Wyspy Owcze - Faroe Islands Premier LeagueSarpugerðiDane aktualne na 31 sierpnia 2026

Víkingur - B36: statystyki meczu

Herb Víkingur
Víkingur
0 : 0do przerwy 0:0
Herb B36
B36

Víkingur - B36: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Víkingur zagrał z B36 w rozgrywkach Faroe Islands Premier League (Wyspy Owcze). Spotkanie rozegrano 21 sierpnia 2026. Miejscem spotkania jest Sarpugerði. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

Aktualna forma

Víkingur ma bilans 3-1-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.00 pkt/mecz. B36 ma w tym samym okresie bilans 2-1-2 oraz 1.40 pkt/mecz. B36 ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.74 wobec 1.68.

Statystyki bramek

Víkingur strzela średnio 1.53 gola i traci 1.05 gola na mecz. B36 strzela średnio 1.58 gola i traci 1.21 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.92 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 58% meczów Víkingur i w 42% meczów B36. Over 2.5 padał odpowiednio w 58% i 53% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 56%, a Over 2.5 wynosi 55%.

xG, strzały i styl

Víkingur ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.73 wobec 1.58. Víkingur oddaje średnio 13.8 strzału, a B36 13.3. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Víkingur prowadzi do przerwy w 32% meczów, a B36 w 21%. Víkingur zdobywa po przerwie średnio 0.74 gola, a B36 1.05. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 58% i 84% ich spotkań.

Gole według minut

Víkingur najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (7 goli). B36 najczęściej strzela w przedziale 61-75 (7 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Faroe Islands Premier League: 2.92 gola na mecz, BTTS 56% i Over 2.5 55%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.57 gola, a goście 1.35. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 5 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 2-2-1, średnia goli wynosi 2.20, a BTTS pojawił się w 40% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Víkingur ma wyraźnie lepsze liczby na własnym boisku: strzela średnio 1,89 gola przy xG 1,88, podczas gdy B36 na wyjazdach osiąga 1,70 gola i xG 1,54. Gospodarze tworzą też więcej zagrożenia, oddając 14 strzałów i 5,67 celnego na mecz, wobec 12,4 strzału oraz 3,9 celnego B36. Defensywa Víkingura u siebie traci tylko 1,11 gola na spotkanie i dopuszcza rywali do xG 1,13, a B36 poza domem conceduje średnio 1,60 gola przy xG przeciwko 1,43. Obie drużyny zdobyły po 7 punktów w ostatnich pięciu meczach, lecz B36 strzeliło w tym okresie tylko 5 bramek, wobec 8 Víkingura. Remis pozostaje realny, ponieważ gospodarze zremisowali 56% domowych spotkań, ale przewaga jakości sytuacji i stabilniejsza obrona przemawiają za minimalnym zwycięstwem Víkingura.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Víkingur w ostatnich 5 meczach miał BTTS w 100% spotkań, strzelając średnio 1,6 gola i tracąc aż 1,8, co wyraźnie odbiega od jego sezonowego poziomu 22%. B36 notuje BTTS w 60% meczów sezonu, a jego średnia 1,70 strzelonego gola dobrze koresponduje z ostatnią słabszą defensywą gospodarzy. Gospodarze powinni również stworzyć okazje, ponieważ ich xG wynosi 1,62, podczas gdy B36 traci średnio 1,60 gola na mecz i zachowuje czyste konto tylko w 20% występów. Typ na obie drużyny z golem jest jednak umiarkowany, bo Víkingur w całym sezonie zachowywał czyste konto w 56% spotkań, lecz aktualna forma obronna zwiększa szanse B36 na trafienie.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Prognoza 2,75 gola wynika z solidnych wskaźników ofensywnych obu zespołów: Víkingur tworzy średnio 1,62 xG, a B36 1,54 xG. Gospodarze trafiają średnio 1,44 raza na mecz, natomiast defensywa B36 traci 1,60 gola i zachowuje czyste konto tylko w 20% spotkań. Linia powyżej 1,5 gola była pokrywana w 67% meczów Víkinguru oraz aż w 80% spotkań B36, co daje wyraźnie stabilniejszy sygnał niż przy wyższych progach. Dodatkowo w pięciu ostatnich występach Víkingur zdobywał 1,6 gola i tracił 1,8, a jego mecze w każdym przypadku przekraczały 2,5 gola. Over 1,5 ma więc najwyższe prawdopodobieństwo, choć linia 2,5 pozostaje tylko umiarkowanie korzystna z uwagi na sezonową skuteczność obrony gospodarzy, którzy tracą średnio 0,78 gola.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Víkingur ma wyraźniejszą przewagę w pierwszych połowach: prowadził do przerwy w 33% spotkań, podczas gdy B36 tylko w 10%, a goście przegrywali po 45 minutach aż w 40% meczów. Gospodarze tracą przed przerwą zaledwie 0,33 gola na mecz i zachowali czyste konto w tej części gry w 78% występów, przy 1,10 straconego gola B36. W całym sezonie Víkingur wygrywa 56% spotkań, ma średnio 1,89 punktu na mecz oraz znacznie lepszą defensywę, dopuszczając 0,78 gola wobec 1,60 po stronie rywali. Potencjał ofensywny gospodarzy także wygląda solidnie, ponieważ ich średnie xG wynosi 1,62, a B36 pozwala przeciwnikom na 1,43 xG. B36 potrafi poprawić się po przerwie, ale najspójniejszy scenariusz zakłada wykorzystanie przewagi Víkinguru już w pierwszej połowie i utrzymanie prowadzenia do końca.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 0
1. połowa
0 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

