Czechy - First LeagueMěstský fotbalový stadion SrbskáDane aktualne na 15 października 2026

Zbrojovka Brno - Jablonec: statystyki meczu

Herb Zbrojovka Brno
Zbrojovka Brno
0 : 1do przerwy 0:0
Herb Jablonec
Jablonec

Zbrojovka Brno - Jablonec: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Zbrojovka Brno zagrał z Jablonec w rozgrywkach First League (Czechy). Spotkanie rozegrano 10 października 2026. Miejscem spotkania jest Městský fotbalový stadion Srbská. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.

Aktualna forma

Zbrojovka Brno ma bilans 3-0-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.80 pkt/mecz. Jablonec ma w tym samym okresie bilans 1-2-2 oraz 1.00 pkt/mecz. Zbrojovka Brno ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.78 wobec 1.56.

Statystyki bramek

Zbrojovka Brno strzela średnio 1.33 gola i traci 1.33 gola na mecz. Jablonec strzela średnio 1.22 gola i traci 1.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.81 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 44% meczów Zbrojovka Brno i w 44% meczów Jablonec. Over 2.5 padał odpowiednio w 44% i 33% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 53%, a Over 2.5 wynosi 57%.

xG, strzały i styl

Jablonec ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.70 wobec 1.37. Zbrojovka Brno oddaje średnio 11.9 strzału, a Jablonec 15.7. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Zbrojovka Brno prowadzi do przerwy w 44% meczów, a Jablonec w 33%. Zbrojovka Brno zdobywa po przerwie średnio 0.78 gola, a Jablonec 0.78. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 89% ich spotkań.

Gole według minut

Zbrojovka Brno najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (3 goli). Jablonec najczęściej strzela w przedziale 61-75 (4 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla First League: 2.81 gola na mecz, BTTS 53% i Over 2.5 57%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.50 gola, a goście 1.31. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Zbrojovka Brno wygrała 4 z 5 meczów u siebie, podczas gdy Jablonec zwyciężył tylko w 1 z 4 spotkań wyjazdowych i przegrał 2. Gospodarze strzelają u siebie średnio 1,8 gola na mecz przy 5,2 celnego strzału, a goście na wyjazdach zdobywają 0,75 gola przy 1,75 celnego strzału. Za przewagą Brna przemawia też jakość sytuacji: jego domowe xG wynosi 1,48, natomiast Jablonec dopuszcza na wyjazdach rywali do sytuacji o średnim xG 1,93. W ostatnich 5 kolejkach gospodarze wygrali 3 razy, a goście 2, choć Jablonec stracił w tym okresie mniej bramek — 5 wobec 7 — co nie pozwala wykluczyć wyrównanego meczu. Wyraźna różnica w skuteczności i wynikach osiąganych w tych warunkach przemawia jednak za zwycięstwem Brna.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Bardziej prawdopodobne jest, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli gola, przede wszystkim ze względu na słabszy dorobek ofensywny Jablonca na wyjazdach. Goście zdobywają tam średnio 0,75 gola i nie trafili do siatki w 50% spotkań, podczas gdy Zbrojovka traci u siebie średnio 0,8 gola i zachowuje czyste konto w 40% meczów. Różnicę w sile ataku pokazują również strzały celne: gospodarze oddają ich średnio 6,2 u siebie, a goście 1,75 na wyjazdach. Za ostrożnością przemawia też wyjazdowy odsetek meczów Jablonca z golami obu stron wynoszący 25%, choć jego średnie xG z ostatnich 5 spotkań, równe 2,04, wskazuje na możliwość przełamania. Ten ostatni sygnał ogranicza pewność prognozy, ale nie przeważa nad częstymi wyjazdowymi meczami gości bez zdobytej bramki.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Najmocniejszym wyborem jest poniżej 3,5 gola, ponieważ w dotychczasowych meczach domowych Zbrojovki i wyjazdowych Jablonca ta granica nie została przekroczona ani razu. Gospodarze strzelają u siebie średnio 1,6 gola, a goście na wyjazdach 0,75, co przemawia za umiarkowaną sumą bramek. Zbrojovka tworzy jednak więcej okazji: jej średnie xG u siebie wynosi 2,26 wobec 1,0 Jablonca na wyjazdach, dlatego nie można wykluczyć trzech goli. Z kolei Jablonec nie zdobył bramki w 50% wyjazdowych spotkań, co ogranicza potencjał na wynik z co najmniej czterema golami. Prognoza 2,5 gola łącznie uwzględnia zarówno przewagę ofensywną gospodarzy, jak i dotychczasowe wyniki obu drużyn poniżej linii 3,5.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najbardziej prawdopodobny jest remis do przerwy i zwycięstwo Zbrojovki Brno po meczu: gospodarze remisowali po 45 minutach w 40% analizowanych spotkań, a w pierwszej połowie strzelali średnio tylko 0,2 gola. Jablonec prowadził do przerwy w 50% swoich meczów, więc jego wczesnego gola nie można wykluczyć, ale znacznie słabiej wypadał po zmianie stron. W drugich połowach Zbrojovka strzelała średnio 1,4 gola i wygrywała 80% tych części gry, podczas gdy Jablonec nie zdobył w nich bramki i przegrywał 75%. Przewagę gospodarzy na pełnym dystansie potwierdzają średnie xG: 2,26 w ataku Zbrojovki wobec 1,00 Jablonca. Mała próba oraz fakt, że w ostatnich pięciu meczach Zbrojovka zdobywała po przerwie średnio już tylko 0,4 gola, ograniczają pewność typu, lecz układ remis do przerwy i wygrana gospodarzy pozostaje najsilniejszym pojedynczym scenariuszem.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 0
1. połowa
0 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

