Polska - 2. LigaStadion ZniczaDane aktualne na 18 października 2026

Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała W: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała W: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Znicz Pruszków zagra z Rekord Bielsko-Biała W w rozgrywkach 2. Liga (Polska). Mecz zaplanowano na 18 października 2026. Miejscem spotkania jest Stadion Znicza.

Aktualna forma

Znicz Pruszków ma bilans 4-1-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.60 pkt/mecz. Rekord Bielsko-Biała W ma w tym samym okresie bilans 3-1-1 oraz 2.00 pkt/mecz. Znicz Pruszków ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.36 wobec 1.55.

Statystyki bramek

Znicz Pruszków strzela średnio 2.18 gola i traci 1.09 gola na mecz. Rekord Bielsko-Biała W strzela średnio 1.45 gola i traci 1.09 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.09 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 73% meczów Znicz Pruszków i w 55% meczów Rekord Bielsko-Biała W. Over 2.5 padał odpowiednio w 55% i 64% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 61%, a Over 2.5 wynosi 60%.

xG, strzały i styl

Znicz Pruszków ma wyższe xG tworzone na mecz: 2.14 wobec 1.60. Znicz Pruszków oddaje średnio 19.0 strzału, a Rekord Bielsko-Biała W 14.4. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Znicz Pruszków prowadzi do przerwy w 36% meczów, a Rekord Bielsko-Biała W w 36%. Znicz Pruszków zdobywa po przerwie średnio 1.09 gola, a Rekord Bielsko-Biała W 0.91. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 82% i 82% ich spotkań.

Gole według minut

Znicz Pruszków najczęściej strzela w przedziale 16-30 (7 goli). Rekord Bielsko-Biała W najczęściej strzela w przedziale 46-60 (4 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla 2. Liga: 3.09 gola na mecz, BTTS 61% i Over 2.5 60%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.74 gola, a goście 1.35. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Przed meczem

Kursy 1X2

(1.70)
(4.00)
(4.00)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
2.18Gole zdobyte / mecz1.45
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
1.09Gole stracone / mecz1.09
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
50%Średnie posiadanie50%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
6.91Strzały celne / mecz4.09
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

19Strzały na mecz14.36
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
6.91Strzały celne4.09
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
11.5%Skuteczność strzałów10.1%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
50%Posiadanie piłki50%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
2.14xG tworzone1.6
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
1.46xG dopuszczone1.75
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W

Jakość strzelania

Znicz Pruszków: OfensywnyRekord Bielsko-Biała W: Ofensywny
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
Celność (strzały w światło bramki)36%28%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.320.35

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Znicz Pruszków wypada o 30% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

2.6 pkt / mecz - Znicz Pruszków · 2 pkt / mecz - Rekord Bielsko-Biała W

Znicz Pruszków
WDWWW
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
73% Z18% R9% P
Sezon (Z-R-P)
8-2-1
2.36 pkt / mecz · bilans bramek +12
Ostatnie 5 (Z-R-P)
4-1-0
2.60 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
4-2-1
Ostatnie 5 u siebie
2-2-1
LDWDW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 2.6Gole stracone: 1.2xG: 2.06xG rywali: 1.67BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Rekord Bielsko-Biała W
WWWLD
Rozkład wyników w sezonie
45% Z18% R36% P
Sezon (Z-R-P)
5-2-4
1.55 pkt / mecz · bilans bramek +4
Ostatnie 5 (Z-R-P)
3-1-1
2.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-1-3
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-0-3
LLWWL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.6Gole stracone: 0.8xG: 1.58xG rywali: 1.70BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Znicz Pruszków wypada o 50% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

2.18 gola / mecz - Znicz Pruszków · 1.45 gola / mecz - Rekord Bielsko-Biała W

Profil strzelecki Znicz Pruszków: bardzo mocny

Znicz Pruszków strzela w 91% swoich meczów (10 z 11 meczów), a Rekord Bielsko-Biała W kończy z czystym kontem 27% spotkań (3 z 11 meczów).

Profil strzelecki Rekord Bielsko-Biała W: bardzo mocny

Rekord Bielsko-Biała W strzela w 82% swoich meczów (9 z 11 meczów), a Znicz Pruszków kończy z czystym kontem 18% spotkań (2 z 11 meczów).

24Gole zdobyte (sezon)16
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
12Gole stracone (sezon)12
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
3.27Średnia goli w meczu2.55
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
13Gole zdobyte (ost. 5)8
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
6Gole stracone (ost. 5)4
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W

Jak często strzelają minimum...

91%1 gol82%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
55%2 gole36%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
45%3 gole27%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
27%4 gole0%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W

Jak często tracą minimum...

