Herb Deportivo Alavés
ObrońcaSezon 2025/2026

Jon Pacheco Dozagarat

Deportivo AlavésLa LigaDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćSpain
PozycjaObrońca
Wiek25 lat
Wzrost184 cm
Waga77 kg
Numer na koszulce5

Jon Pacheco Dozagarat: sezon w liczbach

Jon Pacheco Dozagarat reprezentuje Deportivo Alavés w rozgrywkach La Liga w sezonie 2025/2026. Rozegrał 22 występy i spędził na boisku 1736 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 20, Przechwyty: 9, Wybicia: 50 i Wygrane pojedynki: 45.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 2, Gole oczekiwane (xG): 0,11 i xG bez rzutów karnych: 0,11.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

2Strzały0,21 na 90 minut
0,11Gole oczekiwane (xG)0,01 na 90 minut
0,11xG bez rzutów karnych0,01 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

0Asysty0,00 na 90 minut
1,07Oczekiwane asysty (xA)0,11 na 90 minut
3Kluczowe podania0,31 na 90 minut

Podania i gra z piłką

466Podania48,15 na 90 minut
395Celne podania40,82 na 90 minut
3Dryblingi0,31 na 90 minut

Gra w obronie

20Odbiory2,07 na 90 minut
9Przechwyty0,93 na 90 minut
50Wybicia5,17 na 90 minut
6Bloki0,62 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Real Oviedo - Deportivo Alavés17 maj 20260 : 1Rezerwowy00-
Deportivo Alavés - FC Barcelona13 maj 20261 : 0Rezerwowy00-
Elche CF - Deportivo Alavés09 maj 20261 : 1Rezerwowy00-
Deportivo Alavés - Athletic Club Bilbao02 maj 20262 : 4Rezerwowy00-
Deportivo Alavés - RCD Mallorca25 kwi 20262 : 1Rezerwowy00-
Real Madrid - Deportivo Alavés21 kwi 20262 : 1Rezerwowy00-
Real Sociedad - Deportivo Alavés11 kwi 20263 : 3Rezerwowy00-
Deportivo Alavés - CA Osasuna05 kwi 20262 : 2Rezerwowy00-
Celta de Vigo - Deportivo Alavés22 mar 20263 : 4Pierwszy skład00🟨 1-
Valencia CF - Deportivo Alavés08 mar 20263 : 2Pierwszy skład00🟨 2-
Levante UD - Deportivo Alavés27 lut 20262 : 0Pierwszy skład00-
Deportivo Alavés - Girona FC23 lut 20262 : 2Rezerwowy00-
Sevilla FC - Deportivo Alavés14 lut 20261 : 1Pierwszy skład00-
Deportivo Alavés - Getafe CF08 lut 20260 : 2Pierwszy skład00-
RCD Espanyol - Deportivo Alavés30 sty 20261 : 2Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026La Liga22173600

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Jon Pacheco Dozagarat?

Jon Pacheco Dozagarat jest zawodnikiem Deportivo Alavés w rozgrywkach La Liga w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Jon Pacheco Dozagarat?

Jon Pacheco Dozagarat ma 0 goli i 0 asyst w 22 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Jon Pacheco Dozagarat?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 1736 minut w 22 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.