49Posiadanie piłki (%)51
Zbrojovka BrnoJablonec
9Strzały15
Zbrojovka BrnoJablonec
3Strzały celne6
Zbrojovka BrnoJablonec
1.13xG1.68
Zbrojovka BrnoJablonec
6Rzuty rożne6
Zbrojovka BrnoJablonec
48Groźne ataki43
Zbrojovka BrnoJablonec
15Faule12
Zbrojovka BrnoJablonec
2Kartki1
Zbrojovka BrnoJablonec

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Zbrojovka BrnoJablonec
1.33Gole zdobyte / mecz1.22
Zbrojovka BrnoJablonec
1.33Gole stracone / mecz1
Zbrojovka BrnoJablonec
46%Średnie posiadanie56%
Zbrojovka BrnoJablonec
4.11Strzały celne / mecz4.22
Zbrojovka BrnoJablonec

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

11.89Strzały na mecz15.67
Zbrojovka BrnoJablonec
4.11Strzały celne4.22
Zbrojovka BrnoJablonec
11.2%Skuteczność strzałów7.8%
Zbrojovka BrnoJablonec
46%Posiadanie piłki56%
Zbrojovka BrnoJablonec
1.37xG tworzone1.7
Zbrojovka BrnoJablonec
1.45xG dopuszczone1.36
Zbrojovka BrnoJablonec

Jakość strzelania

Zbrojovka Brno: ZbalansowanyJablonec: Dominujący
Zbrojovka BrnoJablonec
Celność (strzały w światło bramki)35%27%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.120.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.320.29

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Zbrojovka Brno wypada o 80% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.8 pkt / mecz - Zbrojovka Brno · 1 pkt / mecz - Jablonec

Zbrojovka Brno
WWLWL
Rozkład wyników w sezonie
56% Z11% R33% P
Sezon (Z-R-P)
5-1-3
1.78 pkt / mecz · bilans bramek 0
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-0-2
1.80 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
4-0-1
Ostatnie 5 u siebie
4-0-1
WLWWW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 1.8xG: 1.62xG rywali: 1.34BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Jablonec
DLWLD
Rozkład wyników w sezonie
44% Z22% R33% P
Sezon (Z-R-P)
4-2-3
1.56 pkt / mecz · bilans bramek +2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-2-2
1.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-1-2
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-1-2
WLDL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 1.2xG: 2.05xG rywali: 1.30BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Zbrojovka Brno wypada o 9% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.33 gola / mecz - Zbrojovka Brno · 1.22 gola / mecz - Jablonec

Jablonec wypada o 33% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.33 gola / mecz - Zbrojovka Brno · 1 gola / mecz - Jablonec

Profil strzelecki Zbrojovka Brno: mocny

Zbrojovka Brno strzela w 67% swoich meczów (6 z 9 meczów), a Jablonec kończy z czystym kontem 33% spotkań (3 z 9 meczów).