58Posiadanie piłki (%)42
VíkingurB36
12Strzały9
VíkingurB36
0Strzały celne2
VíkingurB36
1.12xG0.93
VíkingurB36
8Rzuty rożne1
VíkingurB36
50Groźne ataki30
VíkingurB36
7Faule9
VíkingurB36
1Kartki4
VíkingurB36

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

1.53Gole zdobyte / mecz1.58
VíkingurB36
1.05Gole stracone / mecz1.21
VíkingurB36
55%Średnie posiadanie56%
VíkingurB36
4.89Strzały celne / mecz3.79
VíkingurB36

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

13.79Strzały na mecz13.26
VíkingurB36
4.89Strzały celne3.79
VíkingurB36
11.1%Skuteczność strzałów11.9%
VíkingurB36
55%Posiadanie piłki56%
VíkingurB36
1.73xG tworzone1.58
VíkingurB36
1.2xG dopuszczone1.32
VíkingurB36

Jakość strzelania

Víkingur: ZbalansowanyB36: Zbalansowany
VíkingurB36
Celność (strzały w światło bramki)35%29%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.130.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.310.42

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Víkingur wypada o 43% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

2 pkt / mecz - Víkingur · 1.4 pkt / mecz - B36

Víkingur
DWWWL
Rozkład wyników w sezonie
42% W42% R16% P
Sezon (Z-R-P)
8-8-3
1.68 pkt / mecz · bilans bramek +9
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-1-1
2.00 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
4-5-0
Ostatnie 5 u siebie
2-3-0
DWDDW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.0Gole stracone: 1.4xG: 1.77xG rywali: 1.38BTTS: 80%Over 2.5: 80%
B36
DLWLW
Rozkład wyników w sezonie
47% W32% R21% P
Sezon (Z-R-P)
9-6-4
1.74 pkt / mecz · bilans bramek +7
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-2
1.40 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
4-4-2
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-2-2
DLDLW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 1.4xG: 1.67xG rywali: 1.12BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Víkingur wypada o 15% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.05 gola / mecz - Víkingur · 1.21 gola / mecz - B36

Profil strzelecki Víkingur: mocny

Víkingur strzela w 68% swoich meczów (13 z 19 meczów), a B36 kończy z czystym kontem 37% spotkań (7 z 19 meczów).

