Herb Atlético Grau

Atlético Grau

Primera DivisiónSezon 2026Gerardo AmeliDane aktualne na 20 października 2026
Forma (ostatnie mecze)
LWLDL
Bez zwycięstwa od 3 mecze

Atlético Grau 2026 w liczbach

Atlético Grau w Primera División

Atlético Grau występuje w rozgrywkach Primera División (Peru) w sezonie 2026. Najbliższy znany mecz to spotkanie z ADT.

Forma i bilans

Atlético Grau ma bilans 9-6-14 i zdobywa średnio 1,14 pkt/mecz. W ostatnich pięciu spotkaniach forma to LWLDL (0,80 pkt/mecz).

Gole i czyste konta

Atlético Grau strzela średnio 0,93 gola i traci 1,17 gola na mecz. Czyste konto pojawia się w 34% spotkań, a mecz bez zdobytej bramki w 45%.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 38% meczów tej drużyny. Over 2.5 padał w 38% spotkań, Over 3.5 w 31%, a średnia goli w jej meczach wynosi 2,10.

Wzorce bramkowe

Kombinacja Over 2.5 + BTTS występowała w 38% meczów. Atlético Grau zdobywało gole w obu połowach w 17% spotkań. W ostatnich pięciu meczach BTTS wynosił 80%, a Over 2.5 80%.

Połowy i minuty

Atlético Grau zdobywa średnio 0,38 gola w pierwszej połowie i 0,55 gola w drugiej. Najczęściej strzela między 31. a 45. minutą — w tym okresie zdobyło 8 goli.

xG i styl gry

Atlético Grau generuje średnio 1,32 xG i dopuszcza 1,57 xG rywali na mecz. Oddaje średnio 11,8 strzałów, w tym 4,2 celnych, i utrzymuje 46% posiadania piłki.

Najważniejsze wskaźniki

Atlético Grau ma bilans xG netto -0,25 na mecz. Różnica między ostatnimi pięcioma meczami a sezonowym PPG wynosi -0,34 pkt/mecz. Oba wskaźniki opisują dotychczasowe spotkania, a nie prognozują kolejnego wyniku.

Przegląd sezonu

1.14Punkty na mecz
0.93Gole zdobyte / mecz
1.17Gole stracone / mecz
38%Powyżej 2.5 gola
38%Obie drużyny strzeliły
34%Czyste konta
45%Mecze bez gola

Bilans

Wygrane, remisy i porażki łącznie oraz w podziale na mecze domowe i wyjazdowe.

Rozkład wyników w sezonie
31% Z21% R48% P
-7
Bilans bramek
1.14
PPG (sezon)
0.80
PPG (ostatnie 5)

Gole

Produkcja bramkowa drużyny na tle średnich ligowych oraz rozkład liczby goli w meczach.

Jak często strzela minimum...

1 gol55%
2 gole21%
3 gole14%
4 gole3%

Jak często traci minimum...

1 gol66%
2 gole34%
3 gole14%
4 gole3%

Liczba goli (Over/Under)

Jak często mecze tej drużyny przekraczają progi bramkowe — łącznie z połowami i tłem ligowym.

W połowach

Gol przed przerwą59%Średnia ligowa: 69%
Min. 2 gole przed przerwą24%Średnia ligowa: 35%
Min. 3 gole przed przerwą3%Średnia ligowa: 11%
Gol po przerwie66%Średnia ligowa: 79%
Min. 2 gole po przerwie38%Średnia ligowa: 50%
Min. 3 gole po przerwie10%Średnia ligowa: 20%

Wzorce bramkowe

Kombinacje zdarzeń bramkowych w meczach tej drużyny oraz szczegółowe średnie z ostatnich pięciu spotkań.

Kombinacje (sezon)

BTTS do przerwy14%
BTTS w obu połowach0%
Gol w obu połowach17%
Min. 3 gole i BTTS38%
Min. 3 gole bez BTTS0%

Połowy meczu

Punkty, gole i czyste konta w podziale na połowy, stan meczu do przerwy oraz ostatnie pięć spotkań.

Stan meczu do przerwy

21% Z52% R28% P
prowadzi / remisuje / przegrywa

Wyniki drugich połów

24% Z41% R34% P
33
Punkty do przerwy
1.14
PPG (1. połowa)
-3
Bilans bramek
33
Punkty po przerwie
1.14
PPG (2. połowa)

Gole i czyste konta w połowach

Gol strzelony przed przerwą0.38
Gol stracony przed przerwą0.48
Gol strzelony po przerwie0.55
Gol stracony po przerwie0.69
Czyste konto przed przerwą62%
Czyste konto po przerwie55%
Bez gola przed przerwą66%
Bez gola po przerwie62%
Ostatnie 5 meczów - szczegóły
1. połowa2. połowa
PPG (sezon)0.600.80
Gole zdobyte / mecz0.60.8
Gole stracone / mecz1.01.2
Średnia goli w meczu1.62.0
Min. 1 gol80%80%
Min. 2 gole60%60%
Min. 3 gole20%20%
Czyste konta20%40%
Mecze bez strzelonego gola40%60%
Bilans bramek-2-2
1. połowa (Ostatnie 5): 0% prowadzi - 60% remis - 40% przegrywa - BTTS HT (ost. 5) 60%
2. połowa (Ostatnie 5): 20% wygrana - 20% remis - 60% porażka

Gole według minut

Fazy meczu, w których ta drużyna najczęściej strzela i traci gole.

