Japonia - J1 LeagueAjinomoto StadiumDane aktualne na 18 października 2026

Tokyo - Kyoto Sanga: statystyki meczu

Herb Tokyo
Tokyo
2 : 0do przerwy 0:0
Herb Kyoto Sanga
Kyoto Sanga

Tokyo - Kyoto Sanga: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Tokyo zagrał z Kyoto Sanga w rozgrywkach J1 League (Japonia). Spotkanie rozegrano 6 września 2026. Miejscem spotkania jest Ajinomoto Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.

Aktualna forma

Tokyo ma bilans 2-2-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.60 pkt/mecz. Kyoto Sanga ma w tym samym okresie bilans 1-2-2 oraz 1.00 pkt/mecz. Tokyo ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.60 wobec 1.00.

Statystyki bramek

Tokyo strzela średnio 1.80 gola i traci 1.60 gola na mecz. Kyoto Sanga strzela średnio 1.40 gola i traci 1.80 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.02 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 60% meczów Tokyo i w 100% meczów Kyoto Sanga. Over 2.5 padał odpowiednio w 60% i 80% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 61%, a Over 2.5 wynosi 58%.

xG, strzały i styl

Tokyo ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.67 wobec 1.31. Tokyo oddaje średnio 15.4 strzału, a Kyoto Sanga 11.8. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Tokyo prowadzi do przerwy w 20% meczów, a Kyoto Sanga w 20%. Tokyo zdobywa po przerwie średnio 1.00 gola, a Kyoto Sanga 1.20. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 100% ich spotkań.

Gole według minut

Tokyo najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (3 goli). Kyoto Sanga najczęściej strzela w przedziale 46-60 (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla J1 League: 3.02 gola na mecz, BTTS 61% i Over 2.5 58%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.59 gola, a goście 1.42. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-0-2, średnia goli wynosi 3.50, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Tokyo zajmuje 6. miejsce, podczas gdy Kyoto Sanga jest 14., a gospodarze wygrali 3 z ostatnich 5 spotkań i zdobyli w nich 14 bramek, wobec 7 goli gości. Tokyo tworzy u siebie więcej sytuacji: oddaje średnio 15,5 strzału na mecz przy 11,5 Kyoto, a jego średnie xG wynosi 1,64 wobec 1,29 rywali. Defensywa gospodarzy nie jest jednak w pełni stabilna, ponieważ u siebie traci średnio 2,5 gola, co daje Kyoto realną szansę na trafienie. Goście na wyjazdach nie odnieśli jeszcze zwycięstwa i nie zachowali czystego konta, a dopuszczają przeciwników do xG na poziomie 1,94. Przewaga Tokyo w aktualnej skuteczności i jakości kreowanych okazji, wzmocniona atutem własnego boiska, wskazuje na nieznacznie bardziej prawdopodobne zwycięstwo gospodarzy.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Obie drużyny w dotychczasowej części sezonu notowały BTTS w 100% spotkań, a żadna z nich nie zachowała czystego konta. Tokyo i Kyoto Sanga strzelają średnio po 1,5 gola na mecz, przy czym każda z ekip traci aż 2,0 gola, co wyraźnie sprzyja bramkom po obu stronach. Potencjał ofensywny potwierdzają także wartości xG: 1,24 dla Tokyo i 1,29 dla Kyoto, podczas gdy przeciwnicy tych zespołów tworzą średnio odpowiednio 1,86 oraz 1,94 xG. W ostatnich pięciu meczach Tokyo miało BTTS tylko w 40% występów, lecz Kyoto osiągnęło 80%, a gospodarze zdobywali w tym okresie aż 2,8 gola na spotkanie. Najbardziej prawdopodobny jest więc wariant BTTS na tak, choć słabszy ostatni wskaźnik Tokyo obniża pewność tego typu względem pełnych danych sezonowych.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Obie drużyny zdobywają średnio po 1,5 gola na mecz, a jednocześnie każda traci aż 2,0 bramki, co tworzy bardzo sprzyjający profil dla goli. Tokyo w ostatnich 5 spotkaniach strzelało średnio 2,8 gola, natomiast Kyoto Sanga traciło w tym okresie 1,6 bramki na mecz. Żaden z zespołów nie zachował jeszcze czystego konta, a w 100% ich dotychczasowych meczów padły co najmniej 2 gole oraz obie strony zdobyły bramkę. Wskaźniki jakości sytuacji także są wysokie po stronie defensywnej: Tokyo dopuszcza średnio do xG 1,86, a Kyoto Sanga do 1,94. Najmocniejszym wyborem jest over 1,5, ponieważ nawet przy ostrożniejszej realizacji sytuacji dane zdecydowanie przemawiają za minimum dwoma golami.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Tokyo prezentuje wyraźnie lepszą dyspozycję przed przerwą: w ostatnich 5 meczach zdobywał średnio 1,4 gola w pierwszej połowie, podczas gdy Kyoto tylko 0,2. Gospodarze prowadzili do przerwy w 40% tych spotkań, a Kyoto przegrywało po 45 minutach aż w 60%, przy ujemnym bilansie bramkowym -4 w pierwszych połowach. Przewaga Tokyo jest widoczna również w całych ostatnich 5 meczach, w których wygrywało 60% spotkań i strzelało średnio 2,8 gola, wobec 40% zwycięstw oraz 1,4 gola Kyoto. Goście potrafią poprawiać się po zmianie stron, zdobywając wtedy średnio 1,2 gola, dlatego scenariusz remisu lub odrobienia części strat pozostaje realny. Najsilniejszym wariantem pozostaje jednak prowadzenie Tokyo do przerwy i utrzymanie zwycięstwa do końca, wspierane przez lepszą formę oraz przewagę w początkowej fazie meczów.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 0
1. połowa
2 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

