Gruzja - Erovnuli LigaDane aktualne na 06 września 2026

Torpedo Kutaisi - Rustavi: statystyki meczu

Herb Torpedo Kutaisi
Torpedo Kutaisi
1 : 1do przerwy 0:0
Herb Rustavi
Rustavi

Torpedo Kutaisi - Rustavi: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Torpedo Kutaisi zagrał z Rustavi w rozgrywkach Erovnuli Liga (Gruzja). Spotkanie rozegrano 5 maja 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Aktualna forma

Torpedo Kutaisi ma bilans 2-3-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.80 pkt/mecz. Rustavi ma w tym samym okresie bilans 3-2-0 oraz 2.20 pkt/mecz. Rustavi ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.80 wobec 1.50.

Statystyki bramek

Torpedo Kutaisi strzela średnio 1.70 gola i traci 0.80 gola na mecz. Rustavi strzela średnio 1.20 gola i traci 0.70 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.24 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 40% meczów Torpedo Kutaisi i w 50% meczów Rustavi. Over 2.5 padał odpowiednio w 50% i 50% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 50%, a Over 2.5 wynosi 46%.

xG, strzały i styl

Torpedo Kutaisi ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.42 wobec 1.40. Torpedo Kutaisi oddaje średnio 10.9 strzału, a Rustavi 11.7. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Torpedo Kutaisi prowadzi do przerwy w 40% meczów, a Rustavi w 50%. Torpedo Kutaisi zdobywa po przerwie średnio 1.10 gola, a Rustavi 0.60. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 70% i 70% ich spotkań.

Gole według minut

Torpedo Kutaisi najczęściej strzela w przedziale 46-60 (5 goli). Rustavi najczęściej strzela w przedziale 0-15 (4 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Erovnuli Liga: 2.24 gola na mecz, BTTS 50% i Over 2.5 46%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.14 gola, a goście 1.10. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-0-1, średnia goli wynosi 1.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Torpedo Kutaisi ma wyraźną przewagę w ofensywie i u siebie: gospodarze strzelili 12 goli w ostatnich 5 meczach i średnio 2.2 gola na mecz w domu, przy średnim xG 1.47 oraz 5 celnych strzałach na mecz i współczynniku konwersji 20%. Rustavi na wyjazdach zdobywa średnio tylko 0.8 gola na mecz, ma 6 trafień w ostatnich 5 spotkaniach i niską konwersję około 7% przy 3.6 celnych strzałów. Defensywnie Torpedo też wygląda lepiej — średnio 0.6 straconego gola na mecz i 60% meczów z czystym kontem wobec 0.8 i 40% u gości, przy xG przeciwko 1.18 vs 1.36. Różnica między rzeczywistymi bramkami a xG (Torpedo +0.73, Rustavi -0.62) pokazuje, że gospodarze lepiej zamieniają sytuacje na gole, a goście mają problem z wykańczaniem szans. Mimo że Rustavi ma wyższe PPG w ostatnich 5 meczach (2.2 vs 1.8), statystyki skuteczności i przewaga u siebie sugerują większe szanse na triumf Torpedo.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Sezonowe wskaźniki przemawiają za brakiem BTTS: Torpedo ma 60% czystych kont i sezonowy BTTS tylko 40%, a Rustavi sezonowo zdobywa średnio 0.8 gola przy niskiej konwersji strzałów 7% (wobec 15% Torpedo). W skali ligi również dominuje defensywa — 64% meczów kończy się czystym kontem jednej z drużyn, a średnia goli wynosi 2.24, co ogranicza częstotliwość obopólnego punktowania. Kontrargumentem jest forma ostatnich 5 meczów: obie drużyny mają 60% BTTS w ostatnich 5, Rustavi strzeliło 6 goli (średnio 1.2) z xG 1.45, a Torpedo w tym okresie zdobyło 12 goli (2.4 średnio) i dopuszczało 1.5 xG. Mimo krótkoterminowej poprawy ofensywy, uważam że sezonowa przewaga czystych kont Torpedo i słaba skuteczność Rustavi (7%) są silniejszym sygnałem, stąd prognoza brak BTTS (60% vs 40%).

