Polska - 3 Liga Group 3Stadion OSiR ul. OlimpijskaDane aktualne na 20 października 2026

Warta Gorzów - Kluczbork: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Warta Gorzów - Kluczbork: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Warta Gorzów zagra z Kluczbork w rozgrywkach 3 Liga Group 3 (Polska). Mecz zaplanowano na 24 października 2026. Miejscem spotkania jest Stadion OSiR ul. Olimpijska.

Aktualna forma

Warta Gorzów ma bilans 0-2-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.40 pkt/mecz. Kluczbork ma w tym samym okresie bilans 2-0-3 oraz 1.20 pkt/mecz. Kluczbork ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.25 wobec 1.08.

Statystyki bramek

Warta Gorzów strzela średnio 1.00 gola i traci 1.62 gola na mecz. Kluczbork strzela średnio 1.00 gola i traci 1.50 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.82 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 62% meczów Warta Gorzów i w 42% meczów Kluczbork. Over 2.5 padał odpowiednio w 38% i 50% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 53%, a Over 2.5 wynosi 53%.

xG, strzały i styl

Warta Gorzów ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.28 wobec 1.11. Warta Gorzów oddaje średnio 8.8 strzału, a Kluczbork 6.7. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Warta Gorzów prowadzi do przerwy w 23% meczów, a Kluczbork w 17%. Warta Gorzów zdobywa po przerwie średnio 0.62 gola, a Kluczbork 0.75. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 69% i 75% ich spotkań.

Gole według minut

Warta Gorzów najczęściej strzela w przedziale 46-60 (4 goli). Kluczbork najczęściej strzela w przedziale 46-60 (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla 3 Liga Group 3: 2.82 gola na mecz, BTTS 53% i Over 2.5 53%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.67 gola, a goście 1.15. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-1, średnia goli wynosi 1.50, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Przed meczem

Kursy 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Warta GorzówKluczbork
1Gole zdobyte / mecz1
Warta GorzówKluczbork
1.62Gole stracone / mecz1.5
Warta GorzówKluczbork
42%Średnie posiadanie36%
Warta GorzówKluczbork
3.92Strzały celne / mecz1.58
Warta GorzówKluczbork

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

8.77Strzały na mecz6.67
Warta GorzówKluczbork
3.92Strzały celne1.58
Warta GorzówKluczbork
11.4%Skuteczność strzałów15%
Warta GorzówKluczbork
42%Posiadanie piłki36%
Warta GorzówKluczbork
1.28xG tworzone1.11
Warta GorzówKluczbork
1.63xG dopuszczone1.71
Warta GorzówKluczbork

Jakość strzelania

Warta Gorzów: ZbalansowanyKluczbork: Kontratakujący
Warta GorzówKluczbork
Celność (strzały w światło bramki)45%24%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.150.17
Wykończenie (gole na strzał celny)0.260.63

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Kluczbork wypada o 200% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.4 pkt / mecz - Warta Gorzów · 1.2 pkt / mecz - Kluczbork

Warta Gorzów
LDDLL
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
23% Z38% R38% P
Sezon (Z-R-P)
3-5-5
1.08 pkt / mecz · bilans bramek -8
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-2-3
0.40 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
2-2-2
Ostatnie 5 u siebie
1-2-2
DLWDL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 2.0xG: 1.14xG rywali: 1.72BTTS: 80%Over 2.5: 40%
Kluczbork
WLLLW
Rozkład wyników w sezonie
42% Z0% R58% P
Sezon (Z-R-P)
5-0-7
1.25 pkt / mecz · bilans bramek -6
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-0-3
1.20 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-0-5
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-0-4
LWLLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.4Gole stracone: 1.6xG: 1.26xG rywali: 1.95BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Kluczbork wypada o 8% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.62 gola / mecz - Warta Gorzów · 1.5 gola / mecz - Kluczbork

Profil strzelecki Warta Gorzów: bardzo mocny

Warta Gorzów strzela w 77% swoich meczów (10 z 13 meczów), a Kluczbork kończy z czystym kontem 25% spotkań (3 z 12 meczów).

