Norwegia - EliteserienIntility ArenaDane aktualne na 03 listopada 2026

Vålerenga - Fredrikstad: statystyki meczu

Herb Vålerenga
Vålerenga
1 : 1do przerwy 0:0
Herb Fredrikstad
Fredrikstad

Vålerenga - Fredrikstad: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Vålerenga zagrał z Fredrikstad w rozgrywkach Eliteserien (Norwegia). Spotkanie rozegrano 20 września 2026. Miejscem spotkania jest Intility Arena. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Aktualna forma

Vålerenga ma bilans 0-2-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.40 pkt/mecz. Fredrikstad ma w tym samym okresie bilans 3-1-1 oraz 2.00 pkt/mecz. Fredrikstad ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.35 wobec 1.10.

Statystyki bramek

Vålerenga strzela średnio 1.65 gola i traci 2.10 gola na mecz. Fredrikstad strzela średnio 1.20 gola i traci 1.55 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.16 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 55% meczów Vålerenga i w 60% meczów Fredrikstad. Over 2.5 padał odpowiednio w 60% i 55% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 58%, a Over 2.5 wynosi 61%.

xG, strzały i styl

Vålerenga ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.80 wobec 1.33. Vålerenga oddaje średnio 16.3 strzału, a Fredrikstad 11.6. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Vålerenga prowadzi do przerwy w 25% meczów, a Fredrikstad w 30%. Vålerenga zdobywa po przerwie średnio 0.75 gola, a Fredrikstad 0.55. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 75% i 70% ich spotkań.

Gole według minut

Vålerenga najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (8 goli). Fredrikstad najczęściej strzela w przedziale 16-30 (5 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Eliteserien: 3.16 gola na mecz, BTTS 58% i Over 2.5 61%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.83 gola, a goście 1.33. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 3 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-2-1, średnia goli wynosi 2.00, a BTTS pojawił się w 67% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Vålerenga ma wyraźnie lepszy profil domowy w ataku: zdobywa średnio 1,9 gola, tworzy 1,82 xG i oddaje 5,5 celnego strzału na mecz, podczas gdy Fredrikstad na wyjazdach notuje tylko 1,1 gola oraz 1,19 xG. Gospodarze są jednak niestabilni, bo wygrali tylko 1 z ostatnich 5 spotkań i w tym okresie stracili aż 15 bramek. Fredrikstad przystępuje do meczu po 3 zwycięstwach w pięciu kolejkach, przy zaledwie 5 straconych golach, co istotnie zwiększa szanse gości na punkt lub więcej. Mimo tej lepszej bieżącej serii, zespół gości przegrał 60% meczów wyjazdowych, zdobywa poza domem mało bramek i nie trafia w 40% takich spotkań. Otwarte statystyki defensywne obu drużyn, z 1,8 gola traconego przez Vålerengę u siebie i 2,0 przez Fredrikstad na wyjazdach, lekko przechylają prognozę w stronę gospodarzy.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

