 (3 goli). Norwich City najczęściej strzela w przedziale 0-15 (5 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Championship: 2.91 gola na mecz, BTTS 69% i Over 2.5 64%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.64 gola, a goście 1.27. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-1-0, średnia goli wynosi 2.50, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Swansea City zajmuje 1. miejsce i wygrało 3 z ostatnich 5 spotkań, podczas gdy 17. w tabeli Norwich City wygrało w tym okresie 2 mecze, a przegrało 3. Największą przewagą gospodarzy jest defensywa: u siebie tracą średnio 0,25 gola i zachowali czyste konto w 75% meczów, natomiast Norwich na wyjazdach traci 2,25 gola i nie zanotowało jeszcze czystego konta. Swansea nie przegrało u siebie, a Norwich poniosło porażkę w 75% spotkań wyjazdowych. Goście potrafią jednak tworzyć sytuacje — ich wyjazdowe xG wynosi 1,56 wobec 1,37 Swansea u siebie — dlatego zwycięstwo gospodarzy nie jest przesądzone. Przy 15 golach straconych przez Norwich w ostatnich 5 meczach solidniejsza obrona Swansea i słabość wyjazdowej defensywy rywali przemawiają za wygraną gospodarzy.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Swansea notowało gole obu drużyn w 100% meczów domowych, a Norwich w 50% wyjazdowych, co daje przewagę scenariuszowi „tak”. Gospodarze strzelają u siebie średnio 2,5 gola, podczas gdy goście tracą na wyjazdach 2,25, więc bramka Swansea wygląda prawdopodobnie. Szanse Norwich wspierają średnio 1,5 gola zdobywanego na wyjazdach oraz fakt, że Swansea nie zachowało u siebie ani jednego czystego konta. W ostatnich pięciu meczach gole obu zespołów padały w 60% spotkań Swansea i 80% Norwich, choć ryzyko dla tego typu stanowi 50% wyjazdowych meczów Norwich bez zdobytej bramki. Mimo tego zastrzeżenia bilans okazji, z xG 1,76 dla gospodarzy i 1,56 dla gości, przemawia za trafieniem obu stron.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Swansea strzela u siebie średnio 2,5 gola, a Norwich traci na wyjazdach 2,25, co wskazuje na duży potencjał bramkowy gospodarzy. Obie drużyny regularnie tworzą sytuacje: ich średnie xG wynoszą odpowiednio 1,76 i 1,56. W ostatnich pięciu meczach Norwich traciło średnio 3,0 gola, a co najmniej trzy bramki padały we wszystkich tych spotkaniach; u Swansea było tak w 60% meczów. Najmocniejszym wyborem jest powyżej 1,5 gola, ponieważ przy prognozie 3,30 bramki ta linia daje większy margines bezpieczeństwa niż powyżej 2,5 gola.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najsilniejszym sygnałem jest przewaga Swansea przed przerwą: gospodarze prowadzili po pierwszej połowie w 2 z 4 ujętych meczów i ani razu nie przegrywali, podczas gdy Norwich schodziło na przerwę ze stratą w 3 z 4 spotkań. Swansea zdobywało w pierwszych połowach średnio 1,75 gola, a Norwich traciło 1,5, co przemawia za prowadzeniem gospodarzy już do przerwy. Za utrzymaniem przewagi przemawia forma z ostatnich 5 meczów: Swansea wygrało 3 razy i traciło średnio 1,0 gola, natomiast Norwich przegrało 3 razy i traciło 3,0 gole. Również jakość sytuacji sprzyja gospodarzom — ich średnie xG wynosi 1,76 wobec 1,56 Norwich, a xG dopuszczanych okazji to odpowiednio 1,30 i 1,47. Norwich zdobywało wprawdzie więcej punktów w drugich połowach analizowanych meczów, 1,75 wobec 0,75 Swansea, więc odrobienie strat pozostaje realnym ryzykiem, ale scenariusz prowadzenia gospodarzy do przerwy i ich wygranej po 90 minutach ma najmocniejsze podstawy.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 1
1. połowa
2 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

57Posiadanie piłki (%)43
Swansea CityNorwich City
12Strzały12
Swansea CityNorwich City
8Strzały celne5
Swansea CityNorwich City
1.64xG1.43
Swansea CityNorwich City
3Rzuty rożne2
Swansea CityNorwich City
43Groźne ataki43
Swansea CityNorwich City
10Faule8
Swansea CityNorwich City
1Kartki1
Swansea CityNorwich City

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Swansea CityNorwich City
1.63Gole zdobyte / mecz2
Swansea CityNorwich City
0.75Gole stracone / mecz2.13
Swansea CityNorwich City
60%Średnie posiadanie53%
Swansea CityNorwich City
4.88Strzały celne / mecz5.5
Swansea CityNorwich City