82%1 gol73%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
27%2 gole27%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
0%3 gole9%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
0%4 gole0%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

55%
Rekord Bielsko-Biała W - BTTSBTTS - procent meczow, w ktorych strzelily obie druzyny.6 z 11 meczów
61%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

45%BTTS do przerwy9%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
18%BTTS w obu połowach0%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
45%Gol w obu połowach27%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W

BTTS a liczba goli

55%Min. 3 gole i BTTS36%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
0%Min. 3 gole bez BTTS27%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
80%BTTS - ostatnie 560%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W

1. połowa

64%Min. 1 gol do przerwy64%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
64%Min. 2 gole do przerwy27%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
27%Min. 3 gole do przerwy9%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W

2. połowa

82%Min. 1 gol po przerwie82%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
55%Min. 2 gole po przerwie55%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
27%Min. 3 gole po przerwie18%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Znicz Pruszków wypada o 6% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.64 pkt / mecz - Znicz Pruszków · 1.55 pkt / mecz - Rekord Bielsko-Biała W

Znicz Pruszków - stan meczu do przerwy
36% prowadzi55% remis9% przegrywa
Rekord Bielsko-Biała W - stan meczu do przerwy
36% prowadzi45% remis18% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.64Punkty na mecz (1. poł.)1.55
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
1.09Gole zdobyte (1. poł.)0.55
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
0.55Gole stracone (1. poł.)0.45
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
1.64Średnia goli w meczu (1. poł.)1
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
55%Czyste konto do przerwy73%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
36%Bez gola do przerwy55%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W

Po przerwie (2. połowa)

1.82Punkty na mecz (2. poł.)1.27
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
1.09Gole zdobyte (2. poł.)0.91
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
0.55Gole stracone (2. poł.)0.64
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
1.64Średnia goli w meczu (2. poł.)1.55
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
45%Czyste konto po przerwie45%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W
27%Bez gola po przerwie36%
Znicz PruszkówRekord Bielsko-Biała W

Znicz Pruszków - wyniki drugich połów

45% Z45% R9% P
18
Punkty do przerwy
12
Gole do przerwy
+6
Bilans bramek (1. poł.)
20
Punkty 2. połowa
+6
Bilans bramek (2. poł.)
1.64
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia203%

Prowadzi do przerwy w 36% meczów, a wygrywa 73%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Rekord Bielsko-Biała W - wyniki drugich połów

27% Z45% R27% P
17
Punkty do przerwy
6
Gole do przerwy
+1
Bilans bramek (1. poł.)
14
Punkty 2. połowa
+3
Bilans bramek (2. poł.)
1.55
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia125%

Prowadzi do przerwy w 36% meczów, a wygrywa 45%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.2

Traci po przerwie o 0.2 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Znicz Pruszków - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.601.80
Gole zdobyte / mecz1.41.2
Gole stracone / mecz0.80.4
Średnia goli w meczu2.21.6
1 gol80%80%
2 gole80%60%
3 gole40%20%
Czyste konto40%60%
Bez gola20%20%
Bilans bramek+3+4
Do przerwy: 40% prowadzi - 40% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 60% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 60% - Gole do przerwy łącznie: 7
Rekord Bielsko-Biała W - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz2.001.60
Gole zdobyte / mecz0.61.0
Gole stracone / mecz0.20.6
Średnia goli w meczu0.81.6
1 gol80%80%
2 gole0%60%
3 gole0%20%
Czyste konto80%60%
Bez gola40%20%
Bilans bramek+2+2
Do przerwy: 60% prowadzi - 20% remis - 20% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 40% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 3

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Znicz Pruszków
ZdobyteStracone
1
1
0-15
7
3
16-30
4
2
31-45
3
1
46-60
3
1
61-75
6
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 16-30 (7 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (4). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.

Rekord Bielsko-Biała W
ZdobyteStracone
1
1
0-15
3
2
16-30
2
2
31-45
4
1
46-60
2
2
61-75
4
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (4 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (4). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.91
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.6 : 1.3
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
94%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
64%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
75%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
2%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 50 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Znicz Pruszków

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.68
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.41
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.04
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.37
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
125%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
81%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.24
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
25% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 4% pada w pierwszym kwadransie.
25%

Rekord Bielsko-Biała W

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.15
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.51
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-4.1 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.15
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.66
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
107%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
63%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.45
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.4
Gole w końcówce
25% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 6% pada w pierwszym kwadransie.
25%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (2. Liga).

Drużyny na tle ligi

Znicz PruszkówLigaRekord Bielsko-Biała W
Średnia goli w meczu▲ 3.273.09▼ 2.55
Obie drużyny strzeliły▲ 73%61%▼ 55%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 55%60%▲ 64%
Czyste konta▼ 18%21%▲ 27%
Gol do przerwy▼ 64%79%▼ 64%
Gol po przerwie• 82%81%• 82%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.09
Średnia goli na mecz
61%
Obie drużyny strzeliły
60%
Min. 3 gole (Over 2.5)
21%
Czyste konta
1.74
Gole gospodarzy / mecz
1.35
Gole gości / mecz
+29%
Przewaga ataku u siebie
+22%
Przewaga defensywy u siebie
+9%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
79%
1 gol
42%
2 gole
16%
3 gole
1%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
81%
1 gol
53%
2 gole
25%
3 gole
13%
4 gole

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Znicz Pruszków i Rekord Bielsko-Biała W?

Znicz Pruszków zagra z Rekord Bielsko-Biała W 18 października 2026 w rozgrywkach 2. Liga na stadionie Stadion Znicza. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała W?

Znicz Pruszków strzela średnio 2,18 gola na mecz, a Rekord Bielsko-Biała W 1,45. Średnia goli w 2. Liga to 3,09, Over 2.5 pada w 60% meczów. BTTS notują w 73% (Znicz Pruszków) i 55% (Rekord Bielsko-Biała W) spotkań.

W jakiej formie są Znicz Pruszków i Rekord Bielsko-Biała W?

W ostatnich 5 meczach Znicz Pruszków ma bilans 4-1-0 (2,60 pkt/mecz), a Rekord Bielsko-Biała W 3-1-1 (2,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała W?

Statystyczne tło meczu Znicz Pruszków - Rekord Bielsko-Biała W — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.