BTTS jest wspierany przez wysoką bieżącą częstotliwość tego scenariusza: Vålerenga miała gole obu stron w 70% meczów sezonu, a obie drużyny zanotowały po 80% takich spotkań w ostatnich pięciu kolejkach. Gospodarze są w bardzo ofensywnej formie, zdobywając ostatnio średnio 3,4 gola przy xG 2,21, lecz jednocześnie tracą 3,0 bramki na mecz. Fredrikstad strzelało w tej serii średnio 2,8 gola, a xG Vålerengi przeciw rywalom wynosi 1,52, co daje gościom realne podstawy do trafienia. Defensywa Fredrikstad zachowała czyste konto tylko w 10% meczów, przy średnio 2,0 straconych golach na wyjazdach, więc gospodarzom również powinno być łatwiej o bramkę. Ryzykiem dla typu jest 40% spotkań Fredrikstad bez zdobytego gola w całym sezonie, ale aktualna forma obu ataków wyraźnie wzmacnia wariant BTTS na tak.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Najmocniejszym wyborem jest over 1.5, ponieważ oba zespoły przekraczały tę granicę w 80% spotkań sezonu. Vålerenga w ostatnich pięciu meczach strzelała średnio 3.4 gola i traciła 3.0, co daje aż 6.4 bramki łącznie na spotkanie. Fredrikstad w tym samym okresie zdobywał 2.8 gola na mecz, a jego spotkania miały średnio 3.8 bramki, mimo że defensywa traciła tylko 1.0 gola. Gospodarze tworzą średnio 1.47 xG, natomiast goście pozwalają rywalom na 1.81 xG, co wyraźnie wspiera perspektywę co najmniej dwóch trafień. Także liga notuje średnio 3.15 gola na mecz, a over 2.5 występuje w niej w 61% przypadków, dlatego prognoza 3.30 gola pozostaje uzasadniona.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Fredrikstad jest w wyraźnie lepszej bieżącej dyspozycji: wygrał 60% z pięciu ostatnich spotkań, podczas gdy Vålerenga tylko 20%, a jego średnia zdobycz punktowa wynosi 2,0 wobec 1,0 gospodarzy. Goście prowadzili do przerwy w 3 z ostatnich 5 meczów (60%), natomiast Vålerenga przegrywała po 45 minutach aż w 4 z 5 spotkań (80%). W pierwszych połowach Fredrikstad zdobywał ostatnio średnio 1,4 gola i tracił 0,8, przy 1,6 strzelonego oraz aż 2,0 straconego gola przez Vålerengę. Choć gospodarze mają lepszy pełnosezonowy bilans u siebie i rywal traci średnio 2,0 gola na mecz, aktualna przewaga Fredrikstad przed przerwą oraz jego stabilniejsza defensywa w ostatnich pięciu występach, ze średnio 1,0 straconego gola, najmocniej wspierają scenariusz prowadzenia gości i ich końcowej wygranej.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 0
1. połowa
1 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

48Posiadanie piłki (%)52
VålerengaFredrikstad
16Strzały9
VålerengaFredrikstad
3Strzały celne2
VålerengaFredrikstad
1.56xG1.1
VålerengaFredrikstad
9Rzuty rożne6
VålerengaFredrikstad
47Groźne ataki52
VålerengaFredrikstad
9Faule12
VålerengaFredrikstad
0Kartki3
VålerengaFredrikstad

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

VålerengaFredrikstad
1.65Gole zdobyte / mecz1.2
VålerengaFredrikstad
2.1Gole stracone / mecz1.55
VålerengaFredrikstad
50%Średnie posiadanie48%
VålerengaFredrikstad
5.5Strzały celne / mecz3.9
VålerengaFredrikstad

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

16.3Strzały na mecz11.55
VålerengaFredrikstad
5.5Strzały celne3.9
VålerengaFredrikstad
10.1%Skuteczność strzałów10.4%
VålerengaFredrikstad
50%Posiadanie piłki48%
VålerengaFredrikstad
1.8xG tworzone1.33
VålerengaFredrikstad
1.7xG dopuszczone1.67
VålerengaFredrikstad

Jakość strzelania

Vålerenga: OfensywnyFredrikstad: Zbalansowany
VålerengaFredrikstad
Celność (strzały w światło bramki)34%34%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.300.31

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Fredrikstad wypada o 400% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.4 pkt / mecz - Vålerenga · 2 pkt / mecz - Fredrikstad

Vålerenga
LDLDL
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
30% Z20% R50% P
Sezon (Z-R-P)
6-4-10
1.10 pkt / mecz · bilans bramek -9
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-2-3
0.40 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
4-1-5
Ostatnie 5 u siebie
2-0-3
WWLLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.2Gole stracone: 3.0xG: 1.90xG rywali: 1.73BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Fredrikstad
WWWLD
Rozkład wyników w sezonie
40% Z15% R45% P
Sezon (Z-R-P)
8-3-9
1.35 pkt / mecz · bilans bramek -7
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-1-1
2.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
3-1-6
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-1-2
DLLWW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.6Gole stracone: 0.8xG: 1.42xG rywali: 1.56BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Vålerenga wypada o 38% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.65 gola / mecz - Vålerenga · 1.2 gola / mecz - Fredrikstad

Fredrikstad wypada o 35% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

2.1 gola / mecz - Vålerenga · 1.55 gola / mecz - Fredrikstad

Profil strzelecki Vålerenga: bardzo mocny

Vålerenga strzela w 65% swoich meczów (13 z 20 meczów), a Fredrikstad kończy z czystym kontem 15% spotkań (3 z 20 meczów).

