Stany Zjednoczone - MLS Next ProDane aktualne na 15 października 2026

Whitecaps II - Sporting KC II: statystyki meczu

Herb Whitecaps II
Whitecaps II
5 : 1do przerwy 2:0
Herb Sporting KC II
Sporting KC II

Whitecaps II - Sporting KC II: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Whitecaps II zagrał z Sporting KC II w rozgrywkach MLS Next Pro (Stany Zjednoczone). Spotkanie rozegrano 30 sierpnia 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1.

Aktualna forma

Whitecaps II ma bilans 1-1-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.80 pkt/mecz. Sporting KC II ma w tym samym okresie bilans 1-1-3 oraz 0.80 pkt/mecz. Whitecaps II ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 0.88 wobec 0.79.

Statystyki bramek

Whitecaps II strzela średnio 1.42 gola i traci 2.21 gola na mecz. Sporting KC II strzela średnio 1.25 gola i traci 2.54 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.31 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 75% meczów Whitecaps II i w 63% meczów Sporting KC II. Over 2.5 padał odpowiednio w 71% i 79% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 62%, a Over 2.5 wynosi 66%.

xG, strzały i styl

Whitecaps II ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.62 wobec 1.53. Whitecaps II oddaje średnio 12.5 strzału, a Sporting KC II 13.4. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Whitecaps II prowadzi do przerwy w 17% meczów, a Sporting KC II w 17%. Whitecaps II zdobywa po przerwie średnio 0.83 gola, a Sporting KC II 0.71. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 83% i 88% ich spotkań.

Gole według minut

Whitecaps II najczęściej strzela w przedziale 61-75 (7 goli). Sporting KC II najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (11 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla MLS Next Pro: 3.31 gola na mecz, BTTS 62% i Over 2.5 66%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.89 gola, a goście 1.42. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 3 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-2, średnia goli wynosi 4.67, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Oba zespoły znajdują się nisko w tabeli, lecz Whitecaps II ma wyraźnie korzystniejszy profil na własnym boisku: wygrywa 45% spotkań u siebie, podczas gdy Sporting KC II zwycięża tylko 17% meczów wyjazdowych i przegrywa aż 67%. Gospodarze tworzą przeciętnie sytuacje warte 1,80 xG, więcej niż 1,51 xG gości na wyjazdach, a ich średnia 1,45 gola na mecz u siebie jest minimalnie wyższa od 1,42 Sporting KC II. Kluczowa może być defensywa gości, która na wyjazdach traci średnio 2,83 gola i nie zachowała ani jednego czystego konta, przy 1,82 straconego gola przez Whitecaps II u siebie. Forma Whitecaps II jest jednak bardzo słaba, ponieważ w pięciu ostatnich meczach zdobyli tylko 1 punkt i stracili 15 bramek, dlatego przewaga gospodarzy nie jest zdecydowana. Spodziewany jest otwarty mecz z golami po obu stronach, ale atut własnego boiska i szczególnie słaba obrona Sporting KC II przemawiają za wygraną Whitecaps II.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Typ na BTTS: tak wspiera przede wszystkim bardzo słaba defensywa obu zespołów: Whitecaps II traci średnio 2,25 gola na mecz, a Sporting KC II aż 2,83. W ostatnich pięciu spotkaniach wskaźniki te wzrosły odpowiednio do 3,0 i 2,2 straconego gola, podczas gdy oba zespoły dopuszczały rywali do wysokiego xG: 2,19 oraz 1,93. Sporting KC II zachowało czyste konto w 0% meczów sezonu, a Whitecaps II tylko w 8%, co wyraźnie zwiększa szanse na przynajmniej jednego gola każdej strony. BTTS wystąpił w 75% meczów gości i w 80% pięciu ostatnich spotkań gospodarzy, przy średniej ligowej wynoszącej 62%. Mimo że Whitecaps II strzela obecnie tylko 1,0 gola na mecz, ich xG z ostatnich pięciu występów wynosi 1,42, a Sporting KC II pozwala rywalom na 1,81 xG średnio w sezonie, więc gospodarze powinni mieć okazje do przełamania.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Profil obu zespołów wyraźnie sprzyja golom: Whitecaps II traci średnio 2.25 bramki na mecz, a Sporting KC II aż 2.83. W ostatnich pięciu spotkaniach gospodarze stracili 15 goli, a goście 11, co oznacza odpowiednio 3.0 i 2.2 gola straconego na mecz. Linia 1.5 była pokrywana w 83% meczów Whitecaps II oraz w 92% spotkań Sporting KC II, przy średniej całej ligi wynoszącej 3.29 gola. Dane xG także wskazują na liczne sytuacje, ponieważ obie drużyny tworzą średnio 1.56 i 1.51 xG, a jednocześnie dopuszczają rywali do 1.78 oraz 1.81 xG. Over 1.5 jest najbezpieczniejszym wyborem, gdyż słabe defensywy i bardzo wysoka historyczna częstotliwość co najmniej dwóch goli dają mu wyraźną przewagę.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Sporting KC II ma nieznaczną przewagę w bieżącej formie: w ostatnich pięciu meczach zdobył średnio 0,8 punktu, podczas gdy Whitecaps II tylko 0,2, przegrywając 4 z 5 spotkań. Gospodarze szczególnie słabo wyglądają przed przerwą, gdyż tracili wtedy średnio 1,8 gola w pięciu ostatnich występach i aż w 60% tych meczów schodzili na przerwę przegrywając. Goście także mają problemy defensywne, ale Whitecaps II zdobywają w całym sezonie zaledwie 1,08 gola na mecz, a w drugich połowach tylko 0,67, co ogranicza ich potencjał odrobienia strat. Sporting KC II strzela średnio 1,42 gola na spotkanie, a gospodarze pozwalają rywalom na 2,25 gola, dlatego najbardziej prawdopodobny jest scenariusz prowadzenia gości do przerwy i utrzymania przewagi do końca.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