69Posiadanie piłki (%)31
TokyoKyoto Sanga
19Strzały9
TokyoKyoto Sanga
6Strzały celne3
TokyoKyoto Sanga
2.17xG0.96
TokyoKyoto Sanga
7Rzuty rożne4
TokyoKyoto Sanga
76Groźne ataki24
TokyoKyoto Sanga
5Faule11
TokyoKyoto Sanga
0Kartki3
TokyoKyoto Sanga

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

1.8Gole zdobyte / mecz1.4
TokyoKyoto Sanga
1.6Gole stracone / mecz1.8
TokyoKyoto Sanga
51%Średnie posiadanie48%
TokyoKyoto Sanga
4.8Strzały celne / mecz4.4
TokyoKyoto Sanga

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

15.4Strzały na mecz11.8
TokyoKyoto Sanga
4.8Strzały celne4.4
TokyoKyoto Sanga
11.7%Skuteczność strzałów11.9%
TokyoKyoto Sanga
51%Posiadanie piłki48%
TokyoKyoto Sanga
1.67xG tworzone1.31
TokyoKyoto Sanga
1.22xG dopuszczone1.83
TokyoKyoto Sanga

Jakość strzelania

Tokyo: OfensywnyKyoto Sanga: Zbalansowany
TokyoKyoto Sanga
Celność (strzały w światło bramki)31%37%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.380.32

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Tokyo wypada o 60% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.6 pkt / mecz - Tokyo · 1 pkt / mecz - Kyoto Sanga

Tokyo
LDWWD
Rozkład wyników w sezonie
40% Z40% R20% P
Sezon (Z-R-P)
2-2-1
1.60 pkt / mecz · bilans bramek +1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-2-1
1.60 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
1-0-1
Ostatnie 5 u siebie
1-0-1
LW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.8Gole stracone: 1.6xG: 1.67xG rywali: 1.22BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Kyoto Sanga
LDLWD
Rozkład wyników w sezonie
20% Z40% R40% P
Sezon (Z-R-P)
1-2-2
1.00 pkt / mecz · bilans bramek -2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-2-2
1.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
0-2-1
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-2-1
LDD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.4Gole stracone: 1.8xG: 1.31xG rywali: 1.83BTTS: 100%Over 2.5: 80%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Tokyo wypada o 29% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.8 gola / mecz - Tokyo · 1.4 gola / mecz - Kyoto Sanga

Tokyo wypada o 13% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.6 gola / mecz - Tokyo · 1.8 gola / mecz - Kyoto Sanga

Profil strzelecki Tokyo: bardzo mocny

Tokyo strzela w 100% swoich meczów (5 z 5 meczów), a Kyoto Sanga kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 5 meczów).

