Mjanma (Birma) - National LeagueDane aktualne na 17 października 2026

Thitsar Arman - Hantharwady United: statystyki meczu

130%(2.55)
X25%(3.69)
245%(2.29)

Hantharwady United prezentuje lepszą formę wyjazdową z bilansem bramkowym +3 w meczach na wyjeździe, podczas gdy Thitsar Arman ma ujemny bilans -2 u siebie. Goście wykazują wyższą skuteczność strzelecką (21% konwersji strzałów wobec 13% gospodarzy) i lepszą średnią bramek zdobytych na wyjeździe (1.83) niż Thitsar Arman u siebie (1.67). Forma ostatnich pięciu meczów wyjazdowych Hantharwady (wddldw) przewyższa domową serię gospodarzy (lwwldl), a goście zajmują wyższą pozycję w tabeli (6. miejsce wobec 9.). Thitsar Arman nie wygrał żadnego z ostatnich pięciu meczów ogółem, co dodatkowo osłabia ich szanse. Statystyki xG są zbliżone, jednak przewaga w pozostałych parametrach przemawia za wygraną gości.

Thitsar Arman - Hantharwady United: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Thitsar Arman zagrał z Hantharwady United w rozgrywkach National League (Mjanma (Birma)). Spotkanie rozegrano 11 stycznia 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

Aktualna forma

Thitsar Arman ma bilans 0-3-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.60 pkt/mecz. Hantharwady United ma w tym samym okresie bilans 1-1-3 oraz 0.80 pkt/mecz. Hantharwady United ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.45 wobec 0.91.

Statystyki bramek

Thitsar Arman strzela średnio 1.36 gola i traci 1.82 gola na mecz. Hantharwady United strzela średnio 2.09 gola i traci 1.73 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.74 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 55% meczów Thitsar Arman i w 64% meczów Hantharwady United. Over 2.5 padał odpowiednio w 64% i 73% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 53%, a Over 2.5 wynosi 71%.

xG, strzały i styl

Hantharwady United ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.71 wobec 1.44. Thitsar Arman oddaje średnio 10.2 strzału, a Hantharwady United 12.9. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Thitsar Arman prowadzi do przerwy w 27% meczów, a Hantharwady United w 36%. Thitsar Arman zdobywa po przerwie średnio 0.55 gola, a Hantharwady United 1.09. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 82% i 82% ich spotkań.

Gole według minut

Thitsar Arman najczęściej strzela w przedziale 16-30 (4 goli). Hantharwady United najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (8 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla National League: 3.74 gola na mecz, BTTS 53% i Over 2.5 71%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.91 gola, a goście 1.83. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-0, średnia goli wynosi 0.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Hantharwady United prezentuje lepszą formę wyjazdową z bilansem bramkowym +3 w meczach na wyjeździe, podczas gdy Thitsar Arman ma ujemny bilans -2 u siebie. Goście wykazują wyższą skuteczność strzelecką (21% konwersji strzałów wobec 13% gospodarzy) i lepszą średnią bramek zdobytych na wyjeździe (1.83) niż Thitsar Arman u siebie (1.67). Forma ostatnich pięciu meczów wyjazdowych Hantharwady (wddldw) przewyższa domową serię gospodarzy (lwwldl), a goście zajmują wyższą pozycję w tabeli (6. miejsce wobec 9.). Thitsar Arman nie wygrał żadnego z ostatnich pięciu meczów ogółem, co dodatkowo osłabia ich szanse. Statystyki xG są zbliżone, jednak przewaga w pozostałych parametrach przemawia za wygraną gości.

Zobacz przegląd statystyczny

Podział na połowy

1 : 2
1. połowa
0 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

54Posiadanie piłki (%)46
Thitsar ArmanHantharwady United
14Strzały8
Thitsar ArmanHantharwady United
6Strzały celne5
Thitsar ArmanHantharwady United
1.68xG1.18
Thitsar ArmanHantharwady United
2Rzuty rożne1
Thitsar ArmanHantharwady United
52Groźne ataki45
Thitsar ArmanHantharwady United
14Faule9
Thitsar ArmanHantharwady United
0Kartki0
Thitsar ArmanHantharwady United

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Thitsar ArmanHantharwady United
1.36Gole zdobyte / mecz2.09
Thitsar ArmanHantharwady United
1.82Gole stracone / mecz1.73
Thitsar ArmanHantharwady United
47%Średnie posiadanie50%
Thitsar ArmanHantharwady United
4.64Strzały celne / mecz6.27
Thitsar ArmanHantharwady United
Thitsar ArmanHantharwady United

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

10.18Strzały na mecz12.91
Thitsar ArmanHantharwady United
4.64Strzały celne6.27
Thitsar ArmanHantharwady United
13.4%Skuteczność strzałów16.2%
Thitsar ArmanHantharwady United
47%Posiadanie piłki50%
Thitsar ArmanHantharwady United
1.44xG tworzone1.71
Thitsar ArmanHantharwady United
1.57xG dopuszczone1.75
Thitsar ArmanHantharwady United