2 : 0
1. połowa
3 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

55Posiadanie piłki (%)45
Whitecaps IISporting KC II
23Strzały2
Whitecaps IISporting KC II
12Strzały celne1
Whitecaps IISporting KC II
2.91xG0.63
Whitecaps IISporting KC II
6Rzuty rożne0
Whitecaps IISporting KC II
86Groźne ataki57
Whitecaps IISporting KC II
20Faule8
Whitecaps IISporting KC II
1Kartki2
Whitecaps IISporting KC II

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Whitecaps IISporting KC II
1.42Gole zdobyte / mecz1.25
Whitecaps IISporting KC II
2.21Gole stracone / mecz2.54
Whitecaps IISporting KC II
48%Średnie posiadanie48%
Whitecaps IISporting KC II
4.33Strzały celne / mecz4.96
Whitecaps IISporting KC II

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

12.5Strzały na mecz13.38
Whitecaps IISporting KC II
4.33Strzały celne4.96
Whitecaps IISporting KC II
11.3%Skuteczność strzałów9.3%
Whitecaps IISporting KC II
48%Posiadanie piłki48%
Whitecaps IISporting KC II
1.62xG tworzone1.53
Whitecaps IISporting KC II
1.85xG dopuszczone1.79
Whitecaps IISporting KC II

Jakość strzelania

Whitecaps II: ZbalansowanySporting KC II: Zbalansowany
Whitecaps IISporting KC II
Celność (strzały w światło bramki)35%37%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.130.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.330.25

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Whitecaps II
LDLLW
Rozkład wyników w sezonie
25% Z13% R63% P
Sezon (Z-R-P)
6-3-15
0.88 pkt / mecz · bilans bramek -19
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-1-3
0.80 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
6-1-5
Ostatnie 5 u siebie
3-1-1
DWWLW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.6Gole stracone: 2.8xG: 1.51xG rywali: 2.25BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Sporting KC II
WLDLL
Rozkład wyników w sezonie
21% Z17% R63% P
Sezon (Z-R-P)
5-4-15
0.79 pkt / mecz · bilans bramek -31
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-1-3
0.80 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-2-8
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-0-5
LLLLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 2.2xG: 1.79xG rywali: 1.93BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Whitecaps II wypada o 14% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.42 gola / mecz - Whitecaps II · 1.25 gola / mecz - Sporting KC II

Whitecaps II wypada o 15% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

2.21 gola / mecz - Whitecaps II · 2.54 gola / mecz - Sporting KC II

Profil strzelecki Whitecaps II: bardzo mocny

Whitecaps II strzela w 79% swoich meczów (19 z 24 meczów), a Sporting KC II kończy z czystym kontem 4% spotkań (1 z 24 meczów).

Profil strzelecki Sporting KC II: bardzo mocny

Sporting KC II strzela w 67% swoich meczów (16 z 24 meczów), a Whitecaps II kończy z czystym kontem 8% spotkań (2 z 24 meczów).