Profil strzelecki Kyoto Sanga: bardzo mocny

Kyoto Sanga strzela w 100% swoich meczów (5 z 5 meczów), a Tokyo kończy z czystym kontem 40% spotkań (2 z 5 meczów).

9Gole zdobyte (sezon)7
TokyoKyoto Sanga
8Gole stracone (sezon)9
TokyoKyoto Sanga
3.4Średnia goli w meczu3.2
TokyoKyoto Sanga
9Gole zdobyte (ost. 5)7
TokyoKyoto Sanga
8Gole stracone (ost. 5)9
TokyoKyoto Sanga

Jak często strzelają minimum...

100%1 gol100%
TokyoKyoto Sanga
60%2 gole40%
TokyoKyoto Sanga
20%3 gole0%
TokyoKyoto Sanga
0%4 gole0%
TokyoKyoto Sanga

Jak często tracą minimum...

60%1 gol100%
TokyoKyoto Sanga
40%2 gole60%
TokyoKyoto Sanga
20%3 gole20%
TokyoKyoto Sanga
20%4 gole0%
TokyoKyoto Sanga

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

40%BTTS do przerwy0%
TokyoKyoto Sanga
20%BTTS w obu połowach0%
TokyoKyoto Sanga
40%Gol w obu połowach20%
TokyoKyoto Sanga

BTTS a liczba goli

40%Min. 3 gole i BTTS80%
TokyoKyoto Sanga
20%Min. 3 gole bez BTTS0%
TokyoKyoto Sanga
60%BTTS - ostatnie 5100%
TokyoKyoto Sanga

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

60%Min. 1 gol do przerwy80%
TokyoKyoto Sanga
60%Min. 2 gole do przerwy40%
TokyoKyoto Sanga
20%Min. 3 gole do przerwy0%
TokyoKyoto Sanga

2. połowa

100%Min. 1 gol po przerwie100%
TokyoKyoto Sanga
80%Min. 2 gole po przerwie80%
TokyoKyoto Sanga
20%Min. 3 gole po przerwie20%
TokyoKyoto Sanga

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Tokyo wypada o 50% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.2 pkt / mecz - Tokyo · 0.8 pkt / mecz - Kyoto Sanga

Tokyo - stan meczu do przerwy
20% prowadzi60% remis20% przegrywa
Kyoto Sanga - stan meczu do przerwy
20% prowadzi20% remis60% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.2Punkty na mecz (1. poł.)0.8
TokyoKyoto Sanga
0.8Gole zdobyte (1. poł.)0.2
TokyoKyoto Sanga
0.6Gole stracone (1. poł.)1
TokyoKyoto Sanga
1.4Średnia goli w meczu (1. poł.)1.2
TokyoKyoto Sanga
60%Czyste konto do przerwy40%
TokyoKyoto Sanga
40%Bez gola do przerwy80%
TokyoKyoto Sanga

Po przerwie (2. połowa)

1.6Punkty na mecz (2. poł.)1.8
TokyoKyoto Sanga
1Gole zdobyte (2. poł.)1.2
TokyoKyoto Sanga
1Gole stracone (2. poł.)0.8
TokyoKyoto Sanga
2Średnia goli w meczu (2. poł.)2
TokyoKyoto Sanga
40%Czyste konto po przerwie20%
TokyoKyoto Sanga
20%Bez gola po przerwie0%
TokyoKyoto Sanga

Tokyo - wyniki drugich połów

40% Z40% R20% P
6
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
8
Punkty 2. połowa
0
Bilans bramek (2. poł.)
1.20
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia200%

Prowadzi do przerwy w 20% meczów, a wygrywa 40%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.4

Traci po przerwie o 0.4 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Kyoto Sanga - wyniki drugich połów

40% Z60% R0% P
4
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
-4
Bilans bramek (1. poł.)
9
Punkty 2. połowa
+2
Bilans bramek (2. poł.)
0.80
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 20% meczów, a wygrywa 20%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.2

