Argentyna - Primera DivisiónEstadio 15 de AbrilDane aktualne na 17 października 2026

Unión Santa Fe - Sarmiento: statystyki meczu

Herb Unión Santa Fe
Unión Santa Fe
4 : 1do przerwy 1:0
Herb Sarmiento
Sarmiento

Unión Santa Fe - Sarmiento: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Unión Santa Fe zagrał z Sarmiento w rozgrywkach Primera División (Argentyna). Spotkanie rozegrano 28 sierpnia 2026. Miejscem spotkania jest Estadio 15 de Abril. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1.

Aktualna forma

Unión Santa Fe ma bilans 2-0-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.20 pkt/mecz. Sarmiento ma w tym samym okresie bilans 4-0-1 oraz 2.40 pkt/mecz. Sarmiento ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.41 wobec 1.29.

Statystyki bramek

Unión Santa Fe strzela średnio 1.42 gola i traci 1.33 gola na mecz. Sarmiento strzela średnio 1.14 gola i traci 1.27 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.08 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 58% meczów Unión Santa Fe i w 45% meczów Sarmiento. Over 2.5 padał odpowiednio w 54% i 50% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 44%, a Over 2.5 wynosi 36%.

xG, strzały i styl

Unión Santa Fe ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.78 wobec 1.27. Unión Santa Fe oddaje średnio 16.1 strzału, a Sarmiento 10.6. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Unión Santa Fe prowadzi do przerwy w 38% meczów, a Sarmiento w 45%. Unión Santa Fe zdobywa po przerwie średnio 0.79 gola, a Sarmiento 0.55. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 92% i 77% ich spotkań.

Gole według minut

Unión Santa Fe najczęściej strzela w przedziale 61-75 (7 goli). Sarmiento najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (6 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Primera División: 2.08 gola na mecz, BTTS 44% i Over 2.5 36%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.17 gola, a goście 0.90. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 2-0-0, średnia goli wynosi 2.50, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Unión Santa Fe ma wyraźnie lepszy profil na własnym boisku: zdobywa średnio 1,4 gola, traci tylko 0,8 i notuje czyste konto w 50% spotkań. Gospodarze tworzą też znacznie więcej sytuacji, osiągając średnie xG 2,21 oraz 20,9 strzału na mecz, podczas gdy Sarmiento na wyjazdach ma xG 1,03 i zaledwie 8,3 strzału. Sarmiento jest wprawdzie w dobrej bieżącej serii, wygrywając 4 z ostatnich 5 meczów i strzelając w nich 10 goli, lecz jego wyniki wyjazdowe pozostają słabe: 80% porażek, średnio 1,8 straconego gola i brak czystych kont. Dodatkowo goście nie zdobyli bramki w 50% wyjazdów, a Unión przegrywa u siebie tylko 20% meczów. Przewaga gospodarzy w kontroli gry, jakości kreowanych okazji i defensywie przemawia za ich zwycięstwem, choć aktualna skuteczność Sarmiento zwiększa ryzyko wyrównanego spotkania.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Najnowsza forma wyraźnie wspiera gole obu stron: Unión notował BTTS w 80% z ostatnich 5 meczów, a Sarmiento w 60%. W tym okresie gospodarze strzelali i tracili po 1,4 gola na spotkanie, natomiast goście zdobywali 2,0 gola przy zaledwie 1,0 straconego. Unión powinien stworzyć sobie okazje przeciw defensywie Sarmiento, która na wyjazdach traci średnio 1,8 gola i ani razu nie zachowała czystego konta. Sarmiento ma słabszą całosezonową średnią wyjazdową, tylko 0,8 strzelonego gola, ale jego ostatnie xG wynosi 1,41, a Unión dopuszcza średnio do xG 1,50, co zwiększa szansę gości na trafienie. Sezonowe 58% czystych kont Unión jest głównym argumentem przeciw, jednak aktualna dyspozycja obu zespołów nieznacznie przechyla prognozę na BTTS: tak.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Unión Santa Fe strzela średnio 1,42 gola na mecz, a Sarmiento na wyjazdach traci aż 1,80, co wyraźnie wspiera dorobek gospodarzy. Gospodarze tworzą średnio 1,47 xG i oddają 4,58 celnego strzału, podczas gdy Sarmiento zachowało czyste konto w 0% spotkań. Ostatnia forma dodatkowo podnosi potencjał bramkowy: w pięciu meczach Unión zdobywał średnio 1,4 gola, a Sarmiento aż 2,0, przy 80% i 60% meczów powyżej 2,5 gola. Jednocześnie bazowa liga jest niskobramkowa ze średnią 2,07 gola, a tylko 17% meczów Unión i 20% Sarmiento przekraczało 3,5 gola, więc najwyraźniejszą przewagę daje bezpieczniejszy over 1,5.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najbardziej prawdopodobny jest remis do przerwy, a następnie wygrana Sarmiento, ponieważ Unión w pięciu ostatnich meczach zdobywał przed przerwą tylko 0,25 gola, przy jednoczesnym średnim wyniku 0,8 gola Sarmiento w pierwszych połowach. Goście są w wyraźnie lepszej bieżącej formie: wygrali 4 z 5 ostatnich spotkań, zdobywając średnio 2,0 gole na mecz, podczas gdy Unión przegrał 3 z 5 występów i tracił średnio 1,4 bramki. Sarmiento prowadził do przerwy w 60% pięciu ostatnich meczów, ale niska średnia 0,5 gola Unión w pierwszych połowach oraz 0,2 gola traconego przez gości sprzyjają ostrożnemu otwarciu i remisowi. Po zmianie stron Sarmiento zdobywa ostatnio 1,2 gola na mecz, a Unión traci w tym okresie 1,0 bramki, co zwiększa szansę gości na przechylenie wyrównanego meczu na swoją korzyść.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 0
1. połowa
3 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