Jakość strzelania

Thitsar Arman: KontratakującyHantharwady United: Skuteczny w wykończeniu
Thitsar ArmanHantharwady United
Celność (strzały w światło bramki)46%49%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.140.13
Wykończenie (gole na strzał celny)0.290.33

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Hantharwady United wypada o 33% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.6 pkt / mecz - Thitsar Arman · 0.8 pkt / mecz - Hantharwady United

Thitsar Arman
LDLDD
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
18% Z36% R45% P
Sezon (Z-R-P)
2-4-5
0.91 pkt / mecz · bilans bramek -5
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-3-2
0.60 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
2-1-3
Ostatnie 5 u siebie
2-1-2
WWLDL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.6Gole stracone: 2.0xG: 1.56xG rywali: 1.70BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Hantharwady United
LLLDW
Rozkład wyników w sezonie
36% Z36% R27% P
Sezon (Z-R-P)
4-4-3
1.45 pkt / mecz · bilans bramek +4
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-1-3
0.80 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-3-1
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-3-1
DDLDW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.4Gole stracone: 2.2xG: 1.76xG rywali: 1.94BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Hantharwady United wypada o 54% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.36 gola / mecz - Thitsar Arman · 2.09 gola / mecz - Hantharwady United

Hantharwady United wypada o 5% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.82 gola / mecz - Thitsar Arman · 1.73 gola / mecz - Hantharwady United

Profil strzelecki Thitsar Arman: bardzo mocny

Thitsar Arman strzela w 64% swoich meczów (7 z 11 meczów), a Hantharwady United kończy z czystym kontem 18% spotkań (2 z 11 meczów).

Profil strzelecki Hantharwady United: bardzo mocny

Hantharwady United strzela w 73% swoich meczów (8 z 11 meczów), a Thitsar Arman kończy z czystym kontem 27% spotkań (3 z 11 meczów).

15Gole zdobyte (sezon)23
Thitsar ArmanHantharwady United
20Gole stracone (sezon)19
Thitsar ArmanHantharwady United
3.18Średnia goli w meczu3.82
Thitsar ArmanHantharwady United
8Gole zdobyte (ost. 5)7
Thitsar ArmanHantharwady United
10Gole stracone (ost. 5)11
Thitsar ArmanHantharwady United

Jak często strzelają minimum...

64%1 gol73%
Thitsar ArmanHantharwady United
55%2 gole55%
Thitsar ArmanHantharwady United
18%3 gole27%
Thitsar ArmanHantharwady United
0%4 gole27%
Thitsar ArmanHantharwady United

Jak często tracą minimum...

73%1 gol82%
Thitsar ArmanHantharwady United
55%2 gole45%
Thitsar ArmanHantharwady United
45%3 gole27%
Thitsar ArmanHantharwady United
9%4 gole18%
Thitsar ArmanHantharwady United

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

53%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

27%BTTS do przerwy36%
Thitsar ArmanHantharwady United
18%BTTS w obu połowach18%
Thitsar ArmanHantharwady United
27%Gol w obu połowach45%
Thitsar ArmanHantharwady United

BTTS a liczba goli

45%Min. 3 gole i BTTS55%
Thitsar ArmanHantharwady United
18%Min. 3 gole bez BTTS18%
Thitsar ArmanHantharwady United
80%BTTS - ostatnie 560%
Thitsar ArmanHantharwady United

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

1. połowa

64%Min. 1 gol do przerwy82%
Thitsar ArmanHantharwady United
45%Min. 2 gole do przerwy64%
Thitsar ArmanHantharwady United
27%Min. 3 gole do przerwy18%
Thitsar ArmanHantharwady United

2. połowa

82%Min. 1 gol po przerwie82%
Thitsar ArmanHantharwady United
55%Min. 2 gole po przerwie55%
Thitsar ArmanHantharwady United
27%Min. 3 gole po przerwie27%
Thitsar ArmanHantharwady United

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Hantharwady United wypada o 23% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.18 pkt / mecz - Thitsar Arman · 1.45 pkt / mecz - Hantharwady United

Thitsar Arman - stan meczu do przerwy
27% prowadzi36% remis36% przegrywa
Hantharwady United - stan meczu do przerwy
36% prowadzi36% remis27% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.18Punkty na mecz (1. poł.)1.45
Thitsar ArmanHantharwady United
0.82Gole zdobyte (1. poł.)1
Thitsar ArmanHantharwady United
0.64Gole stracone (1. poł.)0.91
Thitsar ArmanHantharwady United
1.45Średnia goli w meczu (1. poł.)1.91
Thitsar ArmanHantharwady United
55%Czyste konto do przerwy45%
Thitsar ArmanHantharwady United
55%Bez gola do przerwy36%
Thitsar ArmanHantharwady United

Po przerwie (2. połowa)