Profil strzelecki Kluczbork: mocny

Kluczbork strzela w 67% swoich meczów (8 z 12 meczów), a Warta Gorzów kończy z czystym kontem 23% spotkań (3 z 13 meczów).

13Gole zdobyte (sezon)12
Warta GorzówKluczbork
21Gole stracone (sezon)18
Warta GorzówKluczbork
2.62Średnia goli w meczu2.5
Warta GorzówKluczbork
5Gole zdobyte (ost. 5)7
Warta GorzówKluczbork
10Gole stracone (ost. 5)8
Warta GorzówKluczbork

Jak często strzelają minimum...

77%1 gol67%
Warta GorzówKluczbork
23%2 gole25%
Warta GorzówKluczbork
0%3 gole8%
Warta GorzówKluczbork
0%4 gole0%
Warta GorzówKluczbork

Jak często tracą minimum...

77%1 gol75%
Warta GorzówKluczbork
38%2 gole50%
Warta GorzówKluczbork
23%3 gole25%
Warta GorzówKluczbork
15%4 gole0%
Warta GorzówKluczbork

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

53%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

8%BTTS do przerwy8%
Warta GorzówKluczbork
8%BTTS w obu połowach8%
Warta GorzówKluczbork
8%Gol w obu połowach8%
Warta GorzówKluczbork

BTTS a liczba goli

38%Min. 3 gole i BTTS42%
Warta GorzówKluczbork
0%Min. 3 gole bez BTTS8%
Warta GorzówKluczbork
80%BTTS - ostatnie 560%
Warta GorzówKluczbork

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

69%Min. 1 gol do przerwy67%
Warta GorzówKluczbork
15%Min. 2 gole do przerwy25%
Warta GorzówKluczbork
0%Min. 3 gole do przerwy0%
Warta GorzówKluczbork

2. połowa

69%Min. 1 gol po przerwie75%
Warta GorzówKluczbork
38%Min. 2 gole po przerwie58%
Warta GorzówKluczbork
31%Min. 3 gole po przerwie25%
Warta GorzówKluczbork

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Warta Gorzów wypada o 17% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.08 pkt / mecz - Warta Gorzów · 0.92 pkt / mecz - Kluczbork

Warta Gorzów - stan meczu do przerwy
23% prowadzi38% remis38% przegrywa
Kluczbork - stan meczu do przerwy
17% prowadzi42% remis42% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.08Punkty na mecz (1. poł.)0.92
Warta GorzówKluczbork
0.31Gole zdobyte (1. poł.)0.25
Warta GorzówKluczbork
0.54Gole stracone (1. poł.)0.67
Warta GorzówKluczbork
0.85Średnia goli w meczu (1. poł.)0.92
Warta GorzówKluczbork
54%Czyste konto do przerwy50%
Warta GorzówKluczbork
69%Bez gola do przerwy75%
Warta GorzówKluczbork

Po przerwie (2. połowa)

0.92Punkty na mecz (2. poł.)1.17
Warta GorzówKluczbork
0.62Gole zdobyte (2. poł.)0.75
Warta GorzówKluczbork
1Gole stracone (2. poł.)0.83
Warta GorzówKluczbork
1.62Średnia goli w meczu (2. poł.)1.58
Warta GorzówKluczbork
38%Czyste konto po przerwie33%
Warta GorzówKluczbork
54%Bez gola po przerwie50%
Warta GorzówKluczbork

Warta Gorzów - wyniki drugich połów

15% Z46% R38% P
14
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
-3
Bilans bramek (1. poł.)
12
Punkty 2. połowa
-5
Bilans bramek (2. poł.)
1.08
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 23% meczów, a wygrywa 23%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.5

Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Kluczbork - wyniki drugich połów

25% Z42% R33% P
11
Punkty do przerwy
3
Gole do przerwy
-5
Bilans bramek (1. poł.)
14
Punkty 2. połowa
-1
Bilans bramek (2. poł.)
0.92
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia247%