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

12Strzały na mecz15
Swansea CityNorwich City
4.88Strzały celne5.5
Swansea CityNorwich City
13.5%Skuteczność strzałów13.3%
Swansea CityNorwich City
60%Posiadanie piłki53%
Swansea CityNorwich City
1.41xG tworzone1.66
Swansea CityNorwich City
1.18xG dopuszczone1.38
Swansea CityNorwich City

Jakość strzelania

Swansea City: Skuteczny w wykończeniuNorwich City: Ofensywny
Swansea CityNorwich City
Celność (strzały w światło bramki)41%37%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.330.36

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Swansea City wypada o 67% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

2 pkt / mecz - Swansea City · 1.2 pkt / mecz - Norwich City

Swansea City
WDLWW
Rozkład wyników w sezonie
63% Z25% R13% P
Sezon (Z-R-P)
5-2-1
2.13 pkt / mecz · bilans bramek +7
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-1-1
2.00 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
2-2-0
Ostatnie 5 u siebie
2-2-0
DWDW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.6Gole stracone: 1.0xG: 1.35xG rywali: 1.31BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Norwich City
LWWLL
Rozkład wyników w sezonie
38% Z0% R63% P
Sezon (Z-R-P)
3-0-5
1.13 pkt / mecz · bilans bramek -1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-0-3
1.20 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-0-3
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-0-3
LLWL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.2Gole stracone: 2.2xG: 1.65xG rywali: 1.28BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Norwich City wypada o 23% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.63 gola / mecz - Swansea City · 2 gola / mecz - Norwich City

Swansea City wypada o 184% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

0.75 gola / mecz - Swansea City · 2.13 gola / mecz - Norwich City

Profil strzelecki Swansea City: bardzo mocny

Swansea City strzela w 75% swoich meczów (6 z 8 meczów), a Norwich City kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 8 meczów).

Profil strzelecki Norwich City: mocny

Norwich City strzela w 75% swoich meczów (6 z 8 meczów), a Swansea City kończy z czystym kontem 50% spotkań (4 z 8 meczów).

13Gole zdobyte (sezon)16
Swansea CityNorwich City
6Gole stracone (sezon)17
Swansea CityNorwich City
2.38Średnia goli w meczu4.13
Swansea CityNorwich City
8Gole zdobyte (ost. 5)11
Swansea CityNorwich City
5Gole stracone (ost. 5)11
Swansea CityNorwich City

Jak często strzelają minimum...

75%1 gol75%
Swansea CityNorwich City
63%2 gole63%
Swansea CityNorwich City
25%3 gole50%
Swansea CityNorwich City
0%4 gole13%
Swansea CityNorwich City

Jak często tracą minimum...

50%1 gol100%
Swansea CityNorwich City
13%2 gole50%
Swansea CityNorwich City
13%3 gole38%
Swansea CityNorwich City
0%4 gole25%
Swansea CityNorwich City

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

69%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

13%BTTS do przerwy50%
Swansea CityNorwich City
0%BTTS w obu połowach25%
Swansea CityNorwich City
38%Gol w obu połowach50%
Swansea CityNorwich City

BTTS a liczba goli

50%Min. 3 gole i BTTS75%
Swansea CityNorwich City
13%Min. 3 gole bez BTTS13%
Swansea CityNorwich City
60%BTTS - ostatnie 580%
Swansea CityNorwich City

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

75%Min. 1 gol do przerwy88%
Swansea CityNorwich City
63%Min. 2 gole do przerwy63%
Swansea CityNorwich City
0%Min. 3 gole do przerwy50%
Swansea CityNorwich City

2. połowa

63%Min. 1 gol po przerwie88%
Swansea CityNorwich City
38%Min. 2 gole po przerwie50%
Swansea CityNorwich City
0%Min. 3 gole po przerwie38%
Swansea CityNorwich City

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Swansea City wypada o 9% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.5 pkt / mecz - Swansea City · 1.38 pkt / mecz - Norwich City

Swansea City - stan meczu do przerwy
38% prowadzi38% remis25% przegrywa
Norwich City - stan meczu do przerwy
38% prowadzi25% remis38% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.5Punkty na mecz (1. poł.)1.38
Swansea CityNorwich City
0.88Gole zdobyte (1. poł.)1.25
Swansea CityNorwich City
0.5Gole stracone (1. poł.)1.13
Swansea CityNorwich City
1.38Średnia goli w meczu (1. poł.)2.38
Swansea CityNorwich City
63%Czyste konto do przerwy25%
Swansea CityNorwich City
50%Bez gola do przerwy38%
Swansea CityNorwich City

Po przerwie (2. połowa)

1.75Punkty na mecz (2. poł.)1.25
Swansea CityNorwich City
0.75Gole zdobyte (2. poł.)0.75
Swansea CityNorwich City
0.25Gole stracone (2. poł.)1
Swansea CityNorwich City
1Średnia goli w meczu (2. poł.)1.75
Swansea CityNorwich City
75%Czyste konto po przerwie38%
Swansea CityNorwich City
38%Bez gola po przerwie38%
Swansea CityNorwich City