0.91Punkty na mecz (2. poł.)1.45
Thitsar ArmanHantharwady United
0.55Gole zdobyte (2. poł.)1.09
Thitsar ArmanHantharwady United
1.18Gole stracone (2. poł.)0.82
Thitsar ArmanHantharwady United
1.73Średnia goli w meczu (2. poł.)1.91
Thitsar ArmanHantharwady United
36%Czyste konto po przerwie45%
Thitsar ArmanHantharwady United
55%Bez gola po przerwie45%
Thitsar ArmanHantharwady United

Thitsar Arman - wyniki drugich połów

18% Z36% R45% P
13
Punkty do przerwy
9
Gole do przerwy
+2
Bilans bramek (1. poł.)
10
Punkty 2. połowa
-7
Bilans bramek (2. poł.)
1.18
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia67%

Prowadzi do przerwy w 27% meczów, a wygrywa 18%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+0.5

Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Hantharwady United - wyniki drugich połów

36% Z36% R27% P
16
Punkty do przerwy
11
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
16
Punkty 2. połowa
+3
Bilans bramek (2. poł.)
1.45
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 36% meczów, a wygrywa 36%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Thitsar Arman - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.801.20
Gole zdobyte / mecz0.80.8
Gole stracone / mecz1.01.0
Średnia goli w meczu1.81.8
1 gol80%80%
2 gole40%60%
3 gole40%20%
Czyste konto20%40%
Bez gola60%40%
Bilans bramek-1-1
Do przerwy: 20% prowadzi - 20% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 60% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 4
Hantharwady United - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.400.80
Gole zdobyte / mecz0.80.6
Gole stracone / mecz1.01.2
Średnia goli w meczu1.81.8
1 gol80%80%
2 gole60%60%
3 gole20%20%
Czyste konto60%20%
Bez gola40%80%
Bilans bramek-1-3
Do przerwy: 40% prowadzi - 20% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 20% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 4

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Thitsar Arman
ZdobyteStracone
1
1
0-15
4
3
16-30
4
3
31-45
1
2
46-60
2
2
61-75
3
9
76-90

Najgroźniejsi w minutach 16-30 (4 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (9). Bilans końcówek (76-90): -6 - końcówki to ich słabość.

Hantharwady United
ZdobyteStracone
2
0
0-15
5
4
16-30
4
6
31-45
3
3
46-60
1
3
61-75
8
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (8 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (6). Bilans końcówek (76-90): +5 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

3.50
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.5 : 2.0
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
94%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
60%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
47%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
10%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 10 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Thitsar Arman

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.13
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.33
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-1.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.08
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.25
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
71%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
99%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.31
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.3
Gole w końcówce
20% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 7% pada w pierwszym kwadransie.
20%

Hantharwady United

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.04
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.40
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-3.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.38
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.02
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
114%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
91%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.65
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.1
Gole w końcówce
35% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 9% pada w pierwszym kwadransie.
35%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (National League).

Drużyny na tle ligi

Thitsar ArmanLigaHantharwady United
Średnia goli w meczu▼ 3.183.74• 3.82
Obie drużyny strzeliły▲ 55%53%▲ 64%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 64%71%▲ 73%
Czyste konta• 27%28%▼ 18%
Gol do przerwy▼ 64%74%▲ 82%
Gol po przerwie▲ 82%80%▲ 82%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.74
Średnia goli na mecz
53%
Obie drużyny strzeliły
71%
Min. 3 gole (Over 2.5)
28%
Czyste konta
1.91
Gole gospodarzy / mecz
1.83
Gole gości / mecz
+4%
Przewaga ataku u siebie
+4%
Przewaga defensywy u siebie
+14%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
74%
1 gol
45%
2 gole
26%
3 gole
14%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
80%
1 gol
64%
2 gole
33%
3 gole
18%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Gospodarze

Goście

Pozostali odnotowani zawodnicy

—Toe Aung Than⚽ 1

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Hantharwady UnitedGolToe Aung Than

Mecze bezpośrednie

Poprzednie spotkanie: Thitsar Arman 0 - 1 - 0 Hantharwady United. Średnia goli 0.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

Hantharwady United
0 : 0
Thitsar Arman

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Thitsar Arman - Hantharwady United?

Mecz National League zakończył się wynikiem Thitsar Arman 1:2 Hantharwady United. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Thitsar Arman - Hantharwady United?

Thitsar Arman strzela średnio 1,36 gola na mecz, a Hantharwady United 2,09. Średnia goli w National League to 3,74, Over 2.5 pada w 71% meczów. BTTS notują w 55% (Thitsar Arman) i 64% (Hantharwady United) spotkań.

W jakiej formie są Thitsar Arman i Hantharwady United?

W ostatnich 5 meczach Thitsar Arman ma bilans 0-3-2 (0,60 pkt/mecz), a Hantharwady United 1-1-3 (0,80 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Thitsar Arman - Hantharwady United?

Statystyczne tło meczu Thitsar Arman - Hantharwady United — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.