Anglia - Southern League Premier SouthDane aktualne na 18 października 2026

Wimborne Town - Gosport Borough: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Wimborne Town - Gosport Borough: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Wimborne Town zagra z Gosport Borough w rozgrywkach Southern League Premier South (Anglia). Mecz zaplanowano na 20 października 2026.

Aktualna forma

Wimborne Town ma bilans 3-1-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.00 pkt/mecz. Gosport Borough ma w tym samym okresie bilans 2-2-1 oraz 1.60 pkt/mecz. tempo punktowania w sezonie jest bardzo zbliżone po obu stronach.

Statystyki bramek

Wimborne Town strzela średnio 1.70 gola i traci 0.90 gola na mecz. Gosport Borough strzela średnio 1.58 gola i traci 1.17 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.17 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 30% meczów Wimborne Town i w 67% meczów Gosport Borough. Over 2.5 padał odpowiednio w 40% i 50% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 61%, a Over 2.5 wynosi 59%.

xG, strzały i styl

Gosport Borough ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.32 wobec 0.66. Wimborne Town oddaje średnio 0.0 strzału, a Gosport Borough 4.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Wimborne Town prowadzi do przerwy w 40% meczów, a Gosport Borough w 25%. Wimborne Town zdobywa po przerwie średnio 0.90 gola, a Gosport Borough 0.92. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 70% i 75% ich spotkań.

Gole według minut

Wimborne Town najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (4 goli). Gosport Borough najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (4 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Southern League Premier South: 3.17 gola na mecz, BTTS 61% i Over 2.5 59%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.78 gola, a goście 1.39. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-1, średnia goli wynosi 1.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Przed meczem

Kursy 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Wimborne TownGosport Borough
1.7Gole zdobyte / mecz1.58
Wimborne TownGosport Borough
0.9Gole stracone / mecz1.17
Wimborne TownGosport Borough
9%Średnie posiadanie19%
Wimborne TownGosport Borough
-0.4Strzały celne / mecz1.17
Wimborne TownGosport Borough

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

0Strzały na mecz4
Wimborne TownGosport Borough
-0.4Strzały celne1.17
Wimborne TownGosport Borough
0%Skuteczność strzałów39.6%
Wimborne TownGosport Borough
9%Posiadanie piłki19%
Wimborne TownGosport Borough
0.66xG tworzone1.32
Wimborne TownGosport Borough
1.27xG dopuszczone1.56
Wimborne TownGosport Borough

Jakość strzelania

Wimborne Town: ZbalansowanyGosport Borough: Kontratakujący
Wimborne TownGosport Borough
Celność (strzały w światło bramki)0%29%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.000.33
Wykończenie (gole na strzał celny)0.001.35

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Wimborne Town wypada o 25% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

2 pkt / mecz - Wimborne Town · 1.6 pkt / mecz - Gosport Borough

Wimborne Town
DWWWL
Rozkład wyników w sezonie
40% Z30% R30% P
Sezon (Z-R-P)
4-3-3
1.50 pkt / mecz · bilans bramek +8
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-1-1
2.00 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
3-2-1
Ostatnie 5 u siebie
3-2-0
DDWWW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.6Gole stracone: 1.0xG: 0.66xG rywali: 1.27BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Gosport Borough
DDLWW
Rozkład wyników w sezonie
42% Z25% R33% P
Sezon (Z-R-P)
5-3-4
1.50 pkt / mecz · bilans bramek +5
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-2-1
1.60 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-1-2
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-1-2
LWLDW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.8Gole stracone: 1.2xG: 1.40xG rywali: 1.64BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Wimborne Town wypada o 8% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.7 gola / mecz - Wimborne Town · 1.58 gola / mecz - Gosport Borough

Wimborne Town wypada o 30% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

0.9 gola / mecz - Wimborne Town · 1.17 gola / mecz - Gosport Borough

Profil strzelecki Wimborne Town: bardzo mocny

Wimborne Town strzela w 60% swoich meczów (6 z 10 meczów), a Gosport Borough kończy z czystym kontem 8% spotkań (1 z 12 meczów).