Profil strzelecki Fredrikstad: bardzo mocny

Fredrikstad strzela w 75% swoich meczów (15 z 20 meczów), a Vålerenga kończy z czystym kontem 10% spotkań (2 z 20 meczów).

33Gole zdobyte (sezon)24
VålerengaFredrikstad
42Gole stracone (sezon)31
VålerengaFredrikstad
3.75Średnia goli w meczu2.75
VålerengaFredrikstad
11Gole zdobyte (ost. 5)8
VålerengaFredrikstad
15Gole stracone (ost. 5)4
VålerengaFredrikstad

Jak często strzelają minimum...

65%1 gol75%
VålerengaFredrikstad
45%2 gole25%
VålerengaFredrikstad
30%3 gole15%
VålerengaFredrikstad
10%4 gole5%
VålerengaFredrikstad

Jak często tracą minimum...

90%1 gol85%
VålerengaFredrikstad
65%2 gole45%
VålerengaFredrikstad
25%3 gole15%
VålerengaFredrikstad
20%4 gole10%
VålerengaFredrikstad

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

58%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

25%BTTS do przerwy25%
VålerengaFredrikstad
10%BTTS w obu połowach5%
VålerengaFredrikstad
25%Gol w obu połowach10%
VålerengaFredrikstad

BTTS a liczba goli

50%Min. 3 gole i BTTS45%
VålerengaFredrikstad
10%Min. 3 gole bez BTTS10%
VålerengaFredrikstad
80%BTTS - ostatnie 560%
VålerengaFredrikstad

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

90%Min. 1 gol do przerwy85%
VålerengaFredrikstad
45%Min. 2 gole do przerwy35%
VålerengaFredrikstad
30%Min. 3 gole do przerwy10%
VålerengaFredrikstad

2. połowa

75%Min. 1 gol po przerwie70%
VålerengaFredrikstad
55%Min. 2 gole po przerwie55%
VålerengaFredrikstad
25%Min. 3 gole po przerwie15%
VålerengaFredrikstad

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Fredrikstad wypada o 20% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1 pkt / mecz - Vålerenga · 1.2 pkt / mecz - Fredrikstad

Vålerenga - stan meczu do przerwy
25% prowadzi25% remis50% przegrywa
Fredrikstad - stan meczu do przerwy
30% prowadzi30% remis40% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1Punkty na mecz (1. poł.)1.2
VålerengaFredrikstad
0.9Gole zdobyte (1. poł.)0.65
VålerengaFredrikstad
1.15Gole stracone (1. poł.)0.7
VålerengaFredrikstad
2.05Średnia goli w meczu (1. poł.)1.35
VålerengaFredrikstad
35%Czyste konto do przerwy35%
VålerengaFredrikstad
50%Bez gola do przerwy55%
VålerengaFredrikstad

Po przerwie (2. połowa)

1.25Punkty na mecz (2. poł.)1.05
VålerengaFredrikstad
0.75Gole zdobyte (2. poł.)0.55
VålerengaFredrikstad
0.95Gole stracone (2. poł.)0.85
VålerengaFredrikstad
1.7Średnia goli w meczu (2. poł.)1.4
VålerengaFredrikstad
35%Czyste konto po przerwie45%
VålerengaFredrikstad
60%Bez gola po przerwie60%
VålerengaFredrikstad

Vålerenga - wyniki drugich połów

30% Z35% R35% P
20
Punkty do przerwy
18
Gole do przerwy
-5
Bilans bramek (1. poł.)
25
Punkty 2. połowa
-4
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia120%

Prowadzi do przerwy w 25% meczów, a wygrywa 30%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.2

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Fredrikstad - wyniki drugich połów

20% Z45% R35% P
24
Punkty do przerwy
13
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
21
Punkty 2. połowa
-6
Bilans bramek (2. poł.)
1.20
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia133%

Prowadzi do przerwy w 30% meczów, a wygrywa 40%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Vålerenga - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.001.60
Gole zdobyte / mecz1.01.2
Gole stracone / mecz2.20.8
Średnia goli w meczu3.22.0
1 gol100%80%
2 gole40%60%
3 gole40%40%
Czyste konto0%20%
Bez gola60%40%
Bilans bramek-6+2
Do przerwy: 0% prowadzi - 0% remis - 100% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 40% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 5
Fredrikstad - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz2.001.40
Gole zdobyte / mecz1.00.6
Gole stracone / mecz0.60.2
Średnia goli w meczu1.60.8
1 gol100%40%
2 gole40%40%
3 gole20%0%
Czyste konto40%80%
Bez gola20%60%
Bilans bramek+2+2
Do przerwy: 60% prowadzi - 20% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 80% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 5

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Vålerenga
ZdobyteStracone
5
6
0-15
5
9
16-30
8
8
31-45
3
5
46-60
5
3
61-75
7
11
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (8 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (11). Bilans końcówek (76-90): -4 - końcówki to ich słabość.

