Herb Oss
BramkarzSezon 2025/2026

Mike Havekotte

OssEerste DivisieDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćNetherlands
PozycjaBramkarz
Wiek30 lat
Wzrost187 cm
Waga76 kg
Numer na koszulce1

Mike Havekotte: sezon w liczbach

Mike Havekotte reprezentuje Oss w rozgrywkach Eerste Divisie w sezonie 2025/2026. Rozegrał 38 występów i spędził na boisku 3336 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Statystyki bramkarskie” dostępne dane pokazują Obrony: 81, Skuteczność obron: 69,2%, Obronione rzuty karne: 1 i Czyste konta: 7.

W obszarze „Czas gry i występy” dostępne dane pokazują Mecze w pierwszym składzie: 21 i Średnia ocena: 7,12.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Kreowanie sytuacji

0Asysty0,00 na 90 minut
1,08Oczekiwane asysty (xA)0,05 na 90 minut
1Dośrodkowania0,05 na 90 minut

Podania i gra z piłką

799Podania38,05 na 90 minut
515Celne podania24,52 na 90 minut

Gra w obronie

Statystyki bramkarskie

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
MVV - Oss24 kwi 20260 : 2Pierwszy skład00-
Oss - Den Bosch17 kwi 20264 : 2Pierwszy skład00-
Ajax II - Oss13 kwi 20261 : 2Pierwszy skład00-
Oss - Utrecht II06 kwi 20263 : 1Pierwszy skład00-
Almere City - Oss03 kwi 20263 : 2Pierwszy skład00-
Oss - Eindhoven20 mar 20262 : 1Pierwszy skład00-
Dordrecht - Oss17 mar 20262 : 2Pierwszy skład00-
Oss - Willem II13 mar 20261 : 3Pierwszy skład00-
Helmond Sport - Oss06 mar 20261 : 1Pierwszy skład00-
Oss - Cambuur27 lut 20261 : 2Pierwszy skład00-
VVV - Oss20 lut 20261 : 1Pierwszy skład00-
Oss - AZ II13 lut 20260 : 3Pierwszy skład00-
PSV II - Oss09 lut 20262 : 0Pierwszy skład00🟨 1-
Oss - Vitesse06 lut 20261 : 2Pierwszy skład00-
RKC Waalwijk - Oss30 sty 20262 : 0Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Eerste Divisie38333600

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Mike Havekotte?

Mike Havekotte jest zawodnikiem Oss w rozgrywkach Eerste Divisie w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Mike Havekotte?

Mike Havekotte ma 0 goli i 0 asyst w 38 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Mike Havekotte?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 3336 minut w 38 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.