Atlético Grau
ScoredConceded
1
4
0-15
2
5
16-30
8
5
31-45
6
11
46-60
4
2
61-75
6
7
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (8 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (11). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki meczów to słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu.

Statystyki zaawansowane

Strzały, wykończenie, posiadanie piłki i gole oczekiwane (xG).

Profil ofensywny

Styl gry: Zbalansowany
36%
Celność strzałów
strzały celne
0.11
Jakość sytuacji
xG na strzał
0.22
Wykończenie
goli na strzał celny

xG na strzał ok. 0.08 to głównie próby z dystansu; 0.15+ zwykle oznacza sytuacje w polu karnym.

Najważniejsze wskaźniki

Zestawienie xG, skuteczności, formy i przebiegu rozegranych spotkań.

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.25
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.01
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.39
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.40
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
67%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
84%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.34
Utrzymywanie prowadzenia
Prowadzi do przerwy w 21% meczów, a wygrywa 31%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
148%
Obrona po przerwie
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
22% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
22%

* Wszystkie wskaźniki liczone są wyłącznie ze statystyk sezonu. To nie są prognozy modelu NoFluffPicks.

Kadra zespołu

Zawodnicy z potwierdzonymi występami w tym sezonie rozgrywek.

Forma w ostatnich 5, 6 i 10 meczach

Porównaj ostatnie mecze drużyny we wszystkich rozgrywkach. Okres 5 spotkań najszybciej pokazuje zmianę, a 10 meczów lepiej oddaje szerszy trend.

Rzuty rożne

Sprawdź, ile rzutów rożnych drużyna wykonuje i oddaje rywalom oraz jak często przekracza główne linie rożnych.

Ogółem

29 meczów
3.9
Rożne zdobywane na mecz
4.6
Rożne rywali na mecz
8.5
Łącznie rożnych na mecz
41.4%
Powyżej 8,5 rożnego
34.5%
Powyżej 9,5 rożnego
24.1%
Powyżej 10,5 rożnego

U siebie

14 meczów
4.6
Rożne zdobywane na mecz
2.9
Rożne rywali na mecz
7.5
Łącznie rożnych na mecz
21.4%
Powyżej 8,5 rożnego
21.4%
Powyżej 9,5 rożnego
14.3%
Powyżej 10,5 rożnego

Na wyjeździe

15 meczów
3.3
Rożne zdobywane na mecz
6.1
Rożne rywali na mecz
9.5
Łącznie rożnych na mecz
60.0%
Powyżej 8,5 rożnego
46.7%
Powyżej 9,5 rożnego
33.3%
Powyżej 10,5 rożnego

Kartki i dyscyplina

Porównaj kartki drużyny z kartkami jej rywali, w tym częstotliwość czerwonych kartek.

Ogółem

29 meczów
2.2
Kartki drużyny na mecz
2.4
Kartki rywali na mecz
4.7
Łącznie kartek na mecz
72.4%
Over 3.5
55.2%
Over 4.5
13.8%
Czerwone kartki

U siebie

14 meczów
2.1
Kartki drużyny na mecz
2.8
Kartki rywali na mecz
4.9
Łącznie kartek na mecz
78.6%
Over 3.5
64.3%
Over 4.5
14.3%
Czerwone kartki

Na wyjeździe

15 meczów
2.3
Kartki drużyny na mecz
2.1
Kartki rywali na mecz
4.4
Łącznie kartek na mecz
66.7%
Over 3.5
46.7%
Over 4.5
13.3%
Czerwone kartki

Siła ostatnich rywali

Ostatnie wyniki mówią więcej, gdy wiadomo, z jak silnymi rywalami mierzyła się drużyna.

1.48
Średnie PPG rywali
8.2
Średnia pozycja rywali
Trudniejszy od średniego

W ostatnich 10 meczach rywale Atlético Grau zdobywali średnio 1.48 punktu na spotkanie i zajmowali przeciętnie 8.2. miejsce w lidze liczącej 18 drużyn. Na tle ligi był to Trudniejszy od średniego zestaw przeciwników.

Ostatnie mecze

Najbliższe mecze

Kolejka 14
Cienciano
Atlético Grau
Kolejka 15
Atlético Grau
Universitario
Kolejka 16
Atlético Grau
Real Garcilaso
Kolejka 17
UCV Moquegua
Atlético Grau

Najczęstsze pytania

W jakiej formie jest Atlético Grau?

Ostatnie mecze Atlético Grau to LWLDL (od najnowszego). Drużyna zdobywa średnio 1,14 pkt na mecz w tym sezonie.

Ile goli strzela Atlético Grau na mecz?

Atlético Grau strzela średnio 0,93 gola na mecz i traci 1,17. To podstawowe wskaźniki siły ofensywnej i defensywnej drużyny w tym sezonie.

Jak często w meczach Atlético Grau pada BTTS i Over 2.5?

W meczach Atlético Grau obie drużyny strzelają (BTTS) w 38%, a Over 2.5 pada w 38%. Czyste konto drużyna zachowuje w 34% spotkań.

Z kim Atlético Grau gra następny mecz?

Najbliższy mecz to Atlético Grau - ADT (23 października 2026). Statystyki przedmeczowe i cały terminarz znajdziesz niżej na tej stronie.

Gdzie sprawdzić statystyki i typy na mecze Atlético Grau?

Na tej stronie znajdziesz formę, bilans u siebie i na wyjeździe, gole, BTTS oraz Over/Under Atlético Grau. Typy i analizy na nadchodzące mecze są w aplikacji NoFluffPicks.