Triglav - Krka: statystyki meczu
Triglav - Krka: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Triglav zagrał z Krka w rozgrywkach 2. SNL (Słowenia). Spotkanie rozegrano 2 listopada 2026. Miejscem spotkania jest Športni Center Stanko Mlakar. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4.
Aktualna forma
Triglav ma bilans 4-1-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.60 pkt/mecz. Krka ma w tym samym okresie bilans 1-0-4 oraz 0.60 pkt/mecz. Triglav ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.33 wobec 0.83.
Statystyki bramek
Triglav strzela średnio 2.08 gola i traci 0.67 gola na mecz. Krka strzela średnio 1.08 gola i traci 1.67 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.91 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 25% meczów Triglav i w 42% meczów Krka. Over 2.5 padał odpowiednio w 42% i 67% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 45%, a Over 2.5 wynosi 54%.
xG, strzały i styl
Triglav ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.87 wobec 1.37. Triglav oddaje średnio 14.2 strzału, a Krka 10.8. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Triglav prowadzi do przerwy w 25% meczów, a Krka w 33%. Triglav zdobywa po przerwie średnio 1.50 gola, a Krka 0.42. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 92% ich spotkań.
Gole według minut
Triglav najczęściej strzela w przedziale 61-75 (7 goli). Krka najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (6 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla 2. SNL: 2.91 gola na mecz, BTTS 45% i Over 2.5 54%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.74 gola, a goście 1.17. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-1-0, średnia goli wynosi 3.00, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Triglav zajmuje 2. miejsce i wygrał 4 z ostatnich 5 spotkań, podczas gdy 14. Krka przegrała w tym okresie 4 razy. U siebie gospodarze wygrali 83% meczów i zdobywają średnio 2,33 gola, a goście na wyjazdach przegrali 86% spotkań i tracą średnio 2,14 gola. Triglav stwarza też większe zagrożenie: jego domowe xG wynosi 1,98 wobec 1,19 Krki na wyjazdach, a liczba celnych strzałów to odpowiednio 7,83 i 2,57 na mecz. Defensywa gospodarzy zachowała czyste konto w 83% meczów domowych, natomiast Krka nie strzeliła gola w 43% spotkań wyjazdowych. Te różnice wyraźnie przemawiają za zwycięstwem Triglavu.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Najsilniejszym argumentem za tym, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli, jest 60% czystych kont Triglava u siebie przy zaledwie 0,71 gola zdobywanego średnio przez Krkę na wyjazdach. Goście nie zdobywali bramki w 43% meczów wyjazdowych, a ich średnia 2,57 celnego strzału jest wyraźnie niższa od 5,2 Triglava. Gospodarze mają duże szanse trafić, ponieważ strzelają u siebie średnio 1,6 gola, podczas gdy Krka traci na wyjazdach 2,14. W ostatnich pięciu spotkaniach Triglav stracił średnio 0,8 gola, a Krka zdobyła 1,0, co nieco łagodzi ocenę jej ofensywy, lecz nie odwraca przewagi gospodarzy w obronie. Odsetki meczów z golami obu drużyn wynoszą odpowiednio 40% i 43%, więc bardziej prawdopodobny jest scenariusz bez trafienia jednej ze stron.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Triglav strzela średnio 1,6 gola na mecz, a w ostatnich 5 spotkaniach podniósł tę średnią do 2,4; Krka traci średnio 2,14 gola, więc gospodarze powinni stworzyć większość zagrożenia. Jednocześnie Krka zdobywa tylko 0,71 gola na mecz i nie strzeliła gola w 43% spotkań, podczas gdy Triglav zachował czyste konto w 60% meczów. Mimo tej przewagi gospodarzy co najmniej 4 gole padły tylko w 20% meczów Triglava i 14% meczów Krki. Prognoza 2,05 gola gospodarzy i 0,65 gola gości daje łącznie 2,70, dlatego najsilniejszym wyborem jest poniżej 3,5 gola.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najbardziej prawdopodobny jest remis do przerwy i zwycięstwo Triglava po meczu. Gospodarze remisowali po pierwszej połowie w 3 z 5 spotkań u siebie, a w ostatnich 5 meczach strzelali przed przerwą średnio tylko 0,2 gola, co przemawia za ostrożnością przy typowaniu ich wczesnego prowadzenia. Po przerwie ich przewaga jest wyraźniejsza: w ostatnich 5 spotkaniach zdobywali w drugiej połowie średnio 2,2 gola, podczas gdy Krka traciła w tym okresie średnio 1,2 gola. Za końcowym zwycięstwem Triglava przemawia też forma całomeczowa: wygrał 4 z ostatnich 5 spotkań, a Krka przegrała 4 z 5. Prowadzenie gospodarzy już do przerwy pozostaje istotną alternatywą, ponieważ Krka schodziła na nią ze stratą w 3 z ostatnich 5 meczów.