Breidablik crest
PomocnikSezon 2026

Arnór Jónsson

BreidablikÚrvalsdeildDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćIceland
PozycjaPomocnik
Wiek24 lat

Arnór Jónsson: sezon w liczbach

Arnór Jónsson reprezentuje Breidablik w rozgrywkach Úrvalsdeild w sezonie 2026. Rozegrał 11 występów i spędził na boisku 633 minuty, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

Profil łączy także 13 potwierdzonych ostatnich występów i pozwala porównać dorobek zawodnika w 2 sezonach.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
FH - Breidablik20 lip 20260 : 0Pierwszy skład00-
Breidablik - Keflavík13 lip 20262 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
ÍA - Breidablik04 lip 20261 : 2Pierwszy skład00-
Breidablik - Víkingur Reykjavík25 cze 20261 : 4Pierwszy skład00-
Breidablik - KA21 cze 20263 : 1Pierwszy skład00-
Stjarnan - Breidablik16 cze 20264 : 4Rezerwowy00-
Fram - Breidablik29 maj 20264 : 3Pierwszy skład00-
Breidablik - KR22 maj 20266 : 3Rezerwowy00-
Valur - Breidablik17 maj 20263 : 2Rezerwowy00-
Breidablik - FH08 maj 20263 : 3Rezerwowy00-
Keflavík - Breidablik22 kwi 20260 : 0Pierwszy skład00-
Breidablik - ÍA17 kwi 20261 : 0Rezerwowy00-
Víkingur Reykjavík - Breidablik10 kwi 20261 : 1Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026Úrvalsdeild1163300
2025Úrvalsdeild23145111

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Arnór Jónsson?

Arnór Jónsson jest zawodnikiem Breidablik w rozgrywkach Úrvalsdeild w sezonie 2026.

Ile goli i asyst ma Arnór Jónsson?

Arnór Jónsson ma 0 goli i 0 asyst w 11 występach w sezonie 2026.

Ile minut rozegrał Arnór Jónsson?

Bilans sezonu 2026 obejmuje 633 minuty w 11 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.