Thór - Keflavík: statystyki meczu
Thór - Keflavík: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Thór zagrał z Keflavík w rozgrywkach Úrvalsdeild (Islandia). Spotkanie rozegrano 15 sierpnia 2026. Miejscem spotkania jest Þórsvöllur. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2.
Aktualna forma
Thór ma bilans 2-1-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.40 pkt/mecz. Keflavík ma w tym samym okresie bilans 2-0-3 oraz 1.20 pkt/mecz. Keflavík ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.22 wobec 0.83.
Statystyki bramek
Thór strzela średnio 1.00 gola i traci 2.44 gola na mecz. Keflavík strzela średnio 1.56 gola i traci 1.89 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.87 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 56% meczów Thór i w 78% meczów Keflavík. Over 2.5 padał odpowiednio w 61% i 67% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 70%, a Over 2.5 wynosi 69%.
xG, strzały i styl
Keflavík ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.66 wobec 1.23. Thór oddaje średnio 11.2 strzału, a Keflavík 15.3. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Thór prowadzi do przerwy w 17% meczów, a Keflavík w 33%. Thór zdobywa po przerwie średnio 0.61 gola, a Keflavík 0.89. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 83% i 83% ich spotkań.
Gole według minut
Thór najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (5 goli). Keflavík najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (8 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Úrvalsdeild: 3.87 gola na mecz, BTTS 70% i Over 2.5 69%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 2.13 gola, a goście 1.74. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-0-1, średnia goli wynosi 1.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Thór ma wyraźniejszy atut własnego boiska: wygrał tam 33% spotkań, podczas gdy Keflavík zwyciężał na wyjazdach tylko w 22% meczów i przegrywał aż 67%. Gospodarze tracą u siebie średnio 2,00 gola na mecz, mniej niż 2,56 bramki przeciętnie dopuszczane przez gości poza własnym stadionem. Keflavík tworzy jednak nieco jakościowsze sytuacje na wyjazdach, ze średnim xG 1,51 wobec 1,25 Thóru, a w ostatnich pięciu meczach strzelił 10 goli przy zaledwie 4 trafieniach gospodarzy. Oba zespoły są podatne na straty bramek, co potwierdzają średnie xG przeciwko na poziomie 2,13 dla Thóru i 1,96 dla Keflavíku. Przewaga własnego boiska oraz słaba wyjazdowa seria Keflavíku przemawiają minimalnie za Thórem, choć mecz powinien pozostać wyrównany i bramkowy.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Typ na BTTS: Tak wspiera wysoki sezonowy odsetek meczów z golami obu stron: wynosi on 67% dla Thór i aż 89% dla Keflavíku, wobec ligowej średniej 70%. Keflavík nie zachował ani jednego czystego konta, a traci średnio 2,56 gola na mecz, podczas gdy Thór u siebie tworzy średnio 1,80 xG i oddaje 5,00 celnego strzału na spotkanie. Goście mają argumenty, by odpowiedzieć golem, ponieważ w ostatnich pięciu meczach zdobywali średnio 2,0 bramki przy xG 1,87, a Thór w tym okresie tracił 1,8 gola na mecz. Sygnałem ostrożności jest słabsza ostatnia skuteczność gospodarzy, którzy strzelili tylko 4 gole w pięciu występach, co obniża pewność typu. Mimo tego połączenie bardzo słabej defensywy Keflavíku, braku jej czystych kont oraz ofensywnych liczb obu zespołów wyraźniej przemawia za bramkami po obu stronach.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Profil meczu wyraźnie sprzyja bramkom: Thór zdobywa średnio 1,78 gola, a Keflavík traci aż 2,56 gola na spotkanie. Gospodarze tworzą sytuacje warte średnio 1,80 xG, podczas gdy defensywa gości dopuszcza rywali do 1,96 xG. Keflavík w ostatnich pięciu meczach strzelał po 2,0 gola, a oba zespoły w tym okresie traciły średnio po 1,8 oraz 2,0 gola. Linia 1,5 była przekraczana w 78% meczów Thóru i 89% spotkań Keflavíku, dlatego over 1,5 jest najsilniejszym wyborem przy prognozie 3,45 gola.