Tlaxcala - Tepatitlán de Morelos: statystyki meczu
Analiza statystyk wskazuje na wyrównaną rywalizację z lekką przewagą remisu. Tlaxcala prezentuje solidną formę domową z 50% wygranych meczów u siebie i bilansem bramkowym +4, jednak ich średnia straconej bramki (1.2) oraz wysoki procent remisów (30%) sugerują podatność na niezdecydowane wyniki. Tepatitlán de Morelos imponuje świetną ostatnią formą (5 meczów bez porażki, PPG 2.2) oraz defensywną solidnością na wyjeździe (0.83 średniej straconej bramki, 33% czystych kont). Bardzo wysoki procent remisów gości na wyjeździe (58%) oraz ich skuteczność w ostatnich spotkaniach (zaledwie 2 stracone bramki w 5 meczach) przemawiają za niezdecydowanym rezultatem. Oczekiwane gole (xG) obu drużyn są zbliżone, co dodatkowo wspiera prognozę remisowego wyniku.
Tlaxcala - Tepatitlán de Morelos: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Tlaxcala zagrał z Tepatitlán de Morelos w rozgrywkach Ascenso MX (Meksyk). Spotkanie rozegrano 1 marca 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.
Aktualna forma
Tlaxcala ma bilans 3-1-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.00 pkt/mecz. Tepatitlán de Morelos ma w tym samym okresie bilans 3-2-0 oraz 2.20 pkt/mecz. Tepatitlán de Morelos ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.48 wobec 1.20.
Statystyki bramek
Tlaxcala strzela średnio 1.20 gola i traci 1.80 gola na mecz. Tepatitlán de Morelos strzela średnio 1.24 gola i traci 0.88 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.90 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 60% meczów Tlaxcala i w 52% meczów Tepatitlán de Morelos. Over 2.5 padał odpowiednio w 60% i 36% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 55%, a Over 2.5 wynosi 53%.
xG, strzały i styl
Tepatitlán de Morelos ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.68 wobec 1.63. Tlaxcala oddaje średnio 13.7 strzału, a Tepatitlán de Morelos 14.2. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Tlaxcala prowadzi do przerwy w 35% meczów, a Tepatitlán de Morelos w 28%. Tlaxcala zdobywa po przerwie średnio 0.55 gola, a Tepatitlán de Morelos 0.68. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 85% i 72% ich spotkań.
Gole według minut
Tlaxcala najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (10 goli). Tepatitlán de Morelos najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (12 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Ascenso MX: 2.90 gola na mecz, BTTS 55% i Over 2.5 53%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.68 gola, a goście 1.22. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-0, średnia goli wynosi 3.00, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Analiza statystyk wskazuje na wyrównaną rywalizację z lekką przewagą remisu. Tlaxcala prezentuje solidną formę domową z 50% wygranych meczów u siebie i bilansem bramkowym +4, jednak ich średnia straconej bramki (1.2) oraz wysoki procent remisów (30%) sugerują podatność na niezdecydowane wyniki. Tepatitlán de Morelos imponuje świetną ostatnią formą (5 meczów bez porażki, PPG 2.2) oraz defensywną solidnością na wyjeździe (0.83 średniej straconej bramki, 33% czystych kont). Bardzo wysoki procent remisów gości na wyjeździe (58%) oraz ich skuteczność w ostatnich spotkaniach (zaledwie 2 stracone bramki w 5 meczach) przemawiają za niezdecydowanym rezultatem. Oczekiwane gole (xG) obu drużyn są zbliżone, co dodatkowo wspiera prognozę remisowego wyniku.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Statystyki sezonowe wskazują na umiarkowanie sprzyjający profil BTTS: Tlaxcala ma 54% BTTS, Tepatitlán 50%, a średnia ligowa to 55%. Obie drużyny generują solidne liczby ofensywne w xG (1.76 vs 1.59), co wspiera scenariusz z bramkami po obu stronach. Tlaxcala w ostatnich 5 meczach wyraźnie podniosła skuteczność (1.8 gola/mecz, 60% BTTS), a Tepatitlán dopuszcza przeciętnie 1.35 xGA w sezonie, więc gol gospodarzy jest prawdopodobny. Z drugiej strony Tepatitlán ma wysokie FTS w sezonie (42%) i bardzo mocną defensywę w formie (0.4 gola straconego/mecz w L5, 2 gole w 5 spotkaniach), co zwiększa ryzyko wyniku bez BTTS. Sumarycznie przewagę ma jednak scenariusz, w którym obie strony znajdą drogę do siatki, choć jest to typ o średniej pewności.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Profil meczu wskazuje na ograniczony sufit bramkowy: Tlaxcala ma 92% spotkań Under 3.5, a Tepatitlán 75% Under 3.5. Obrony są relatywnie solidne w ujęciu sezonowym (średnio stracone: 0.92 u gospodarzy i 0.83 u gości) oraz wspierane wysokim odsetkiem czystych kont (31% i 33%). Rynek Over 2.5 jest mniej pewny, bo Tepatitlán ma tylko 25% meczów Over 2.5, a obie ekipy częściej kończą mecze w widełkach 1–3 goli. Z drugiej strony dane xG sugerują, że szanse bramkowe będą (xG: 1.76 vs 1.59), stąd oczekiwany total 2.65 nie wyklucza 2–3 goli, ale rzadziej prowadzi do 4+. Dodatkowo forma defensywna Tepatitlán w ostatnich 5 meczach (0.4 gola straconego na mecz) wspiera scenariusz bez wysokiego wyniku. Najsilniejszym sygnałem z danych jest więc Under 3.5 jako najbardziej prawdopodobny i stabilny wybór.