Herb Považská Bystrica

Považská Bystrica

2. LigaSezon 2026/2027František Šturma4. miejsceDane aktualne na 22 października 2026
Forma (ostatnie mecze)
LWWDL

Považská Bystrica 2026/2027 w liczbach

Považská Bystrica w 2. Liga

Považská Bystrica występuje w rozgrywkach 2. Liga (Słowacja) w sezonie 2026/2027. Drużyna zajmuje 4. miejsce w tabeli. Najbliższy znany mecz to spotkanie z Liptovský Mikuláš.

Forma i bilans

Považská Bystrica ma bilans 7-2-4 i zdobywa średnio 1,77 pkt/mecz. W ostatnich pięciu spotkaniach forma to LWWDL (1,40 pkt/mecz).

Gole i czyste konta

Považská Bystrica strzela średnio 2,00 gola i traci 1,77 gola na mecz. Czyste konto pojawia się w 0% spotkań, a mecz bez zdobytej bramki w 0%.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 100% meczów tej drużyny. Over 2.5 padał w 92% spotkań, Over 3.5 w 46%, a średnia goli w jej meczach wynosi 3,77.

Wzorce bramkowe

Kombinacja Over 2.5 + BTTS występowała w 92% meczów. Považská Bystrica zdobywało gole w obu połowach w 31% spotkań. W ostatnich pięciu meczach BTTS wynosił 100%, a Over 2.5 100%.

Połowy i minuty

Považská Bystrica zdobywa średnio 1,08 gola w pierwszej połowie i 0,92 gola w drugiej. Najczęściej strzela między 31. a 45. minutą — w tym okresie zdobyło 9 goli.

xG i styl gry

Považská Bystrica generuje średnio 1,69 xG i dopuszcza 1,46 xG rywali na mecz. Oddaje średnio 13,1 strzałów, w tym 5,7 celnych, i utrzymuje 48% posiadania piłki.

Najważniejsze wskaźniki

Považská Bystrica ma bilans xG netto 0,23 na mecz. Różnica między ostatnimi pięcioma meczami a sezonowym PPG wynosi -0,37 pkt/mecz. Oba wskaźniki opisują dotychczasowe spotkania, a nie prognozują kolejnego wyniku.

Przegląd sezonu

1.77Punkty na mecz23 pkt
2.00Gole zdobyte / mecz
1.77Gole stracone / mecz
92%Powyżej 2.5 gola
100%Obie drużyny strzeliły
0%Czyste konta
0%Mecze bez gola

Bilans

Wygrane, remisy i porażki łącznie oraz w podziale na mecze domowe i wyjazdowe.

Rozkład wyników w sezonie
54% Z15% R31% P
+3
Bilans bramek
1.77
PPG (sezon)
1.40
PPG (ostatnie 5)

Gole

Produkcja bramkowa drużyny na tle średnich ligowych oraz rozkład liczby goli w meczach.

Jak często strzela minimum...

1 gol100%
2 gole69%
3 gole23%
4 gole8%

Jak często traci minimum...

1 gol100%
2 gole46%
3 gole15%
4 gole15%

Liczba goli (Over/Under)

Jak często mecze tej drużyny przekraczają progi bramkowe — łącznie z połowami i tłem ligowym.

W połowach

Gol przed przerwą100%Średnia ligowa: 77%
Min. 2 gole przed przerwą54%Średnia ligowa: 34%
Min. 3 gole przed przerwą31%Średnia ligowa: 15%
Gol po przerwie85%Średnia ligowa: 81%
Min. 2 gole po przerwie62%Średnia ligowa: 50%
Min. 3 gole po przerwie23%Średnia ligowa: 16%

Wzorce bramkowe

Kombinacje zdarzeń bramkowych w meczach tej drużyny oraz szczegółowe średnie z ostatnich pięciu spotkań.

