Herb Livorno
PomocnikSezon 2025/2026

Gregorio Luperini

LivornoSerie C Group BDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćItaly
PozycjaPomocnik
Wiek32 lat
Wzrost186 cm
Waga74 kg
Numer na koszulce17

Gregorio Luperini: sezon w liczbach

Gregorio Luperini reprezentuje Livorno w rozgrywkach Serie C Group B w sezonie 2025/2026. Rozegrał 16 występów i spędził na boisku 1236 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Czas gry i występy” dostępne dane pokazują Mecze w pierwszym składzie: 15 i Średnia ocena: 5,49.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Pontedera - Livorno26 kwi 20260 : 2Rezerwowy00-
Arezzo - Livorno12 kwi 20262 : 0Pierwszy skład00-
Livorno - Gubbio03 kwi 20263 : 0Pierwszy skład00-
Sassari Torres - Livorno28 mar 20263 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
Ravenna - Livorno21 mar 20262 : 0Pierwszy skład00-
Forlì - Livorno08 mar 20261 : 1Pierwszy skład00-
Livorno - Perugia04 mar 20261 : 2Pierwszy skład00-
Sambenedettese - Livorno28 lut 20260 : 0Pierwszy skład00-
Livorno - Pineto21 lut 20261 : 0Pierwszy skład00🟨 1-
Livorno - Pianese15 lut 20261 : 2Pierwszy skład00-
Città di Campobasso - Livorno12 lut 20261 : 2Pierwszy skład00-
Livorno - Bra08 lut 20262 : 1Pierwszy skład00-
Ascoli - Livorno30 sty 20263 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
Livorno - Vis Pesaro25 sty 20262 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
Nuova Monterosi - Livorno17 sty 20260 : 2Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Serie C Group B16123600

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Gregorio Luperini?

Gregorio Luperini jest zawodnikiem Livorno w rozgrywkach Serie C Group B w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Gregorio Luperini?

Gregorio Luperini ma 0 goli i 0 asyst w 16 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Gregorio Luperini?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 1236 minut w 16 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.