Herb Csákvári TK

Csákvári TK

NB IISezon 2026/202716. miejsceDane aktualne na 21 października 2026
Forma (ostatnie mecze)
LDLLL
Porażki w 3 mecze z rzędu

Csákvári TK 2026/2027 w liczbach

Csákvári TK w NB II

Csákvári TK występuje w rozgrywkach NB II (Węgry) w sezonie 2026/2027. Drużyna zajmuje 16. miejsce w tabeli. Najbliższy znany mecz to spotkanie z Mezőkövesd-Zsóry.

Forma i bilans

Csákvári TK ma bilans 1-1-8 i zdobywa średnio 0,40 pkt/mecz. W ostatnich pięciu spotkaniach forma to LDLLL (0,20 pkt/mecz).

Gole i czyste konta

Csákvári TK strzela średnio 0,90 gola i traci 2,20 gola na mecz. Czyste konto pojawia się w 10% spotkań, a mecz bez zdobytej bramki w 40%.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 50% meczów tej drużyny. Over 2.5 padał w 60% spotkań, Over 3.5 w 40%, a średnia goli w jej meczach wynosi 3,10.

Wzorce bramkowe

Kombinacja Over 2.5 + BTTS występowała w 50% meczów. Csákvári TK zdobywało gole w obu połowach w 30% spotkań. W ostatnich pięciu meczach BTTS wynosił 40%, a Over 2.5 60%.

Połowy i minuty

Csákvári TK zdobywa średnio 0,60 gola w pierwszej połowie i 0,30 gola w drugiej. Najczęściej strzela między 0. a 15. minutą — w tym okresie zdobyło 3 gole.

xG i styl gry

Csákvári TK generuje średnio 1,28 xG i dopuszcza 1,86 xG rywali na mecz. Oddaje średnio 7,2 strzałów, w tym 3,3 celnych, i utrzymuje 40% posiadania piłki.

Najważniejsze wskaźniki

Csákvári TK ma bilans xG netto -0,58 na mecz. Różnica między ostatnimi pięcioma meczami a sezonowym PPG wynosi -0,20 pkt/mecz. Oba wskaźniki opisują dotychczasowe spotkania, a nie prognozują kolejnego wyniku.

Przegląd sezonu

0.40Punkty na mecz4 pkt
0.90Gole zdobyte / mecz
2.20Gole stracone / mecz
60%Powyżej 2.5 gola
50%Obie drużyny strzeliły
10%Czyste konta
40%Mecze bez gola

Bilans

Wygrane, remisy i porażki łącznie oraz w podziale na mecze domowe i wyjazdowe.

Rozkład wyników w sezonie
10% Z10% R80% P
-13
Bilans bramek
0.40
PPG (sezon)
0.20
PPG (ostatnie 5)

Gole

Produkcja bramkowa drużyny na tle średnich ligowych oraz rozkład liczby goli w meczach.

Jak często strzela minimum...

1 gol60%
2 gole30%
3 gole0%
4 gole0%

Jak często traci minimum...

1 gol90%
2 gole70%
3 gole30%
4 gole10%

Liczba goli (Over/Under)

Jak często mecze tej drużyny przekraczają progi bramkowe — łącznie z połowami i tłem ligowym.

W połowach

Gol przed przerwą90%Średnia ligowa: 71%
Min. 2 gole przed przerwą50%Średnia ligowa: 33%
Min. 3 gole przed przerwą30%Średnia ligowa: 13%
Gol po przerwie90%Średnia ligowa: 82%
Min. 2 gole po przerwie30%Średnia ligowa: 46%
Min. 3 gole po przerwie10%Średnia ligowa: 22%

Wzorce bramkowe

Kombinacje zdarzeń bramkowych w meczach tej drużyny oraz szczegółowe średnie z ostatnich pięciu spotkań.

Kombinacje (sezon)

BTTS do przerwy40%
BTTS w obu połowach0%
Gol w obu połowach30%
Min. 3 gole i BTTS50%
Min. 3 gole bez BTTS10%

Połowy meczu

Punkty, gole i czyste konta w podziale na połowy, stan meczu do przerwy oraz ostatnie pięć spotkań.

Stan meczu do przerwy

20% Z30% R50% P
prowadzi / remisuje / przegrywa

Wyniki drugich połów

30% Z10% R60% P
9
Punkty do przerwy
0.90
PPG (1. połowa)
-6
Bilans bramek
10
Punkty po przerwie
1.00
PPG (2. połowa)

Gole i czyste konta w połowach

Gol strzelony przed przerwą0.6
Gol stracony przed przerwą1.2
Gol strzelony po przerwie0.3
Gol stracony po przerwie1
Czyste konto przed przerwą30%
Czyste konto po przerwie40%
Bez gola przed przerwą40%
Bez gola po przerwie70%
Ostatnie 5 meczów - szczegóły
1. połowa2. połowa
PPG (sezon)0.800.80
Gole zdobyte / mecz0.40.2
Gole stracone / mecz1.21.2
Średnia goli w meczu1.61.4
Min. 1 gol80%80%
Min. 2 gole40%40%
Min. 3 gole40%20%
Czyste konta40%40%
Mecze bez strzelonego gola60%80%
Bilans bramek-4-5
1. połowa (Ostatnie 5): 20% prowadzi - 20% remis - 60% przegrywa - BTTS HT (ost. 5) 20%
2. połowa (Ostatnie 5): 20% wygrana - 20% remis - 60% porażka

Gole według minut

Fazy meczu, w których ta drużyna najczęściej strzela i traci gole.

Csákvári TK
ScoredConceded
3
5
0-15
0
4
16-30
3
3
31-45
0
2
46-60
2
5
61-75
1
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (3 goli). Najwięcej tracą w 0-15 (5). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki meczów to słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu.