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Prognozuję 1.35 gola dla Torpedo i 1.29 dla Rustavi, łącznie 2.64 gola; wartości te wynikają z uśrednienia xG (dla gospodarzy xG ataku 1.34 i xG obrony rywali 1.36 → 1.35, dla gości xG ataku 1.42 i xG obrony gospodarzy 1.16 → 1.29). Sezonowe liczby potwierdzają wyższy total: Torpedo strzela średnio 1.6 gola u siebie i ma 2.4 gola w ostatnich 5 meczach (12 goli), Rustavi strzela 0.8 w sezonie i 1.2 w ostatnich 5 (6 goli), podczas gdy średnia ligowa to 2.24 gola na mecz. Torpedo jest też bardziej efektywne w konwersji (15% przy 10.6 strzałach i 4.2 strzałach celnych vs 7% przy 11.8 strzałach i 3.6 celnych u Rustavi), co zwiększa prawdopodobieństwo ich trafień. Sezonowe procenty Over1.5 wynoszą 60% dla obu drużyn, Over2.5 to 60% dla gospodarzy i 40% dla gości, a Over3.5 wynosi 0% dla obu zespołów, więc bardzo wysoki total jest mało prawdopodobny. Szacunek rozkładu Poissona przy średnim totalu 2.64 daje około 74% szans na co najmniej 2 bramki, ~49% na co najmniej 3 i ~27% na co najmniej 4, dlatego najsilniejszy sygnał z danych to over 1.5.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Statystyki do przerwy wskazują na remis — Torpedo było na remis do przerwy w 60% swoich domowych spotkań, a gospodarze mają 80% czystych połówek do przerwy wobec 100% u gości, co sugeruje niewiele bramek przed przerwą. W drugiej połowie gospodarze są znacznie groźniejsi: Torpedo zdobywa średnio 1.4 gola po przerwie, w 80% meczów pada przynajmniej jeden gol po przerwie i notuje około 2.0 punktów w tej części meczu. Pełny czas również faworyzuje gospodarzy — Torpedo wygrywa 80.0% spotkań w sezonie wobec 20.0% Rustavi, a gospodarze strzelają średnio 1.6 gola na mecz kontra 0.8 u gości. Rustavi mają nieco wyższe xG (1.42 vs 1.34), ale ich skuteczność strzałów to tylko 7.0% wobec 15.0% u Torpedo, czyli goście słabo kończą stworzone sytuacje. Dlatego najbardziej prawdopodobny scenariusz to remis do przerwy i zwycięstwo gospodarzy po meczu (X/1), stąd X/1 jest moim wyborem z oceną około 30% szans.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 0
1. połowa
1 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

47Posiadanie piłki (%)53
Torpedo KutaisiRustavi
6Strzały14
Torpedo KutaisiRustavi
2Strzały celne2
Torpedo KutaisiRustavi
0.92xG1.61
Torpedo KutaisiRustavi
1Rzuty rożne5
Torpedo KutaisiRustavi
54Groźne ataki81
Torpedo KutaisiRustavi
11Faule18
Torpedo KutaisiRustavi
3Kartki1
Torpedo KutaisiRustavi

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Torpedo KutaisiRustavi
1.7Gole zdobyte / mecz1.2
Torpedo KutaisiRustavi
0.8Gole stracone / mecz0.7
Torpedo KutaisiRustavi
56%Średnie posiadanie43%
Torpedo KutaisiRustavi
4.6Strzały celne / mecz3.8
Torpedo KutaisiRustavi

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

10.9Strzały na mecz11.7
Torpedo KutaisiRustavi
4.6Strzały celne3.8
Torpedo KutaisiRustavi
15.6%Skuteczność strzałów10.3%
Torpedo KutaisiRustavi
56%Posiadanie piłki43%
Torpedo KutaisiRustavi
1.42xG tworzone1.4
Torpedo KutaisiRustavi
1.39xG dopuszczone1.28
Torpedo KutaisiRustavi

Jakość strzelania

Torpedo Kutaisi: Skuteczny w wykończeniuRustavi: Zbalansowany
Torpedo KutaisiRustavi
Celność (strzały w światło bramki)42%32%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.130.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.370.32

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Rustavi wypada o 22% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.8 pkt / mecz - Torpedo Kutaisi · 2.2 pkt / mecz - Rustavi

Torpedo Kutaisi
DDWWD
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
40% W30% R30% P
Sezon (Z-R-P)
4-3-3
1.50 pkt / mecz · bilans bramek +9
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-3-0
1.80 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
3-1-1
Ostatnie 5 u siebie
3-1-1
LWWDW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.4Gole stracone: 0.8xG: 1.65xG rywali: 1.46BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Rustavi
WDDWW
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
50% W30% R20% P
Sezon (Z-R-P)
5-3-2
1.80 pkt / mecz · bilans bramek +5
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-2-0
2.20 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-3-1
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-3-1
DLWDD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 0.6xG: 1.50xG rywali: 1.20BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Torpedo Kutaisi wypada o 42% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.7 gola / mecz - Torpedo Kutaisi · 1.2 gola / mecz - Rustavi

Rustavi wypada o 14% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

0.8 gola / mecz - Torpedo Kutaisi · 0.7 gola / mecz - Rustavi

Profil strzelecki Torpedo Kutaisi: niejednoznaczny

Torpedo Kutaisi strzela w 70% swoich meczów (7 z 10 meczów), a Rustavi kończy z czystym kontem 50% spotkań (5 z 10 meczów).

