Łotwa - VirsligaTukuma pilsētas stadionsDane aktualne na 16 października 2026

Tukums - Ogre United: statystyki meczu

Herb Tukums
Tukums
2 : 1do przerwy 0:1
Herb Ogre United
Ogre United

Tukums - Ogre United: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Tukums zagrał z Ogre United w rozgrywkach Virsliga (Łotwa). Spotkanie rozegrano 5 września 2026. Miejscem spotkania jest Tukuma pilsētas stadions. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Aktualna forma

Tukums ma bilans 1-0-4 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.60 pkt/mecz. Ogre United ma w tym samym okresie bilans 0-1-4 oraz 0.20 pkt/mecz. Tukums ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 0.71 wobec 0.52.

Statystyki bramek

Tukums strzela średnio 1.46 gola i traci 2.07 gola na mecz. Ogre United strzela średnio 0.96 gola i traci 2.63 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.00 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 82% meczów Tukums i w 63% meczów Ogre United. Over 2.5 padał odpowiednio w 75% i 67% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 55%, a Over 2.5 wynosi 56%.

xG, strzały i styl

Tukums ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.37 wobec 1.18. Tukums oddaje średnio 11.4 strzału, a Ogre United 10.5. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Tukums prowadzi do przerwy w 21% meczów, a Ogre United w 15%. Tukums zdobywa po przerwie średnio 0.71 gola, a Ogre United 0.52. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 89% i 93% ich spotkań.

Gole według minut

Tukums najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (12 goli). Ogre United najczęściej strzela w przedziale 46-60 (6 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Virsliga: 3.00 gola na mecz, BTTS 55% i Over 2.5 56%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.69 gola, a goście 1.31. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 3 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-1-1, średnia goli wynosi 4.67, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Tukums ma wyraźną przewagę własnego boiska: zdobywa u siebie średnio 1,79 gola, podczas gdy Ogre United na wyjazdach strzela tylko 0,86 bramki na mecz. Goście przegrali 79% spotkań wyjazdowych i tracą tam aż 3,07 gola na mecz, co przy średnio 1,39 xG gospodarzy daje Tukums dobre warunki do stworzenia kilku klarownych okazji. Defensywa Ogre United pozwala rywalom na średnio 2,12 xG, a zespół ten zachował czyste konto zaledwie w 7% wyjazdów. Obie drużyny są w słabej bieżącej formie, ponieważ Tukums przegrał 4 z ostatnich 5 meczów, a Ogre United nie wygrał żadnego i stracił w tym okresie 15 goli. Gospodarze również mają problemy z obroną, lecz większa regularność w ataku i bardzo słaba wyjazdowa defensywa gości przemawiają za ich zwycięstwem.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Typ na BTTS: tak wspiera przede wszystkim bardzo słaba defensywa obu zespołów: Tukums traci średnio 2,15 gola, a Ogre United aż 3,07 gola na mecz. Gospodarze nie zachowali ani jednego czystego konta w sezonie, podczas gdy goście zrobili to tylko w 7% spotkań, co wyraźnie zwiększa szanse na bramkę z obu stron. Sezonowy odsetek BTTS wynosi 69% dla Tukums i 57% dla Ogre United, czyli jest wyższy lub zbliżony do ligowej średniej 55%. W ostatnich pięciu meczach Tukums zdobył jednak tylko 0,6 gola na spotkanie i notował BTTS w 40% występów, dlatego przewaga scenariusza tak nie jest zdecydowana. Mimo tej słabszej formy ofensywnej gospodarzy, ich xG 1,14 oraz 2,08 xG tracone przez Ogre United sugerują realną możliwość przełamania, a goście tworzą średnio 1,38 xG przy 3,64 celnych strzałach.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Profil meczu sprzyja golom, ponieważ Tukums traci średnio 2.15 bramki, a Ogre United aż 3.07 na spotkanie. Obie drużyny praktycznie nie zachowują czystych kont: gospodarze nie zrobili tego ani razu, a goście tylko w 7% meczów. Powyżej 1.5 gola padło w 85% spotkań Tukums i we wszystkich meczach Ogre United, co jest wyraźnie mocniejszym sygnałem niż dla wyższych progów. Ostatnia forma także wskazuje na otwarte spotkanie: w pięciu meczach Tukums stracił 11 goli, a Ogre 15. Prognoza 3.00 gola daje zdecydowaną przewagę opcji powyżej 1.5 gola, nawet jeśli ograniczona skuteczność Tukums z ostatnich pięciu meczów obniża pewność overu 2.5.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najbardziej prawdopodobny jest remis do przerwy, a następnie zwycięstwo Tukums, ponieważ gospodarze remisowali po 45 minutach w 31% spotkań, wobec zaledwie 14% w przypadku Ogre United. Obie defensywy są bardzo podatne na straty: Tukums traci średnio 2,15 gola na mecz, a Ogre United aż 3,07, przy xG przeciwko na poziomie odpowiednio 2,05 i 2,12. Goście szczególnie często słabną po zmianie stron, przegrywając drugie połowy w 64% meczów i tracąc w nich średnio 1,50 gola, podczas gdy Tukums zdobywa w tej części gry więcej punktów niż rywal. Ostatnia forma gości jest dodatkowym ostrzeżeniem, gdyż nie wygrali żadnego z 5 ostatnich meczów, stracili w nich średnio 3,0 gola i po przerwie nie zdobyli ani jednej bramki. Tukums również jest niestabilne, ale u siebie ma wyższy średni dorobek punktowy w drugich połowach, 1,08 wobec 0,79, co przemawia za rozstrzygnięciem meczu dopiero po przerwie.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 1
1. połowa
2 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