Profil strzelecki Jablonec: bardzo mocny

Jablonec strzela w 78% swoich meczów (7 z 9 meczów), a Zbrojovka Brno kończy z czystym kontem 22% spotkań (2 z 9 meczów).

12Gole zdobyte (sezon)11
Zbrojovka BrnoJablonec
12Gole stracone (sezon)9
Zbrojovka BrnoJablonec
2.67Średnia goli w meczu2.22
Zbrojovka BrnoJablonec
6Gole zdobyte (ost. 5)6
Zbrojovka BrnoJablonec
9Gole stracone (ost. 5)6
Zbrojovka BrnoJablonec

Jak często strzelają minimum...

67%1 gol78%
Zbrojovka BrnoJablonec
44%2 gole33%
Zbrojovka BrnoJablonec
22%3 gole11%
Zbrojovka BrnoJablonec
0%4 gole0%
Zbrojovka BrnoJablonec

Jak często tracą minimum...

78%1 gol67%
Zbrojovka BrnoJablonec
33%2 gole33%
Zbrojovka BrnoJablonec
11%3 gole0%
Zbrojovka BrnoJablonec
11%4 gole0%
Zbrojovka BrnoJablonec

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

0%BTTS do przerwy0%
Zbrojovka BrnoJablonec
0%BTTS w obu połowach0%
Zbrojovka BrnoJablonec
33%Gol w obu połowach11%
Zbrojovka BrnoJablonec

BTTS a liczba goli

33%Min. 3 gole i BTTS22%
Zbrojovka BrnoJablonec
11%Min. 3 gole bez BTTS11%
Zbrojovka BrnoJablonec
40%BTTS - ostatnie 560%
Zbrojovka BrnoJablonec

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

78%Min. 1 gol do przerwy67%
Zbrojovka BrnoJablonec
11%Min. 2 gole do przerwy11%
Zbrojovka BrnoJablonec
0%Min. 3 gole do przerwy0%
Zbrojovka BrnoJablonec

2. połowa

100%Min. 1 gol po przerwie89%
Zbrojovka BrnoJablonec
33%Min. 2 gole po przerwie44%
Zbrojovka BrnoJablonec
33%Min. 3 gole po przerwie11%
Zbrojovka BrnoJablonec

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Zbrojovka Brno wypada o 17% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.56 pkt / mecz - Zbrojovka Brno · 1.33 pkt / mecz - Jablonec

Zbrojovka Brno - stan meczu do przerwy
44% prowadzi22% remis33% przegrywa
Jablonec - stan meczu do przerwy
33% prowadzi33% remis33% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.56Punkty na mecz (1. poł.)1.33
Zbrojovka BrnoJablonec
0.56Gole zdobyte (1. poł.)0.44
Zbrojovka BrnoJablonec
0.33Gole stracone (1. poł.)0.33
Zbrojovka BrnoJablonec
0.89Średnia goli w meczu (1. poł.)0.78
Zbrojovka BrnoJablonec
67%Czyste konto do przerwy67%
Zbrojovka BrnoJablonec
56%Bez gola do przerwy67%
Zbrojovka BrnoJablonec

Po przerwie (2. połowa)

1.44Punkty na mecz (2. poł.)1.44
Zbrojovka BrnoJablonec
0.78Gole zdobyte (2. poł.)0.78
Zbrojovka BrnoJablonec
1Gole stracone (2. poł.)0.67
Zbrojovka BrnoJablonec
1.78Średnia goli w meczu (2. poł.)1.44
Zbrojovka BrnoJablonec
33%Czyste konto po przerwie56%
Zbrojovka BrnoJablonec
44%Bez gola po przerwie44%
Zbrojovka BrnoJablonec

Zbrojovka Brno - wyniki drugich połów

44% Z11% R44% P
14
Punkty do przerwy
5
Gole do przerwy
+2
Bilans bramek (1. poł.)
13
Punkty 2. połowa
-2
Bilans bramek (2. poł.)
1.56
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia127%

