Francja - NationalStade Armand ChouffetDane aktualne na 15 października 2026

Villefranche - Cannes: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Villefranche - Cannes: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Villefranche zagra z Cannes w rozgrywkach National (Francja). Mecz zaplanowano na 17 października 2026. Miejscem spotkania jest Stade Armand Chouffet.

Aktualna forma

Villefranche ma bilans 0-1-4 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.20 pkt/mecz. Cannes ma w tym samym okresie bilans 2-3-0 oraz 1.80 pkt/mecz. Cannes ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.67 wobec 0.44.

Statystyki bramek

Villefranche strzela średnio 0.78 gola i traci 2.44 gola na mecz. Cannes strzela średnio 1.22 gola i traci 0.44 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.38 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 44% meczów Villefranche i w 44% meczów Cannes. Over 2.5 padał odpowiednio w 56% i 22% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 44%, a Over 2.5 wynosi 40%.

xG, strzały i styl

Cannes ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.33 wobec 1.29. Villefranche oddaje średnio 10.2 strzału, a Cannes 11.4. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Villefranche prowadzi do przerwy w 11% meczów, a Cannes w 22%. Villefranche zdobywa po przerwie średnio 0.33 gola, a Cannes 0.78. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 78% i 56% ich spotkań.

Gole według minut

Villefranche najczęściej strzela w przedziale 16-30 (3 goli). Cannes najczęściej strzela w przedziale 16-30 (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla National: 2.38 gola na mecz, BTTS 44% i Over 2.5 40%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.32 gola, a goście 1.06. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Przed meczem

Kursy 1X2

(3.75)
(3.28)
(1.87)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

VillefrancheCannes
0.78Gole zdobyte / mecz1.22
VillefrancheCannes
2.44Gole stracone / mecz0.44
VillefrancheCannes
52%Średnie posiadanie48%
VillefrancheCannes
5.11Strzały celne / mecz4.89
VillefrancheCannes

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

10.22Strzały na mecz11.44
VillefrancheCannes
5.11Strzały celne4.89
VillefrancheCannes
7.6%Skuteczność strzałów10.7%
VillefrancheCannes
52%Posiadanie piłki48%
VillefrancheCannes
1.29xG tworzone1.33
VillefrancheCannes
1.39xG dopuszczone1.01
VillefrancheCannes

Jakość strzelania

Villefranche: ZbalansowanyCannes: Zbalansowany
VillefrancheCannes
Celność (strzały w światło bramki)50%43%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.130.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.150.25

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Cannes wypada o 800% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.2 pkt / mecz - Villefranche · 1.8 pkt / mecz - Cannes

Villefranche
LDLLL
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
11% Z11% R78% P
Sezon (Z-R-P)
1-1-7
0.44 pkt / mecz · bilans bramek -15
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-1-4
0.20 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
1-1-2
Ostatnie 5 u siebie
1-1-2
WLDL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.6Gole stracone: 3.0xG: 1.48xG rywali: 1.27BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Cannes
WDDDW
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
33% Z67% R0% P
Sezon (Z-R-P)
3-6-0
1.67 pkt / mecz · bilans bramek +7
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-3-0
1.80 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-4-0
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-4-0
DDWDD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.4Gole stracone: 0.4xG: 1.27xG rywali: 1.09BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Cannes wypada o 56% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

0.78 gola / mecz - Villefranche · 1.22 gola / mecz - Cannes

Cannes wypada o 455% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

2.44 gola / mecz - Villefranche · 0.44 gola / mecz - Cannes

Profil strzelecki Villefranche: niejednoznaczny

Villefranche strzela w 56% swoich meczów (5 z 9 meczów), a Cannes kończy z czystym kontem 56% spotkań (5 z 9 meczów).

Profil strzelecki Cannes: bardzo mocny

Cannes strzela w 67% swoich meczów (6 z 9 meczów), a Villefranche kończy z czystym kontem 22% spotkań (2 z 9 meczów).

7Gole zdobyte (sezon)11
VillefrancheCannes
22Gole stracone (sezon)4
VillefrancheCannes
3.22Średnia goli w meczu1.67
VillefrancheCannes
3Gole zdobyte (ost. 5)7
VillefrancheCannes
15Gole stracone (ost. 5)2
VillefrancheCannes

Jak często strzelają minimum...

56%1 gol67%
VillefrancheCannes
22%2 gole33%
VillefrancheCannes
0%3 gole22%
VillefrancheCannes
0%4 gole0%
VillefrancheCannes

Jak często tracą minimum...

78%1 gol44%
VillefrancheCannes
78%2 gole0%
VillefrancheCannes
44%3 gole0%
VillefrancheCannes
22%4 gole0%
VillefrancheCannes

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

22%BTTS do przerwy22%
VillefrancheCannes
0%BTTS w obu połowach0%
VillefrancheCannes
0%Gol w obu połowach33%
VillefrancheCannes

BTTS a liczba goli

44%Min. 3 gole i BTTS11%
VillefrancheCannes
11%Min. 3 gole bez BTTS11%
VillefrancheCannes
60%BTTS - ostatnie 540%
VillefrancheCannes

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

67%Min. 1 gol do przerwy67%
VillefrancheCannes
44%Min. 2 gole do przerwy22%
VillefrancheCannes
22%Min. 3 gole do przerwy0%
VillefrancheCannes