51Posiadanie piłki (%)49
TukumsOgre United
15Strzały11
TukumsOgre United
7Strzały celne6
TukumsOgre United
1.98xG1.68
TukumsOgre United
4Rzuty rożne7
TukumsOgre United
75Groźne ataki78
TukumsOgre United
10Faule14
TukumsOgre United
5Kartki5
TukumsOgre United

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

TukumsOgre United
1.46Gole zdobyte / mecz0.96
TukumsOgre United
2.07Gole stracone / mecz2.63
TukumsOgre United
42%Średnie posiadanie42%
TukumsOgre United
4.5Strzały celne / mecz3.07
TukumsOgre United

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

11.39Strzały na mecz10.52
TukumsOgre United
4.5Strzały celne3.07
TukumsOgre United
12.9%Skuteczność strzałów9.2%
TukumsOgre United
42%Posiadanie piłki42%
TukumsOgre United
1.37xG tworzone1.18
TukumsOgre United
1.77xG dopuszczone2.09
TukumsOgre United

Jakość strzelania

Tukums: KontratakującyOgre United: Zbalansowany
TukumsOgre United
Celność (strzały w światło bramki)40%29%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.320.31

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Tukums wypada o 200% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.6 pkt / mecz - Tukums · 0.2 pkt / mecz - Ogre United

Tukums
LWLLL
Rozkład wyników w sezonie
14% Z29% R57% P
Sezon (Z-R-P)
4-8-16
0.71 pkt / mecz · bilans bramek -17
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-0-4
0.60 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
4-4-6
Ostatnie 5 u siebie
2-0-3
WLLWL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.6Gole stracone: 2.2xG: 1.15xG rywali: 2.10BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Ogre United
LDLLL
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
11% Z19% R70% P
Sezon (Z-R-P)
3-5-19
0.52 pkt / mecz · bilans bramek -45
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-1-4
0.20 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-1-11
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-1-3
LLWDL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 3.2xG: 1.56xG rywali: 2.14BTTS: 60%Over 2.5: 100%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Tukums wypada o 52% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.46 gola / mecz - Tukums · 0.96 gola / mecz - Ogre United

Tukums wypada o 27% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

2.07 gola / mecz - Tukums · 2.63 gola / mecz - Ogre United

Profil strzelecki Tukums: bardzo mocny

Tukums strzela w 86% swoich meczów (24 z 28 meczów), a Ogre United kończy z czystym kontem 4% spotkań (1 z 27 meczów).

