The Strongest - ABB: statystyki meczu
The Strongest - ABB: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
The Strongest zagrał z ABB w rozgrywkach LFPB (Boliwia). Spotkanie rozegrano 3 maja 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.
Aktualna forma
The Strongest ma bilans 3-1-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.50 pkt/mecz. ABB ma w tym samym okresie bilans 2-0-2 oraz 1.50 pkt/mecz. The Strongest ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.50 wobec 1.50.
Statystyki bramek
The Strongest strzela średnio 2.00 gola i traci 1.25 gola na mecz. ABB strzela średnio 1.75 gola i traci 2.50 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.32 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 75% meczów The Strongest i w 75% meczów ABB. Over 2.5 padał odpowiednio w 75% i 75% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 68%, a Over 2.5 wynosi 71%.
xG, strzały i styl
ABB ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.72 wobec 1.71. The Strongest oddaje średnio 17.0 strzału, a ABB 17.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
The Strongest prowadzi do przerwy w 25% meczów, a ABB w 25%. The Strongest zdobywa po przerwie średnio 1.25 gola, a ABB 1.25. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 75% i 100% ich spotkań.
Gole według minut
The Strongest najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (4 goli). ABB najczęściej strzela w przedziale 46-60 (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla LFPB: 3.32 gola na mecz, BTTS 68% i Over 2.5 71%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 2.08 gola, a goście 1.24. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 2-0-0, średnia goli wynosi 4.00, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Typuję zwycięstwo gospodarzy (1). The Strongest u siebie notują średnio 3 zdobyte i 2 stracone bramki na mecz, mają 57% posiadania i średnio 8 strzałów celnych, podczas gdy ABB na wyjazdach strzela średnio 2 gole, traci 3 i ma 5.5 strzałów celnych oraz 44% posiadania. Efektywność gospodarzy potwierdza wyższa konwersja 17% wobec 11% ABB oraz wyższe xG 1.90 vs 1.84, a jednocześnie The Strongest dopuszczają niższy xG przeciwko sobie (1.56 vs 1.92), co sugeruje lepszą jakość tworzonych i ograniczanych sytuacji. W ostatnich 5 meczach gospodarze zdobyli 8 goli i mają średnio 2.0 pkt na mecz, podczas gdy ABB strzeliło 9, ale straciło 13 i ma tylko 1.2 pkt na mecz, co pokazuje słabszą defensywę gości. Biorąc pod uwagę 100% wskaźnik wygranych u gospodarzy w danych domowych oraz przewagę w posiadaniu, strzałach i konwersji, oceniam szanse na 65% dla The Strongest, 20% na remis i 15% dla ABB.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Scenariusz „obie drużyny strzelą” jest bardzo prawdopodobny, ponieważ ABB ma sezonowy wskaźnik BTTS 100% i 80% w ostatnich 5 meczach, podczas gdy The Strongest ma sezonowy BTTS 50% i 60% w ostatnich 5 spotkaniach. Obie drużyny generują konkretne sytuacje bramkowe: xG dla The Strongest to 1.61, dla ABB 1.84, przy czym xG przeciwko wynosi 1.23 i 1.92, co oznacza, że obie strony zarówno kreują, jak i dopuszczają około 1.2–1.9 xG na mecz. W praktyce ABB traci średnio 3.0 gola w sezonie i 2.6 gola w ostatnich 5 meczach (13 straconych w 5), a The Strongest traci 2.0 w sezonie i 1.2 w ostatnich 5 (6 straconych), co faworyzuje trafienia obu zespołów. Dodatkowo ABB oddaje średnio 18.5 strzału na mecz wobec 15.5 The Strongest, obie ekipy mają po 5.5 strzału celnych, a brak czystych kont 0% dla obu drużyn oraz ligowy współczynnik BTTS 65% i średnia 3.21 gola na mecz podbijają prawdopodobieństwo obu bramek. Biorąc pod uwagę 100% BTTS ABB, solidne 50–60% dla The Strongest, wysokie xG i brak czystych kont, przyznaję 88% szans na "yes" i 12% na "no" jako najbardziej uzasadniony typ.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Obie drużyny i liga wskazują na wysoki poziom bramek: liga ma średnio 3.21 gola na mecz, The Strongest strzela średnio 1.5 i traci 2.0 gola, ABB strzela średnio 2.0 i traci 3.0. xG wynoszą odpowiednio 1.61 dla gospodarzy i 1.84 dla gości, a xG przeciwko to 1.23 dla The Strongest i 1.92 dla ABB; średnia z pary ataku gospodarzy i obrony gości daje oczekiwane gole gospodarzy ~1.77, a z pary ataku gości i obrony gospodarzy daje ~1.54. Suma oczekiwanych goli 3.31 jest powyżej linii 2.5 i zbiega się z obserwacją, że w sezonie obie drużyny mają over 1.5 w 100% meczów, a over 2.5 występuje w 50%/100% meczów (gospodarze/goście). Dodatkowo w ostatnich 5 meczach gospodarzy i gości liczby bramek to odpowiednio 8 i 9 (średnio 1.6 i 1.8 na mecz) oraz odsetek meczów powyżej 2.5 to 60% dla gospodarzy i 80% dla gości, co podbija prawdopodobieństwo over 2.5. Dlatego rekomenduję zakład 'over' na linii 2.5 jako najsilniejszy sygnał (szacowane prawdopodobieństwo over 2.5 ~76%), przy czym over 1.5 jest praktycznie pewny (~99%), a over 3.5 pozostaje bardziej niepewny (~48%).
