Herb Rio Ave FC
ObrońcaSezon 2025/2026

Marios Vrousai

Rio Ave FCLiga PortugalDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćGreece
PozycjaObrońca
Wiek28 lat
Wzrost183 cm
Waga78 kg
Numer na koszulce17

Marios Vrousai: sezon w liczbach

Marios Vrousai reprezentuje Rio Ave FC w rozgrywkach Liga Portugal w sezonie 2025/2026. Rozegrał 31 występów i spędził na boisku 2531 minut, zdobywając 1 gola oraz notując 2 asysty.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 19, Strzały celne: 10, Celność strzałów: 52,6%, Gole oczekiwane (xG): 2,45 i xG bez rzutów karnych: 2,45.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 38, Przechwyty: 22, Wybicia: 43 i Wygrane pojedynki: 82.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

19Strzały1,50 na 90 minut
10Strzały celne0,79 na 90 minut
2,45Gole oczekiwane (xG)0,19 na 90 minut
2,45xG bez rzutów karnych0,19 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

2Asysty0,07 na 90 minut
1,53Oczekiwane asysty (xA)0,12 na 90 minut
8Kluczowe podania0,63 na 90 minut
25Dośrodkowania1,97 na 90 minut

Podania i gra z piłką

456Podania35,97 na 90 minut
335Celne podania26,42 na 90 minut
25Dryblingi1,97 na 90 minut

Gra w obronie

38Odbiory3,00 na 90 minut
22Przechwyty1,74 na 90 minut
43Wybicia3,39 na 90 minut
5Bloki0,39 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Rio Ave FC - Sporting CP11 maj 20261 : 4Pierwszy skład00-
Rio Ave FC - Gil Vicente03 maj 20260 : 0Pierwszy skład00-
Vitória Guimarães - Rio Ave FC25 kwi 20262 : 0Pierwszy skład00-
Rio Ave FC - AVS17 kwi 20262 : 2Pierwszy skład00-
Santa Clara - Rio Ave FC11 kwi 20260 : 2Pierwszy skład01-
Rio Ave FC - Alverca04 kwi 20261 : 2Pierwszy skład00🟨 1-
GD Estoril Praia - Rio Ave FC22 mar 20261 : 2Pierwszy skład00-
Rio Ave FC - Estrela Amadora15 mar 20262 : 1Pierwszy skład00-
CD Tondela - Rio Ave FC09 mar 20260 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
Rio Ave FC - Famalicão01 mar 20260 : 0Pierwszy skład00🟨 1-
Porto - Rio Ave FC22 lut 20261 : 0Pierwszy skład00-
Rio Ave FC - Moreirense FC16 lut 20261 : 2Pierwszy skład00-
Sporting Braga - Rio Ave FC08 lut 20263 : 0Pierwszy skład00-
Rio Ave FC - FC Arouca31 sty 20260 : 3Pierwszy skład00-
CD Nacional - Rio Ave FC25 sty 20264 : 0Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Liga NOS31253112

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Marios Vrousai?

Marios Vrousai jest zawodnikiem Rio Ave FC w rozgrywkach Liga Portugal w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Marios Vrousai?

Marios Vrousai ma 1 gola i 2 asysty w 31 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Marios Vrousai?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 2531 minut w 31 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.