Kombinacje (sezon)

BTTS do przerwy31%
BTTS w obu połowach8%
Gol w obu połowach31%
Min. 3 gole i BTTS92%
Min. 3 gole bez BTTS0%

Połowy meczu

Punkty, gole i czyste konta w podziale na połowy, stan meczu do przerwy oraz ostatnie pięć spotkań.

Stan meczu do przerwy

46% Z8% R46% P
prowadzi / remisuje / przegrywa

Wyniki drugich połów

23% Z46% R31% P
19
Punkty do przerwy
1.46
PPG (1. połowa)
+2
Bilans bramek
15
Punkty po przerwie
1.15
PPG (2. połowa)

Gole i czyste konta w połowach

Gol strzelony przed przerwą1.08
Gol stracony przed przerwą0.92
Gol strzelony po przerwie0.92
Gol stracony po przerwie0.85
Czyste konto przed przerwą38%
Czyste konto po przerwie31%
Bez gola przed przerwą31%
Bez gola po przerwie38%
Ostatnie 5 meczów - szczegóły
1. połowa2. połowa
PPG (sezon)0.801.60
Gole zdobyte / mecz1.21.2
Gole stracone / mecz1.60.6
Średnia goli w meczu2.81.8
Min. 1 gol100%80%
Min. 2 gole100%60%
Min. 3 gole40%40%
Czyste konta20%40%
Mecze bez strzelonego gola20%40%
Bilans bramek-2+3
1. połowa (Ostatnie 5): 20% prowadzi - 20% remis - 60% przegrywa - BTTS HT (ost. 5) 60%
2. połowa (Ostatnie 5): 40% wygrana - 40% remis - 20% porażka

Gole według minut

Fazy meczu, w których ta drużyna najczęściej strzela i traci gole.

Považská Bystrica
ScoredConceded
1
4
0-15
4
3
16-30
9
5
31-45
4
4
46-60
6
4
61-75
2
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (9 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (5). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki meczów to słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu.

Statystyki zaawansowane

Strzały, wykończenie, posiadanie piłki i gole oczekiwane (xG).

Profil ofensywny

Styl gry: Skuteczny w wykończeniu
44%
Celność strzałów
strzały celne
0.13
Jakość sytuacji
xG na strzał
0.35
Wykończenie
goli na strzał celny

xG na strzał ok. 0.08 to głównie próby z dystansu; 0.15+ zwykle oznacza sytuacje w polu karnym.

Najważniejsze wskaźniki

Zestawienie xG, skuteczności, formy i przebiegu rozegranych spotkań.

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.23
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
0.00
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.1 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.31
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.31
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
140%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
124%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.37
Utrzymywanie prowadzenia
Prowadzi do przerwy w 46% meczów, a wygrywa 54%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
117%
Obrona po przerwie
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.1
Gole w końcówce
8% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
8%

* Wszystkie wskaźniki liczone są wyłącznie ze statystyk sezonu. To nie są prognozy modelu NoFluffPicks.

Kadra zespołu

Zawodnicy z potwierdzonymi występami w tym sezonie rozgrywek.

Forma w ostatnich 5, 6 i 10 meczach

Porównaj ostatnie mecze drużyny we wszystkich rozgrywkach. Okres 5 spotkań najszybciej pokazuje zmianę, a 10 meczów lepiej oddaje szerszy trend.

Rzuty rożne

Sprawdź, ile rzutów rożnych drużyna wykonuje i oddaje rywalom oraz jak często przekracza główne linie rożnych.

