Herb Columbus Crew II

Columbus Crew II

MLS Next ProSezon 2026Federico Fernando HiguaínDane aktualne na 18 października 2026
Forma (ostatnie mecze)
LLDDW
Bez porażki od 3 mecze

Columbus Crew II 2026 w liczbach

Columbus Crew II w MLS Next Pro

Columbus Crew II występuje w rozgrywkach MLS Next Pro (Stany Zjednoczone) w sezonie 2026.

Forma i bilans

Columbus Crew II ma bilans 13-7-9 i zdobywa średnio 1,59 pkt/mecz. W ostatnich pięciu spotkaniach forma to LLDDW (1,00 pkt/mecz).

Gole i czyste konta

Columbus Crew II strzela średnio 1,76 gola i traci 1,52 gola na mecz. Czyste konto pojawia się w 17% spotkań, a mecz bez zdobytej bramki w 14%.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 72% meczów tej drużyny. Over 2.5 padał w 66% spotkań, Over 3.5 w 45%, a średnia goli w jej meczach wynosi 3,28.

Wzorce bramkowe

Kombinacja Over 2.5 + BTTS występowała w 62% meczów. Columbus Crew II zdobywało gole w obu połowach w 31% spotkań. W ostatnich pięciu meczach BTTS wynosił 80%, a Over 2.5 40%.

Połowy i minuty

Columbus Crew II zdobywa średnio 0,69 gola w pierwszej połowie i 1,07 gola w drugiej. Najczęściej strzela między 76. a 90. minutą — w tym okresie zdobyło 14 goli.

xG i styl gry

Columbus Crew II generuje średnio 1,56 xG i dopuszcza 1,64 xG rywali na mecz. Oddaje średnio 12,9 strzałów, w tym 5,1 celnych, i utrzymuje 54% posiadania piłki.

Najważniejsze wskaźniki

Columbus Crew II ma bilans xG netto -0,08 na mecz. Różnica między ostatnimi pięcioma meczami a sezonowym PPG wynosi -0,59 pkt/mecz. Oba wskaźniki opisują dotychczasowe spotkania, a nie prognozują kolejnego wyniku.

Przegląd sezonu

1.59Punkty na mecz
1.76Gole zdobyte / mecz
1.52Gole stracone / mecz
66%Powyżej 2.5 gola
72%Obie drużyny strzeliły
17%Czyste konta
14%Mecze bez gola

Bilans

Wygrane, remisy i porażki łącznie oraz w podziale na mecze domowe i wyjazdowe.

Rozkład wyników w sezonie
45% Z24% R31% P
+7
Bilans bramek
1.59
PPG (sezon)
1.00
PPG (ostatnie 5)

Gole

Produkcja bramkowa drużyny na tle średnich ligowych oraz rozkład liczby goli w meczach.

Jak często strzela minimum...

1 gol86%
2 gole59%
3 gole24%
4 gole7%

Jak często traci minimum...

1 gol83%
2 gole48%
3 gole10%
4 gole10%

Liczba goli (Over/Under)

Jak często mecze tej drużyny przekraczają progi bramkowe — łącznie z połowami i tłem ligowym.

W połowach

Gol przed przerwą76%Średnia ligowa: 76%
Min. 2 gole przed przerwą48%Średnia ligowa: 45%
Min. 3 gole przed przerwą24%Średnia ligowa: 19%
Gol po przerwie86%Średnia ligowa: 85%
Min. 2 gole po przerwie45%Średnia ligowa: 58%
Min. 3 gole po przerwie28%Średnia ligowa: 28%

Wzorce bramkowe

Kombinacje zdarzeń bramkowych w meczach tej drużyny oraz szczegółowe średnie z ostatnich pięciu spotkań.

Kombinacje (sezon)

BTTS do przerwy34%
BTTS w obu połowach7%
Gol w obu połowach31%
Min. 3 gole i BTTS62%
Min. 3 gole bez BTTS3%

Połowy meczu

Punkty, gole i czyste konta w podziale na połowy, stan meczu do przerwy oraz ostatnie pięć spotkań.

Stan meczu do przerwy

31% Z41% R28% P
prowadzi / remisuje / przegrywa

Wyniki drugich połów

52% Z24% R24% P
39
Punkty do przerwy
1.34
PPG (1. połowa)
-6
Bilans bramek
52
Punkty po przerwie
1.79
PPG (2. połowa)

Gole i czyste konta w połowach

Gol strzelony przed przerwą0.69
Gol stracony przed przerwą0.9
Gol strzelony po przerwie1.07
Gol stracony po przerwie0.62
Czyste konto przed przerwą41%
Czyste konto po przerwie48%
Bez gola przed przerwą48%
Bez gola po przerwie34%
Ostatnie 5 meczów - szczegóły
1. połowa2. połowa
PPG (sezon)0.802.00
Gole zdobyte / mecz0.40.8
Gole stracone / mecz1.20.4
Średnia goli w meczu1.61.2
Min. 1 gol80%80%
Min. 2 gole40%20%
Min. 3 gole40%20%
Czyste konta20%60%
Mecze bez strzelonego gola80%40%
Bilans bramek-4+2
1. połowa (Ostatnie 5): 20% prowadzi - 20% remis - 60% przegrywa - BTTS HT (ost. 5) 20%
2. połowa (Ostatnie 5): 60% wygrana - 20% remis - 20% porażka

Gole według minut

Fazy meczu, w których ta drużyna najczęściej strzela i traci gole.