49Posiadanie piłki (%)51
Unión Santa FeSarmiento
12Strzały11
Unión Santa FeSarmiento
5Strzały celne6
Unión Santa FeSarmiento
1.34xG1.48
Unión Santa FeSarmiento
2Rzuty rożne4
Unión Santa FeSarmiento
31Groźne ataki50
Unión Santa FeSarmiento
11Faule11
Unión Santa FeSarmiento
1Kartki2
Unión Santa FeSarmiento

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Unión Santa FeSarmiento
1.42Gole zdobyte / mecz1.14
Unión Santa FeSarmiento
1.33Gole stracone / mecz1.27
Unión Santa FeSarmiento
49%Średnie posiadanie45%
Unión Santa FeSarmiento
5.13Strzały celne / mecz3.82
Unión Santa FeSarmiento

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

16.08Strzały na mecz10.55
Unión Santa FeSarmiento
5.13Strzały celne3.82
Unión Santa FeSarmiento
8.8%Skuteczność strzałów10.8%
Unión Santa FeSarmiento
49%Posiadanie piłki45%
Unión Santa FeSarmiento
1.78xG tworzone1.27
Unión Santa FeSarmiento
1.34xG dopuszczone1.73
Unión Santa FeSarmiento

Jakość strzelania

Unión Santa Fe: OfensywnySarmiento: Zbalansowany
Unión Santa FeSarmiento
Celność (strzały w światło bramki)32%36%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.280.30

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Sarmiento wypada o 100% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.2 pkt / mecz - Unión Santa Fe · 2.4 pkt / mecz - Sarmiento

Unión Santa Fe
LWLLW
Rozkład wyników w sezonie
33% Z29% R38% P
Sezon (Z-R-P)
8-7-9
1.29 pkt / mecz · bilans bramek +2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-0-3
1.20 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
4-4-2
Ostatnie 5 u siebie
2-1-2
WLDWL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 1.4xG: 1.57xG rywali: 1.36BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Sarmiento
LWWWW
Rozkład wyników w sezonie
45% Z5% R50% P
Sezon (Z-R-P)
10-1-11
1.41 pkt / mecz · bilans bramek -3
Ostatnie 5 (Z-R-P)
4-0-1
2.40 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-0-8
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-0-3
WLLLW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.0Gole stracone: 1.0xG: 1.41xG rywali: 1.69BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Unión Santa Fe wypada o 25% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.42 gola / mecz - Unión Santa Fe · 1.14 gola / mecz - Sarmiento

Sarmiento wypada o 5% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.33 gola / mecz - Unión Santa Fe · 1.27 gola / mecz - Sarmiento

Profil strzelecki Unión Santa Fe: mocny

Unión Santa Fe strzela w 71% swoich meczów (17 z 24 meczów), a Sarmiento kończy z czystym kontem 32% spotkań (7 z 22 meczów).