Profil strzelecki B36: mocny

B36 strzela w 68% swoich meczów (13 z 19 meczów), a Víkingur kończy z czystym kontem 32% spotkań (6 z 19 meczów).

29Gole zdobyte (sezon)30
VíkingurB36
20Gole stracone (sezon)23
VíkingurB36
2.58Średnia goli w meczu2.79
VíkingurB36
10Gole zdobyte (ost. 5)5
VíkingurB36
7Gole stracone (ost. 5)7
VíkingurB36

Jak często strzelają minimum...

68%1 gol68%
VíkingurB36
58%2 gole47%
VíkingurB36
21%3 gole16%
VíkingurB36
5%4 gole16%
VíkingurB36

Jak często tracą minimum...

68%1 gol63%
VíkingurB36
32%2 gole37%
VíkingurB36
5%3 gole16%
VíkingurB36
0%4 gole5%
VíkingurB36

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

32%BTTS do przerwy26%
VíkingurB36
0%BTTS w obu połowach11%
VíkingurB36
21%Gol w obu połowach32%
VíkingurB36

BTTS a liczba goli

53%Min. 3 gole i BTTS37%
VíkingurB36
5%Min. 3 gole bez BTTS16%
VíkingurB36
80%BTTS - ostatnie 540%
VíkingurB36

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

68%Min. 1 gol do przerwy63%
VíkingurB36
37%Min. 2 gole do przerwy42%
VíkingurB36
21%Min. 3 gole do przerwy16%
VíkingurB36

2. połowa

58%Min. 1 gol po przerwie84%
VíkingurB36
37%Min. 2 gole po przerwie37%
VíkingurB36
21%Min. 3 gole po przerwie21%
VíkingurB36

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Víkingur wypada o 28% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.42 pkt / mecz - Víkingur · 1.11 pkt / mecz - B36

Víkingur - stan meczu do przerwy
32% prowadzi47% remis21% przegrywa
B36 - stan meczu do przerwy
21% prowadzi47% remis32% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.42Punkty na mecz (1. poł.)1.11
VíkingurB36
0.79Gole zdobyte (1. poł.)0.53
VíkingurB36
0.58Gole stracone (1. poł.)0.74
VíkingurB36
1.37Średnia goli w meczu (1. poł.)1.26
VíkingurB36
53%Czyste konto do przerwy53%
VíkingurB36
47%Bez gola do przerwy58%
VíkingurB36

Po przerwie (2. połowa)

1.37Punkty na mecz (2. poł.)1.79
VíkingurB36
0.74Gole zdobyte (2. poł.)1.05
VíkingurB36
0.47Gole stracone (2. poł.)0.47
VíkingurB36
1.21Średnia goli w meczu (2. poł.)1.53
VíkingurB36
63%Czyste konto po przerwie53%
VíkingurB36
63%Bez gola po przerwie42%
VíkingurB36

Víkingur - wyniki drugich połów

32% W42% R26% P
27
Punkty do przerwy
15
Gole do przerwy
+4
Bilans bramek (1. poł.)
26
Punkty 2. połowa
+5
Bilans bramek (2. poł.)
1.42
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia131%

Prowadzi do przerwy w 32% meczów, a wygrywa 42%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

B36 - wyniki drugich połów

53% W21% R26% P
21
Punkty do przerwy
10
Gole do przerwy
-4
Bilans bramek (1. poł.)
34
Punkty 2. połowa
+11
Bilans bramek (2. poł.)
1.11
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia224%

Prowadzi do przerwy w 21% meczów, a wygrywa 47%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.3