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Triglav | Krka | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 44% | 34% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.13 | 0.13 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.34 | 0.29 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Triglav wypada o 333% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
2.6 pkt / mecz - Triglav · 0.6 pkt / mecz - Krka
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Triglav wypada o 93% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
2.08 gola / mecz - Triglav · 1.08 gola / mecz - Krka
Triglav wypada o 149% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
0.67 gola / mecz - Triglav · 1.67 gola / mecz - Krka
Triglav strzela w 83% swoich meczów (10 z 12 meczów), a Krka kończy z czystym kontem 33% spotkań (4 z 12 meczów).
Krka strzela w 67% swoich meczów (8 z 12 meczów), a Triglav kończy z czystym kontem 58% spotkań (7 z 12 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Triglav
Over / Under - Krka
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Triglav - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 25% meczów, a wygrywa 75%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Krka - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 25%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.
Traci po przerwie o 0.7 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.20 | 2.60 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.2 | 2.2 |
| Gole stracone / mecz | 0.4 | 0.4 |
| Średnia goli w meczu | 0.6 | 2.6 |
| 1 gol | 40% | 100% |
| 2 gole | 20% | 80% |
| 3 gole | 0% | 40% |
| Czyste konto | 80% | 60% |
| Bez gola | 80% | 0% |
| Bilans bramek | -1 | +9 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.20 | 0.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.6 | 0.4 |
| Gole stracone / mecz | 0.6 | 1.2 |
| Średnia goli w meczu | 1.2 | 1.6 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gole | 20% | 60% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 40% | 20% |
| Bez gola | 60% | 60% |
| Bilans bramek | 0 | -4 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 61-75 (7 goli). Najwięcej tracą w 61-75 (4). Bilans końcówek (76-90): +5 - wygrywają końcówki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (6 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (8). Bilans końcówek (76-90): -6 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Triglav
Krka
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (2. SNL).
Drużyny na tle ligi
| Triglav | Liga | Krka | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 2.75 | 2.91 | ▼ 2.75 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 25% | 45% | ▼ 42% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 42% | 54% | ▲ 67% |
| Czyste konta | ▲ 58% | 32% | • 33% |
| Gol do przerwy | ▼ 42% | 75% | • 75% |
| Gol po przerwie | ▲ 100% | 79% | ▲ 92% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (2): Triglav 1 - 1 - 0 Krka. Średnia goli 3.00, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Triglav - Krka?
Mecz 2. SNL zakończył się wynikiem Triglav 2:4 Krka. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie Triglav - Krka?
W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Triglav wygrał 1, Krka 0, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,00, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Triglav - Krka?
Triglav strzela średnio 2,08 gola na mecz, a Krka 1,08. Średnia goli w 2. SNL to 2,91, Over 2.5 pada w 54% meczów. BTTS notują w 25% (Triglav) i 42% (Krka) spotkań.
W jakiej formie są Triglav i Krka?
W ostatnich 5 meczach Triglav ma bilans 4-1-0 (2,60 pkt/mecz), a Krka 1-0-4 (0,60 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Triglav - Krka?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Triglav - Krka: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