Swansea City - wyniki drugich połów

38% Z63% R0% P
12
Punkty do przerwy
7
Gole do przerwy
+3
Bilans bramek (1. poł.)
14
Punkty 2. połowa
+4
Bilans bramek (2. poł.)
1.50
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia166%

Prowadzi do przerwy w 38% meczów, a wygrywa 63%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.3

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Norwich City - wyniki drugich połów

38% Z13% R50% P
11
Punkty do przerwy
10
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
10
Punkty 2. połowa
-2
Bilans bramek (2. poł.)
1.38
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 38% meczów, a wygrywa 38%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Swansea City - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.401.40
Gole zdobyte / mecz0.80.8
Gole stracone / mecz0.60.4
Średnia goli w meczu1.41.2
1 gol80%60%
2 gole60%60%
3 gole0%0%
Czyste konto60%60%
Bez gola60%40%
Bilans bramek+1+2
Do przerwy: 40% prowadzi - 20% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 80% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 4
Norwich City - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.401.40
Gole zdobyte / mecz1.40.8
Gole stracone / mecz1.40.8
Średnia goli w meczu2.81.6
1 gol100%80%
2 gole80%40%
3 gole60%40%
Czyste konto20%40%
Bez gola20%40%
Bilans bramek00
Do przerwy: 40% prowadzi - 20% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 20% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 60% - Gole do przerwy łącznie: 7

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Swansea City
ZdobyteStracone
3
2
0-15
2
0
16-30
2
2
31-45
3
1
46-60
2
0
61-75
1
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (3 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (2). Bilans końcówek (76-90): 0.

Norwich City
ZdobyteStracone
5
4
0-15
3
3
16-30
2
2
31-45
0
2
46-60
5
3
61-75
1
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (5 goli). Najwięcej tracą w 0-15 (4). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

3.25
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.9 : 1.4
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
112%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
63%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-23%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
56%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
6%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 17 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Swansea City

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.23
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.65
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.8 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.22
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.43
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
99%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
59%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.13
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.1
Gole w końcówce
8% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 23% pada w pierwszym kwadransie.
8%

Norwich City

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.28
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.41
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.3 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.34
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.75
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
157%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
130%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.07
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.5
Gole w końcówce
6% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 31% pada w pierwszym kwadransie.
6%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Championship).

Drużyny na tle ligi

Swansea CityLigaNorwich City
Średnia goli w meczu▼ 2.382.91▲ 4.13
Obie drużyny strzeliły▼ 50%69%▲ 75%
Min. 3 gole (Over 2.5)• 63%64%▲ 88%
Czyste konta▲ 50%19%▼ 0%
Gol do przerwy▼ 75%79%▲ 88%
Gol po przerwie▼ 63%78%▲ 88%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.91
Średnia goli na mecz
69%
Obie drużyny strzeliły
64%
Min. 3 gole (Over 2.5)
19%
Czyste konta
1.64
Gole gospodarzy / mecz
1.27
Gole gości / mecz
+29%
Przewaga ataku u siebie
+23%
Przewaga defensywy u siebie
+13%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
79%
1 gol
41%
2 gole
17%
3 gole
8%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
78%
1 gol
46%
2 gole
19%
3 gole
3%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Swansea CityŻółta kartkaJay Fulton
  2. Norwich CityGolJacob WrightAsysta: Oscar Schwartau
  3. Swansea CityGolMoussa Kounfolo YeoAsysta: Josh Tymon
  4. Norwich CityŻółta kartkaPelle Elkjær Mattsson
  5. Swansea CityGolAdam Uche IdahAsysta: Melker Widell
  6. Norwich CityZmianaWszedł: Sam FieldZszedł: Paris Maghoma
  7. Swansea CityZmianaWszedł: Žan VipotnikZszedł: Adam Uche Idah
  8. Norwich CityZmianaWszedł: Anis Ben SlimaneZszedł: Jacob Wright

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Swansea City 1 - 1 - 0 Norwich City. Średnia goli 2.50, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.

Norwich City FC
1 : 1
Swansea City AFC
Swansea City AFC
2 : 1
Norwich City FC

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Swansea City - Norwich City?

Mecz Championship zakończył się wynikiem Swansea City 2:1 Norwich City. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Swansea City - Norwich City?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Swansea City wygrał 1, Norwich City 0, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,50, a obie drużyny strzelały w 100% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Swansea City - Norwich City?

Swansea City strzela średnio 1,63 gola na mecz, a Norwich City 2,00. Średnia goli w Championship to 2,91, Over 2.5 pada w 64% meczów. BTTS notują w 50% (Swansea City) i 75% (Norwich City) spotkań.

W jakiej formie są Swansea City i Norwich City?

W ostatnich 5 meczach Swansea City ma bilans 3-1-1 (2,00 pkt/mecz), a Norwich City 2-0-3 (1,20 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Swansea City - Norwich City?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.