Profil strzelecki Gosport Borough: mocny

Gosport Borough strzela w 75% swoich meczów (9 z 12 meczów), a Wimborne Town kończy z czystym kontem 50% spotkań (5 z 10 meczów).

17Gole zdobyte (sezon)19
Wimborne TownGosport Borough
9Gole stracone (sezon)14
Wimborne TownGosport Borough
2.6Średnia goli w meczu2.75
Wimborne TownGosport Borough
13Gole zdobyte (ost. 5)9
Wimborne TownGosport Borough
5Gole stracone (ost. 5)6
Wimborne TownGosport Borough

Jak często strzelają minimum...

60%1 gol75%
Wimborne TownGosport Borough
40%2 gole42%
Wimborne TownGosport Borough
30%3 gole25%
Wimborne TownGosport Borough
20%4 gole17%
Wimborne TownGosport Borough

Jak często tracą minimum...

50%1 gol92%
Wimborne TownGosport Borough
30%2 gole17%
Wimborne TownGosport Borough
10%3 gole8%
Wimborne TownGosport Borough
0%4 gole0%
Wimborne TownGosport Borough

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

61%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

20%BTTS do przerwy25%
Wimborne TownGosport Borough
10%BTTS w obu połowach8%
Wimborne TownGosport Borough
40%Gol w obu połowach33%
Wimborne TownGosport Borough

BTTS a liczba goli

20%Min. 3 gole i BTTS42%
Wimborne TownGosport Borough
20%Min. 3 gole bez BTTS8%
Wimborne TownGosport Borough
40%BTTS - ostatnie 580%
Wimborne TownGosport Borough

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

1. połowa

70%Min. 1 gol do przerwy83%
Wimborne TownGosport Borough
30%Min. 2 gole do przerwy33%
Wimborne TownGosport Borough
20%Min. 3 gole do przerwy8%
Wimborne TownGosport Borough

2. połowa

70%Min. 1 gol po przerwie75%
Wimborne TownGosport Borough
30%Min. 2 gole po przerwie50%
Wimborne TownGosport Borough
10%Min. 3 gole po przerwie17%
Wimborne TownGosport Borough

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Wimborne Town wypada o 37% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.6 pkt / mecz - Wimborne Town · 1.17 pkt / mecz - Gosport Borough

Wimborne Town - stan meczu do przerwy
40% prowadzi40% remis20% przegrywa
Gosport Borough - stan meczu do przerwy
25% prowadzi42% remis33% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.6Punkty na mecz (1. poł.)1.17
Wimborne TownGosport Borough
0.8Gole zdobyte (1. poł.)0.67
Wimborne TownGosport Borough
0.4Gole stracone (1. poł.)0.58
Wimborne TownGosport Borough
1.2Średnia goli w meczu (1. poł.)1.25
Wimborne TownGosport Borough
60%Czyste konto do przerwy42%
Wimborne TownGosport Borough
50%Bez gola do przerwy50%
Wimborne TownGosport Borough

Po przerwie (2. połowa)

1.6Punkty na mecz (2. poł.)1.67
Wimborne TownGosport Borough
0.9Gole zdobyte (2. poł.)0.92
Wimborne TownGosport Borough
0.5Gole stracone (2. poł.)0.58
Wimborne TownGosport Borough
1.4Średnia goli w meczu (2. poł.)1.5
Wimborne TownGosport Borough
60%Czyste konto po przerwie50%
Wimborne TownGosport Borough
50%Bez gola po przerwie42%
Wimborne TownGosport Borough

Wimborne Town - wyniki drugich połów

40% Z40% R20% P
16
Punkty do przerwy
8
Gole do przerwy
+4
Bilans bramek (1. poł.)
16
Punkty 2. połowa
+4
Bilans bramek (2. poł.)
1.60
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 40% meczów, a wygrywa 40%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Gosport Borough - wyniki drugich połów