Prowadzi do przerwy w 17% meczów, a wygrywa 42%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Warta Gorzów - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.200.40
Gole zdobyte / mecz0.40.6
Gole stracone / mecz0.61.4
Średnia goli w meczu1.02.0
1 gol100%80%
2 gole0%40%
3 gole0%40%
Czyste konto40%20%
Bez gola60%60%
Bilans bramek-1-4
Do przerwy: 40% prowadzi - 0% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 40% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 2
Kluczbork - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.401.60
Gole zdobyte / mecz0.21.2
Gole stracone / mecz0.80.8
Średnia goli w meczu1.02.0
1 gol80%80%
2 gole20%80%
3 gole0%40%
Czyste konto20%40%
Bez gola80%20%
Bilans bramek-3+2
Do przerwy: 0% prowadzi - 40% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 40% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Warta Gorzów
ZdobyteStracone
3
3
0-15
0
2
16-30
2
3
31-45
4
2
46-60
4
5
61-75
0
6
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (4 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (6). Bilans końcówek (76-90): -6 - końcówki to ich słabość.

Kluczbork
ZdobyteStracone
1
4
0-15
1
0
16-30
1
4
31-45
3
1
46-60
3
8
61-75
3
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (3 gole). Najwięcej tracą w 61-75 (8). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.56
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.3 : 1.3
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
91%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
52%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-41%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
52%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
8%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 13 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Warta Gorzów

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.35
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.27
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+3.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.28
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.01
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
60%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
141%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.68
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 23% pada w pierwszym kwadransie.
0%

Kluczbork

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.60
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.10
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+3.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.11
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.21
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
87%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
90%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.05
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.5
Gole w końcówce
25% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 8% pada w pierwszym kwadransie.
25%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (3 Liga Group 3).

Drużyny na tle ligi

Warta GorzówLigaKluczbork
Średnia goli w meczu▼ 2.622.82▼ 2.50
Obie drużyny strzeliły▲ 62%53%▼ 42%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 38%53%▼ 50%
Czyste konta▼ 23%26%• 25%
Gol do przerwy▼ 69%71%▼ 67%
Gol po przerwie▼ 69%79%▼ 75%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.82
Średnia goli na mecz
53%
Obie drużyny strzeliły
53%
Min. 3 gole (Over 2.5)
26%
Czyste konta
1.67
Gole gospodarzy / mecz
1.15
Gole gości / mecz
+45%
Przewaga ataku u siebie
+31%
Przewaga defensywy u siebie
+25%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
71%
1 gol
30%
2 gole
9%
3 gole
3%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
79%
1 gol
47%
2 gole
22%
3 gole
9%
4 gole

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Warta Gorzów 0 - 1 - 1 Kluczbork. Średnia goli 1.50, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

Kluczbork
0 : 0
Warta Gorzów
Warta Gorzów
1 : 2
Kluczbork

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Warta Gorzów i Kluczbork?

Warta Gorzów zagra z Kluczbork 24 października 2026 w rozgrywkach 3 Liga Group 3 na stadionie Stadion OSiR ul. Olimpijska. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Warta Gorzów - Kluczbork?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Warta Gorzów wygrał 0, Kluczbork 1, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 1,50, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Warta Gorzów - Kluczbork?

Warta Gorzów strzela średnio 1,00 gola na mecz, a Kluczbork 1,00. Średnia goli w 3 Liga Group 3 to 2,82, Over 2.5 pada w 53% meczów. BTTS notują w 62% (Warta Gorzów) i 42% (Kluczbork) spotkań.

W jakiej formie są Warta Gorzów i Kluczbork?

W ostatnich 5 meczach Warta Gorzów ma bilans 0-2-3 (0,40 pkt/mecz), a Kluczbork 2-0-3 (1,20 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Warta Gorzów - Kluczbork?

Statystyczne tło meczu Warta Gorzów - Kluczbork — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.