34Gole zdobyte (sezon)30
Whitecaps IISporting KC II
53Gole stracone (sezon)61
Whitecaps IISporting KC II
3.63Średnia goli w meczu3.79
Whitecaps IISporting KC II
8Gole zdobyte (ost. 5)6
Whitecaps IISporting KC II
14Gole stracone (ost. 5)11
Whitecaps IISporting KC II

Jak często strzelają minimum...

79%1 gol67%
Whitecaps IISporting KC II
46%2 gole38%
Whitecaps IISporting KC II
13%3 gole21%
Whitecaps IISporting KC II
4%4 gole0%
Whitecaps IISporting KC II

Jak często tracą minimum...

92%1 gol96%
Whitecaps IISporting KC II
63%2 gole79%
Whitecaps IISporting KC II
38%3 gole33%
Whitecaps IISporting KC II
21%4 gole29%
Whitecaps IISporting KC II

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

62%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

33%BTTS do przerwy29%
Whitecaps IISporting KC II
13%BTTS w obu połowach17%
Whitecaps IISporting KC II
17%Gol w obu połowach21%
Whitecaps IISporting KC II

BTTS a liczba goli

67%Min. 3 gole i BTTS63%
Whitecaps IISporting KC II
4%Min. 3 gole bez BTTS17%
Whitecaps IISporting KC II
80%BTTS - ostatnie 560%
Whitecaps IISporting KC II

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

1. połowa

71%Min. 1 gol do przerwy88%
Whitecaps IISporting KC II
58%Min. 2 gole do przerwy67%
Whitecaps IISporting KC II
29%Min. 3 gole do przerwy25%
Whitecaps IISporting KC II

2. połowa

83%Min. 1 gol po przerwie88%
Whitecaps IISporting KC II
63%Min. 2 gole po przerwie58%
Whitecaps IISporting KC II
38%Min. 3 gole po przerwie33%
Whitecaps IISporting KC II

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Whitecaps II wypada o 23% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

0.92 pkt / mecz - Whitecaps II · 0.75 pkt / mecz - Sporting KC II

Whitecaps II - stan meczu do przerwy
17% prowadzi42% remis42% przegrywa
Sporting KC II - stan meczu do przerwy
17% prowadzi25% remis58% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

0.92Punkty na mecz (1. poł.)0.75
Whitecaps IISporting KC II
0.58Gole zdobyte (1. poł.)0.54
Whitecaps IISporting KC II
1.04Gole stracone (1. poł.)1.33
Whitecaps IISporting KC II
1.63Średnia goli w meczu (1. poł.)1.88
Whitecaps IISporting KC II
38%Czyste konto do przerwy25%
Whitecaps IISporting KC II
58%Bez gola do przerwy58%
Whitecaps IISporting KC II

Po przerwie (2. połowa)

0.92Punkty na mecz (2. poł.)1.17
Whitecaps IISporting KC II
0.83Gole zdobyte (2. poł.)0.71
Whitecaps IISporting KC II
1.17Gole stracone (2. poł.)1.21
Whitecaps IISporting KC II
2Średnia goli w meczu (2. poł.)1.92
Whitecaps IISporting KC II
21%Czyste konto po przerwie25%
Whitecaps IISporting KC II
46%Bez gola po przerwie54%
Whitecaps IISporting KC II

Whitecaps II - wyniki drugich połów

21% Z29% R50% P
22
Punkty do przerwy
14
Gole do przerwy
-11
Bilans bramek (1. poł.)
22
Punkty 2. połowa
-8
Bilans bramek (2. poł.)
0.92
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia147%

Prowadzi do przerwy w 17% meczów, a wygrywa 25%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Traci po przerwie o 0.1 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Sporting KC II - wyniki drugich połów

29% Z29% R42% P
18
Punkty do przerwy
13
Gole do przerwy
-19
Bilans bramek (1. poł.)
28
Punkty 2. połowa
-12
Bilans bramek (2. poł.)
0.75
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia124%

Prowadzi do przerwy w 17% meczów, a wygrywa 21%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Whitecaps II - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.800.80
Gole zdobyte / mecz0.80.8
Gole stracone / mecz1.81.0
Średnia goli w meczu2.61.8
1 gol100%80%
2 gole100%60%
3 gole60%40%
Czyste konto0%40%
Bez gola40%40%
Bilans bramek-5-1
Do przerwy: 20% prowadzi - 20% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 20% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 60% - Gole do przerwy łącznie: 4
Sporting KC II - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.001.20
Gole zdobyte / mecz0.60.6
Gole stracone / mecz1.21.0
Średnia goli w meczu1.81.6
1 gol80%100%
2 gole80%40%
3 gole20%20%
Czyste konto40%20%
Bez gola60%60%
Bilans bramek-3-2
Do przerwy: 20% prowadzi - 40% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 0% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 3