Profil strzelecki Sarmiento: bardzo mocny

Sarmiento strzela w 73% swoich meczów (16 z 22 meczów), a Unión Santa Fe kończy z czystym kontem 21% spotkań (5 z 24 meczów).

34Gole zdobyte (sezon)25
Unión Santa FeSarmiento
32Gole stracone (sezon)28
Unión Santa FeSarmiento
2.75Średnia goli w meczu2.41
Unión Santa FeSarmiento
6Gole zdobyte (ost. 5)10
Unión Santa FeSarmiento
7Gole stracone (ost. 5)5
Unión Santa FeSarmiento

Jak często strzelają minimum...

71%1 gol73%
Unión Santa FeSarmiento
46%2 gole41%
Unión Santa FeSarmiento
17%3 gole0%
Unión Santa FeSarmiento
8%4 gole0%
Unión Santa FeSarmiento

Jak często tracą minimum...

79%1 gol68%
Unión Santa FeSarmiento
42%2 gole36%
Unión Santa FeSarmiento
8%3 gole18%
Unión Santa FeSarmiento
4%4 gole5%
Unión Santa FeSarmiento

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

44%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

13%BTTS do przerwy5%
Unión Santa FeSarmiento
8%BTTS w obu połowach0%
Unión Santa FeSarmiento
33%Gol w obu połowach18%
Unión Santa FeSarmiento

BTTS a liczba goli

50%Min. 3 gole i BTTS45%
Unión Santa FeSarmiento
4%Min. 3 gole bez BTTS5%
Unión Santa FeSarmiento
60%BTTS - ostatnie 560%
Unión Santa FeSarmiento

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

67%Min. 1 gol do przerwy73%
Unión Santa FeSarmiento
21%Min. 2 gole do przerwy23%
Unión Santa FeSarmiento
13%Min. 3 gole do przerwy5%
Unión Santa FeSarmiento

2. połowa

92%Min. 1 gol po przerwie77%
Unión Santa FeSarmiento
58%Min. 2 gole po przerwie36%
Unión Santa FeSarmiento
17%Min. 3 gole po przerwie14%
Unión Santa FeSarmiento

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Sarmiento wypada o 12% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.46 pkt / mecz - Unión Santa Fe · 1.64 pkt / mecz - Sarmiento

Unión Santa Fe - stan meczu do przerwy
38% prowadzi33% remis29% przegrywa
Sarmiento - stan meczu do przerwy
45% prowadzi27% remis27% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.46Punkty na mecz (1. poł.)1.64
Unión Santa FeSarmiento
0.63Gole zdobyte (1. poł.)0.59
Unión Santa FeSarmiento
0.42Gole stracone (1. poł.)0.41
Unión Santa FeSarmiento
1.04Średnia goli w meczu (1. poł.)1
Unión Santa FeSarmiento
67%Czyste konto do przerwy68%
Unión Santa FeSarmiento
54%Bez gola do przerwy55%
Unión Santa FeSarmiento

Po przerwie (2. połowa)

1.29Punkty na mecz (2. poł.)0.95
Unión Santa FeSarmiento
0.79Gole zdobyte (2. poł.)0.55
Unión Santa FeSarmiento
0.92Gole stracone (2. poł.)0.86
Unión Santa FeSarmiento
1.71Średnia goli w meczu (2. poł.)1.41
Unión Santa FeSarmiento
33%Czyste konto po przerwie36%
Unión Santa FeSarmiento
42%Bez gola po przerwie55%
Unión Santa FeSarmiento

Unión Santa Fe - wyniki drugich połów

33% Z29% R38% P
35
Punkty do przerwy
15
Gole do przerwy
+5
Bilans bramek (1. poł.)
31
Punkty 2. połowa
-3
Bilans bramek (2. poł.)
1.46
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia87%

Prowadzi do przerwy w 38% meczów, a wygrywa 33%. Zwykle dowozi prowadzenie do końca.

