Urawa Reds - JEF United: statystyki meczu
Pełna analiza i typ w aplikacji
Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.
Urawa Reds - JEF United: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Urawa Reds zagra z JEF United w rozgrywkach J1 League (Japonia). Mecz zaplanowano na 21 października 2026.
Aktualna forma
Urawa Reds ma bilans 3-0-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.80 pkt/mecz. JEF United ma w tym samym okresie bilans 1-2-2 oraz 1.00 pkt/mecz. Urawa Reds ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.33 wobec 0.56.
Statystyki bramek
Urawa Reds strzela średnio 1.78 gola i traci 2.33 gola na mecz. JEF United strzela średnio 0.89 gola i traci 2.11 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.91 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 78% meczów Urawa Reds i w 56% meczów JEF United. Over 2.5 padał odpowiednio w 89% i 56% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 59%, a Over 2.5 wynosi 53%.
xG, strzały i styl
Urawa Reds ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.50 wobec 1.21. Urawa Reds oddaje średnio 14.3 strzału, a JEF United 10.6. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Urawa Reds prowadzi do przerwy w 22% meczów, a JEF United w 33%. Urawa Reds zdobywa po przerwie średnio 0.67 gola, a JEF United 0.22. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 89% i 89% ich spotkań.
Gole według minut
Urawa Reds najczęściej strzela w przedziale 16-30 (5 goli). JEF United najczęściej strzela w przedziale 0-15 (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla J1 League: 2.91 gola na mecz, BTTS 59% i Over 2.5 53%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.57 gola, a goście 1.34. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.
Przed meczem
Kursy 1X2
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Urawa Reds | JEF United | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 26% | 38% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.10 | 0.11 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.47 | 0.22 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Urawa Reds wypada o 80% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
1.8 pkt / mecz - Urawa Reds · 1 pkt / mecz - JEF United
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Urawa Reds wypada o 100% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.78 gola / mecz - Urawa Reds · 0.89 gola / mecz - JEF United
JEF United wypada o 10% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
2.33 gola / mecz - Urawa Reds · 2.11 gola / mecz - JEF United
Urawa Reds strzela w 89% swoich meczów (8 z 9 meczów), a JEF United kończy z czystym kontem 11% spotkań (1 z 9 meczów).
JEF United strzela w 67% swoich meczów (6 z 9 meczów), a Urawa Reds kończy z czystym kontem 11% spotkań (1 z 9 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Urawa Reds
Over / Under - JEF United
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
JEF United wypada o 20% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.11 pkt / mecz - Urawa Reds · 1.33 pkt / mecz - JEF United
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Urawa Reds - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 22% meczów, a wygrywa 44%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
JEF United - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 11%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.
Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.60 | 0.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.2 | 0.4 |
| Gole stracone / mecz | 0.6 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 1.8 | 1.4 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gole | 60% | 40% |
| 3 gole | 40% | 20% |
| Czyste konto | 60% | 40% |
| Bez gola | 20% | 80% |
| Bilans bramek | +3 | -3 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 2.20 | 0.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.8 | 0.4 |
| Gole stracone / mecz | 0.2 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 1.0 | 1.4 |
| 1 gol | 80% | 100% |
| 2 gole | 20% | 40% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 80% | 20% |
| Bez gola | 20% | 60% |
| Bilans bramek | +3 | -3 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 16-30 (5 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (5). Bilans końcówek (76-90): 0.
Najgroźniejsi w minutach 0-15 (2 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (7). Bilans końcówek (76-90): -7 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Urawa Reds
JEF United
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (J1 League).
Drużyny na tle ligi
| Urawa Reds | Liga | JEF United | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▲ 4.11 | 2.91 | • 3.00 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 78% | 59% | ▼ 56% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 89% | 53% | ▲ 56% |
| Czyste konta | ▼ 11% | 23% | ▼ 11% |
| Gol do przerwy | ▲ 89% | 68% | ▲ 78% |
| Gol po przerwie | • 89% | 88% | • 89% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Najczęstsze pytania
Kiedy grają Urawa Reds i JEF United?
Urawa Reds zagra z JEF United 21 października 2026 w rozgrywkach J1 League. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Urawa Reds - JEF United?
Urawa Reds strzela średnio 1,78 gola na mecz, a JEF United 0,89. Średnia goli w J1 League to 2,91, Over 2.5 pada w 53% meczów. BTTS notują w 78% (Urawa Reds) i 56% (JEF United) spotkań.
W jakiej formie są Urawa Reds i JEF United?
W ostatnich 5 meczach Urawa Reds ma bilans 3-0-2 (1,80 pkt/mecz), a JEF United 1-2-2 (1,00 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Urawa Reds - JEF United?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Urawa Reds - JEF United: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


