Herb Botoşani
ObrońcaSezon 2026/2027

George Andrei Miron

BotoşaniLiga IDane aktualne na 28 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćRomania
PozycjaObrońca
Wiek32 lat
Wzrost185 cm
Waga80 kg

George Andrei Miron: sezon w liczbach

George Andrei Miron reprezentuje Botoşani w rozgrywkach Liga I w sezonie 2026/2027. Rozegrał 2 występy i spędził na boisku 180 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

Profil łączy także 15 potwierdzonych ostatnich występów i pozwala porównać dorobek zawodnika w 2 sezonach.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Botoşani - Rapid Bucureşti27 lip 20261 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
Voluntari - Botoşani17 lip 20262 : 2Pierwszy skład00-
FCSB - Botoşani24 maj 20264 : 3Pierwszy skład00🟨 1-
Csikszereda - Botoşani16 maj 20262 : 0Pierwszy skład00-
Botoşani - Petrolul 5210 maj 20261 : 1Pierwszy skład00-
SSC Farul - Botoşani02 maj 20261 : 1Pierwszy skład01-
Botoşani - Oţelul Galaţi25 kwi 20261 : 1Pierwszy skład00-
Botoşani - Metaloglobus20 kwi 20263 : 2Pierwszy skład00-
UTA Arad - Botoşani11 kwi 20263 : 1Pierwszy skład00-
Botoşani - FCSB03 kwi 20263 : 2Pierwszy skład00-
Hermannstadt - Botoşani22 mar 20263 : 0Pierwszy skład00🟨 1-
Botoşani - Unirea Slobozia16 mar 20263 : 2Pierwszy skład10-
Botoşani - Petrolul 5207 mar 20260 : 1Pierwszy skład00-
Hermannstadt - Botoşani27 lut 20263 : 1Pierwszy skład00-
Botoşani - Universitatea Cluj20 lut 20261 : 3Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026/2027Liga I218000
2025/2026Liga I39349512

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra George Andrei Miron?

George Andrei Miron jest zawodnikiem Botoşani w rozgrywkach Liga I w sezonie 2026/2027.

Ile goli i asyst ma George Andrei Miron?

George Andrei Miron ma 0 goli i 0 asyst w 2 występach w sezonie 2026/2027.

Ile minut rozegrał George Andrei Miron?

Bilans sezonu 2026/2027 obejmuje 180 minut w 2 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.