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Do przerwy stawiam na remis: obie drużyny mają średnio po 0.5 gola do 45. minuty (średnia goli strzelonych do przerwy gospodarzy wynosi 0.5 vs średnia goli strzelonych do przerwy gości wynosi 0.5), a gospodarze prowadzą do przerwy tylko w 0% meczów (odsetek prowadzeń do przerwy gospodarzy wynosi 0.0), co zwiększa prawdopodobieństwo stanu remisowego na przerwie. W drugiej połowie faworytem są goście ABB — strzelają średnio 2.0 bramki na mecz wobec 1.5 The Strongest (średnia goli strzelonych gości wynosi 2.0 vs średnia goli strzelonych gospodarzy wynosi 1.5), mają wyższe xG (średnie xG gości wynosi 1.84 vs średnie xG gospodarzy wynosi 1.61) i więcej strzałów (średnia strzałów gości wynosi 18.5 vs średnia strzałów gospodarzy wynosi 15.5), co daje im przewagę w kreowaniu sytuacji po przerwie. Ponadto ABB ma sezonowy wskaźnik "oba strzelą" 100% (odsetek meczów, w których obie drużyny strzeliły gości wynosi 100.0), a gospodarze 50% BTTS, więc oczekuję, że mecz nie skończy się czystym kontem i goście wykorzystają przewagę ofensywną. Z drugiej strony gospodarze są w dobrej formie (3 zwycięstwa w ostatnich 5 meczach — odsetek zwycięstw gospodarzy w ostatnich pięciu meczach wynosi 60%), co pozostawia realną szansę na remis lub zwycięstwo The Strongest w drugiej połowie, dlatego scenariusze X/X i X/1 też otrzymały istotne prawdopodobieństwo. Na tej podstawie wybieram jako najsilniejszy sygnał remis do przerwy i zwycięstwo gości w końcowym wyniku (X/2).
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| The Strongest | ABB | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 34% | 32% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.10 | 0.10 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.35 | 0.32 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
The Strongest wypada o 67% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
2.5 pkt / mecz - The Strongest · 1.5 pkt / mecz - ABB
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
The Strongest wypada o 14% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
2 gola / mecz - The Strongest · 1.75 gola / mecz - ABB
The Strongest wypada o 100% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
1.25 gola / mecz - The Strongest · 2.5 gola / mecz - ABB
The Strongest strzela w 75% swoich meczów (3 z 4 meczów), a ABB kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 4 meczów).
ABB strzela w 75% swoich meczów (3 z 4 meczów), a The Strongest kończy z czystym kontem 25% spotkań (1 z 4 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - The Strongest
Over / Under - ABB
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
The Strongest wypada o 25% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.25 pkt / mecz - The Strongest · 1 pkt / mecz - ABB
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
The Strongest - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 25% meczów, a wygrywa 75%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
ABB - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 25% meczów, a wygrywa 50%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.25 | 2.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.8 | 1.3 |
| Gole stracone / mecz | 0.8 | 0.5 |
| Średnia goli w meczu | 1.5 | 1.8 |
| 1 gol | 75% | 75% |
| 2 gole | 50% | 50% |
| 3 gole | 25% | 25% |
| Czyste konto | 50% | 75% |
| Bez gola | 25% | 25% |
| Bilans bramek | 0 | +3 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.00 | 1.25 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.5 | 1.3 |
| Gole stracone / mecz | 1.3 | 1.3 |
| Średnia goli w meczu | 1.8 | 2.5 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gole | 50% | 75% |
| 3 gole | 25% | 50% |
| Czyste konto | 25% | 0% |
| Bez gola | 50% | 25% |
| Bilans bramek | -3 | 0 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (4 gole). Najwięcej tracą w 16-30 (2). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.
Najgroźniejsi w minutach 46-60 (2 gole). Najwięcej tracą w 61-75 (3). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
The Strongest
ABB
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (LFPB).
Drużyny na tle ligi
| The Strongest | Liga | ABB | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | • 3.25 | 3.32 | ▲ 4.25 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 75% | 68% | ▲ 75% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 75% | 71% | ▲ 75% |
| Czyste konta | ▲ 25% | 18% | ▼ 0% |
| Gol do przerwy | ▲ 75% | 71% | ▲ 100% |
| Gol po przerwie | ▼ 75% | 92% | ▲ 100% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Rezerwowi
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (2): The Strongest 2 - 0 - 0 ABB. Średnia goli 4.00, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu The Strongest - ABB?
Mecz LFPB zakończył się wynikiem The Strongest 3:1 ABB. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie The Strongest - ABB?
W ostatnich 2 meczach bezpośrednich The Strongest wygrał 2, ABB 0, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 4,00, a obie drużyny strzelały w 100% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem The Strongest - ABB?
The Strongest strzela średnio 2,00 gola na mecz, a ABB 1,75. Średnia goli w LFPB to 3,32, Over 2.5 pada w 71% meczów. BTTS notują w 75% (The Strongest) i 75% (ABB) spotkań.
W jakiej formie są The Strongest i ABB?
W ostatnich 5 meczach The Strongest ma bilans 3-1-0 (2,50 pkt/mecz), a ABB 2-0-2 (1,50 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz The Strongest - ABB?
Statystyczne tło meczu The Strongest - ABB — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.