Columbus Crew II
ScoredConceded
5
5
0-15
4
12
16-30
11
9
31-45
9
4
46-60
8
5
61-75
14
9
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (14 goli). Najwięcej tracą w 16-30 (12). Bilans końcówek (76-90): +5 - wygrywa końcówki meczów.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu.

Statystyki zaawansowane

Strzały, wykończenie, posiadanie piłki i gole oczekiwane (xG).

Profil ofensywny

Styl gry: Skuteczny w wykończeniu
39%
Celność strzałów
strzały celne
0.12
Jakość sytuacji
xG na strzał
0.35
Wykończenie
goli na strzał celny

xG na strzał ok. 0.08 to głównie próby z dystansu; 0.15+ zwykle oznacza sytuacje w polu karnym.

Najważniejsze wskaźniki

Zestawienie xG, skuteczności, formy i przebiegu rozegranych spotkań.

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.08
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.32
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-3.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.20
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.12
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
105%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
91%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.59
Utrzymywanie prowadzenia
Prowadzi do przerwy w 31% meczów, a wygrywa 45%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
145%
Obrona po przerwie
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.3
Gole w końcówce
27% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
27%

* Wszystkie wskaźniki liczone są wyłącznie ze statystyk sezonu. To nie są prognozy modelu NoFluffPicks.

Kadra zespołu

Zawodnicy z potwierdzonymi występami w tym sezonie rozgrywek.

Forma w ostatnich 5, 6 i 10 meczach

Porównaj ostatnie mecze drużyny we wszystkich rozgrywkach. Okres 5 spotkań najszybciej pokazuje zmianę, a 10 meczów lepiej oddaje szerszy trend.

Rzuty rożne

Sprawdź, ile rzutów rożnych drużyna wykonuje i oddaje rywalom oraz jak często przekracza główne linie rożnych.

Ogółem

29 meczów
4.4
Rożne zdobywane na mecz
5.0
Rożne rywali na mecz
9.4
Łącznie rożnych na mecz
48.3%
Powyżej 8,5 rożnego
34.5%
Powyżej 9,5 rożnego
31.0%
Powyżej 10,5 rożnego

U siebie

15 meczów
4.3
Rożne zdobywane na mecz
5.1
Rożne rywali na mecz
9.4
Łącznie rożnych na mecz
53.3%
Powyżej 8,5 rożnego
33.3%
Powyżej 9,5 rożnego
26.7%
Powyżej 10,5 rożnego

Na wyjeździe

14 meczów
4.5
Rożne zdobywane na mecz
4.9
Rożne rywali na mecz
9.4
Łącznie rożnych na mecz
42.9%
Powyżej 8,5 rożnego
35.7%
Powyżej 9,5 rożnego
35.7%
Powyżej 10,5 rożnego

Kartki i dyscyplina

Porównaj kartki drużyny z kartkami jej rywali, w tym częstotliwość czerwonych kartek.

Ogółem

29 meczów
1.9
Kartki drużyny na mecz
1.4
Kartki rywali na mecz
3.3
Łącznie kartek na mecz
44.8%
Over 3.5
20.7%
Over 4.5
10.3%
Czerwone kartki

U siebie

15 meczów
1.9
Kartki drużyny na mecz
1.4
Kartki rywali na mecz
3.3
Łącznie kartek na mecz
40.0%
Over 3.5
20.0%
Over 4.5
6.7%
Czerwone kartki

Na wyjeździe

14 meczów
1.9
Kartki drużyny na mecz
1.4
Kartki rywali na mecz
3.3
Łącznie kartek na mecz
50.0%
Over 3.5
21.4%
Over 4.5
14.3%
Czerwone kartki

Siła ostatnich rywali

Ostatnie wyniki mówią więcej, gdy wiadomo, z jak silnymi rywalami mierzyła się drużyna.

1.43
Średnie PPG rywali
14.8
Średnia pozycja rywali
Trudniejszy od średniego

W ostatnich 10 meczach rywale Columbus Crew II zdobywali średnio 1.43 punktu na spotkanie i zajmowali przeciętnie 14.8. miejsce w lidze liczącej 30 drużyn. Na tle ligi był to Trudniejszy od średniego zestaw przeciwników.

Ostatnie mecze

Najczęstsze pytania

W jakiej formie jest Columbus Crew II?

Ostatnie mecze Columbus Crew II to LLDDW (od najnowszego). Drużyna zdobywa średnio 1,59 pkt na mecz w tym sezonie.

Ile goli strzela Columbus Crew II na mecz?

Columbus Crew II strzela średnio 1,76 gola na mecz i traci 1,52. To baza do oceny siły ataku i szczelności obrony w tym sezonie.

Jak często w meczach Columbus Crew II pada BTTS i Over 2.5?

W meczach Columbus Crew II obie drużyny strzelają (BTTS) w 72%, a Over 2.5 pada w 66%. Czyste konto drużyna zachowuje w 17% spotkań.

Gdzie sprawdzić statystyki i typy na mecze Columbus Crew II?

Statystyki Columbus Crew II — od formy po Over/Under — zbieramy tutaj. Po typy i pełne analizy meczów zajrzyj do aplikacji NoFluffPicks.