Kondycja obrony po przerwie+0.5

Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Sarmiento - wyniki drugich połów

18% Z41% R41% P
36
Punkty do przerwy
13
Gole do przerwy
+4
Bilans bramek (1. poł.)
21
Punkty 2. połowa
-7
Bilans bramek (2. poł.)
1.64
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 45% meczów, a wygrywa 45%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.5

Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Unión Santa Fe - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.001.20
Gole zdobyte / mecz0.21.0
Gole stracone / mecz0.41.0
Średnia goli w meczu0.62.0
1 gol60%100%
2 gole0%60%
3 gole0%40%
Czyste konto60%20%
Bez gola80%60%
Bilans bramek-10
Do przerwy: 20% prowadzi - 40% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 0% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1
Sarmiento - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz2.202.00
Gole zdobyte / mecz0.81.2
Gole stracone / mecz0.20.8
Średnia goli w meczu1.02.0
1 gol60%80%
2 gole20%40%
3 gole20%40%
Czyste konto80%60%
Bez gola40%20%
Bilans bramek+3+2
Do przerwy: 60% prowadzi - 40% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 20% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 4

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Unión Santa Fe
ZdobyteStracone
5
2
0-15
4
3
16-30
6
5
31-45
5
9
46-60
7
6
61-75
7
7
76-90

Najgroźniejsi w minutach 61-75 (7 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (9). Bilans końcówek (76-90): 0.

Sarmiento
ZdobyteStracone
3
2
0-15
5
1
16-30
5
6
31-45
2
8
46-60
4
4
61-75
6
7
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (6 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (8). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.58
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.3 : 1.2
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
124%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
52%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-3%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
52%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
8%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 13 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Unión Santa Fe

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.44
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.35
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-7.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.36
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.01
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
121%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
148%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.09
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
21% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 15% pada w pierwszym kwadransie.
21%

Sarmiento

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.46
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.33
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.7 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.13
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.46
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
127%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
109%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.99
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.0
Gole w końcówce
24% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 12% pada w pierwszym kwadransie.
24%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Primera División).

Drużyny na tle ligi

Unión Santa FeLigaSarmiento
Średnia goli w meczu▲ 2.752.08▲ 2.41
Obie drużyny strzeliły▲ 58%44%• 45%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 54%36%▲ 50%
Czyste konta▼ 21%35%▼ 32%
Gol do przerwy▲ 67%59%▲ 73%
Gol po przerwie▲ 92%71%▲ 77%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.08
Średnia goli na mecz
44%
Obie drużyny strzeliły
36%
Min. 3 gole (Over 2.5)
35%
Czyste konta
1.17
Gole gospodarzy / mecz
0.90
Gole gości / mecz
+30%
Przewaga ataku u siebie
+23%
Przewaga defensywy u siebie
+15%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
59%
1 gol
21%
2 gole
5%
3 gole
1%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
71%
1 gol
36%
2 gole
11%
3 gole
3%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. SarmientoŻółta kartkaJulián Contrera
  2. Unión Santa FeZmianaWszedł: Víctor Ignacio MalcorraZszedł: Mauro Luna Diale
  3. SarmientoŻółta kartkaLucas Suárez
  4. SarmientoZmianaWszedł: Ulises GiménezZszedł: Julián Contrera
  5. Unión Santa FeŻółta kartkaVíctor Ignacio Malcorra
  6. Unión Santa FeZmianaWszedł: Misael AguirreZszedł: Brahian Cuello
  7. Unión Santa FeGolVíctor Ignacio MalcorraAsysta: Lucas Ayala
  8. SarmientoZmianaWszedł: Diego ChurínZszedł: Junior Osvaldo Marabel Jara
  9. Unión Santa FeGolEric Iván Jesús Ramírez
  10. SarmientoZmianaWszedł: Elián Ezequiel GiménezZszedł: Julián Mavilla

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Unión Santa Fe 2 - 0 - 0 Sarmiento. Średnia goli 2.50, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

Sarmiento
1 : 3
Unión Santa Fe
Unión Santa Fe
1 : 0
Sarmiento

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Unión Santa Fe - Sarmiento?

Mecz Primera División zakończył się wynikiem Unión Santa Fe 4:1 Sarmiento. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Unión Santa Fe - Sarmiento?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Unión Santa Fe wygrał 2, Sarmiento 0, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,50, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Unión Santa Fe - Sarmiento?

Unión Santa Fe strzela średnio 1,42 gola na mecz, a Sarmiento 1,14. Średnia goli w Primera División to 2,08, Over 2.5 pada w 36% meczów. BTTS notują w 58% (Unión Santa Fe) i 45% (Sarmiento) spotkań.

W jakiej formie są Unión Santa Fe i Sarmiento?

W ostatnich 5 meczach Unión Santa Fe ma bilans 2-0-3 (1,20 pkt/mecz), a Sarmiento 4-0-1 (2,40 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Unión Santa Fe - Sarmiento?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.