Profil strzelecki Rustavi: mocny

Rustavi strzela w 80% swoich meczów (8 z 10 meczów), a Torpedo Kutaisi kończy z czystym kontem 40% spotkań (4 z 10 meczów).

17Gole zdobyte (sezon)12
Torpedo KutaisiRustavi
8Gole stracone (sezon)7
Torpedo KutaisiRustavi
2.5Średnia goli w meczu1.9
Torpedo KutaisiRustavi
12Gole zdobyte (ost. 5)6
Torpedo KutaisiRustavi
4Gole stracone (ost. 5)3
Torpedo KutaisiRustavi

Jak często strzelają minimum...

70%1 gol80%
Torpedo KutaisiRustavi
40%2 gole30%
Torpedo KutaisiRustavi
30%3 gole10%
Torpedo KutaisiRustavi
10%4 gole0%
Torpedo KutaisiRustavi

Jak często tracą minimum...

60%1 gol50%
Torpedo KutaisiRustavi
20%2 gole20%
Torpedo KutaisiRustavi
0%3 gole0%
Torpedo KutaisiRustavi
0%4 gole0%
Torpedo KutaisiRustavi

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

50%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

10%BTTS do przerwy10%
Torpedo KutaisiRustavi
10%BTTS w obu połowach0%
Torpedo KutaisiRustavi
40%Gol w obu połowach20%
Torpedo KutaisiRustavi

BTTS a liczba goli

30%Min. 3 gole i BTTS40%
Torpedo KutaisiRustavi
20%Min. 3 gole bez BTTS10%
Torpedo KutaisiRustavi
60%BTTS - ostatnie 560%
Torpedo KutaisiRustavi

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

80%Min. 1 gol do przerwy60%
Torpedo KutaisiRustavi
20%Min. 2 gole do przerwy10%
Torpedo KutaisiRustavi
0%Min. 3 gole do przerwy0%
Torpedo KutaisiRustavi

2. połowa

70%Min. 1 gol po przerwie70%
Torpedo KutaisiRustavi
50%Min. 2 gole po przerwie40%
Torpedo KutaisiRustavi
10%Min. 3 gole po przerwie10%
Torpedo KutaisiRustavi

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Rustavi wypada o 33% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.5 pkt / mecz - Torpedo Kutaisi · 2 pkt / mecz - Rustavi

Torpedo Kutaisi - stan meczu do przerwy
40% prowadzi30% remis30% przegrywa
Rustavi - stan meczu do przerwy
50% prowadzi50% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.5Punkty na mecz (1. poł.)2
Torpedo KutaisiRustavi
0.6Gole zdobyte (1. poł.)0.6
Torpedo KutaisiRustavi
0.4Gole stracone (1. poł.)0.1
Torpedo KutaisiRustavi
1Średnia goli w meczu (1. poł.)0.7
Torpedo KutaisiRustavi
60%Czyste konto do przerwy90%
Torpedo KutaisiRustavi
50%Bez gola do przerwy40%
Torpedo KutaisiRustavi

Po przerwie (2. połowa)

1.9Punkty na mecz (2. poł.)1.3
Torpedo KutaisiRustavi
1.1Gole zdobyte (2. poł.)0.6
Torpedo KutaisiRustavi
0.4Gole stracone (2. poł.)0.6
Torpedo KutaisiRustavi
1.5Średnia goli w meczu (2. poł.)1.2
Torpedo KutaisiRustavi
70%Czyste konto po przerwie60%
Torpedo KutaisiRustavi
40%Bez gola po przerwie60%
Torpedo KutaisiRustavi

Torpedo Kutaisi - wyniki drugich połów

50% W40% R10% P
15
Punkty do przerwy
6
Gole do przerwy
+2
Bilans bramek (1. poł.)
19
Punkty 2. połowa
+7
Bilans bramek (2. poł.)
1.50
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 40% meczów, a wygrywa 40%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Rustavi - wyniki drugich połów

30% W40% R30% P
20
Punkty do przerwy
6
Gole do przerwy
+5
Bilans bramek (1. poł.)
13
Punkty 2. połowa
0
Bilans bramek (2. poł.)
2.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 50% meczów, a wygrywa 50%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.5

Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Torpedo Kutaisi - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.602.20
Gole zdobyte / mecz0.81.6
Gole stracone / mecz0.40.4
Średnia goli w meczu1.22.0
1 gol80%80%
2 gole40%60%
3 gole0%20%
Czyste konto60%60%
Bez gola40%20%
Bilans bramek+2+6
Do przerwy: 40% prowadzi - 40% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 40% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 4
Rustavi - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.801.60
Gole zdobyte / mecz0.60.6
Gole stracone / mecz0.20.4
Średnia goli w meczu0.81.0
1 gol60%80%
2 gole20%20%
3 gole0%0%
Czyste konto80%60%
Bez gola40%40%
Bilans bramek+2+1
Do przerwy: 40% prowadzi - 60% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 40% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 3

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Torpedo Kutaisi
ZdobyteStracone
3
3
0-15
1
0
16-30
2
1
31-45
5
2
46-60
2
0
61-75
4
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (5 goli). Najwięcej tracą w 0-15 (3). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.

Rustavi
ZdobyteStracone
4
0
0-15
1
1
16-30
1
0
31-45
1
3
46-60
2
0
61-75
3
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (4 gole). Najwięcej tracą w 46-60 (3). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.20
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.2 : 1.0
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
98%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
45%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-55%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
56%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
6%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 17 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Torpedo Kutaisi

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.03
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.87
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-9.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.28
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.59
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
149%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
73%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.30
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.5
Gole w końcówce
24% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 18% pada w pierwszym kwadransie.
24%

Rustavi

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.12
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.38
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-4.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.20
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.58
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
109%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
61%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.40
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
25% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 33% pada w pierwszym kwadransie.
25%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Erovnuli Liga).

Drużyny na tle ligi

Torpedo KutaisiLigaRustavi
Średnia goli w meczu 2.502.24 1.90
Obie drużyny strzeliły 40%50% 50%
Min. 3 gole (Over 2.5) 50%46% 50%
Czyste konta 40%32% 50%
Gol do przerwy 80%68% 60%
Gol po przerwie 70%68% 70%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.24
Średnia goli na mecz
50%
Obie drużyny strzeliły
46%
Min. 3 gole (Over 2.5)
32%
Czyste konta
1.14
Gole gospodarzy / mecz
1.10
Gole gości / mecz
+4%
Przewaga ataku u siebie
+4%
Przewaga defensywy u siebie
+-4%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
68%
1 gol
34%
2 gole
8%
3 gole
2%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
68%
1 gol
30%
2 gole
8%
3 gole
4%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Torpedo KutaisiCzerwona kartkaWarley Leandro da Silva
  2. Torpedo KutaisiŻółta kartkaManconi Soriano Mané
  3. Torpedo KutaisiZmianaWszedł: Mohamed CherifZszedł: Diego Deisadze
  4. RustaviŻółta kartkaIrakli Iakobidze
  5. Torpedo KutaisiZmianaWszedł: Kisley ZitaZszedł: Aleko Basiladze
  6. Torpedo KutaisiZmianaWszedł: Giorgi KokhreidzeZszedł: Giorgi Arabidze
  7. RustaviZmianaWszedł: Alexandre KutateladzeZszedł: Davit Ubilava
  8. Torpedo KutaisiGolKomnen AndrićAsysta: Giorgi Kokhreidze

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Statystyki sędziego

Zobacz, ile kartek i rzutów karnych pokazuje ten sędzia oraz jak kończą się prowadzone przez niego mecze.

Giorgi KruashviliProwadzone mecze: 8
3,38Kartki na mecz
0Rzuty karne na mecz
1 / X / 238%Wygrane gospodarzy38%Remisy25%Wygrane gości

Mecze bezpośrednie

Poprzednie spotkanie: Torpedo Kutaisi 0 - 0 - 1 Rustavi. Średnia goli 1.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Torpedo Kutaisi - Rustavi?

Mecz Erovnuli Liga zakończył się wynikiem Torpedo Kutaisi 1:1 Rustavi. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Torpedo Kutaisi - Rustavi?

Torpedo Kutaisi strzela średnio 1,70 gola na mecz, a Rustavi 1,20. Średnia goli w Erovnuli Liga to 2,24, Over 2.5 pada w 46% meczów. BTTS notują w 40% (Torpedo Kutaisi) i 50% (Rustavi) spotkań.

W jakiej formie są Torpedo Kutaisi i Rustavi?

W ostatnich 5 meczach Torpedo Kutaisi ma bilans 2-3-0 (1,80 pkt/mecz), a Rustavi 3-2-0 (2,20 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Torpedo Kutaisi - Rustavi?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Torpedo Kutaisi - Rustavi: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.