Profil strzelecki Ogre United: bardzo mocny

Ogre United strzela w 67% swoich meczów (18 z 27 meczów), a Tukums kończy z czystym kontem 4% spotkań (1 z 28 meczów).

41Gole zdobyte (sezon)26
TukumsOgre United
58Gole stracone (sezon)71
TukumsOgre United
3.54Średnia goli w meczu3.59
TukumsOgre United
3Gole zdobyte (ost. 5)5
TukumsOgre United
11Gole stracone (ost. 5)16
TukumsOgre United

Jak często strzelają minimum...

86%1 gol67%
TukumsOgre United
29%2 gole22%
TukumsOgre United
14%3 gole7%
TukumsOgre United
7%4 gole0%
TukumsOgre United

Jak często tracą minimum...

96%1 gol96%
TukumsOgre United
64%2 gole70%
TukumsOgre United
39%3 gole48%
TukumsOgre United
7%4 gole33%
TukumsOgre United

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

39%BTTS do przerwy22%
TukumsOgre United
7%BTTS w obu połowach0%
TukumsOgre United
25%Gol w obu połowach7%
TukumsOgre United

BTTS a liczba goli

64%Min. 3 gole i BTTS48%
TukumsOgre United
11%Min. 3 gole bez BTTS19%
TukumsOgre United
40%BTTS - ostatnie 560%
TukumsOgre United

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

89%Min. 1 gol do przerwy81%
TukumsOgre United
61%Min. 2 gole do przerwy56%
TukumsOgre United
21%Min. 3 gole do przerwy26%
TukumsOgre United

2. połowa

89%Min. 1 gol po przerwie93%
TukumsOgre United
57%Min. 2 gole po przerwie56%
TukumsOgre United
21%Min. 3 gole po przerwie22%
TukumsOgre United

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Tukums wypada o 49% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1 pkt / mecz - Tukums · 0.67 pkt / mecz - Ogre United

Tukums - stan meczu do przerwy
21% prowadzi36% remis43% przegrywa
Ogre United - stan meczu do przerwy
15% prowadzi22% remis63% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1Punkty na mecz (1. poł.)0.67
TukumsOgre United
0.75Gole zdobyte (1. poł.)0.44
TukumsOgre United
1Gole stracone (1. poł.)1.33
TukumsOgre United
1.75Średnia goli w meczu (1. poł.)1.78
TukumsOgre United
29%Czyste konto do przerwy26%
TukumsOgre United
43%Bez gola do przerwy70%
TukumsOgre United

Po przerwie (2. połowa)

1.07Punkty na mecz (2. poł.)0.93
TukumsOgre United
0.71Gole zdobyte (2. poł.)0.52
TukumsOgre United
1.07Gole stracone (2. poł.)1.3
TukumsOgre United
1.79Średnia goli w meczu (2. poł.)1.81
TukumsOgre United
29%Czyste konto po przerwie30%
TukumsOgre United
46%Bez gola po przerwie56%
TukumsOgre United

Tukums - wyniki drugich połów

25% Z32% R43% P
28
Punkty do przerwy
21
Gole do przerwy
-7
Bilans bramek (1. poł.)
30
Punkty 2. połowa
-10
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia67%

Prowadzi do przerwy w 21% meczów, a wygrywa 14%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Ogre United - wyniki drugich połów

26% Z15% R59% P
18
Punkty do przerwy
12
Gole do przerwy
-24
Bilans bramek (1. poł.)
25
Punkty 2. połowa
-21
Bilans bramek (2. poł.)
0.67
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia73%

Prowadzi do przerwy w 15% meczów, a wygrywa 11%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie-0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Tukums - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.600.80
Gole zdobyte / mecz0.40.2
Gole stracone / mecz0.81.4
Średnia goli w meczu1.21.6
1 gol80%80%
2 gole40%60%
3 gole0%20%
Czyste konto20%40%
Bez gola60%80%
Bilans bramek-2-6
Do przerwy: 0% prowadzi - 60% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 20% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 2
Ogre United - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.200.20
Gole zdobyte / mecz1.00.0
Gole stracone / mecz1.41.8
Średnia goli w meczu2.41.8
1 gol100%80%
2 gole60%80%
3 gole40%20%
Czyste konto20%20%
Bez gola40%100%
Bilans bramek-2-9
Do przerwy: 40% prowadzi - 0% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 20% remis - 80% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 5

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Tukums
ZdobyteStracone
4
7
0-15
6
12
16-30
11
9
31-45
4
9
46-60
4
13
61-75
12
8
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (12 goli). Najwięcej tracą w 61-75 (13). Bilans końcówek (76-90): +4 - wygrywają końcówki.

