Herb Qizilqum

Qizilqum

Uzbekistan Super LeagueSezon 20268. miejsceDane aktualne na 23 października 2026
Forma (ostatnie mecze)
WLWDW
Bez porażki od 3 mecze

Qizilqum 2026 w liczbach

Qizilqum w Uzbekistan Super League

Qizilqum występuje w rozgrywkach Uzbekistan Super League (Uzbekistan) w sezonie 2026. Drużyna zajmuje 8. miejsce w tabeli. Najbliższy znany mecz to spotkanie z Lokomotiv.

Forma i bilans

Qizilqum ma bilans 10-3-11 i zdobywa średnio 1,38 pkt/mecz. W ostatnich pięciu spotkaniach forma to WLWDW (2,00 pkt/mecz).

Gole i czyste konta

Qizilqum strzela średnio 1,00 gola i traci 1,25 gola na mecz. Czyste konto pojawia się w 33% spotkań, a mecz bez zdobytej bramki w 42%.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 33% meczów tej drużyny. Over 2.5 padał w 42% spotkań, Over 3.5 w 21%, a średnia goli w jej meczach wynosi 2,25.

Wzorce bramkowe

Kombinacja Over 2.5 + BTTS występowała w 29% meczów. Qizilqum zdobywało gole w obu połowach w 17% spotkań. W ostatnich pięciu meczach BTTS wynosił 40%, a Over 2.5 40%.

Połowy i minuty

Qizilqum zdobywa średnio 0,46 gola w pierwszej połowie i 0,42 gola w drugiej. Najczęściej strzela między 31. a 45. minutą — w tym okresie zdobyło 8 goli.

xG i styl gry

Qizilqum generuje średnio 1,21 xG i dopuszcza 1,46 xG rywali na mecz. Oddaje średnio 9,7 strzałów, w tym 3,0 celnych, i utrzymuje 39% posiadania piłki.

Najważniejsze wskaźniki

Qizilqum ma bilans xG netto -0,25 na mecz. Różnica między ostatnimi pięcioma meczami a sezonowym PPG wynosi 0,62 pkt/mecz. Oba wskaźniki opisują dotychczasowe spotkania, a nie prognozują kolejnego wyniku.

Przegląd sezonu

1.38Punkty na mecz33 pkt
1.00Gole zdobyte / mecz
1.25Gole stracone / mecz
42%Powyżej 2.5 gola
33%Obie drużyny strzeliły
33%Czyste konta
42%Mecze bez gola

Bilans

Wygrane, remisy i porażki łącznie oraz w podziale na mecze domowe i wyjazdowe.

Rozkład wyników w sezonie
42% Z13% R46% P
-6
Bilans bramek
1.38
PPG (sezon)
2.00
PPG (ostatnie 5)

Gole

Produkcja bramkowa drużyny na tle średnich ligowych oraz rozkład liczby goli w meczach.

Jak często strzela minimum...

1 gol58%
2 gole29%
3 gole13%
4 gole0%

Jak często traci minimum...

1 gol67%
2 gole33%
3 gole13%
4 gole8%

Liczba goli (Over/Under)

Jak często mecze tej drużyny przekraczają progi bramkowe — łącznie z połowami i tłem ligowym.

W połowach

Gol przed przerwą67%Średnia ligowa: 68%
Min. 2 gole przed przerwą33%Średnia ligowa: 37%
Min. 3 gole przed przerwą4%Średnia ligowa: 11%
Gol po przerwie63%Średnia ligowa: 76%
Min. 2 gole po przerwie33%Średnia ligowa: 42%
Min. 3 gole po przerwie8%Średnia ligowa: 19%

Wzorce bramkowe

Kombinacje zdarzeń bramkowych w meczach tej drużyny oraz szczegółowe średnie z ostatnich pięciu spotkań.

Kombinacje (sezon)

BTTS do przerwy13%
BTTS w obu połowach0%
Gol w obu połowach17%
Min. 3 gole i BTTS29%
Min. 3 gole bez BTTS13%

Połowy meczu

Punkty, gole i czyste konta w podziale na połowy, stan meczu do przerwy oraz ostatnie pięć spotkań.

Stan meczu do przerwy

29% Z42% R29% P
prowadzi / remisuje / przegrywa

Wyniki drugich połów

17% Z54% R29% P
31
Punkty do przerwy
1.29
PPG (1. połowa)
-3
Bilans bramek
25
Punkty po przerwie
1.04
PPG (2. połowa)

Gole i czyste konta w połowach

Gol strzelony przed przerwą0.46
Gol stracony przed przerwą0.58
Gol strzelony po przerwie0.42
Gol stracony po przerwie0.67
Czyste konto przed przerwą58%
Czyste konto po przerwie54%
Bez gola przed przerwą63%
Bez gola po przerwie67%
Ostatnie 5 meczów - szczegóły
1. połowa2. połowa
PPG (sezon)1.801.20
Gole zdobyte / mecz0.60.8
Gole stracone / mecz0.20.6
Średnia goli w meczu0.81.4
Min. 1 gol60%60%
Min. 2 gole20%40%
Min. 3 gole0%20%
Czyste konta80%60%
Mecze bez strzelonego gola40%60%
Bilans bramek+2+1
1. połowa (Ostatnie 5): 40% prowadzi - 60% remis - 0% przegrywa - BTTS HT (ost. 5) 20%
2. połowa (Ostatnie 5): 20% wygrana - 60% remis - 20% porażka

Gole według minut

Fazy meczu, w których ta drużyna najczęściej strzela i traci gole.

Qizilqum
ScoredConceded
4
3
0-15
2
6
16-30
8
5
31-45
3
3
46-60
3
8
61-75
4
5
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (8 goli). Najwięcej tracą w 61-75 (8). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki meczów to słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu.