Ogółem

13 meczów
7.0
Rożne zdobywane na mecz
4.8
Rożne rywali na mecz
11.8
Łącznie rożnych na mecz
84.6%
Powyżej 8,5 rożnego
76.9%
Powyżej 9,5 rożnego
69.2%
Powyżej 10,5 rożnego

U siebie

7 meczów
6.3
Rożne zdobywane na mecz
5.3
Rożne rywali na mecz
11.6
Łącznie rożnych na mecz
85.7%
Powyżej 8,5 rożnego
71.4%
Powyżej 9,5 rożnego
57.1%
Powyżej 10,5 rożnego

Na wyjeździe

6 meczów
7.8
Rożne zdobywane na mecz
4.3
Rożne rywali na mecz
12.2
Łącznie rożnych na mecz
83.3%
Powyżej 8,5 rożnego
83.3%
Powyżej 9,5 rożnego
83.3%
Powyżej 10,5 rożnego

Kartki i dyscyplina

Porównaj kartki drużyny z kartkami jej rywali, w tym częstotliwość czerwonych kartek.

Ogółem

13 meczów
1.5
Kartki drużyny na mecz
1.8
Kartki rywali na mecz
3.4
Łącznie kartek na mecz
38.5%
Over 3.5
30.8%
Over 4.5
0.0%
Czerwone kartki

U siebie

7 meczów
1.1
Kartki drużyny na mecz
1.6
Kartki rywali na mecz
2.7
Łącznie kartek na mecz
28.6%
Over 3.5
14.3%
Over 4.5
0.0%
Czerwone kartki

Na wyjeździe

6 meczów
2.0
Kartki drużyny na mecz
2.2
Kartki rywali na mecz
4.2
Łącznie kartek na mecz
50.0%
Over 3.5
50.0%
Over 4.5
0.0%
Czerwone kartki

Siła ostatnich rywali

Ostatnie wyniki mówią więcej, gdy wiadomo, z jak silnymi rywalami mierzyła się drużyna.

1.24
Średnie PPG rywali
9.9
Średnia pozycja rywali
Łatwiejszy od średniego

W ostatnich 10 meczach rywale Považská Bystrica zdobywali średnio 1.24 punktu na spotkanie i zajmowali przeciętnie 9.9. miejsce w lidze liczącej 16 drużyn. Na tle ligi był to Łatwiejszy od średniego zestaw przeciwników.

Ostatnie mecze

Najbliższe mecze

Kolejka 15
Petržalka akadémia
Považská Bystrica
Kolejka 16
Inter Bratislava
Považská Bystrica
Kolejka 17
Považská Bystrica
Pohronie
Kolejka 18
Zlaté Moravce
Považská Bystrica
Kolejka 19
Považská Bystrica
Malženice
Kolejka 20
Šamorín
Považská Bystrica
Kolejka 21
Považská Bystrica
Slovan Bratislava II
Kolejka 22
Baník Lehota pod Vtáčnikom
Považská Bystrica
Kolejka 23
Futura Humenné
Považská Bystrica

Najczęstsze pytania

W jakiej formie jest Považská Bystrica?

Ostatnie mecze Považská Bystrica to LWWDL (od najnowszego). Drużyna zdobywa średnio 1,77 pkt na mecz w tym sezonie.

Które miejsce w tabeli zajmuje Považská Bystrica?

Považská Bystrica zajmuje 4. miejsce w tabeli 2. Liga z 23 punktami.

Ile goli strzela Považská Bystrica na mecz?

Považská Bystrica strzela średnio 2,00 gola na mecz i traci 1,77. Te liczby najlepiej opisują atak i obronę zespołu w tym sezonie.

Jak często w meczach Považská Bystrica pada BTTS i Over 2.5?

W meczach Považská Bystrica obie drużyny strzelają (BTTS) w 100%, a Over 2.5 pada w 92%. Czyste konto drużyna zachowuje w 0% spotkań.

Z kim Považská Bystrica gra następny mecz?

Najbliższy mecz to Považská Bystrica - Liptovský Mikuláš (24 października 2026). Statystyki przedmeczowe i cały terminarz znajdziesz niżej na tej stronie.

Gdzie sprawdzić statystyki i typy na mecze Považská Bystrica?

Forma, bilans dom/wyjazd, gole, BTTS i Over/Under Považská Bystrica — wszystko jest na tej stronie i aktualizuje się z każdą kolejką. Typy na nadchodzące mecze publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.