Albania - SuperligaDane aktualne na 03 listopada 2026

Vllaznia Shkodër - AF Elbasani: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Vllaznia Shkodër - AF Elbasani: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Vllaznia Shkodër zagra z AF Elbasani w rozgrywkach Superliga (Albania). Mecz zaplanowano na 7 listopada 2026.

Aktualna forma

Vllaznia Shkodër ma bilans 2-1-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.40 pkt/mecz. AF Elbasani ma w tym samym okresie bilans 2-2-1 oraz 1.60 pkt/mecz. AF Elbasani ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.40 wobec 0.90.

Statystyki bramek

Vllaznia Shkodër strzela średnio 1.10 gola i traci 1.60 gola na mecz. AF Elbasani strzela średnio 1.30 gola i traci 1.20 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.62 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 60% meczów Vllaznia Shkodër i w 90% meczów AF Elbasani. Over 2.5 padał odpowiednio w 40% i 60% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 62%, a Over 2.5 wynosi 50%.

xG, strzały i styl

Vllaznia Shkodër ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.47 wobec 1.14. Vllaznia Shkodër oddaje średnio 10.9 strzału, a AF Elbasani 8.2. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Vllaznia Shkodër prowadzi do przerwy w 30% meczów, a AF Elbasani w 20%. Vllaznia Shkodër zdobywa po przerwie średnio 0.70 gola, a AF Elbasani 0.50. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 90% i 70% ich spotkań.

Gole według minut

Vllaznia Shkodër najczęściej strzela w przedziale 46-60 (4 goli). AF Elbasani najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (4 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Superliga: 2.62 gola na mecz, BTTS 62% i Over 2.5 50%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.46 gola, a goście 1.16. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 6 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 2-1-3, średnia goli wynosi 2.33, a BTTS pojawił się w 67% tych spotkań.

Przed meczem

Kursy 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Vllaznia ShkodërAF Elbasani
1.1Gole zdobyte / mecz1.3
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
1.6Gole stracone / mecz1.2
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
50%Średnie posiadanie50%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
4.9Strzały celne / mecz3.5
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
Vllaznia ShkodërAF Elbasani

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

10.9Strzały na mecz8.2
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
4.9Strzały celne3.5
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
10.1%Skuteczność strzałów15.9%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
50%Posiadanie piłki50%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
1.47xG tworzone1.14
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
1.4xG dopuszczone1.61
Vllaznia ShkodërAF Elbasani

Jakość strzelania

Vllaznia Shkodër: ZbalansowanyAF Elbasani: Skuteczny w wykończeniu
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
Celność (strzały w światło bramki)45%43%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.130.14
Wykończenie (gole na strzał celny)0.220.37

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

AF Elbasani wypada o 14% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.4 pkt / mecz - Vllaznia Shkodër · 1.6 pkt / mecz - AF Elbasani

Vllaznia Shkodër
WLWLD
Rozkład wyników w sezonie
20% Z30% R50% P
Sezon (Z-R-P)
2-3-5
0.90 pkt / mecz · bilans bramek -5
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-2
1.40 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
2-1-2
Ostatnie 5 u siebie
2-1-2
DLLWW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 1.2xG: 1.52xG rywali: 1.34BTTS: 60%Over 2.5: 40%
AF Elbasani
DLDWW
Rozkład wyników w sezonie
30% Z50% R20% P
Sezon (Z-R-P)
3-5-2
1.40 pkt / mecz · bilans bramek +1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-2-1
1.60 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
0-3-2
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-3-2
DLDLD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 1.0xG: 1.17xG rywali: 1.38BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

AF Elbasani wypada o 18% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.1 gola / mecz - Vllaznia Shkodër · 1.3 gola / mecz - AF Elbasani

AF Elbasani wypada o 33% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.6 gola / mecz - Vllaznia Shkodër · 1.2 gola / mecz - AF Elbasani

Profil strzelecki Vllaznia Shkodër: bardzo mocny

Vllaznia Shkodër strzela w 80% swoich meczów (8 z 10 meczów), a AF Elbasani kończy z czystym kontem 10% spotkań (1 z 10 meczów).

Profil strzelecki AF Elbasani: bardzo mocny

AF Elbasani strzela w 90% swoich meczów (9 z 10 meczów), a Vllaznia Shkodër kończy z czystym kontem 20% spotkań (2 z 10 meczów).

11Gole zdobyte (sezon)13
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
16Gole stracone (sezon)12
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
2.7Średnia goli w meczu2.5
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
6Gole zdobyte (ost. 5)6
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
6Gole stracone (ost. 5)5
Vllaznia ShkodërAF Elbasani

Jak często strzelają minimum...

80%1 gol90%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
30%2 gole40%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
0%3 gole0%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
0%4 gole0%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani

Jak często tracą minimum...

