Herb Al Wakrah
ObrońcaSezon 2025/2026

Murad Naji Kamal Hussein

Al WakrahStars LeagueDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćQatar
PozycjaObrońca
Wiek35 lat
Wzrost175 cm
Waga74 kg
Numer na koszulce2

Murad Naji Kamal Hussein: sezon w liczbach

Murad Naji Kamal Hussein reprezentuje Al Wakrah w rozgrywkach Stars League w sezonie 2025/2026. Rozegrał 13 występów i spędził na boisku 784 minuty, zdobywając 0 goli oraz notując 1 asystę.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 1, Strzały celne: 1, Celność strzałów: 100,0%, Gole oczekiwane (xG): 0,11 i xG bez rzutów karnych: 0,11.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 1, Przechwyty: 2, Wybicia: 11 i Wygrane pojedynki: 13.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

1Strzały0,27 na 90 minut
1Strzały celne0,27 na 90 minut
0,11Gole oczekiwane (xG)0,03 na 90 minut
0,11xG bez rzutów karnych0,03 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

1Asysty0,11 na 90 minut
0,53Oczekiwane asysty (xA)0,14 na 90 minut
11Kluczowe podania2,92 na 90 minut
34Dośrodkowania9,03 na 90 minut

Podania i gra z piłką

112Podania29,73 na 90 minut
90Celne podania23,89 na 90 minut
6Dryblingi1,59 na 90 minut

Gra w obronie

1Odbiory0,27 na 90 minut
2Przechwyty0,53 na 90 minut
11Wybicia2,92 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Al Wakrah - Al Sailiya27 kwi 20263 : 1Pierwszy skład00-
Al Wakrah - Al Gharafa08 kwi 20263 : 3Pierwszy skład00-
Qatar SC - Al Wakrah03 kwi 20261 : 4Pierwszy skład01-
Al Rayyan - Al Wakrah17 mar 20262 : 1Rezerwowy00-
Al Wakrah - Al Shamal12 mar 20260 : 1Pierwszy skład00-
Umm Salal - Al Wakrah27 lut 20262 : 2Rezerwowy00-
Al Wakrah - Al Sadd22 lut 20261 : 3Rezerwowy00-
Al Wakrah - Al Ahli06 lut 20263 : 2Rezerwowy00-
Al Sailiya - Al Rayyan06 sty 20261 : 3Rezerwowy00-
Al Arabi - Al Rayyan28 gru 20252 : 2Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Stars League1378401

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Murad Naji Kamal Hussein?

Murad Naji Kamal Hussein jest zawodnikiem Al Wakrah w rozgrywkach Stars League w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Murad Naji Kamal Hussein?

Murad Naji Kamal Hussein ma 0 goli i 1 asystę w 13 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Murad Naji Kamal Hussein?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 784 minuty w 13 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.