Debrecen crest
NapastnikSezon 2025/2026

Márk Szécsi

DebrecenNB IDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćHungary
PozycjaNapastnik
Wiek32 lat
Wzrost178 cm
Waga73 kg
Numer na koszulce77

Márk Szécsi: sezon w liczbach

Márk Szécsi reprezentuje Debrecen w rozgrywkach NB I w sezonie 2025/2026. Rozegrał 21 występów i spędził na boisku 864 minuty, zdobywając 1 gola oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 4, Strzały celne: 1, Celność strzałów: 25,0%, Gole oczekiwane (xG): 0,83 i xG bez rzutów karnych: 0,83.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 22, Przechwyty: 11, Wybicia: 30 i Wygrane pojedynki: 46.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

4Strzały0,40 na 90 minut
1Strzały celne0,10 na 90 minut
0,83Gole oczekiwane (xG)0,08 na 90 minut
0,83xG bez rzutów karnych0,08 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

0Asysty0,00 na 90 minut
0,87Oczekiwane asysty (xA)0,09 na 90 minut
8Kluczowe podania0,81 na 90 minut
11Dośrodkowania1,11 na 90 minut

Podania i gra z piłką

302Podania30,54 na 90 minut
230Celne podania23,26 na 90 minut
13Dryblingi1,31 na 90 minut

Gra w obronie

22Odbiory2,22 na 90 minut
11Przechwyty1,11 na 90 minut
30Wybicia3,03 na 90 minut
5Bloki0,51 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Debrecen - Puskás26 lip 20260 : 2Rezerwowy00-
Debrecen - Újpest16 maj 20262 : 1Rezerwowy00-
Paksi SE - Debrecen03 maj 20265 : 2Rezerwowy00-
Debrecen - Győri ETO26 kwi 20261 : 1Rezerwowy00-
Diósgyőr - Debrecen18 kwi 20260 : 5Rezerwowy00-
Várda SE - Debrecen13 kwi 20260 : 0Rezerwowy00-
Debrecen - MTK27 lut 20262 : 2Rezerwowy00-
Zalaegerszegi TE - Debrecen22 lut 20261 : 1Rezerwowy00-
Újpest - Debrecen13 lut 20262 : 1Rezerwowy00-
Debrecen - Paksi SE07 lut 20261 : 0Rezerwowy00-
Győri ETO - Debrecen31 sty 20262 : 2Rezerwowy00-
Debrecen - Diósgyőr25 sty 20263 : 2Rezerwowy00-
Debrecen - Várda SE21 gru 20250 : 1Rezerwowy00-
Ferencváros - Debrecen14 gru 20250 : 1Rezerwowy00-
Debrecen - Puskás06 gru 20250 : 1Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026NB I2186410

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Márk Szécsi?

Márk Szécsi jest zawodnikiem Debrecen w rozgrywkach NB I w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Márk Szécsi?

Márk Szécsi ma 1 gola i 0 asyst w 21 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Márk Szécsi?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 864 minuty w 21 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.