Ogre United
ZdobyteStracone
4
8
0-15
4
11
16-30
4
17
31-45
6
8
46-60
2
8
61-75
6
19
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (6 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (19). Bilans końcówek (76-90): -13 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

3.56
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
2.0 : 1.5
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
119%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
73%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+31%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
58%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
5%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 20 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Tukums

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.40
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.21
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-8.0 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.09
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.30
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
86%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
158%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.11
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.0
Gole w końcówce
29% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 10% pada w pierwszym kwadransie.
29%

Ogre United

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.91
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.76
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+4.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.22
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.54
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
73%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
156%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.32
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.1
Gole w końcówce
23% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 15% pada w pierwszym kwadransie.
23%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Virsliga).

Drużyny na tle ligi

TukumsLigaOgre United
Średnia goli w meczu▲ 3.543.00▲ 3.59
Obie drużyny strzeliły▲ 82%55%▲ 63%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 75%56%▲ 67%
Czyste konta▼ 4%24%▼ 4%
Gol do przerwy▲ 89%76%▲ 81%
Gol po przerwie▲ 89%82%▲ 93%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.00
Średnia goli na mecz
55%
Obie drużyny strzeliły
56%
Min. 3 gole (Over 2.5)
24%
Czyste konta
1.69
Gole gospodarzy / mecz
1.31
Gole gości / mecz
+29%
Przewaga ataku u siebie
+22%
Przewaga defensywy u siebie
+7%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
76%
1 gol
42%
2 gole
18%
3 gole
4%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
82%
1 gol
48%
2 gole
18%
3 gole
7%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. TukumsŻółta kartkaMartins Štāls
  2. TukumsŻółta kartkaRūdolfs Meļķis
  3. Ogre UnitedŻółta kartkaDāvis Vējkrīgers
  4. Ogre UnitedŻółta kartkaAleksejs Kudelkins
  5. Ogre UnitedŻółta kartkaŅikita Parfjonovs
  6. TukumsŻółta kartkaKristers Volkovs
  7. Ogre UnitedZmianaWszedł: Jacques Fokam-SandeuZszedł: Ingars Pūlis
  8. Ogre UnitedŻółta kartkaTymofiy Marusiy
  9. Ogre UnitedZmianaWszedł: Vadym MashchenkoZszedł: Artem Marchuk
  10. Ogre UnitedZmianaWszedł: Jānis GrīnbergsZszedł: Dāvis Vējkrīgers
  11. Ogre UnitedŻółta kartkaTomašs Mickēvičs
  12. Ogre UnitedZmianaWszedł: Markuss IvulānsZszedł: Tomašs Mickēvičs
  13. TukumsŻółta kartkaKaspars Anmanis

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (3): Tukums 1 - 1 - 1 Ogre United. Średnia goli 4.67, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Tukums - Ogre United?

Mecz Virsliga zakończył się wynikiem Tukums 2:1 Ogre United. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Tukums - Ogre United?

W ostatnich 3 meczach bezpośrednich Tukums wygrał 1, Ogre United 1, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 4,67, a obie drużyny strzelały w 100% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Tukums - Ogre United?

Tukums strzela średnio 1,46 gola na mecz, a Ogre United 0,96. Średnia goli w Virsliga to 3,00, Over 2.5 pada w 56% meczów. BTTS notują w 82% (Tukums) i 63% (Ogre United) spotkań.

W jakiej formie są Tukums i Ogre United?

W ostatnich 5 meczach Tukums ma bilans 1-0-4 (0,60 pkt/mecz), a Ogre United 0-1-4 (0,20 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Tukums - Ogre United?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.