Prowadzi do przerwy w 44% meczów, a wygrywa 56%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.7

Traci po przerwie o 0.7 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Jablonec - wyniki drugich połów

44% Z11% R44% P
12
Punkty do przerwy
4
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
13
Punkty 2. połowa
+1
Bilans bramek (2. poł.)
1.33
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia133%

Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 44%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.3

Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Zbrojovka Brno - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.400.80
Gole zdobyte / mecz0.60.6
Gole stracone / mecz0.41.4
Średnia goli w meczu1.02.0
1 gol80%100%
2 gole20%40%
3 gole0%40%
Czyste konto60%20%
Bez gola60%60%
Bilans bramek+1-4
Do przerwy: 40% prowadzi - 20% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 20% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 3
Jablonec - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.401.20
Gole zdobyte / mecz0.40.8
Gole stracone / mecz0.40.8
Średnia goli w meczu0.81.6
1 gol80%100%
2 gole0%40%
3 gole0%20%
Czyste konto60%40%
Bez gola60%40%
Bilans bramek00
Do przerwy: 40% prowadzi - 20% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 0% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 2

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Zbrojovka Brno
ZdobyteStracone
1
2
0-15
1
0
16-30
3
1
31-45
3
3
46-60
2
3
61-75
2
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (3 gole). Najwięcej tracą w 46-60 (3). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

Jablonec
ZdobyteStracone
0
2
0-15
1
1
16-30
3
0
31-45
2
2
46-60
4
1
61-75
1
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 61-75 (4 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (3). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.44
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.2 : 1.3
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
87%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
44%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
52%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
7%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 14 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Zbrojovka Brno

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.08
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.08
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+2.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.04
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.12
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
89%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
102%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.02
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
17% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 8% pada w pierwszym kwadransie.
17%

Jablonec

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.34
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.12
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.48
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.36
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
93%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
67%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.56
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
9% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
9%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (First League).

Drużyny na tle ligi

Zbrojovka BrnoLigaJablonec
Średnia goli w meczu▼ 2.672.81▼ 2.22
Obie drużyny strzeliły▼ 44%53%▼ 44%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 44%57%▼ 33%
Czyste konta▼ 22%26%▲ 33%
Gol do przerwy• 78%78%▼ 67%
Gol po przerwie▲ 100%85%▲ 89%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.81
Średnia goli na mecz
53%
Obie drużyny strzeliły
57%
Min. 3 gole (Over 2.5)
26%
Czyste konta
1.50
Gole gospodarzy / mecz
1.31
Gole gości / mecz
+15%
Przewaga ataku u siebie
+13%
Przewaga defensywy u siebie
+9%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
78%
1 gol
26%
2 gole
13%
3 gole
4%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
85%
1 gol
49%
2 gole
19%
3 gole
1%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Zbrojovka BrnoŻółta kartkaAmadou Danté
  2. Zbrojovka BrnoZmianaWszedł: Lucky EzehZszedł: Soliu Afolabi
  3. JablonecŻółta kartkaDominik Hollý
  4. Zbrojovka BrnoŻółta kartkaŠtěpán Langer
  5. Zbrojovka BrnoZmianaWszedł: Martin RymarkenoZszedł: Antonín Vaníček
  6. JablonecZmianaWszedł: Nelson OkekeZszedł: Sebastian Nebyla
  7. Zbrojovka BrnoZmianaWszedł: Filip VedralZszedł: Jaromír Zmrhal

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Zbrojovka Brno - Jablonec?

Mecz First League zakończył się wynikiem Zbrojovka Brno 0:1 Jablonec. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Zbrojovka Brno - Jablonec?

Zbrojovka Brno strzela średnio 1,33 gola na mecz, a Jablonec 1,22. Średnia goli w First League to 2,81, Over 2.5 pada w 57% meczów. BTTS notują w 44% (Zbrojovka Brno) i 44% (Jablonec) spotkań.

W jakiej formie są Zbrojovka Brno i Jablonec?

W ostatnich 5 meczach Zbrojovka Brno ma bilans 3-0-2 (1,80 pkt/mecz), a Jablonec 1-2-2 (1,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Zbrojovka Brno - Jablonec?

Statystyczne tło meczu Zbrojovka Brno - Jablonec — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.