Victoria Września - Kalisz: statystyki meczu
Victoria Września - Kalisz: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Victoria Września zagrał z Kalisz w rozgrywkach 3 Liga Group 2 (Polska). Spotkanie rozegrano 5 września 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3.
Aktualna forma
Victoria Września ma bilans 1-0-4 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.60 pkt/mecz. Kalisz ma w tym samym okresie bilans 2-2-1 oraz 1.60 pkt/mecz. Kalisz ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.83 wobec 0.50.
Statystyki bramek
Victoria Września strzela średnio 0.67 gola i traci 2.67 gola na mecz. Kalisz strzela średnio 1.67 gola i traci 0.83 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.76 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 33% meczów Victoria Września i w 50% meczów Kalisz. Over 2.5 padał odpowiednio w 50% i 33% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 73%, a Over 2.5 wynosi 66%.
xG, strzały i styl
Kalisz ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.21 wobec 1.18. Victoria Września oddaje średnio 6.3 strzału, a Kalisz 5.2. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Victoria Września prowadzi do przerwy w 0% meczów, a Kalisz w 33%. Victoria Września zdobywa po przerwie średnio 0.33 gola, a Kalisz 1.17. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 83% i 83% ich spotkań.
Gole według minut
Victoria Września najczęściej strzela w przedziale 46-60 (2 goli). Kalisz najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla 3 Liga Group 2: 3.76 gola na mecz, BTTS 73% i Over 2.5 66%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.83 gola, a goście 1.93. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Kalisz prezentuje wyraźnie lepszą formę w skali sezonu: wygrał 3 z 6 spotkań, przegrał tylko raz i stracił łącznie 5 goli, podczas gdy Victoria Września ma bilans 1 zwycięstwa oraz 5 porażek przy 16 golach straconych. W ostatnich pięciu meczach goście zdobyli 9 bramek i wywalczyli średnio 1,6 punktu na spotkanie, a gospodarze strzelili zaledwie 2 gole, przegrali 4 razy i notują średnio 0,6 punktu. Największym problemem Victorii jest defensywa na własnym boisku, gdzie traci średnio 2,67 gola przy xG przeciwko 2,08, natomiast Kalisz na wyjazdach pozwala rywalom na średnio tylko 1 gola. Gospodarze oddają celne strzały częściej, 4,33 wobec 2, ale Kalisz tworzy więcej prób ogółem, 12 do 9,33, oraz ma wyższe posiadanie piłki: 54% wobec 46%. Goście aż w 67% wyjazdów remisowali, co podnosi szansę podziału punktów, lecz ich stabilniejsza obrona i zdecydowanie lepsza bieżąca skuteczność przemawiają za zwycięstwem Kalisza.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Typ na BTTS nie wynika przede wszystkim ze słabej bieżącej skuteczności Victorii Września, która w ostatnich 5 meczach zdobyła tylko 2 gole, czyli średnio 0,4 na spotkanie. Gospodarze nie trafili do siatki w 33% meczów sezonu, a ich BTTS w pięciu ostatnich występach wyniósł zaledwie 20%, mimo że Kalisz tracił średnio 1,0 gola na mecz. Kalisz jest w lepszej formie ofensywnej, strzela średnio 1,8 gola w ostatnich 5 spotkaniach, podczas gdy Victoria w tym okresie pozwala rywalom na 2,2 gola. Goście powinni mieć realne szanse na bramkę, ale ich czyste konta w 33% meczów oraz ograniczona liczba 2 celnych strzałów średnio na spotkanie wspierają wariant, w którym gospodarze ponownie nie odpowiedzą golem. Mimo wysokiej ligowej częstości BTTS na poziomie 72%, zestawienie formy Victorii z defensywą Kalisza mocniej wskazuje na scenariusz, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Victoria Września jest w wyraźnym dołku ofensywnym: w ostatnich 5 meczach zdobyła tylko 2 gole, czyli średnio 0.4 na spotkanie, a Kalisz stracił w tym okresie średnio 1.0 bramkę. Kalisz prezentuje stabilniejszy atak, zdobywając średnio 1.8 gola w ostatnich 5 występach, podczas gdy Victoria traciła aż 2.2 bramki na mecz. Mimo słabej defensywy gospodarzy, oba zespoły miały over 2.5 tylko w 40% pięciu ostatnich spotkań, a w danych sezonowych odsetek meczów poniżej 3.5 gola wynosi po 67% dla każdej strony. Średnie xG Kalisza z ostatnich pięciu meczów to 1.21 przy 1.87 xG dopuszczanym przez Victorię, co wskazuje na przewagę gości, ale niekoniecznie na otwarte spotkanie z czterema golami. Najsilniejszym wyborem jest under 3.5, ponieważ prognoza 2.55 gola pozostawia wyraźny margines bezpieczeństwa poniżej tej granicy.