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Thór ma wyraźną przewagę w danych z całego sezonu: zdobywa u siebie średnio 1,78 gola, podczas gdy Keflavík na wyjazdach traci aż 2,56 bramki na mecz. Gospodarze prowadzili do przerwy w 44% spotkań i przegrywali po 45 minutach tylko w 11%, natomiast goście aż w 56% wyjazdów schodzili na przerwę ze stratą. Defensywa Thór przed przerwą dopuszcza średnio 0,44 gola, wobec 0,89 stracanego przez Keflavík, a gospodarze oddają także więcej strzałów celnych, 5,0 wobec 4,11. Ostatnie pięć meczów daje gościom lepszy obraz pierwszych połów, lecz ich 67% porażek wyjazdowych w sezonie oraz brak czystego konta przemawiają za tym, że Thór obejmie prowadzenie i utrzyma je do końca.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Thór | Keflavík | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 31% | 30% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.11 | 0.11 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.29 | 0.34 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Thór wypada o 17% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
1.4 pkt / mecz - Thór · 1.2 pkt / mecz - Keflavík
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Keflavík wypada o 56% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1 gola / mecz - Thór · 1.56 gola / mecz - Keflavík
Keflavík wypada o 29% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
2.44 gola / mecz - Thór · 1.89 gola / mecz - Keflavík
Thór strzela w 67% swoich meczów (12 z 18 meczów), a Keflavík kończy z czystym kontem 17% spotkań (3 z 18 meczów).
Keflavík strzela w 89% swoich meczów (16 z 18 meczów), a Thór kończy z czystym kontem 17% spotkań (3 z 18 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Thór
Over / Under - Keflavík
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Keflavík wypada o 71% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
0.78 pkt / mecz - Thór · 1.33 pkt / mecz - Keflavík
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Thór - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 17% meczów, a wygrywa 22%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Keflavík - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 33%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.00 | 1.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.4 | 0.4 |
| Gole stracone / mecz | 0.6 | 1.2 |
| Średnia goli w meczu | 1.0 | 1.6 |
| 1 gol | 60% | 60% |
| 2 gole | 20% | 40% |
| 3 gole | 20% | 40% |
| Czyste konto | 60% | 40% |
| Bez gola | 60% | 80% |
| Bilans bramek | -1 | -4 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 2.00 | 0.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.2 | 0.8 |
| Gole stracone / mecz | 0.4 | 1.6 |
| Średnia goli w meczu | 1.6 | 2.4 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gole | 60% | 60% |
| 3 gole | 20% | 40% |
| Czyste konto | 80% | 20% |
| Bez gola | 40% | 60% |
| Bilans bramek | +4 | -4 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (5 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (11). Bilans końcówek (76-90): -6 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (8 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (11). Bilans końcówek (76-90): -6 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Thór
Keflavík
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Úrvalsdeild).
Drużyny na tle ligi
| Thór | Liga | Keflavík | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 3.44 | 3.87 | ▼ 3.44 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 56% | 70% | ▲ 78% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 61% | 69% | ▼ 67% |
| Czyste konta | • 17% | 17% | • 17% |
| Gol do przerwy | ▼ 78% | 81% | ▲ 83% |
| Gol po przerwie | ▼ 83% | 86% | ▼ 83% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Poprzednie spotkanie: Thór 0 - 0 - 1 Keflavík. Średnia goli 1.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Thór - Keflavík?
Mecz Úrvalsdeild zakończył się wynikiem Thór 0:2 Keflavík. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Thór - Keflavík?
Thór strzela średnio 1,00 gola na mecz, a Keflavík 1,56. Średnia goli w Úrvalsdeild to 3,87, Over 2.5 pada w 69% meczów. BTTS notują w 56% (Thór) i 78% (Keflavík) spotkań.
W jakiej formie są Thór i Keflavík?
W ostatnich 5 meczach Thór ma bilans 2-1-2 (1,40 pkt/mecz), a Keflavík 2-0-3 (1,20 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Thór - Keflavík?
Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.