Statystyki zaawansowane

Strzały, wykończenie, posiadanie piłki i gole oczekiwane (xG).

Profil ofensywny

Styl gry: Kontratakujący
46%
Celność strzałów
strzały celne
0.18
Jakość sytuacji
xG na strzał
0.27
Wykończenie
goli na strzał celny

xG na strzał ok. 0.08 to głównie próby z dystansu; 0.15+ zwykle oznacza sytuacje w polu karnym.

Najważniejsze wskaźniki

Zestawienie xG, skuteczności, formy i przebiegu rozegranych spotkań.

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.58
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.72
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.3 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.38
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.34
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
63%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
154%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.20
Utrzymywanie prowadzenia
Prowadzi do przerwy w 20% meczów, a wygrywa 10%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.
50%
Obrona po przerwie
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.2
Gole w końcówce
11% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
11%

* Wszystkie wskaźniki liczone są wyłącznie ze statystyk sezonu. To nie są prognozy modelu NoFluffPicks.

Kadra zespołu

Zawodnicy z potwierdzonymi występami w tym sezonie rozgrywek.

Forma w ostatnich 5, 6 i 10 meczach

Porównaj ostatnie mecze drużyny we wszystkich rozgrywkach. Okres 5 spotkań najszybciej pokazuje zmianę, a 10 meczów lepiej oddaje szerszy trend.

Rzuty rożne

Sprawdź, ile rzutów rożnych drużyna wykonuje i oddaje rywalom oraz jak często przekracza główne linie rożnych.

Ogółem

8 meczów
4.9
Rożne zdobywane na mecz
6.6
Rożne rywali na mecz
11.5
Łącznie rożnych na mecz
75.0%
Powyżej 8,5 rożnego
75.0%
Powyżej 9,5 rożnego
75.0%
Powyżej 10,5 rożnego

U siebie

5 meczów
5.0
Rożne zdobywane na mecz
7.0
Rożne rywali na mecz
12.0
Łącznie rożnych na mecz
80.0%
Powyżej 8,5 rożnego
80.0%
Powyżej 9,5 rożnego
80.0%
Powyżej 10,5 rożnego

Kartki i dyscyplina

Porównaj kartki drużyny z kartkami jej rywali, w tym częstotliwość czerwonych kartek.

Ogółem

10 meczów
3.2
Kartki drużyny na mecz
3.1
Kartki rywali na mecz
6.3
Łącznie kartek na mecz
90.0%
Over 3.5
70.0%
Over 4.5
20.0%
Czerwone kartki

U siebie

5 meczów
3.2
Kartki drużyny na mecz
4.2
Kartki rywali na mecz
7.4
Łącznie kartek na mecz
100.0%
Over 3.5
80.0%
Over 4.5
20.0%
Czerwone kartki

Na wyjeździe

5 meczów
3.2
Kartki drużyny na mecz
2.0
Kartki rywali na mecz
5.2
Łącznie kartek na mecz
80.0%
Over 3.5
60.0%
Over 4.5
20.0%
Czerwone kartki

Siła ostatnich rywali

Ostatnie wyniki mówią więcej, gdy wiadomo, z jak silnymi rywalami mierzyła się drużyna.

1.54
Średnie PPG rywali
7.3
Średnia pozycja rywali
Trudniejszy od średniego

W ostatnich 10 meczach rywale Csákvári TK zdobywali średnio 1.54 punktu na spotkanie i zajmowali przeciętnie 7.3. miejsce w lidze liczącej 16 drużyn. Na tle ligi był to Trudniejszy od średniego zestaw przeciwników.

Ostatnie mecze

Najbliższe mecze

Kolejka 12
BVSC
Csákvári TK
Kolejka 13
Csákvári TK
Karcag SE
Kolejka 14
Videoton
Csákvári TK
Kolejka 15
Csákvári TK
Diósgyőr
Kolejka 16
Csákvári TK
Gyirmót
Kolejka 17
Nagykanizsai TE
Csákvári TK
Kolejka 18
Kozármisleny
Csákvári TK
Kolejka 19
Csákvári TK
Szentlőrinc SE
Kolejka 20
Kazincbarcika
Csákvári TK

Najczęstsze pytania

W jakiej formie jest Csákvári TK?

Ostatnie mecze Csákvári TK to LDLLL (od najnowszego). Drużyna zdobywa średnio 0,40 pkt na mecz w tym sezonie.

Które miejsce w tabeli zajmuje Csákvári TK?

Csákvári TK zajmuje 16. miejsce w tabeli NB II z 4 punktami.

Ile goli strzela Csákvári TK na mecz?

Csákvári TK strzela średnio 0,90 gola na mecz i traci 2,20. To podstawowe wskaźniki siły ofensywnej i defensywnej drużyny w tym sezonie.

Jak często w meczach Csákvári TK pada BTTS i Over 2.5?

W meczach Csákvári TK obie drużyny strzelają (BTTS) w 50%, a Over 2.5 pada w 60%. Czyste konto drużyna zachowuje w 10% spotkań.

Z kim Csákvári TK gra następny mecz?

Najbliższy mecz to Csákvári TK - Mezőkövesd-Zsóry (25 października 2026). Statystyki przedmeczowe i cały terminarz znajdziesz niżej na tej stronie.

Gdzie sprawdzić statystyki i typy na mecze Csákvári TK?

Na tej stronie znajdziesz formę, bilans u siebie i na wyjeździe, gole, BTTS oraz Over/Under Csákvári TK. Typy i analizy na nadchodzące mecze są w aplikacji NoFluffPicks.