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najsilniejszym sygnałem jest remis, szczególnie w wykonaniu gości: Tepatitlán ma aż 58% remisów w sezonie oraz 50% remisów do przerwy. Profil bramkowy wspiera ostrożny 1. połowę (średnia goli do przerwy: 1.23 vs 0.92) i wysokie FTS do przerwy (Tlaxcala 54%, Tepatitlán 67%), co podnosi prawdopodobieństwo wyniku X w HT. Defensywy są solidne w skali sezonu (stracone: 0.92 vs 0.83) oraz w ostatnich 5 meczach szczególnie po stronie gości (0.4 straconego gola/mecz), co ogranicza szanse na „przełamanie” w FT. Tlaxcala ma lepsze PPG (1.62 vs 1.33) i przewagę własnego boiska, ale duża skłonność Tepatitlán do remisów oraz niska średnia goli faworyzują scenariusz remisu także po 90 minutach. Dlatego najwyżej oceniam układ X/X jako najbardziej prawdopodobny HT/FT.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Tlaxcala | Tepatitlán de Morelos | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 28% | 37% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.12 | 0.12 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.31 | 0.24 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Tepatitlán de Morelos wypada o 10% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
2 pkt / mecz - Tlaxcala · 2.2 pkt / mecz - Tepatitlán de Morelos
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Tepatitlán de Morelos wypada o 105% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
1.8 gola / mecz - Tlaxcala · 0.88 gola / mecz - Tepatitlán de Morelos
Tlaxcala strzela w 70% swoich meczów (14 z 20 meczów), a Tepatitlán de Morelos kończy z czystym kontem 32% spotkań (8 z 25 meczów).
Tepatitlán de Morelos strzela w 68% swoich meczów (17 z 25 meczów), a Tlaxcala kończy z czystym kontem 15% spotkań (3 z 20 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Tlaxcala
Over / Under - Tepatitlán de Morelos
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Tlaxcala wypada o 5% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.3 pkt / mecz - Tlaxcala · 1.24 pkt / mecz - Tepatitlán de Morelos
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Tlaxcala - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 35% meczów, a wygrywa 30%. Zwykle dowozi prowadzenie do końca.
Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Tepatitlán de Morelos - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 28% meczów, a wygrywa 36%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.60 | 1.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.2 | 0.6 |
| Gole stracone / mecz | 0.8 | 0.2 |
| Średnia goli w meczu | 2.0 | 0.8 |
| 1 gol | 60% | 60% |
| 2 gole | 60% | 20% |
| 3 gole | 40% | 0% |
| Czyste konto | 40% | 80% |
| Bez gola | 60% | 40% |
| Bilans bramek | +2 | +2 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.80 | 1.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.6 | 0.6 |
| Gole stracone / mecz | 0.2 | 0.2 |
| Średnia goli w meczu | 0.8 | 0.8 |
| 1 gol | 60% | 60% |
| 2 gole | 20% | 20% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 80% | 80% |
| Bez gola | 40% | 40% |
| Bilans bramek | +2 | +2 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (10 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (11). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (12 goli). Najwięcej tracą w 0-15 (6). Bilans końcówek (76-90): +9 - wygrywają końcówki.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Tlaxcala
Tepatitlán de Morelos
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Ascenso MX).
Drużyny na tle ligi
| Tlaxcala | Liga | Tepatitlán de Morelos | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▲ 3.00 | 2.90 | ▼ 2.12 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 60% | 55% | ▼ 52% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 60% | 53% | ▼ 36% |
| Czyste konta | ▼ 15% | 27% | ▲ 32% |
| Gol do przerwy | ▲ 75% | 73% | • 72% |
| Gol po przerwie | ▲ 85% | 80% | ▼ 72% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Rezerwowi
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Statystyki sędziego
Zobacz, ile kartek i rzutów karnych pokazuje ten sędzia oraz jak kończą się prowadzone przez niego mecze.
Mecze bezpośrednie
Poprzednie spotkanie: Tlaxcala 1 - 0 - 0 Tepatitlán de Morelos. Średnia goli 3.00, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Tlaxcala - Tepatitlán de Morelos?
Mecz Ascenso MX zakończył się wynikiem Tlaxcala 1:0 Tepatitlán de Morelos. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Tlaxcala - Tepatitlán de Morelos?
Tlaxcala strzela średnio 1,20 gola na mecz, a Tepatitlán de Morelos 1,24. Średnia goli w Ascenso MX to 2,90, Over 2.5 pada w 53% meczów. BTTS notują w 60% (Tlaxcala) i 52% (Tepatitlán de Morelos) spotkań.
W jakiej formie są Tlaxcala i Tepatitlán de Morelos?
W ostatnich 5 meczach Tlaxcala ma bilans 3-1-1 (2,00 pkt/mecz), a Tepatitlán de Morelos 3-2-0 (2,20 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Tlaxcala - Tepatitlán de Morelos?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Tlaxcala - Tepatitlán de Morelos: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