42% Z42% R17% P
14
Punkty do przerwy
8
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
20
Punkty 2. połowa
+4
Bilans bramek (2. poł.)
1.17
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia168%

Prowadzi do przerwy w 25% meczów, a wygrywa 42%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Wimborne Town - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz2.202.00
Gole zdobyte / mecz1.41.2
Gole stracone / mecz0.40.6
Średnia goli w meczu1.81.8
1 gol80%80%
2 gole60%20%
3 gole40%20%
Czyste konto60%60%
Bez gola20%40%
Bilans bramek+5+3
Do przerwy: 60% prowadzi - 40% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 20% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 40% - Gole do przerwy łącznie: 7
Gosport Borough - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.601.40
Gole zdobyte / mecz1.00.8
Gole stracone / mecz0.40.8
Średnia goli w meczu1.41.6
1 gol80%100%
2 gole40%60%
3 gole20%0%
Czyste konto60%40%
Bez gola40%40%
Bilans bramek+30
Do przerwy: 40% prowadzi - 40% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 20% remis - 40% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 5

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Wimborne Town
ZdobyteStracone
1
1
0-15
3
2
16-30
4
1
31-45
2
0
46-60
3
1
61-75
4
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (4 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (4). Bilans końcówek (76-90): 0.

Gosport Borough
ZdobyteStracone
1
0
0-15
3
3
16-30
4
4
31-45
4
2
46-60
3
2
61-75
4
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (4 gole). Najwięcej tracą w 31-45 (4). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.67
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.4 : 1.2
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
84%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
49%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-63%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
45%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
10%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 10 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Wimborne Town

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.61
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+1.41
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-8.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+1.04
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.37
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
96%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
65%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.50
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.1
Gole w końcówce
24% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 6% pada w pierwszym kwadransie.
24%

Gosport Borough

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.24
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.65
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-5.3 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.26
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.39
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
114%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
66%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.10
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
21% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 5% pada w pierwszym kwadransie.
21%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Southern League Premier South).

Drużyny na tle ligi

Wimborne TownLigaGosport Borough
Średnia goli w meczu▼ 2.603.17▼ 2.75
Obie drużyny strzeliły▼ 30%61%▲ 67%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 40%59%▼ 50%
Czyste konta▲ 50%22%▼ 8%
Gol do przerwy▼ 70%77%▲ 83%
Gol po przerwie▼ 70%86%▼ 75%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.17
Średnia goli na mecz
61%
Obie drużyny strzeliły
59%
Min. 3 gole (Over 2.5)
22%
Czyste konta
1.78
Gole gospodarzy / mecz
1.39
Gole gości / mecz
+28%
Przewaga ataku u siebie
+22%
Przewaga defensywy u siebie
+16%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
77%
1 gol
38%
2 gole
12%
3 gole
3%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
86%
1 gol
51%
2 gole
28%
3 gole
14%
4 gole

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Wimborne Town 1 - 0 - 1 Gosport Borough. Średnia goli 1.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

Wimborne Town
1 : 0
Gosport Borough
Gosport Borough
1 : 0
Wimborne Town

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Wimborne Town i Gosport Borough?

Wimborne Town zagra z Gosport Borough 20 października 2026 w rozgrywkach Southern League Premier South. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Wimborne Town - Gosport Borough?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Wimborne Town wygrał 1, Gosport Borough 1, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 1,00, a obie drużyny strzelały w 0% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Wimborne Town - Gosport Borough?

Wimborne Town strzela średnio 1,70 gola na mecz, a Gosport Borough 1,58. Średnia goli w Southern League Premier South to 3,17, Over 2.5 pada w 59% meczów. BTTS notują w 30% (Wimborne Town) i 67% (Gosport Borough) spotkań.

W jakiej formie są Wimborne Town i Gosport Borough?

W ostatnich 5 meczach Wimborne Town ma bilans 3-1-1 (2,00 pkt/mecz), a Gosport Borough 2-2-1 (1,60 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Wimborne Town - Gosport Borough?

Statystyczne tło meczu Wimborne Town - Gosport Borough — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.