2. połowa

78%Min. 1 gol po przerwie56%
VillefrancheCannes
44%Min. 2 gole po przerwie22%
VillefrancheCannes
33%Min. 3 gole po przerwie0%
VillefrancheCannes

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Cannes wypada o 56% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

0.78 pkt / mecz - Villefranche · 1.22 pkt / mecz - Cannes

Villefranche - stan meczu do przerwy
11% prowadzi44% remis44% przegrywa
Cannes - stan meczu do przerwy
22% prowadzi56% remis22% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

0.78Punkty na mecz (1. poł.)1.22
VillefrancheCannes
0.44Gole zdobyte (1. poł.)0.44
VillefrancheCannes
1Gole stracone (1. poł.)0.44
VillefrancheCannes
1.44Średnia goli w meczu (1. poł.)0.89
VillefrancheCannes
44%Czyste konto do przerwy56%
VillefrancheCannes
67%Bez gola do przerwy56%
VillefrancheCannes

Po przerwie (2. połowa)

0.33Punkty na mecz (2. poł.)2.11
VillefrancheCannes
0.33Gole zdobyte (2. poł.)0.78
VillefrancheCannes
1.44Gole stracone (2. poł.)0
VillefrancheCannes
1.78Średnia goli w meczu (2. poł.)0.78
VillefrancheCannes
22%Czyste konto po przerwie100%
VillefrancheCannes
78%Bez gola po przerwie44%
VillefrancheCannes

Villefranche - wyniki drugich połów

0% Z33% R67% P
7
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
-5
Bilans bramek (1. poł.)
3
Punkty 2. połowa
-10
Bilans bramek (2. poł.)
0.78
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 11% meczów, a wygrywa 11%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.4

Traci po przerwie o 0.4 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Cannes - wyniki drugich połów

56% Z44% R0% P
11
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
19
Punkty 2. połowa
+7
Bilans bramek (2. poł.)
1.22
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia150%

Prowadzi do przerwy w 22% meczów, a wygrywa 33%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.4

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Villefranche - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.600.20
Gole zdobyte / mecz0.40.2
Gole stracone / mecz1.41.6
Średnia goli w meczu1.81.8
1 gol60%80%
2 gole60%40%
3 gole40%40%
Czyste konto40%20%
Bez gola60%80%
Bilans bramek-5-7
Do przerwy: 0% prowadzi - 60% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 20% remis - 80% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 2
Cannes - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.401.80
Gole zdobyte / mecz0.60.8
Gole stracone / mecz0.40.0
Średnia goli w meczu1.00.8
1 gol60%40%
2 gole40%40%
3 gole0%0%
Czyste konto60%100%
Bez gola40%60%
Bilans bramek+1+4
Do przerwy: 20% prowadzi - 80% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 60% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 3

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Villefranche
ZdobyteStracone
1
2
0-15
3
4
16-30
0
3
31-45
0
5
46-60
1
3
61-75
2
5
76-90

Najgroźniejsi w minutach 16-30 (3 gole). Najwięcej tracą w 46-60 (5). Bilans końcówek (76-90): -3 - końcówki to ich słabość.

Cannes
ZdobyteStracone
1
0
0-15
3
1
16-30
0
3
31-45
3
0
46-60
2
0
61-75
2
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 16-30 (3 gole). Najwięcej tracą w 31-45 (3). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.44
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
0.6 : 1.8
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
103%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
44%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
38%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
15%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 7 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Villefranche

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.10
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-1.56
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.51
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-1.05
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
59%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
230%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.24
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.1
Gole w końcówce
29% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 14% pada w pierwszym kwadransie.
29%

Cannes

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.32
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.46
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-8.8 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.11
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.57
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
115%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
33%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.13
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
18% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 9% pada w pierwszym kwadransie.
18%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (National).

Drużyny na tle ligi

VillefrancheLigaCannes
Średnia goli w meczu▲ 3.222.38▼ 1.67
Obie drużyny strzeliły• 44%44%• 44%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 56%40%▼ 22%
Czyste konta▼ 22%33%▲ 56%
Gol do przerwy▼ 67%73%▼ 67%
Gol po przerwie▲ 78%72%▼ 56%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.38
Średnia goli na mecz
44%
Obie drużyny strzeliły
40%
Min. 3 gole (Over 2.5)
33%
Czyste konta
1.32
Gole gospodarzy / mecz
1.06
Gole gości / mecz
+25%
Przewaga ataku u siebie
+20%
Przewaga defensywy u siebie
+16%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
73%
1 gol
30%
2 gole
6%
3 gole
2%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
72%
1 gol
37%
2 gole
15%
3 gole
4%
4 gole

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Villefranche i Cannes?

Villefranche zagra z Cannes 17 października 2026 w rozgrywkach National na stadionie Stade Armand Chouffet. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Villefranche - Cannes?

Villefranche strzela średnio 0,78 gola na mecz, a Cannes 1,22. Średnia goli w National to 2,38, Over 2.5 pada w 40% meczów. BTTS notują w 44% (Villefranche) i 44% (Cannes) spotkań.

W jakiej formie są Villefranche i Cannes?

W ostatnich 5 meczach Villefranche ma bilans 0-1-4 (0,20 pkt/mecz), a Cannes 2-3-0 (1,80 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Villefranche - Cannes?

Statystyczne tło meczu Villefranche - Cannes — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.