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najmocniejszy sygnał wskazuje na remis do przerwy i wygraną Kalisza po końcowym gwizdku, ponieważ Victoria w ostatnich 5 meczach zdobywała zaledwie 0,4 gola, traciła 2,2 i przegrała 4 spotkania. Kalisz w tym samym okresie pozostaje niepokonany, notując 2 zwycięstwa i 2 remisy, przy średnio 1,8 strzelonego oraz tylko 1,0 straconego gola na mecz. Pierwsze połowy powinny być ostrożne: Victoria remisowała do przerwy w 60% ostatnich meczów i zdobywała w nich jedynie 0,2 gola, a Kalisz remisował w 40% oraz tracił średnio 0,4 bramki. Po zmianie stron przewaga gości rośnie, gdyż Kalisz strzela ostatnio 1,2 gola w drugich połowach, podczas gdy gospodarze zdobywają tylko 0,2 i tracą aż 1,6. Mimo że bilans sezonowy Victorii u siebie wynosi 2,0 strzelonego gola na mecz, jej bieżąca forma wyraźnie przemawia za przejęciem spotkania przez Kalisz w drugiej części.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Victoria Września | Kalisz | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 34% | 19% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.19 | 0.23 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.31 | 1.67 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Kalisz wypada o 167% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
0.6 pkt / mecz - Victoria Września · 1.6 pkt / mecz - Kalisz
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Kalisz wypada o 149% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
0.67 gola / mecz - Victoria Września · 1.67 gola / mecz - Kalisz
Kalisz wypada o 222% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
2.67 gola / mecz - Victoria Września · 0.83 gola / mecz - Kalisz
Victoria Września strzela w 50% swoich meczów (3 z 6 meczów), a Kalisz kończy z czystym kontem 33% spotkań (2 z 6 meczów).
Kalisz strzela w 83% swoich meczów (5 z 6 meczów), a Victoria Września kończy z czystym kontem 17% spotkań (1 z 6 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Victoria Września
Over / Under - Kalisz
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Kalisz wypada o 200% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
0.5 pkt / mecz - Victoria Września · 1.5 pkt / mecz - Kalisz
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Victoria Września - wyniki drugich połów
Traci po przerwie o 0.7 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Kalisz - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 50%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 0.60 | 0.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.2 | 0.2 |
| Gole stracone / mecz | 0.6 | 1.6 |
| Średnia goli w meczu | 0.8 | 1.8 |
| 1 gol | 60% | 80% |
| 2 gole | 20% | 60% |
| 3 gole | 0% | 20% |
| Czyste konto | 40% | 40% |
| Bez gola | 80% | 80% |
| Bilans bramek | -2 | -7 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.60 | 1.60 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.6 | 1.2 |
| Gole stracone / mecz | 0.4 | 0.6 |
| Średnia goli w meczu | 1.0 | 1.8 |
| 1 gol | 60% | 80% |
| 2 gole | 20% | 60% |
| 3 gole | 20% | 40% |
| Czyste konto | 60% | 40% |
| Bez gola | 60% | 40% |
| Bilans bramek | +1 | +3 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 46-60 (2 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (6). Bilans końcówek (76-90): -6 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (3 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (2). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Victoria Września
Kalisz
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (3 Liga Group 2).
Drużyny na tle ligi
| Victoria Września | Liga | Kalisz | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 3.33 | 3.76 | ▼ 2.50 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 33% | 73% | ▼ 50% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 50% | 66% | ▼ 33% |
| Czyste konta | ▲ 17% | 14% | ▲ 33% |
| Gol do przerwy | ▼ 67% | 80% | ▼ 50% |
| Gol po przerwie | ▼ 83% | 85% | ▼ 83% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Goście
Pozostali odnotowani zawodnicy
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
- KaliszGolKarol Danielak
- KaliszGolBartłomiej Putno
- KaliszGolMichał Biskup
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Victoria Września - Kalisz?
Mecz 3 Liga Group 2 zakończył się wynikiem Victoria Września 3:3 Kalisz. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Victoria Września - Kalisz?
Victoria Września strzela średnio 0,67 gola na mecz, a Kalisz 1,67. Średnia goli w 3 Liga Group 2 to 3,76, Over 2.5 pada w 66% meczów. BTTS notują w 33% (Victoria Września) i 50% (Kalisz) spotkań.
W jakiej formie są Victoria Września i Kalisz?
W ostatnich 5 meczach Victoria Września ma bilans 1-0-4 (0,60 pkt/mecz), a Kalisz 2-2-1 (1,60 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Victoria Września - Kalisz?
Statystyczne tło meczu Victoria Września - Kalisz — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.