Fredrikstad
ZdobyteStracone
3
5
0-15
5
4
16-30
5
5
31-45
1
4
46-60
5
7
61-75
5
6
76-90

Najgroźniejsi w minutach 16-30 (5 goli). Najwięcej tracą w 61-75 (7). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

3.25
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.6 : 1.6
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
103%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
58%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-38%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
49%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
9%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 11 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Vålerenga

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.10
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.55
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.15
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.40
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
90%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
158%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.70
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.2
Gole w końcówce
21% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 15% pada w pierwszym kwadransie.
21%

Fredrikstad

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.34
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.01
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+4.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.13
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.12
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
90%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
85%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.65
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.1
Gole w końcówce
21% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 13% pada w pierwszym kwadransie.
21%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Eliteserien).

Drużyny na tle ligi

VålerengaLigaFredrikstad
Średnia goli w meczu▲ 3.753.16▼ 2.75
Obie drużyny strzeliły▼ 55%58%▲ 60%
Min. 3 gole (Over 2.5)• 60%61%▼ 55%
Czyste konta▼ 10%23%▼ 15%
Gol do przerwy▲ 90%85%• 85%
Gol po przerwie▼ 75%79%▼ 70%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.16
Średnia goli na mecz
58%
Obie drużyny strzeliły
61%
Min. 3 gole (Over 2.5)
23%
Czyste konta
1.83
Gole gospodarzy / mecz
1.33
Gole gości / mecz
+38%
Przewaga ataku u siebie
+27%
Przewaga defensywy u siebie
+20%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
85%
1 gol
44%
2 gole
15%
3 gole
5%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
79%
1 gol
52%
2 gole
19%
3 gole
10%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. VålerengaZmianaWszedł: Magnus Hee WestergaardZszedł: Odin Thiago Holm
  2. FredrikstadGolSolomon OwusuAsysta: Samuel Holm
  3. FredrikstadZmianaWszedł: Liam Christopher WestZszedł: Bryan Solhaug Fiabema
  4. FredrikstadZmianaWszedł: Ulrik FredriksenZszedł: Solomon Owusu
  5. VålerengaZmianaWszedł: Gabriel RajkovicZszedł: Ghayas Zahid
  6. VålerengaGolSebastian JarlAsysta: Lucas Haren
  7. FredrikstadCzerwona kartkaIsak Helstad Amundsen
  8. VålerengaZmianaWszedł: Elbasan RashaniZszedł: Lucas Haren
  9. FredrikstadŻółta kartkaFanuel Ghebreyohannes Yrga-Alem

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (3): Vålerenga 0 - 2 - 1 Fredrikstad. Średnia goli 2.00, obie drużyny strzeliły w 67% meczów.

Fredrikstad
1 : 1
Vålerenga
Vålerenga Fotball
1 : 1
Fredrikstad FK
Fredrikstad FK
2 : 0
Vålerenga Fotball

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Vålerenga - Fredrikstad?

Mecz Eliteserien zakończył się wynikiem Vålerenga 1:1 Fredrikstad. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Vålerenga - Fredrikstad?

W ostatnich 3 meczach bezpośrednich Vålerenga wygrał 0, Fredrikstad 1, a 2 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,00, a obie drużyny strzelały w 67% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Vålerenga - Fredrikstad?

Vålerenga strzela średnio 1,65 gola na mecz, a Fredrikstad 1,20. Średnia goli w Eliteserien to 3,16, Over 2.5 pada w 61% meczów. BTTS notują w 55% (Vålerenga) i 60% (Fredrikstad) spotkań.

W jakiej formie są Vålerenga i Fredrikstad?

W ostatnich 5 meczach Vålerenga ma bilans 0-2-3 (0,40 pkt/mecz), a Fredrikstad 3-1-1 (2,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Vålerenga - Fredrikstad?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Vålerenga - Fredrikstad: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.