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Víkingur - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz2.001.40
Gole zdobyte / mecz1.40.6
Gole stracone / mecz0.80.6
Średnia goli w meczu2.21.2
1 gol100%80%
2 gole60%40%
3 gole40%0%
Czyste konto20%60%
Bez gola20%60%
Bilans bramek+30
Do przerwy: 60% prowadzi - 20% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 20% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 60% - Gole do przerwy łącznie: 7
B36 - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.401.80
Gole zdobyte / mecz0.40.6
Gole stracone / mecz1.00.4
Średnia goli w meczu1.41.0
1 gol80%100%
2 gole40%0%
3 gole20%0%
Czyste konto20%60%
Bez gola60%40%
Bilans bramek-3+1
Do przerwy: 0% prowadzi - 40% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 0% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 2

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Víkingur
ZdobyteStracone
5
4
0-15
4
1
16-30
6
6
31-45
2
1
46-60
5
6
61-75
7
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (7 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (6). Bilans końcówek (76-90): +5 - wygrywają końcówki.

B36
ZdobyteStracone
2
6
0-15
3
4
16-30
5
4
31-45
6
4
46-60
7
4
61-75
7
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 61-75 (7 goli). Najwięcej tracą w 0-15 (6). Bilans końcówek (76-90): +6 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.69
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.4 : 1.3
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
92%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
50%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-18%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
46%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
10%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 10 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Víkingur

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.53
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.05
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-6.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.20
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.15
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
97%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
78%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.32
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.1
Gole w końcówce
24% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 17% pada w pierwszym kwadransie.
24%

B36

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.26
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.11
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
0.00
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.11
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
117%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
77%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.34
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.5
Gole w końcówce
23% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 7% pada w pierwszym kwadransie.
23%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Faroe Islands Premier League).

Drużyny na tle ligi

VíkingurLigaB36
Średnia goli w meczu 2.582.92 2.79
Obie drużyny strzeliły 58%56% 42%
Min. 3 gole (Over 2.5) 58%55% 53%
Czyste konta 32%26% 37%
Gol do przerwy 68%72% 63%
Gol po przerwie 58%79% 84%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.92
Średnia goli na mecz
56%
Obie drużyny strzeliły
55%
Min. 3 gole (Over 2.5)
26%
Czyste konta
1.57
Gole gospodarzy / mecz
1.35
Gole gości / mecz
+16%
Przewaga ataku u siebie
+14%
Przewaga defensywy u siebie
+13%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
72%
1 gol
41%
2 gole
16%
3 gole
5%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
79%
1 gol
43%
2 gole
25%
3 gole
11%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. B36Żółta kartkaBergur Jákupsson Poulsen
  2. VíkingurŻółta kartkaRósing Toyt
  3. B36ZmianaWszedł: Leivur GuttesenZszedł: Bergur Jákupsson Poulsen
  4. VíkingurZmianaWszedł: Philip DjordjevicZszedł: Rani Hansen
  5. B36Żółta kartkaLeivur Guttesen
  6. B36Czerwona kartkaBogi Reinert Petersen

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (5): Víkingur 2 - 2 - 1 B36. Średnia goli 2.20, obie drużyny strzeliły w 40% meczów.

B36
0 : 2
Víkingur
Víkingur
0 : 0
B36
B36 Tórshavn
1 : 1
Víkingur Gøta
Víkingur Gøta
4 : 2
B36 Tórshavn
B36 Tórshavn
1 : 0
Víkingur Gøta

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Víkingur - B36?

Mecz Faroe Islands Premier League zakończył się wynikiem Víkingur 0:0 B36. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Víkingur - B36?

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich Víkingur wygrał 2, B36 1, a 2 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,20, a obie drużyny strzelały w 40% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Víkingur - B36?

Víkingur strzela średnio 1,53 gola na mecz, a B36 1,58. Średnia goli w Faroe Islands Premier League to 2,92, Over 2.5 pada w 55% meczów. BTTS notują w 58% (Víkingur) i 42% (B36) spotkań.

W jakiej formie są Víkingur i B36?

W ostatnich 5 meczach Víkingur ma bilans 3-1-1 (2,00 pkt/mecz), a B36 2-1-2 (1,40 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Víkingur - B36?

Statystyczne tło meczu Víkingur - B36 — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.