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Tokyo - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.201.60
Gole zdobyte / mecz0.81.0
Gole stracone / mecz0.61.0
Średnia goli w meczu1.42.0
1 gol60%100%
2 gole60%80%
3 gole20%20%
Czyste konto60%40%
Bez gola40%20%
Bilans bramek+10
Do przerwy: 20% prowadzi - 60% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 40% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 4
Kyoto Sanga - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.801.80
Gole zdobyte / mecz0.21.2
Gole stracone / mecz1.00.8
Średnia goli w meczu1.22.0
1 gol80%100%
2 gole40%80%
3 gole0%20%
Czyste konto40%20%
Bez gola80%0%
Bilans bramek-4+2
Do przerwy: 20% prowadzi - 20% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 60% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Tokyo
ZdobyteStracone
1
0
0-15
0
1
16-30
3
2
31-45
2
2
46-60
2
1
61-75
1
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (3 gole). Najwięcej tracą w 31-45 (2). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

Kyoto Sanga
ZdobyteStracone
1
1
0-15
0
2
16-30
0
2
31-45
3
0
46-60
2
3
61-75
1
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (3 gole). Najwięcej tracą w 61-75 (3). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

3.30
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.8 : 1.5
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
109%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
80%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+6%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
100%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Tokyo

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.45
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.25
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.13
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.38
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
113%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
113%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
11% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 11% pada w pierwszym kwadransie.
11%

Kyoto Sanga

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.52
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.12
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.7 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.09
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.03
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
99%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
113%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+1.0
Gole w końcówce
14% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 14% pada w pierwszym kwadransie.
14%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (J1 League).

Drużyny na tle ligi

TokyoLigaKyoto Sanga
Średnia goli w meczu▲ 3.403.02▲ 3.20
Obie drużyny strzeliły• 60%61%▲ 100%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 60%58%▲ 80%
Czyste konta▲ 40%22%▼ 0%
Gol do przerwy▼ 60%73%▲ 80%
Gol po przerwie▲ 100%83%▲ 100%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.02
Średnia goli na mecz
61%
Obie drużyny strzeliły
58%
Min. 3 gole (Over 2.5)
22%
Czyste konta
1.59
Gole gospodarzy / mecz
1.42
Gole gości / mecz
+12%
Przewaga ataku u siebie
+11%
Przewaga defensywy u siebie
+16%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
73%
1 gol
42%
2 gole
14%
3 gole
2%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
83%
1 gol
53%
2 gole
22%
3 gole
8%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Kyoto SangaŻółta kartkaWeverton Silva de Andrade
  2. Kyoto SangaZmianaWszedł: Temma MatsudaZszedł: Everton Leandro de Oliveira Santos
  3. Kyoto SangaŻółta kartkaTemma Matsuda
  4. Kyoto SangaŻółta kartkaHaruki Arai
  5. Kyoto SangaZmianaWszedł: Takumi KatoZszedł: Temma Matsuda
  6. TokyoZmianaWszedł: Hirokazu IshiharaZszedł: Sei Muroya
  7. TokyoZmianaWszedł: Teruhito NakagawaZszedł: Motoki Nagakura

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Tokyo 0 - 0 - 2 Kyoto Sanga. Średnia goli 3.50, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

FC Tokyo
0 : 4
Kyoto Sanga FC
Kyoto Sanga FC
3 : 0
FC Tokyo

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Tokyo - Kyoto Sanga?

Mecz J1 League zakończył się wynikiem Tokyo 2:0 Kyoto Sanga. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Tokyo - Kyoto Sanga?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Tokyo wygrał 0, Kyoto Sanga 2, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,50, a obie drużyny strzelały w 0% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Tokyo - Kyoto Sanga?

Tokyo strzela średnio 1,80 gola na mecz, a Kyoto Sanga 1,40. Średnia goli w J1 League to 3,02, Over 2.5 pada w 58% meczów. BTTS notują w 60% (Tokyo) i 100% (Kyoto Sanga) spotkań.

W jakiej formie są Tokyo i Kyoto Sanga?

W ostatnich 5 meczach Tokyo ma bilans 2-2-1 (1,60 pkt/mecz), a Kyoto Sanga 1-2-2 (1,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Tokyo - Kyoto Sanga?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Tokyo - Kyoto Sanga: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.