80%1 gol90%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
60%2 gole30%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
20%3 gole0%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
0%4 gole0%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

62%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

10%BTTS do przerwy60%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
10%BTTS w obu połowach0%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
20%Gol w obu połowach10%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani

BTTS a liczba goli

40%Min. 3 gole i BTTS60%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
60%BTTS - ostatnie 580%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

1. połowa

80%Min. 1 gol do przerwy80%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
20%Min. 2 gole do przerwy60%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
10%Min. 3 gole do przerwy20%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani

2. połowa

90%Min. 1 gol po przerwie70%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
50%Min. 2 gole po przerwie20%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
10%Min. 3 gole po przerwie0%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

AF Elbasani wypada o 9% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.1 pkt / mecz - Vllaznia Shkodër · 1.2 pkt / mecz - AF Elbasani

Vllaznia Shkodër - stan meczu do przerwy
30% prowadzi20% remis50% przegrywa
AF Elbasani - stan meczu do przerwy
20% prowadzi60% remis20% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.1Punkty na mecz (1. poł.)1.2
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
0.4Gole zdobyte (1. poł.)0.8
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
0.7Gole stracone (1. poł.)0.8
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
1.1Średnia goli w meczu (1. poł.)1.6
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
50%Czyste konto do przerwy20%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
60%Bez gola do przerwy40%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani

Po przerwie (2. połowa)

1.1Punkty na mecz (2. poł.)1.3
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
0.7Gole zdobyte (2. poł.)0.5
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
0.9Gole stracone (2. poł.)0.4
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
1.6Średnia goli w meczu (2. poł.)0.9
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
30%Czyste konto po przerwie60%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani
40%Bez gola po przerwie60%
Vllaznia ShkodërAF Elbasani

Vllaznia Shkodër - wyniki drugich połów

20% Z50% R30% P
11
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
-3
Bilans bramek (1. poł.)
11
Punkty 2. połowa
-2
Bilans bramek (2. poł.)
1.10
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia67%

Prowadzi do przerwy w 30% meczów, a wygrywa 20%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

AF Elbasani - wyniki drugich połów

30% Z40% R30% P
12
Punkty do przerwy
8
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
13
Punkty 2. połowa
+1
Bilans bramek (2. poł.)
1.20
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia150%

Prowadzi do przerwy w 20% meczów, a wygrywa 30%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.4

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Vllaznia Shkodër - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.201.80
Gole zdobyte / mecz0.40.8
Gole stracone / mecz0.80.4
Średnia goli w meczu1.21.2
1 gol100%80%
2 gole20%40%
3 gole0%0%
Czyste konto40%60%
Bez gola60%20%
Bilans bramek-2+2
Do przerwy: 40% prowadzi - 0% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 60% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 2
AF Elbasani - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.801.60
Gole zdobyte / mecz0.60.6
Gole stracone / mecz0.80.2
Średnia goli w meczu1.40.8
1 gol80%60%
2 gole60%20%
3 gole0%0%
Czyste konto20%80%
Bez gola40%60%
Bilans bramek-1+2
Do przerwy: 0% prowadzi - 80% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 40% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 60% - Gole do przerwy łącznie: 3

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Vllaznia Shkodër
ZdobyteStracone
0
2
0-15
2
1
16-30
2
4
31-45
4
3
46-60
2
2
61-75
1
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (4 gole). Najwięcej tracą w 31-45 (4). Bilans końcówek (76-90): -3 - końcówki to ich słabość.

AF Elbasani
ZdobyteStracone
1
1
0-15
3
3
16-30
4
4
31-45
1
1
46-60
2
1
61-75
2
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (4 gole). Najwięcej tracą w 31-45 (4). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.60
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.1 : 1.5
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
99%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
75%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-10%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
72%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
2%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 50 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Vllaznia Shkodër

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.07
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.57
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.37
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.20
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
75%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
138%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.50
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
9% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
9%

AF Elbasani

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.47
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.57
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.16
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.41
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
112%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
82%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.20
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.3
Gole w końcówce
15% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 8% pada w pierwszym kwadransie.
15%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Superliga).

Drużyny na tle ligi

Vllaznia ShkodërLigaAF Elbasani
Średnia goli w meczu• 2.702.62▼ 2.50
Obie drużyny strzeliły▼ 60%62%▲ 90%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 40%50%▲ 60%
Czyste konta• 20%21%▼ 10%
Gol do przerwy▲ 80%72%▲ 80%
Gol po przerwie▲ 90%82%▼ 70%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.62
Średnia goli na mecz
62%
Obie drużyny strzeliły
50%
Min. 3 gole (Over 2.5)
21%
Czyste konta
1.46
Gole gospodarzy / mecz
1.16
Gole gości / mecz
+26%
Przewaga ataku u siebie
+21%
Przewaga defensywy u siebie
+18%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
72%
1 gol
38%
2 gole
12%
3 gole
2%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
82%
1 gol
42%
2 gole
8%
3 gole
6%
4 gole

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (6): Vllaznia Shkodër 2 - 1 - 3 AF Elbasani. Średnia goli 2.33, obie drużyny strzeliły w 67% meczów.

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Vllaznia Shkodër i AF Elbasani?

Vllaznia Shkodër zagra z AF Elbasani 7 listopada 2026 w rozgrywkach Superliga. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Vllaznia Shkodër - AF Elbasani?

W ostatnich 6 meczach bezpośrednich Vllaznia Shkodër wygrał 2, AF Elbasani 3, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,33, a obie drużyny strzelały w 67% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Vllaznia Shkodër - AF Elbasani?

Vllaznia Shkodër strzela średnio 1,10 gola na mecz, a AF Elbasani 1,30. Średnia goli w Superliga to 2,62, Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS notują w 60% (Vllaznia Shkodër) i 90% (AF Elbasani) spotkań.

W jakiej formie są Vllaznia Shkodër i AF Elbasani?

W ostatnich 5 meczach Vllaznia Shkodër ma bilans 2-1-2 (1,40 pkt/mecz), a AF Elbasani 2-2-1 (1,60 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Vllaznia Shkodër - AF Elbasani?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Vllaznia Shkodër - AF Elbasani: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.