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Whitecaps II
ZdobyteStracone
6
9
0-15
5
6
16-30
3
10
31-45
6
13
46-60
7
7
61-75
7
8
76-90

Najgroźniejsi w minutach 61-75 (7 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (13). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

Sporting KC II
ZdobyteStracone
0
10
0-15
3
12
16-30
10
10
31-45
1
10
46-60
5
8
61-75
11
11
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (11 goli). Najwięcej tracą w 16-30 (12). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

3.71
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
2.0 : 1.7
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
112%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
69%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+26%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
53%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
7%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 14 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Whitecaps II

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.23
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.56
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.0 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.20
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.36
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
75%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
156%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.08
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
21% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 18% pada w pierwszym kwadransie.
21%

Sporting KC II

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.26
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-1.03
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+5.0 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.28
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.75
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
88%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
134%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.01
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
37% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
37%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (MLS Next Pro).

Drużyny na tle ligi

Whitecaps IILigaSporting KC II
Średnia goli w meczu▲ 3.633.31▲ 3.79
Obie drużyny strzeliły▲ 75%62%• 63%
Min. 3 gole (Over 2.5)▲ 71%66%▲ 79%
Czyste konta▼ 8%21%▼ 4%
Gol do przerwy▼ 71%77%▲ 88%
Gol po przerwie• 83%84%▲ 88%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.31
Średnia goli na mecz
62%
Obie drużyny strzeliły
66%
Min. 3 gole (Over 2.5)
21%
Czyste konta
1.89
Gole gospodarzy / mecz
1.42
Gole gości / mecz
+33%
Przewaga ataku u siebie
+25%
Przewaga defensywy u siebie
+20%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
77%
1 gol
45%
2 gole
19%
3 gole
5%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
84%
1 gol
57%
2 gole
27%
3 gole
10%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Whitecaps IIGolCristiano Bruletti
  2. Sporting KC IIŻółta kartkaJack Kortkamp
  3. Whitecaps IIGolCarson Rassak
  4. Sporting KC IIZmianaWszedł: Missael RodriguezZszedł: Kashan Hines
  5. Whitecaps IIZmianaWszedł: Manav BadwalZszedł: Sebastián Ramírez Maya
  6. Whitecaps IIGolJohnny SelemaniAsysta: Manav Badwal
  7. Sporting KC IIŻółta kartkaGael Quintero
  8. Sporting KC IIZmianaWszedł: Jack FranckaZszedł: Ty Haas
  9. Whitecaps IIZmianaWszedł: Tyler BrownZszedł: Yuma Tsuji
  10. Whitecaps IIGolTrevor Wright
  11. Sporting KC IIZmianaWszedł: Trevor BurnsZszedł: Johann Ortiz
  12. Whitecaps IIŻółta kartkaJohnny Selemani
  13. Sporting KC IIGolMissael RodriguezAsysta: Trevor Burns
  14. Whitecaps IIGolJohnny Selemani
  15. Whitecaps IIZmianaWszedł: Luigi CampagnaZszedł: Yeider Zuluaga

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (3): Whitecaps II 0 - 1 - 2 Sporting KC II. Średnia goli 4.67, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.

Sporting KC II
3 : 2
Whitecaps II
Sporting Kansas City II
2 : 2
Vancouver Whitecaps FC II
Vancouver Whitecaps FC II
2 : 3
Sporting Kansas City II

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Whitecaps II - Sporting KC II?

Mecz MLS Next Pro zakończył się wynikiem Whitecaps II 5:1 Sporting KC II. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Whitecaps II - Sporting KC II?

W ostatnich 3 meczach bezpośrednich Whitecaps II wygrał 0, Sporting KC II 2, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 4,67, a obie drużyny strzelały w 100% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Whitecaps II - Sporting KC II?

Whitecaps II strzela średnio 1,42 gola na mecz, a Sporting KC II 1,25. Średnia goli w MLS Next Pro to 3,31, Over 2.5 pada w 66% meczów. BTTS notują w 75% (Whitecaps II) i 63% (Sporting KC II) spotkań.

W jakiej formie są Whitecaps II i Sporting KC II?

W ostatnich 5 meczach Whitecaps II ma bilans 1-1-3 (0,80 pkt/mecz), a Sporting KC II 1-1-3 (0,80 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Whitecaps II - Sporting KC II?

Statystyczne tło meczu Whitecaps II - Sporting KC II — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.