Herb Brentford
PomocnikSezon 2025/2026

Vitaly Janelt

BrentfordPremier LeagueDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćGermany
PozycjaPomocnik
Wiek28 lat
Wzrost184 cm
Waga79 kg
Numer na koszulce27

Vitaly Janelt: sezon w liczbach

Vitaly Janelt reprezentuje Brentford w rozgrywkach Premier League w sezonie 2025/2026. Rozegrał 25 występów i spędził na boisku 1438 minut, zdobywając 1 gola oraz notując 4 asysty.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 6, Strzały celne: 2, Celność strzałów: 33,3%, Gole oczekiwane (xG): 0,39 i xG bez rzutów karnych: 0,39.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 17, Przechwyty: 10, Wybicia: 17 i Wygrane pojedynki: 38.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

6Strzały0,93 na 90 minut
2Strzały celne0,31 na 90 minut
0,39Gole oczekiwane (xG)0,06 na 90 minut
0,39xG bez rzutów karnych0,06 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

4Asysty0,25 na 90 minut
1,45Oczekiwane asysty (xA)0,22 na 90 minut
7Kluczowe podania1,08 na 90 minut
21Dośrodkowania3,25 na 90 minut

Podania i gra z piłką

334Podania51,74 na 90 minut
290Celne podania44,92 na 90 minut
5Dryblingi0,77 na 90 minut

Gra w obronie

17Odbiory2,63 na 90 minut
10Przechwyty1,55 na 90 minut
17Wybicia2,63 na 90 minut
3Bloki0,46 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Liverpool - Brentford24 maj 20261 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
Brentford - Crystal Palace17 maj 20262 : 2Pierwszy skład00-
Manchester City - Brentford09 maj 20263 : 0Rezerwowy00-
Brentford - West Ham United02 maj 20263 : 0Rezerwowy00-
Brentford - Brighton & Hove Albion21 lut 20260 : 2Pierwszy skład00-
Brentford - Arsenal12 lut 20261 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
Newcastle United - Brentford07 lut 20262 : 3Pierwszy skład10🟨 1-
Aston Villa - Brentford01 lut 20260 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
Brentford - Nottingham Forest25 sty 20260 : 2Pierwszy skład00-
Chelsea - Brentford17 sty 20262 : 0Pierwszy skład00🟨 1-
Brentford - Sunderland07 sty 20263 : 0Pierwszy skład01🟨 1-
Everton - Brentford04 sty 20262 : 4Pierwszy skład02-
Brentford - Tottenham Hotspur01 sty 20260 : 0Pierwszy skład00-
Brentford - AFC Bournemouth27 gru 20254 : 1Pierwszy skład00-
Wolverhampton Wanderers - Brentford20 gru 20250 : 2Pierwszy skład01🟨 1-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Premier League25143814

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Vitaly Janelt?

Vitaly Janelt jest zawodnikiem Brentford w rozgrywkach Premier League w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Vitaly Janelt?

Vitaly Janelt ma 1 gola i 4 asysty w 25 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Vitaly Janelt?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 1438 minut w 25 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.