Statystyki zaawansowane

Strzały, wykończenie, posiadanie piłki i gole oczekiwane (xG).

Profil ofensywny

Styl gry: Zbalansowany
31%
Celność strzałów
strzały celne
0.13
Jakość sytuacji
xG na strzał
0.33
Wykończenie
goli na strzał celny

xG na strzał ok. 0.08 to głównie próby z dystansu; 0.15+ zwykle oznacza sytuacje w polu karnym.

Najważniejsze wskaźniki

Zestawienie xG, skuteczności, formy i przebiegu rozegranych spotkań.

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.25
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
0.00
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+4.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.21
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.21
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
75%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
94%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.62
Utrzymywanie prowadzenia
Prowadzi do przerwy w 29% meczów, a wygrywa 42%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
145%
Obrona po przerwie
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.1
Gole w końcówce
17% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
17%

* Wszystkie wskaźniki liczone są wyłącznie ze statystyk sezonu. To nie są prognozy modelu NoFluffPicks.

Kadra zespołu

Zawodnicy z potwierdzonymi występami w tym sezonie rozgrywek.

Forma w ostatnich 5, 6 i 10 meczach

Porównaj ostatnie mecze drużyny we wszystkich rozgrywkach. Okres 5 spotkań najszybciej pokazuje zmianę, a 10 meczów lepiej oddaje szerszy trend.

Rzuty rożne

Sprawdź, ile rzutów rożnych drużyna wykonuje i oddaje rywalom oraz jak często przekracza główne linie rożnych.

Ogółem

23 mecze
3.4
Rożne zdobywane na mecz
3.7
Rożne rywali na mecz
7.2
Łącznie rożnych na mecz
30.4%
Powyżej 8,5 rożnego
21.7%
Powyżej 9,5 rożnego
13.0%
Powyżej 10,5 rożnego

U siebie

11 meczów
3.1
Rożne zdobywane na mecz
2.6
Rożne rywali na mecz
5.7
Łącznie rożnych na mecz
9.1%
Powyżej 8,5 rożnego
0.0%
Powyżej 9,5 rożnego
0.0%
Powyżej 10,5 rożnego

Na wyjeździe

12 meczów
3.8
Rożne zdobywane na mecz
4.8
Rożne rywali na mecz
8.5
Łącznie rożnych na mecz
50.0%
Powyżej 8,5 rożnego
41.7%
Powyżej 9,5 rożnego
25.0%
Powyżej 10,5 rożnego

Kartki i dyscyplina

Porównaj kartki drużyny z kartkami jej rywali, w tym częstotliwość czerwonych kartek.

Ogółem

23 mecze
1.6
Kartki drużyny na mecz
2.0
Kartki rywali na mecz
3.6
Łącznie kartek na mecz
52.2%
Over 3.5
34.8%
Over 4.5
0.0%
Czerwone kartki

U siebie

11 meczów
2.0
Kartki drużyny na mecz
1.8
Kartki rywali na mecz
3.8
Łącznie kartek na mecz
72.7%
Over 3.5
45.5%
Over 4.5
0.0%
Czerwone kartki

Na wyjeździe

12 meczów
1.2
Kartki drużyny na mecz
2.3
Kartki rywali na mecz
3.4
Łącznie kartek na mecz
33.3%
Over 3.5
25.0%
Over 4.5
0.0%
Czerwone kartki

Siła ostatnich rywali

Ostatnie wyniki mówią więcej, gdy wiadomo, z jak silnymi rywalami mierzyła się drużyna.

1.26
Średnie PPG rywali
9.6
Średnia pozycja rywali
Łatwiejszy od średniego

W ostatnich 10 meczach rywale Qizilqum zdobywali średnio 1.26 punktu na spotkanie i zajmowali przeciętnie 9.6. miejsce w lidze liczącej 16 drużyn. Na tle ligi był to Łatwiejszy od średniego zestaw przeciwników.

Ostatnie mecze

Najbliższe mecze

Kolejka 26
Kokand-1912
Qizilqum
Kolejka 27
Qizilqum
Navbahor
Kolejka 28
AGMK
Qizilqum
Kolejka 29
Qizilqum
Pakhtakor
Kolejka 30
Bunyodkor
Qizilqum

Najczęstsze pytania

W jakiej formie jest Qizilqum?

Ostatnie mecze Qizilqum to WLWDW (od najnowszego). Drużyna zdobywa średnio 1,38 pkt na mecz w tym sezonie.

Które miejsce w tabeli zajmuje Qizilqum?

Qizilqum zajmuje 8. miejsce w tabeli Uzbekistan Super League z 33 punktami.

Ile goli strzela Qizilqum na mecz?

Qizilqum strzela średnio 1,00 gola na mecz i traci 1,25. Te liczby najlepiej opisują atak i obronę zespołu w tym sezonie.

Jak często w meczach Qizilqum pada BTTS i Over 2.5?

W meczach Qizilqum obie drużyny strzelają (BTTS) w 33%, a Over 2.5 pada w 42%. Czyste konto drużyna zachowuje w 33% spotkań.

Z kim Qizilqum gra następny mecz?

Najbliższy mecz to Qizilqum - Lokomotiv (25 października 2026). Statystyki przedmeczowe i cały terminarz znajdziesz niżej na tej stronie.

Gdzie sprawdzić statystyki i typy na mecze Qizilqum?

Forma, bilans dom/wyjazd, gole, BTTS i Over/Under Qizilqum — wszystko jest na tej stronie i aktualizuje się z każdą kolejką. Typy na nadchodzące mecze publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.